Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) erdoke válasza oalex (#749) üzenetére


erdoke
titán

Azért nem TP2 vagy OmniaPRO, mert a felsorolt igényeim mellett ott van még az elvárás a max. 14 mm vastagságra és max. 140 g tömegre is. Persze ezt valamikor felső határnak szabtam, jobb a 12 mm és a 120 g. ;)
TP2-t semmiképpen nem vennék az elavult processzor és a flash memória hiánya miatt (kényszeríti az embert a tört iGO használatára), és ezt figyelembe véve nagyon drága.

A legjobb aláírás a héten

(#752) oalex


oalex
senior tag

Ma megjelent a phonearena review is.

Conclusion:

The Samsung Omnia II I8000 comes very close to nailing it, but there are a few things that really hold it back. First and foremost is the lag, especially on the homescreen. It is bad enough at times to ruin the entire user experience. Still, Samsung has done a great job of penetrating the Windows Mobile interface. The menus are a joy to use, and they go much deeper than any Windows Mobile overhaul we’ve seen. If they could take care of the front end as well as HTC has with TouchFLO 3D they might just have a true winner on their hands. As of now however, they have a great phone that needs some software optimization badly.

Összegzés: Szerintük nagyon jó, de túl gyakran lag-ol.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#753) Zwiebel válasza oalex (#752) üzenetére


Zwiebel
tag

Lag, lag, lag... more lag....
Ezt nem igazán tudom elhinni :((( Kicsit furcsának tartom legalább is. Bár, ha jól olvastam akkor ez inkább a kezdőképernyőre (widgetekre) jellemző.

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#754) erdoke válasza oalex (#752) üzenetére


erdoke
titán

Eszembe se jutott volna bekapcsolva hagyni a widgetet...

A legjobb aláírás a héten

(#755) jjc válasza erdoke (#754) üzenetére


jjc
aktív tag

csak az spb mobile shell, mi? :-D

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#756) erdoke válasza jjc (#755) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, a TouchWiz 2 többi része egészen használhatónak tűnik, sőt, mélyebben nyúl bele a UI-ba, mint a MS3. Sokat nem gondolkodtam még rajta, de valami egyszerű és praktikus Today + a TouchWiz 2 megfelelhet MS3 nélkül is.

A legjobb aláírás a héten

(#757) WiZARD válasza erdoke (#754) üzenetére


WiZARD
addikt

jaja widget nélkül kiváncsi lennék rá, 6.5-tel.
HTC HD-m van, régen szerettem TF3D-t, de szerintem 6.5 jól/kényelmesen használható, teljesen át is szoktam...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#758) Quasi_modo válasza ROBOTER (#750) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ahol egy picit is éri a napfény, vagy az égbolt tükröződik (nem kell a Nap hozzá, csak a világos égbolt) egyből nem látszik semmi.
Szerintem ez a többi tükrös felületű mobilra is igaz.

valami

(#759) WiZARD válasza Quasi_modo (#758) üzenetére


WiZARD
addikt

jaja ezzel egyetértek.

mindenki odavan hogy szifon kijelzője milyen király. rég volt kezembe szifon, ma kollégám ideadta, hogy beszéljek rajta, aztán amikor letettem nyomtam rajta még kettőt. meglepett hogy milyen szar lowres az a kijelző, nagyon megszoktam már htc diamond, majd htc hd felbontását...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#760) ROBOTER válasza Quasi_modo (#758) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ez nem tesz boldoggá sem engem, sem mást. Azért, mert van egy őrült divat, ami arról szól, hogy csillogjon a telefon és így jobban el lehessen adni, de használhatatlan legyen a hétköznapokban, még egyik gyártónak sem kell hülyének lenni, senkinek nem kell követni.

Notebook fronton ugyanez a helyzet. Csak azoknak tetszik, akik nem használatra veszik, hanem mutogatni.

(#761) ROBOTER válasza WiZARD (#759) üzenetére


ROBOTER
addikt

no comment

(#762) fairi válasza Zwiebel (#753) üzenetére


fairi
addikt

kétségbe nem kell még esni..
októberben még mindig gázos,na akkor..
fognak még rajta sokat csiszolni,erő elvileg meg van benne...

mondjuk Iphone szintet nem kell várni.....

(#763) AS


AS
félisten

Csodaszép AMoled kijelző:
link

Legjobb Symban és a legjobb Windows mobile ;]
link

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#764) fairi válasza AS (#763) üzenetére


fairi
addikt

Omnia pro-ról semmi hír?Abban a vacak kocka helyett a work nevű today van...

(#765) Dyingsoul válasza AS (#763) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az első kép gyönyörű, majdnem olyan mintha rászállt volna egy valódi pillangó! :DDD A 2. kép azért már lol :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#766) Dyingsoul válasza fairi (#764) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Végülis címében omnia pro, de az omnia 2-t és a jetet is előszeretettel mutogatják ebben a VIDEÓBAN.
Szerintem nagyon királyul összehasonlították a méreteket/kijelzők minőségét.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#767) AS


AS
félisten

Teszt:
Amcsik igen jónak találták de LAG miatt csak 8 pontot kapot.

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#768) erdoke válasza AS (#767) üzenetére


erdoke
titán

8 pontot? Biztos? :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#769) AS


AS
félisten

Nyugalom!
A Omnnia 2 öt WM 6.5 re optimizálták , magyar verzió jóval gyorsabb lesz mint a yotubos videókon levő omnia 2 ök

Remélem Bogék kapnak egy WM 6.5 öst. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#770) erdoke válasza AS (#769) üzenetére


erdoke
titán

Miért nyugalom? Csak a pontozás anomáliájára gondoltam. Náluk 75/8 kerekítve 8?

A legjobb aláírás a héten

(#771) fairi válasza AS (#769) üzenetére


fairi
addikt

Wm 6.5-ös és Wm 6.1-es omnia2 között lesz különbség a kezelőfelületben?
mivel ez a touchwiz teljesen elfedi a winmo-t...
csak a advenced settingnél jön elő az ős win felület!

(#772) erdoke válasza fairi (#771) üzenetére


erdoke
titán

Today-en és Start menüben biztosan lesz, ott a 6.5-é sokkal jobban használható alapból.

A legjobb aláírás a héten

(#773) Zwiebel válasza erdoke (#770) üzenetére


Zwiebel
tag

:DDD

Ezek aztán tudnak számolni rendesen ;] Hogyan lehet tényleg egy darab 8-asra (a többi meg mind 8 felett van) 8-at adni? :DDD

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#774) fairi válasza erdoke (#772) üzenetére


fairi
addikt

Todayt nem fedi el z a widgetes felület?
Samunak start menüt is elfedte....

(#775) erdoke válasza fairi (#774) üzenetére


erdoke
titán

Úgy értem, ha kikapcsolod a widgetes Today-t, és bekapcsolod a WM6.5 cuccokat, akkor akár ki is hagyhatod a 3rd party Today appok telepítését.

A legjobb aláírás a héten

(#776) AS


AS
félisten

Itt a Samsung Tegrás készüléke
Nem telefon

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#777) Enjoy válasza AS (#769) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem azért, de sztem kevesebb memória fog maradni a 6.5 végett...
És ez inkább mást enged következtetni..

De meglátjuk, legyen igazad :U

► més que un club ◄

(#778) Dyingsoul válasza erdoke (#770) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ha megnézel több készüléket a phonearena-n észreveszed, hogy eléggé sarkalatosan pontoznak... Felvetődött olyan is, hogy a végső pontot nem átlagpontszámítással kapja meg egy telefon, hanem külön mindent összevetve kap egy bizonyos pontszámot a telefon. Bár én azt mondom, hogy ha ilyen mértékekre is kiterjed a pontozás, miért nem csinálnak egy homescreen vagy speed kategóriát és ott pontozták volna lejjebb, de ilyesféle pontozás mint mondtam, más készülékeknél is megesett már (asszem konkrétan az N97 is hasonlóan járt náluk).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#779) oalex


oalex
senior tag

Omnia 2 tv-out video

£1.99 (kb. 630ft)-os tv out cabel ebayröl. Ugyan az mint ami a Nokiához is jó.
Tényleg nem tétel, de ennyi erővel már igazán mellékelhettek volna egyet a dobozba is. Pláne, hogy olyan mennyiségben amiben nekik kell meg kapják 100-200ft ért a gyártótól.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#780) Zwiebel


Zwiebel
tag

Ez aztán tényleg furcsa pontozás :F
HTC Hero Review

Nem azért csak hasonlítás képpen.

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#781) jjc


jjc
aktív tag

most módosították a várható érkezést máról ug20ra :(((
[link]
ennyit arról, h ma/holnap lesz omniám. :O

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#782) Zwiebel válasza jjc (#781) üzenetére


Zwiebel
tag

Látod, sajnos ez Mo. :(((

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#783) AS válasza jjc (#781) üzenetére


AS
félisten

Én biztos nem venném meg most, csak majd ha Wm 6.5 lesz rá...
Zwiebel semmi köze hozzá az szürkeinport nem pedig hivatalos omnia

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#784) legiaap válasza jjc (#781) üzenetére


legiaap
nagyúr

Reméljük gyorsan fog esni az ára
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#785) Dyingsoul válasza jjc (#781) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na ezt az oldalt totál nem értem.... Ez vmi kalózoldal vagy mi? semmi hivatalos hír nincs a magyarországi megjelenéséről?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#786) jjc válasza Dyingsoul (#785) üzenetére


jjc
aktív tag

mit értesz hivatalos megjelenés alatt?
amikor a mobilszolgáltatók kínálatában megjelenik?

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#787) Zwiebel válasza AS (#783) üzenetére


Zwiebel
tag

Hivatalosnak hivatalos, csak nem nálunk :DDD

Egyébként AS légyszíves oktass ki, hogy mi lesz jó abban a 6.5-ben annyira. Ha jól tudom az csak UI-s újításokat hoz. Akkor miért lesz tőle jobb az Omnia II? Nem hinném, hogy a gyorsaságát pl. annyira növelné. :N

Egyébként nem arra értettem az Mo.-t hanem, az oldalra. Sajnos ők írták a mai napra :o

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#788) AS


AS
félisten

Mert a Omnia 2 öt Wm 6.5 re lett optimizálva, csak mivel csúszott a WM 6.5 igy kénytelen volt Samsung kiadni wm 6.1 re is....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#789) Zwiebel válasza AS (#788) üzenetére


Zwiebel
tag

Bocs, de lehet, hogy lemaradtam, de ezt hogy érted, hogy WM6.5-re lett optimalizálva, ha az semmilyen újítást nem hoz UI-n kívül? :U :B

[ Szerkesztve ]

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#790) fairi válasza AS (#788) üzenetére


fairi
addikt

???
van vmi különbség 6.5 és 6.1 ami magyarázná a lag-at,
Ez mellédumának tűnik..

(#791) Zwiebel válasza fairi (#790) üzenetére


Zwiebel
tag

Igen erre én is kíváncsi lennék, mert eddig úgy tudtam, hogy csak grafikus változások lesznek. Úgy gondolom, hogy tévedtem :K

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#792) babosmiki


babosmiki
addikt

Én a WM 6.5 miatt biztos nem várok, simán frissítem majd ha akarom!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#793) Dyingsoul válasza jjc (#786) üzenetére


Dyingsoul
veterán

természetesen azt, hogy mikor lehet Magyarországon a lehető leghamarabb, legálisan garanciával kapni (gsm boltok)

babosmiki: Én meg megvárom a WP7-et :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#794) erdoke


erdoke
titán

Első (?) hazai felhasználói vélemény az első nap után.

A legjobb aláírás a héten

(#795) oalex válasza erdoke (#794) üzenetére


oalex
senior tag

Dögöljön meg a szomszéd tehetne :DDD :DDD

Viccen kívül irigylem, de nem merném bevállalni a singapurból (gari) és még ott a 10% áfa kockázat is.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#796) zack válasza oalex (#795) üzenetére


zack
nagyúr

Hát jah...ennyire nem lehet besózva senki, hogy ekkora kockázatot vállaljon a garival. :U Max. az, akinek annyire nem számít a lóvé, ha esetleg összefossa magát, megvonja a vállát és leszarja, vagy vesz egy másik tipust addig amig ez visszajön gariból. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#797) Dyingsoul válasza zack (#796) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Vagy csak szeretett volna az elsők között lenne, lehet, hogy tényleg ő az első magyar tulaj és sokan irigylik is ezért ;)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#798) Lancelot24 válasza Dyingsoul (#797) üzenetére


Lancelot24
csendes tag

Halihó!

Itt van egy link.

[link]

Ő egy friss Omnia I8000 tulaj.

Lehet tőle mindent kérdezni! :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#799) jjc válasza Dyingsoul (#793) üzenetére


jjc
aktív tag

ez olyan lett volna.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#800) jjc válasza Dyingsoul (#793) üzenetére


jjc
aktív tag

"Samsung GT-i8000 Omnia II 8GB

Várható érkezés: 2009.08.20
AM-OLED kijelző, 3D gyosítás, 8GB beépített memória!
2 év garancia "

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.