Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Lancelot24 válasza hegyesip (#1349) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Sziasztok!

Valóban karcálló. Ha fóliát használtok, akkor az érzékenységéből rengeteget veszít. Mondhatnám úgy is hogy ég-és föld.

Egyébként én vagyok Impair28 is.

A hívószám kijelzést hol lehet beállítani. T-mobile-os. Már mindenhol próbáltam, de sajna nem ment.

Előre is köszi!

Már meg is találtam. :-) Caller ID\by user

Kettő az egyben.

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#1352) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Holnap jön a drágaszág! :DD Már úgy várom, ma ráadásul nincs egy szál órám sem, sztem egész nap videókat fogok nézni a telóról! :DD

Egyébként nem tudom, lehet, hogy már volt szó róla, de láttam videót, amin az omnia 2-nek a szélén volt egy kis fémes csík, mint az egyik konkurens i betűs játéktelefonon, na az a dizájn nekem nagyon bejött! ezeken a modelleken már nincs ilyen vagy ez hogy megy? Arra is gondoltam, hogy olyan ez, mint az 5-8 mp kamerás omniák, tehát a prototípuson/tesztkészüléken volt csak ilyen fémes szegély?

Arra pedig készüljetek fel, hogy ha megkapom a készüléket, lesz mindenféle szakmai jellegű kérdésem, nem volt még winmo-s de semilyen más érintős telóm sem! :D

Lancelot24: Figyelj oda a fórumozásra, ne irkálj 2 percenként, van szerkesztés gomb, gondolom a modik is ezért modoltak téged. ;)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1353) Lancelot24 válasza Dyingsoul (#1352) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Hali!

OK! Értettem.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a hálózatot hogy válasszátok ki a telón?

Gondolok itt arra, hogy egyszer a T-mobile netet akarom használni, máskor a wifit.
Nincs benne egy olyan funkció, hogy felajánlja hogy melyik hálózatot használjam?
Előre is köszi!

(#1354) schumi.. :D válasza Impair29 (#1336) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

minek vetted le???? :F ameddig megjönnek a komolyabb fóliák addig az tökéletes, kb a bolti 6-700Ft-os rávágott fóliának felel meg, ez már nem olyan mint a régiek hogy addig védjen amíg kiveszed ;)

Omnia II - The BEST

(#1355) Lancelot24 válasza schumi.. :D (#1354) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Elvileg karcálló. Ha nincs dörzspapír az ujjamon, akkor "elvileg" nem karcolódhat. 1-2 kisebb karc meg úgy is lesz rajt egyszer.
A fóliával meg az a gond, hogy ha egy kicsit is izzad az ujjad, akkor elég gáz használni.

Majd vigyázni fogok, hogy ne karcolódjon! :-)

(#1357) schumi.. :D válasza Lancelot24 (#1355) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

jól mondtad elvileg, így sztem jobb megelőzni mint hogy fokozatosan megjelenjenek a karcok, mert attól nagyon ronda tud lenni egy telo, főleg egy ilyen gyönyörű Samsung Touch :DD

Omnia II - The BEST

(#1358) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

Sziasztok!

Az első tapasztalatok alapján ez a gép valami állat. Nem tudok betelni vele. A színek a felbontás valami csúcs. Volt egy régi PDA-m Airis T620. Az IGO-t összehasonlítva csak ámulok. És ezt most nem az újdonság varázsa mondatja velem.
Komolyan mondom ezt látnotok kell!!! :-)
Az elején egy kicsit szokatlan volt használni az érintőképernyőt. Ha belejön az ember, akkor nagyon gyorsan ráérez.
A progik nagyon gyorsan indulnak. Talán azt kell mondjam, hogy gyárilag minden olyan progi megtalálható benne ami kellhet. Nincs szükség más alkalmazások telepítésére.
Egyedül azt nem értem, hogy miképpen lehet azt kiválasztani, hogy melyik hálózatot használja (T-mobile-net, WIFI, stb)

Üdv.:

(#1359) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a telefonkönyvbe nekem nem engedi elmenteni az ékezetes betűvel írt neveket. Ötlet, tapasztalat valakinek?
Konkrétan az "á" betűt nem engedi!

(#1360) schumi.. :D válasza Lancelot24 (#1358) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

háát én is így vélekedek a telefonról, de azért kell plusz egy lejátszó mert van 1-2 videó amit a fényképezőgépemmel készítettem és nem játssza le a touch player :(
de megoldható!
Amit kérdeztél, sztem úgy próbáld meg, hogy felül a ahol van az aksi és a térerő kijelzés, arra kattints rá és bejön phone/bluetooth/wifi és All Data Connection és ott tudod beállítani, sztem.. :B ;)

Omnia II - The BEST

(#1361) Lancelot24 válasza schumi.. :D (#1360) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

OK!

Köszi!

Az előbbi kérdésemre esetleg nem tudod a választ? Az á, é karaktereket nem engedi menteni a telefonkönyvbe!

Üdv.:

(#1362) schumi.. :D válasza Lancelot24 (#1359) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

nekem engedte, á, ó ilyenek és társai vannak elmentve..

Omnia II - The BEST

(#1363) schumi.. :D válasza Lancelot24 (#1361) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

most próbáltam egy meglévő nevet is, átírtam hosszú ó-ra és elmentette.. nem állítottam be semmit úgy h nem tudom mi lehet.. :F
mit ír ki?

Omnia II - The BEST

(#1364) Lancelot24 válasza schumi.. :D (#1363) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Én is meglévő nevet próbáltam. Ha elakarom menteni, akkor levágja a nevet.
Pl: Ávár Zsolt benne van a telefonkönyvben
rámegyek az edit-re majd done-ra, úgy hogy hozzá se nyúltam Ávár Zso -ként ment le.

Eszem sincs, hogy miért csinálja...

Lehet az a gond, hogy a sim-en vannak a nevek elmentve?

Ok! Már ki is próbáltam, átmásolva a telóra már jól menti le. Hogy miért csinálja?

De sebaj az a lényeg, hogy jó lett! :-)

Egyébként te milyen billentyűzetet használsz?

[ Szerkesztve ]

(#1365) schumi.. :D válasza Lancelot24 (#1364) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

ho-ho!!! nem véletlenül sim-re szeretnéd elmenteni??? :) :F

Omnia II - The BEST

(#1366) Viktor0610 válasza Lancelot24 (#1364) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A SIM-kártyára maximum 16 karakteres nevek férnek el, ékezetek nélkül. Ékezetekkel még kevesebb lehet.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1367) Lancelot24


Lancelot24
csendes tag

A gyári USB-vel nektek csatlakozik az Active Sync-hez? Nekem valahogy nem akar. Bluetooth-val tökéletesen megy.

(#1368) schumi.. :D válasza Lancelot24 (#1367) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

igen csatlakozik, de ha nem akkor install CD ;)

VÉGREEE ÉL A FÓRUM :C

:DDD

lenne egy kérdésem Userek!!!!
Nektek van a hátlapon egy narancssárga kis pont a kamera mellett????
vmi m1 vagy mi???
:F

Három az egyben (szükségtelen ennyiszer hozzászólni), illetve kevesebb smiley használatával is olvasható, amit írsz.

[ Módosította: Viktor0610 ]

Omnia II - The BEST

(#1371) joey04 válasza schumi.. :D (#1369) üzenetére


joey04
titán

#1337re tudsz válaszolni? :B

(#1372) schumi.. :D válasza joey04 (#1371) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

ja igen úgy működik, de ha ujjal pörgeted az is eszméletlen gyors, bárhol lista vagy kép weboldal és pörgetsz ujjal nagyon gyors!!!!!! de arra is jó hogy navigáld magad az oldalon ;)

Omnia II - The BEST

(#1373) schumi.. :D


schumi.. :D
csendes tag

huuu rám szálltak!!!
elnézést hogy írogatok a fórumba, és lelkesen!!!
Mi ez itt a Kommunizmus???
meg van mondva mit és hogyan és mennyit írhatok???
Ha ez így van akkor én elköszönök ettől a fórumtól!!!
Sorry ha kíváncsi vok, lelkes, és segíteni próbálok másoknak!!!

meg volt a rendszerváltás Viktor, tudod '89-ben..

Többször nem szerkesztem a hozzászólásod... :(((

[ Módosította: Viktor0610 ]

Omnia II - The BEST

(#1375) joey04 válasza schumi.. :D (#1372) üzenetére


joey04
titán

köszi!
annyi még hogy azt hogy tudom előhozni? mert a videókon akkor látom amikor nagyítanak. csak így jön elő? ez valami samsung specifikus dolog lehet mert a többi wm-os telefonban amiben opera van ilyet még nem láttam!

(#1376) schumi.. :D válasza joey04 (#1375) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

nem, minden weboldalnál bejön a kis kocka(és benne a piros), a képeknél kell nagyítsál és akkor jelenik meg a kis kocka és a piros benne..

[ Szerkesztve ]

Omnia II - The BEST

(#1377) erdoke válasza joey04 (#1375) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem nem Samsung specifikus dolog, újabb Opera Mobile buildekben van már benne, régebbieken nem láttad. Nagyítva görgetéskor automatikusan előjön, de én még az életben nem próbáltam rajta a piros téglalapot húzni.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#1378) babosmiki válasza schumi.. :D (#1373) üzenetére


babosmiki
addikt

Maradj csak, csak ne pörögj annyira! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1379) schumi.. :D válasza babosmiki (#1378) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

nem tudtam h már ez is baj :(( :F

Omnia II - The BEST

(#1380) Viktor0610 válasza schumi.. :D (#1379) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem először kell a szerkesztési időn belül küldött hozzászólásaid egyelnem.
Tanulj meg az itteni szabályok szerint fórumozni, akkor nem szólok én sem.
Ne válaszolj, maximum privátban.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1381) joey04 válasza erdoke (#1377) üzenetére


joey04
titán

kipróbálnád hogy tényleg le tudsz-e vele ugrani az oldal aljára? :B
köszi!

(#1382) erdoke válasza joey04 (#1381) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudok, a mögötte levő nagy ablakot görgeti, ha taperolom.

A legjobb aláírás a héten

(#1386) Loretto válasza schumi.. :D (#1383) üzenetére


Loretto
veterán

Így van, amivel élve kapsz egy 3 órás bant.

Soirée...

(#1388) Viktor0610 válasza #30780160 (#1387) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A dupla regisztráció miatt kitettem két nicked, és most ezt is ki fogom.
Utoljára írom le, tartsd be a szabályokat, mert ezen az oldalon ez az alap!!! :(((

NE regisztrálj újat, míg le nem jár a ban!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1389) Nyusziman


Nyusziman
tag

Hali!
Érdeklődnék hogy a winmobilos telók progi-játék...stb ellátottsága milyen??? pl symbian és iphone-hoz képest????? Vannak szép grafikáju gamek?????
Nekem soha sem volt wm csak symbianos telók és most készülök venni omnia2.
Köszi a segítséget
üdv mindenkinek

(#1390) joey04 válasza erdoke (#1382) üzenetére


joey04
titán

aha, tehát csak a képernyőn mutatott részen lehet vele lavírozni ha jól értem?
Pontosan hányas build az első amiben ez már benne van?

(#1392) erdoke válasza joey04 (#1390) üzenetére


erdoke
titán

Nem egészen, szerintem csak arra való, hogy lásd, hol jársz egy erősen felnagyított, vagy eleve hosszú oldalon, amikor scrollozol. Sajnos nem tudom, melyik build tartalmazta először, de a januárban főzött Omnia ROM-okban már biztosan ment.

A legjobb aláírás a héten

(#1393) jjc válasza Nyusziman (#1389) üzenetére


jjc
aktív tag

programokban nincs hiany. ha foleg jatszani akarsz, akkor inkabb a szifon.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1394) jjc válasza Lancelot24 (#1351) üzenetére


jjc
aktív tag

tudna vki linket kuldeni a karcallosagrol, mert en nem talaltam?
es addig en nem szivesen vennem rola a foliat.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#1395) Csabee. válasza Nyusziman (#1389) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szép játék grafikára ne számíts, ha játékokat is szeretnél rá akkor iPhone a nyerő! Egyébként minden másban teljesen jó a készülék! Van rá sok sok programocska amivel egyedibbé szabhatod a készülékedet.

Üdv: Csabee.

(#1396) joey04 válasza erdoke (#1392) üzenetére


joey04
titán

Értem, köszönöm!

(#1397) schumi.. :D


schumi.. :D
csendes tag

azért an "1-2" játék erre is, és nem is rosszak, és a grafika is jó!!!! csak nézzetek körbe.. !

Omnia II - The BEST

(#1398) babosmiki válasza schumi.. :D (#1397) üzenetére


babosmiki
addikt

Tudsz vmit ajánlani?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1399) schumi.. :D válasza babosmiki (#1398) üzenetére


schumi.. :D
csendes tag

SpiderMan, Need for Speed :) nagyon király és fut rajta teljes képernyőben érintősen !!!

Omnia II - The BEST

(#1400) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Megjött. Komolyan! :) Hogy is fogalmazzak, majdnem betettem a vitrinbe, hogy még csak ne is porosodjon, annyira szép! :D Megírtam egyébként a kis cikkemet a beszerzés hányattatásairól, engedélyezésre vár, ha meglesz az is, majd olvassátok el! :DD

Egyébként egyelőre 2 kiábrándító dolgot fedeztem fel: az egyik az anyagminőség... azért kicsit komolyabb is lehetne, főleg a kockás gombé. A másik a hangerő.... nagyon halk, én ennek a csörgését nem hallanám meg az utcán az 100%, bár úgy tudom, hogy van erre megoldás, mint az i900 esetében is, ennek majd utánanézek. Az első pár napban nem fogom progikkal teletömni, nekem még az egész operációs rendszer új dolog úgy, ahogy van, szóval első körben ezzel tervezek közelebbről megismerkedni.

Az aksi egyébként olyan 3/4 körül lehetett, mikor a dobozból kivettem, tesóm mondta, hogy merítsem le, hogy kisüssem utána a töltőn, hát elkezdtem nyomkodni, ismerkedni vele, aztán gép elé kellett ülnöm, benyomtam rajta egy kis zenét, ismétlődő módban, pár órát ment a zene, majd telefonáltam olyan 20 percet és 58%-ról 36%-ra ment le az aksi, egyszerűen nem bírtam még lemeríteni sem. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.