Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) jjc válasza Csabee. (#1047) üzenetére


jjc
aktív tag

szaggatva húzza be a következő képet, ami behúzás után 1-2 mp múlva lesz éles.
s2v gyorsabb, de ott is kb 1mp kell, h tolja a következő képet.
ezek 2megapixeles családi fotók voltak, méretük kb 1 mega.

viszont az a helikopteres videó valami eszméletlen.
meg úgy általában a videólejátszó.
youtube-ot simán lejátszik, csak handheld device-ra kell kapcsolni az operát
és akkor a gyári touch playerrel megnyitja.

memóriakártya is cserélhető akksibuhera nélkül, de minden a hátlap alatt van (reset, sdhc, sim... akksi :-))

engem zavar, h a zárhangot nem lehet kikapcsolni a kamerában. fényképezés előtt el kell némítani az omniát, h ne csattogjon fotózáskor.

1előre maximálisan meg vagyok vele elégedve. rákészültem ugyan programokkal, de még sosem volt olyan pda-m, amire pár óra buherálás után azt mondom, h kész van.

még egy furcsaság: ha több levelem van a postaládában és 1et mégnézek és után az inboxra bökök, akkor visszajön a mobile shell és újra rá kell nyomni a levelezés ikonra, h lássam az olvasatlan leveleket (lehet, h csak én vagyok a béna)

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1052) Csabee. válasza jjc (#1051) üzenetére


Csabee.
nagyúr

a fotóhangot meg lehet majd buherálni itt is mint a i900 esetén.:D

Üdv: Csabee.

(#1053) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Srácok, ez az ujmobilok.hu megbízható? sztem onnan veszem futárral, vélemény?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1054) babosmiki válasza jjc (#1051) üzenetére


babosmiki
addikt

Gratula a géphez! :C
Hol vetted?
Infót, véleményt, videót, képeket! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1055) babosmiki válasza Dyingsoul (#1048) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen! :DDD

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1056) Zwiebel


Zwiebel
tag

Hát skacok, ma megjött a telefon... ilyet én még nem láttam, pedig sok telefont láttam már életemben! Gyönyörű színek, a kijelző elképesztő! Windows felülettel még nem találkoztam pedig már vagy 2 órája nyomkodom a készüléket! Teljesen tapibarát az egész telefon!
Videók lejátszása... erre nem találok szavakat :DDD

Egyelőre ennyi! Még remélem, hogy kibír kettő napot , mert a töltő átalakítót sajnos kihagyták a csomagból :O Remélem, hogy péntekre azért itt lesz.

Majd jelentkezem még videóval is róla, és a beígért teszttel! :C

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1057) Dyingsoul válasza Zwiebel (#1056) üzenetére


Dyingsoul
veterán

te hol vetted? most hívtam fel az ujmobilok-at és ott már elfogyott, legközelebb kedden lesz :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1058) Zwiebel válasza Dyingsoul (#1057) üzenetére


Zwiebel
tag

Szia!

Ujmobilokról rendeltem tegnap, merem ajánlani érdemes várni (bár a töltő átalakítót kihagyták, de ígérik, hogy az ünnep miatt péntekre itt lesz)! Én vittem el az utolsó darabot tegnap :K

[ Szerkesztve ]

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1059) Dyingsoul válasza Zwiebel (#1058) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ehh de peches vagyok :( Miféle töltő átalakító? Nemmondod, hogy 3 ágú? Most hogy töltöd? O_O

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1060) Zwiebel válasza Dyingsoul (#1059) üzenetére


Zwiebel
tag

Most még sajnos sehogyan, mert megvárom ameddig kijön :O De még mindig 50%-on van intenzív használat mellett (wifi, zene, videó, midomi) :DD

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1061) Nezz válasza Zwiebel (#1060) üzenetére


Nezz
tag

Ha a gépre rádugod USB-vel az is tölti -.-

(#1062) Zwiebel válasza Nezz (#1061) üzenetére


Zwiebel
tag

Én úgy hallottam, hogy nem :(

De majd megpróbálom , még nincs rá szükségem :DD

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1063) joey04 válasza Zwiebel (#1062) üzenetére


joey04
titán

nem nokia ez, töltenie kell! :D

(#1064) Csabee. válasza Zwiebel (#1062) üzenetére


Csabee.
nagyúr

tölteni fogja! :) windows felülettel nem találkoztál? nem winmobile van a tieden vagy mi ? :DDD

Üdv: Csabee.

(#1065) Nezz válasza Csabee. (#1064) üzenetére


Nezz
tag

Azzal a rohadt JET-el verik mostanság át a jónépet ezek a noname boltok (látszik, hogy jó, mert nem tűnik fel nekik :DDD). Ráadásul még a jet-et is feketén adják. Én csak kb 130.000-ért akarok omnia 2-t ÁFÁ-s számlával :)

Itt legalább korrekten kiírják, hogy fekete (a színe :) ):
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1066) Csabee. válasza Nezz (#1065) üzenetére


Csabee.
nagyúr

mi az a JET? :B

Üdv: Csabee.

(#1067) joey04 válasza Csabee. (#1066) üzenetére


joey04
titán

a samsung szégyene :D
[link]

(#1068) kbencee válasza Nezz (#1065) üzenetére


kbencee
aktív tag

Azért egy 130K-s telefonra fél év sarki garancia azért gáz :(((

(#1069) Zwiebel válasza Csabee. (#1064) üzenetére


Zwiebel
tag

Hát kb olyan mintha valami zárt oprendszer lenne rajta :DD

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1070) Dyingsoul válasza Nezz (#1065) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Máshová is kiirják, csak nem úgy, hogy fekete, hanem úgy, hogy black... de én nem aszerint fogok boltot választani, hogy oda van-e írva, hogy fekete vagy sem. :DD Van amúgy más színben? És az mgsm ad neked afa-s számlát?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1071) Csabee. válasza Zwiebel (#1069) üzenetére


Csabee.
nagyúr

lol.. és ezt win mobile 6.5re majd áttudod frissíteni? ez a jet fogalom nekem tök új :D

Üdv: Csabee.

(#1072) Zwiebel válasza Csabee. (#1071) üzenetére


Zwiebel
tag

Igen :DD

[ Szerkesztve ]

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1073) Zwiebel válasza Dyingsoul (#1070) üzenetére


Zwiebel
tag

Ha jól tudom, külföldön a verizonnál lesz majd fehér színben még ilyen telefon :K

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1074) gir01


gir01
csendes tag

Az amoled miatt kellene újat venni? Vagy ez mivel tud többet, mint az i900-om?

(#1075) Zwiebel válasza gir01 (#1074) üzenetére


Zwiebel
tag

:N

- 800MHz-es processzor, sehol nem szaggat, csak a photo albumban gondolkozik egy kicsit a képek húzogatásánál. Bár ez sem annyira, hogy zavaró lenne.
- 3D gyorsítás.
- nagyobb + nagyobb felbontású kijelző
- sokkal jobban kezelhető felület ( bár ez már javítható )

stb... :DD

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1076) gir01 válasza Zwiebel (#1075) üzenetére


gir01
csendes tag

Nem szeretnélek megbántani, de szerintem rohadtul nem nagy dolog. Én annak örülök, ha be vannak fizetve a csekkek, sőt elvileg gazdasági válság van annak ellenére mindenki iPhone 3GS-re és meg plazmatv-k sokaságára verdesi. Én örülni fogok az omniámnak 6-7 hónap múlva. Nektek is hasonló szemléletre lenne szükségetek. Tiszt. a kivételnek.

De senkit sem szeretnék megbántani.

(#1077) kbencee válasza gir01 (#1076) üzenetére


kbencee
aktív tag

Aha, és ez hogy jön ide?

[ Szerkesztve ]

(#1078) AS válasza gir01 (#1076) üzenetére


AS
félisten

LOL

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1079) joey04 válasza gir01 (#1076) üzenetére


joey04
titán

nem igazán értelek.
hogy jön ide a válság?
Ha azért nem tudsz váltani mert válság van, és anyagi gondok, akkor teljesen mindegy, hogy milyen újdonságokat tesznek bele, mindegy hogy az neked elég vagy sem, mert úgysem tudod megvenni. Ha viszont van rá pénzed de kevesled az újdonságokat az rendben lenne, de akkor hogy jön ide a válság? Kicsit már-már olyan, mintha az lenne a helyzet, hogy ez kevés ami pluszt ad mert válság van, de ha nem lenne akkor elég lenne. Másként nehezen lehet értelmezni. Vagy az bánt, hogy neki volt annyi pénze, hogy megvegye? Ha van rá, akár a válság közepén is, miért ne venné meg? :F

(#1080) gir01 válasza joey04 (#1079) üzenetére


gir01
csendes tag

Engem az zavar a legjobban, hogy mindenki veri magát hogy ilyen olyan mobilja van meg tököm tudja még mi, közben ki sem használja csak örül, hogy tud villogni. Nekem is hasonló nézeteim voltak, de rájöttem az idő alatt míg az i900at használom, értelmetlen volt megvennem.

Srácok senkivel sem szeretnék kötekedni, és ne értsetek hülyének vagy bármi, csak nehezen értetem meg magam. Igazából ez a válságos dolgot úgy hoztam fel, hogy ismerősömék vettek 2db érintőképernyős telefont, új gépet, meg tökömtudja még mi minden szart, és kiderült hitelre. Ezzel nincs semmi gondom, csak rajtam keresték a pontos lakcímet és erre kattantam ki nagyon. Átmentek hozzájuk, és végrehajtók vittek mindent még adsl modemet is a kislány nintendojáig minden szart és akkor jöttek össze a dolgok, hoppá itt szopós dolgok vannak, vigyázni kell.

De nektek most abban mi jó, ha nagyobb kijelzővel ugyan azt veszitek meg?
Én nem villogni akarok ezzel amit most írok, de van egy kedves srác, hongkongban él, már többször vásároltam tőle pár terméket, hibátlanul. Néztem az omniát nála nagyobb képernyővel stb.. de még ezt sem tudom kihasználni ami most van nekem.

Mit tudtok kihasználni egy telefonon és mit nem?

(#1081) joey04 válasza gir01 (#1080) üzenetére


joey04
titán

nekem 3.5" a kijelzőm a telefonon.
nemrég volt nálam egy hétig HTC diamond2. kényelmetlenül kicsi volt azon a kijelzőn matatni. Nekem iphoneom van, arról tudok nyilatkozni. Én nem cseréltem az újra, mert csak nagy nehezen tudtam volna kiköhögni a váltás árát, és annyi újdonság bizony nincs benne. De amikor azt látom, hogy megakad amikor belép a telefonkönyvbe, vagy hogy a safari 4 nyitott oldalnál döcög, sőt néha kilép mert elfogyott a memória és mellé rakva a 3GS-t 2x gyorsabban indítja el az alkalmazásokat, és a fenti problémáknak nyoma sincs, akkor belátom, hogy bizony nem fölösleges az erősebb proci, és több memória. Viszont annyit nem ér, hogy váltsak.

Hasonló dolgokat lehet látni az Omnia esetében is. Nem akarok értelmetlen flame áradatot (itt sokan harapnak) így finoman fogalmazok: nekem az eredeti omnia kezelőfelülete nagyon nem tetszik. és hiába mondjuk, hogy van akár spb3, engem annyira nem nyűgözött le, valamint nekem nagyon illúzió romboló volt, amikor arról szép felületről bevágott a sima wm felületes sms szerkesztőbe, vagy egyéb gyári programba. Ez az Omnia 2 esetében megszűnt, ahogy videókon látom, a kezelőfelület is ezerszer használhatóbbnak tűnik, és sokkal szebbnek. Egyedül a widgetes részt tartom nagyon gyengének. A kijelző nem csak pici nekem az omnián, de a felbontása, és a színei sem megfelelőek. Anno nagyon sokat vívódtam, hogy Omnia vagy Diamond, és a brutálisan szép kijelző döntött a HTC javára (N82ről váltottam, így akkor nem zavart a pici 2.8"-os méret), mellette fakónak, rondának hatott az Omnia. Ez mind ki lett javítva a 2-ben. Szóval ha Omniám lenne, és lenne annyi pénzem, tuti váltanék, mert pont ott fejlődött sokat, ahol nekem hiányérzetem volt.

A villogásról annyit, hogy buszon/villamoson alaposan körülnézek kik vannak a környéken, és csak akkor merem elővenni akár netezni, akár sms-t írni, ha nincs rossz arcú a közelben.

A példa rendben van, és ha esetleg Zwiebelt is keresni fogják, és kipakoltatják, akkor teljesen melléd állok, és állítom, hogy nagy hülye volt. De ha nem így van, akkor megértem őt.

(#1082) gir01 válasza joey04 (#1081) üzenetére


gir01
csendes tag

Egyet értek a véleményeddel, köszönöm, hogy válaszoltál. Bízom benne senki sem haragszik rám, nem a sértegetés volt a célom. Ezúton kívánok minden fórumozónak kellemes telefonvásárlást a jövőre nézve, de előtte mindenki mérlegelje a saját lehetőségeit.

Baráti üdvözlettel: Ricsi.

(#1083) Nezz válasza joey04 (#1081) üzenetére


Nezz
tag

Egy kis izomépítés után a nyáriasan rövid hajjal nem kell meggondolni, hogy mit húzol elő a zsebedből (bár van aki fél, hogy karszalag vagy kés lesz) ;)

[ Szerkesztve ]

(#1084) Dyingsoul válasza gir01 (#1076) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én speciel még egyetemen tanulok, nincs munkahelyem, de nyáron dolgozgattam év közben spórolgattam és eljutottam odáig, hogy leválthatom az 5 éves nokia 6630-amat :) Szóval gazdasági válság ide vagy oda, mindig lesznek nehezebb/jobb időszakok, mindig lesznek gazdagok-szegények, van aki egy év (vagy annyi alatt sem) tud összeszedni ennyi lóvét, van aki zsebből előkapja. Ezért szerintem kár volt ebbe belekeverni a gazdasági válságot és az ismerősödet, ha vele van bajod őt keresd meg, ne ezt a fórumot. Persze én sem beszólni akarok neked, látom joey elmagyarázta a dolgokat és peace van, maradjon is így, csupán hozzálöttyintettem a saját véleményem. :))

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1085) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Samsung indoor-outdoor kijelző összehasonlítás, nagyon remek, sötétben is összehasonlítja a kijelzőket. HD minőség. A telók: Omnia 2 (természetesen :D), omnia HD, HTC TP2, iPhone 3GS, HTC Hero, Galaxy.

Annak idején, mikor erről beszélgettünk és még oalex is itt irogatott, jött volna ez a vid, azt hiszem jóval kevesebb összezörrenés/vita lett volna! :DD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1086) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Annyit tudok mondani, hogy a 8910HD kijelzője napfényben is olvasható. Olyankor nem olyan szép, de olvasható. Kivéve: ha lezárt állapotban akarom megnézni a pontos időt. akkor ugyanis fél fényerőn megy. Olyankor jobb árnyékolni.

valami

(#1087) joey04 válasza Dyingsoul (#1085) üzenetére


joey04
titán

nálam a kinti (nem napsütéses időben) a sorrend: Omnia HD, Omnia2, iPhone 3GS, TP2, Galaxy, Hero, Omnia a sorrend.
Kinti napsütéses: iPhpne 3GS, Hero, Omnia HD (még éppen elviselhető), Galaxy (még éppen elviselhető), Omnia2, TP2, Omnia (ez a három használhatatlan)
Esti: Omnia HD, Omnia2, Galaxy, iPhone 3GS, TP2, Hero, Omnia

Nem hazabeszélésből, de az iphone kijelzőjének a fényerejét le lehetett volna tekerni kicsit a végén, mert élőben nem ilyen mint a videó végén. Becsapós, mert amikor Diamond2vel meg Omniával próbáltam sötétben fényképezni/videózni nagyon nehéz volt, mert mindenhogy ilyen szar képet adott sötétben a fényképeken, valamit segített rajta az alacsonyabb fényerő. Ez nem tudom mitől lehet nem értek hozzá. :F
De normál körülmények között a Samsung AMOLED csapata ver mindent! :R
Viszont nekem többet ér a napfényben láthatóság, ezért nem kedvencem ez a technológia.

[ Szerkesztve ]

(#1088) Dyingsoul válasza joey04 (#1087) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Napsütésben egyértelműen iphone a legjobb, de nekem összetettben az omnia hd kijelzője a legszexibb. :DD Bár én azt hallottam, hogy az omnia 2 és HD-ban ugyanaz a kijelző van, ennyire befolyásolja az oprendszer?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1089) kbencee válasza Dyingsoul (#1088) üzenetére


kbencee
aktív tag

WM csak 65000 színt képes megjeleníteni

(#1090) joey04 válasza Dyingsoul (#1088) üzenetére


joey04
titán

itt bukik ki lehet a wm gyengesége, hogy 65k van. (igen, már leírta párszor moonman, hogy a wm bírna többet is, mégsem jelennek meg több színt támogató wm készülékek)

(#1091) verser233 válasza gir01 (#1076) üzenetére


verser233
senior tag

csak tudnám, hogy akkor minek kérdeztél....... :F

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#1092) Zwiebel válasza gir01 (#1080) üzenetére


Zwiebel
tag

Szia!

Én csak azt nem értem, hogy a kérdést akkor minek tetted fel? :F Én sem szeretnélek megbántani, de nem értem, hogy akkor ennek most mi volt az értelme. Ha figyelmeztetésnek szántad akkor ok, de ez valahogyan nekem másképp jött le. Én arról nem tehetek, hogy te / szomszédaid így jártatok, azt sem mondom , hogy nincs igazad. :U Sajnos a telefonokat én sem ingyen kapom. :( Egyébként senki nem haragszik szerintem rád, csak nem igazán értjük, hogy ebből mit szerettél volna kihozni.

Ui.: Én a telefonokat nem azért veszem, hogy villogjak velük ;)

Üdv:
Zwiebel

[ Szerkesztve ]

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1093) Zwiebel válasza joey04 (#1090) üzenetére


Zwiebel
tag

Szerintem a színek így is csodálatosak a telefonon, bár azt nem mondom, hogy úgy nem lennének még szebbek :D

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1094) joey04 válasza Zwiebel (#1093) üzenetére


joey04
titán

ez így van, mert a többi "összetevő" kiegyenlíti a dolgot. ezért előzi meg csak az omnia hd normális körülmények között

(#1095) Csabee. válasza gir01 (#1074) üzenetére


Csabee.
nagyúr

szerintem meg mindenki arra költ amire akar, annyi kölcsönt vesz fel amennyit akar! épp eszű ember úgy is tudja mi a helyes! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1096) oalex válasza gir01 (#1080) üzenetére


oalex
senior tag

"és ne értsetek hülyének vagy bármi"

Pedig sajnos de.. Én annak értelek, különben nem írnál zagyvaságokat. Olyat kérdezel, amivel egyértelműen arra ment ki a játék, hogy bármilyen választ is kapsz, elmesélhesd, hogy szerinted milyen hülye a haverod, aki hitelre plazmát vet ("meg tököd tudja mit").

"csak nehezen értetem meg magam"

Bár tudom, hogy a mondatott máshogyan értetted, de mégis valahol itt lesz a kutya elásva. Mármint ha szó szerint értelmeztük az idézettet. Azaz te sem érted magadat, max. csak azt hiszed.

Ha nagyon kedvem lenne vitatkozni veled, akkor az lenne a kérdésem, hogy neked akkor miért i900 kellet venned, mikor 20e ért tudnál venni HTC Universal-t és az is tud telefonálni és érintő kijelzős. Akkor minek 60e a Samura költened, pláne ilyen válságban? Sőt még te írtad, hogy ki sem tudod használni. Akkor minek vetted meg, ha olyan baromi tudatos vagy?

Azonban már rég meg tanultam, hogy farizeusokkal felesleges vitázni. Mivel nem az a céljuk, hogy bármit is okuljanak, hanem, hogy elmesélhessék, hogy bezzeg ők milyen okosan és megfontoltan élik az életüket, mikor a többség hülyén teszi ugyan ezt.
Jó hogy nem azzal kezded, hogy minek megy az ember nyaralni, ha amíg van törlesztendő hitele. Vagy miért nem zárt be a Ferrari gyár amíg véget nem ér a válság.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#1097) Dyingsoul válasza oalex (#1096) üzenetére


Dyingsoul
veterán

:C

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1098) Styleboy válasza gir01 (#1080) üzenetére


Styleboy
tag

Hát valahol megértelek,hisz nekem is vannak ilyen hülye ismerőseim,de ha nekik az kell hogy villoghassanak hogy jól fut a szekér közben meg épen hitelből vették,az az ő bajuk.Szerintem mindenkinek meg van a maga kisebb-nagyobb baja.

Viszont értelek olyan téren hogy mire akarsz kilyukadni.Mivel ha mindenki folyamatosan olvassa a fórumot,akkor van egy pár hozzászólás, hogy ,,te milyen telefonról váltottál,,vagy hogy megéri a váltás i900ról,,
Szerintem ezt mindenkinek saját magának kell mérlegelnie ahogy azt te is megirtad,hogy meg éri e annak az illetőnek befektetni kb. megint ugyan annyi zsét mint tavaj az i900ba(aki a számitástechnika világában jártas az szerintem megérti miről is hablagyolok,mivel ott is van olyan hogy uj termék,csak hogy ott is mérlegelni kell hogy megéri e a váltás,mert ha folyamatosan a legújabb termékeket megvenné az ember hát mit ne mondjak nem kevés della lenne).
Pl.: Én szívesen váltanék,csak nekem egy valami hiányzik,mégpedig a nagyobb kamera (a sebességgel nagyából eddig is meg voltam elégedve,főként a Performance progi után :) )
Amiért meg váltanék: Nagyobb kijelző, AMOLED :), gyorsabb GPS
Ja ami zavar hogy nincs egér :S De ezt még tulélném
Amit szívesen vennék,az úgy nézne ki hogy ugyan ez a készülék ház csak minden más átpakolva az i8910i-böl.Persze a dupla hangszóró nem kellene mert akkor ismét sokat növekedne a készülék ház.
De mivel az i8910i symbian,és a i8000ből meg amiket felsoroltam hát igy én is nagy hezitálás előtt vagyok hogy megvegyem vagy sem.De szerintem ezt csak akkor fog elválni ha már sikerült egyet megnyomkorásznom. És ez uton szeretnék egy ötletet felhozni.Mi lene ha néhány i8000 tulaj és az itt jelenlévők közül néhányan összeülnénk és tartanánk egy saját samsung nyíltnapot a telefon kipróbálásának érdekében. :)) :)) :)) :)) :))
Ja és mielőtt elköszönnék.Boldog Augustus 20-át mindenkinek
Üdv.: Styleboy

"Aquila non captat muscas" --- azaz "A sas nem fog legyeket"

(#1099) Csabee.


Csabee.
nagyúr

szerintem haggyuk az offot :)biztos csak irigykedett :P

Üdv: Csabee.

(#1100) Dyingsoul válasza Styleboy (#1098) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na ez egy remek ötlet lenne, ugyanis még nem próbáltam ki én sem ezeket a mobilokat, de nem sok esélyt látok erre, ugyanis ehhez fel kellene mennünk Pestre, a tulajok 90%-a pesti sajnos... Felénk a kutya nem vesz ilyet, hidd el! :DDD Én már tegnap rendeltem volna de elfogyott és most találtam egy másik jó helyet, csak ma meg ünnep van, holnap megrendelem, ha lesz még raktáron.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.