Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) nimba1 válasza nyervi (#35750) üzenetére


nimba1
aktív tag

Ha estig ráér akkor felteszem drive-ra.Nekem megvan.

(#35752) nyervi válasza nimba1 (#35751) üzenetére


nyervi
aktív tag

persze, ráér. nagyon megköszönném! :C

(#35753) manlions válasza nyervi (#35750) üzenetére


manlions
tag

PM ment

(#35754) zoleeno1 válasza petiwr (#35746) üzenetére


zoleeno1
addikt

Gyári 2000 mAh S2 akksi - elég drága... régen aprón asszem 6k-ért volt

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#35755) stefi68


stefi68
addikt

Én is nézegettem már 2000 mAh-s aksikat, de mindig arra lyukadtam ki, hogy annyival többet nem ér.
A helyi telefon boltos 3.500,- Ft körül ígért gyári 1650 mAh-st.
Ma a neten találtam egy használtat, de valami 2012.07 havi volt ha jól emlékszem. Hát olyat meg végképp nem veszek, hiába volt olcsó.

Egyébként még mindig EZ a legjobb ár. Szállítással együtt 7400,- Ft (persze amikor van).
De még így is 2x annyiba kerül mint az eredeti 1650-es.
Ér +20% kapacitás 200%-os áron? :Y

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#35756) Eclips21 válasza stefi68 (#35755) üzenetére


Eclips21
őstag

Hát elég húzós én se vettem volta bele, de így vettem 2000aksival a telót :D és még így is áron alul :)

(#35757) tresh


tresh
addikt

Hali Urak!

[link] ebből jól sejtem hogy ez lesz a jó választás 4.1.2 gyári alá ? :) Apolo_4.13_ExtrV2-CWM

(#35758) bAtt001 válasza tresh (#35757) üzenetére


bAtt001
addikt

én regularral vagy lighttal kezdeném a helyedben :D nehogy aztán ne induljon el a telefon mert nem kap elég feszt :D alulfeszelni lehet majd appban is ha arra van igény

[ Szerkesztve ]

(#35759) petiwr


petiwr
senior tag

Esetleg van aki meg válni 2000mAh gyári aksijától?

(#35760) Burt1793 válasza tresh (#35757) üzenetére


Burt1793
veterán

Használd a light-ot, ha a mobilt még sokáig szeretnéd használni! Spórolsz egy két perc kijelzőidőt az alacsony feszültséggel, de a telefon lehet, hogy sokkal hamarabb belehal. A light az igazi. :)

(#35761) tresh válasza bAtt001 (#35758) üzenetére


tresh
addikt

Ennek már mindegy :D Teszt üzem lesz ;]

Burt1793 :R

(#35762) Eclips21 válasza Burt1793 (#35760) üzenetére


Eclips21
őstag

Ezt nem értem alul feszeléstől miért menne tönkre?

Más: CMék miért nem csinálnak nightlykat? vagy mi folyik ott mostanában?

(#35763) emiki6


emiki6
veterán

Döntöttem, felrakom a Cameleont. Az 1.hsz-ben leírtak alapján kell?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#35764) Burt1793 válasza Eclips21 (#35762) üzenetére


Burt1793
veterán

Olvastam valahol egy leírásban, az okát már nem tudom. De az a lényeg, hogy nem a chipset fogyaszt sokat, hanem a kijelző. Nem ér annyi az extreme kernel SZERINTEM, hogy ezzel kockáztassunk. A regular még soso. Én is használtam.

(#35765) bAtt001 válasza emiki6 (#35763) üzenetére


bAtt001
addikt

attól függ honnan jössz :D gyáriról teszel egy philz kernelt odinnal (leírás elöl) utána cwmből telepíted

(#35766) Rototti válasza Eclips21 (#35762) üzenetére


Rototti
senior tag

Csinálnak ők, csak nem S2-re... A galaxy családból szinte mindenki megkapta, de S2 kimaradt. Egészen egyszerű oka van: nincs maintainere a szeretett készülékünknek. :( Sajna CM "cégesedésével" és a Samsung fejlesztő ellenességével elvesztettük a maintainereinket és most jelenleg nincs senki. :/
Viszont sok CM 11-re épülő rom van, azokat bátran lehet használni, ugyanolyan jók, ha nem jobbak. :)

Kimi - The King of Spa

(#35767) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Találtam egy ilyet: [link]
Ez tényleg SII-re lenne való?

(#35768) manlions válasza nyervi (#35750) üzenetére


manlions
tag

Át küldtem Pm.ben remélem most jó!!! :C :C

(#35769) emiki6 válasza bAtt001 (#35765) üzenetére


emiki6
veterán

Gyári 4.1.2-ről (magyar tmobilos) megyek kaméneonra, csak nem tudom hogy. :B

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#35770) bAtt001 válasza girnyau (#35767) üzenetére


bAtt001
addikt

amerikai változatra, ne tedd fel mert nem fog működni

(#35771) Balazska15 válasza girnyau (#35767) üzenetére


Balazska15
senior tag

A Skyrocket kicsit más mint a hazánkban is kapható, S2, szerintem mivel hardveres különbségek is vannak így nem ugyan az a rom való rá, de majd biztos megmondják a nálam okosabbak!! :)

Szerk.: bAtt001, csak egy perccel előztél meg :DD

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#35772) nimba1 válasza manlions (#35768) üzenetére


nimba1
aktív tag

Akkor megkapta a kolléga az 5.6-ot?

(#35773) Eclips21 válasza Rototti (#35766) üzenetére


Eclips21
őstag

Érdekes na mind1 nem gondoltam volna hogy a SGS-t még támogatni fogják :) és az S2-t nem, de nem számít a kernel a lényeg ;] az meg van :)

(#35774) logarithm válasza Eclips21 (#35773) üzenetére


logarithm
őstag

lesz cm11 hivatalosan, második helyen van az sgs2 a cm letöltési listán. nincsen ok a nem támogatásra, foglalkoznak vele, ott a linaros cm11 az hivatalos cmből készül. csak előbb megcsinálják a cm10.2 kódot.
nagy a hype a cm11 körül, amikor a cm10.2 tök jó rom közben. cm11ben több a hiba%még

On: Gondolom sokan nem tudjátok, de csamcsung kiadta a video drivert, meg egyéb finomságokat, dori is beletette a kernelbe, cm is felhasználta, a sok csamcsung kiadott updateket, sgs3ből lett befőzve a hivatalos csamcsung áppdét szóval, cm alatt azért olyan szép a kijelző mint gyári alatt (és egyéb dolgok), mert stock driver fut alatta. On: off

[ Szerkesztve ]

(#35775) zoleeno1 válasza logarithm (#35774) üzenetére


zoleeno1
addikt

melyik az első? :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#35776) logarithm válasza zoleeno1 (#35775) üzenetére


logarithm
őstag

(#35777) logarithm válasza logarithm (#35776) üzenetére


logarithm
őstag

Ja és még lehet többen is, most találtam meg a cikket idézet belőle: "CyanogenMod’s statistics might actually be a bit on the low side, since it only counts users who have left CM Stats enabled on their devices and phones or tablets that have checked in with the CyanogenMod servers in the last 90 days."
Én mindig kikapcsolom :D

forrás: [link] már van olyan mobil ami cm-el jön ki alapból.

(#35778) W.a.T.T.O.


W.a.T.T.O.
csendes tag

Sziasztok!
Úgy érzem telóm megérett egy Rom cserére, jelenleg egy -VK- XWLPX v5.4.5 Final van rajta, elégedett vagyok a VK romokkal, ebből valaki be tudna linkelni egy friss változatot, mert amire én megtalálnám már elavult lenne.
Vagy várok esetleges ötleteket, hogy szerintetek milyen Romot rakjak fel.
Előre is köszi a segítséget. :R

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#35779) Eclips21 válasza logarithm (#35774) üzenetére


Eclips21
őstag

Nem is használok semmilyen 4.4 csak olyan fura hogy nincs. Írtátok már párszor hogy befejezik a 10.2 és utána lesz, de szerintem a kamera még mindig összesz@rja magát ha fényképezek 20at egymás után vele(végtelenségig zoomol és belő egy képet).

Azt hallottam csak limitált kiadású lesz, de van belőle sima verzió is, ja és aki azt megveszi ilyen kamerával :F ... nagyon ronda

[ Szerkesztve ]

(#35780) zoleeno1 válasza logarithm (#35776) üzenetére


zoleeno1
addikt

:R érdekes :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#35781) logarithm válasza W.a.T.T.O. (#35778) üzenetére


logarithm
őstag

VK 7.6 ami új most nézem, de ha valaki letudja szedni, akkor írja meg hogyan :D

(#35779) Eclips21
Na ja nekem nem kéne :) csak érdekesség, kamerát nagyon ritkán használom, nincsen tapasztalatom, de elhiszem, hogy nem tuti. (van egy digitális fényképezőm azzal szoktam néha lőni, de nem vagyok fotós stb)

Zenére (is) használom, arra viszont jó a cm jobb hangosabb (más driver vezérelheti a hangot), de a gyári romot is meglehet hajtani :)

[ Szerkesztve ]

(#35782) W.a.T.T.O. válasza logarithm (#35781) üzenetére


W.a.T.T.O.
csendes tag

Köszike, de ezzel sajna nem vagyok jobb helyzetben, én sem tudom leszedni. :DD
Valaki valahonnan máshonnan, vagy másmilyen újjabb?

A kormánynál vagyok vezető beosztásban! /every day a Sofőröm/ Inkább kérdezek ha nem tudom, az nem szégyen.

(#35783) Eclips21 válasza logarithm (#35781) üzenetére


Eclips21
őstag

Én se tájképet szoktam hanem lapokat, jegyzeteket és volt hogy egy egész füzetet lefényképeztem :D

(#35784) kungzi válasza logarithm (#35781) üzenetére


kungzi
veterán

linaro-hoz melyik kernelt ajánlod? egy gappsot linkelnél, mert a linaro topikból nem tudom melyik a jó :F köszi

(#35785) logarithm válasza W.a.T.T.O. (#35782) üzenetére


logarithm
őstag

VK 7.5 addig is ezt találtam, a 7.6-al lehet valami gebasz van, német nehezen megy még :D pedig illene tudnom.

(#35784) kungzi
innen bármelyik jó anno core-t raktam fel.
erről beszélünk ugye: cm11 linaro/sabermod

kernelek: apolo kitkat verziós, gustavo stweaks támogatással vagy béta dorimanx 10.43v60

[ Szerkesztve ]

(#35786) kungzi válasza logarithm (#35785) üzenetére


kungzi
veterán

:R

(#35787) logarithm válasza kungzi (#35786) üzenetére


logarithm
őstag

De egyébként hivatalos gapps @cmmod (de mint írtam mindegyik jó, lesz playstore utána meg ami kell leszedhető belőle :) )

(#35788) kopi73


kopi73
tag

Sziasztok.
Ezt próbálta valaki:
Country: Slovenia (Mobitel)
Version: Android 4.1.2
Changelist: 1484249
Build date: Tue, 03 Dec 2013 10:57:23 +0000
Product Code: MOT
PDA: I9100XWMS2
CSC: I9100MOTLS3
MODEM: I9100XXMS4

Nem régi,valakinek tapasztalat?

(#35789) nimba1 válasza kopi73 (#35788) üzenetére


nimba1
aktív tag

A Neatrom már ezen alapszik, nekem az aroma superlight jött be.
De hivatalosat nem próbáltam.

(#35790) #89874944


#89874944
törölt tag

használja vki a cm 10.2 nightlyk közül vmelyik januárit? van már 4-ei is. Tapasztalat? stabil?

#35776) logarithm : én is gyorsan kikapcsoltam amikor megláttam :D már automatikusan kapcsolok ki minden ilyen xart :D de aztán eszembejutott hogy így kevésbé lesz támogatva a teló, úgyhogy benyomtam ;]

[ Szerkesztve ]

(#35791) logarithm válasza #89874944 (#35790) üzenetére


logarithm
őstag

Persze stabilnak mondanám, ma lesz új build szerintem, a changelogot elnézve, olyan 12-14óra között legrosszabb esetben délután valamikor felteszik. Várd meg azt aztán tedd fel :)

[ Szerkesztve ]

(#35792) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

ERRE a kérdésre senki nem tud egy gyors segítséget? :((

(#35793) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Tudnátok linkelni egy stabil és jó custom romot?
Ne CM legyen annyi a kikötés :)
Köszi előre is :R

(#35794) bAtt001 válasza DeathAdder (#35793) üzenetére


bAtt001
addikt

ha 4.1 megfelel akkor itt van egy jó [link] :K

(#35795) D-Phrag válasza bAtt001 (#35794) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Ebben a statusbar ikonszíne módosítható? Érdemes egy Neat v5.5 lecserélni erre? (Stabilitás, gyorsaság,üzemidő tekintetében gondolom)

Ha Titaniummal visszapakolom a programjaim, okozhat ezzel a rendszer valami összeütközést?

[ Szerkesztve ]

(#35796) bAtt001 válasza D-Phrag (#35795) üzenetére


bAtt001
addikt

ikon színeket nem lehet módosítani, am stabil és gyors, akksi nekem bírja bár lekapcsolom a mobilnetet ha nem kell így 2 napig is elvan akár. hát hogy lecserélni megéri-e nemtudom, én utálom a samsung gyári felületét sosem használtam neat-et.
titaniummal meg vissza lehet rakni mindent nem lesz baja

(#35797) Rototti válasza logarithm (#35774) üzenetére


Rototti
senior tag

Van arról forrásod, hogy azért nincs CM11, mert még a 10.2-n dolgoznak? Én úgy tudom, hogy azért nincs, mert nincs maintainerünk. A 10.2-es kódon mi a fenét csinálnak még? :F Illetve minek lenne kész (de ki nem adott) CM11 S2-re, ha még a 10.2-őt csinálják?

A kiadott videó driver alatt az insignial-t érted, vagy az új mali drivert? Erről is szívesen olvasnék, ha van linked. :)

Kimi - The King of Spa

(#35798) ett


ett
aktív tag

Sziasztok!

Most cm-nightly romot használok, előtte neatrom volt fent. Panaszkodtam a neatre, hogy néha nem vagyok elérhető, hiába van térerőm. Dorimanx kernellel használtam. Ezért raktam fel a cm-et, ezt is dorimanx kernellel. Egy ideig jó volt ez, de pár napja olyat csinál, hogy megint nem vagyok elérhető, sőt néha én sem tudok hívást indítani, és eldobálja a hálózatot is. Ma pl. ilyet csinált, hiába kerestem hálózatot manuálisan, egyet sem talált. Aztán pár perc múlva visszajött magától. Meg új dili, hogy teljesen véletlenszerűen megszakítja a folyamatban lévő hívást. Mivel mindkettő dorimanx kernellel ment, elképzelhető hogy ez a szar?
Esetleg lehet olyat, hogy csak a modemet cserélem le? Gőzöm sincs miért csinálja, de nagyon idegesít.
Gyári rommal nem voltak ilyen gondok. Csakhogy sárga a kijelző és hiába próbáltam, nem cserélték garanciában. A dorimanx kernellel viszont tudom állítani a kijelzőt és azzal egész jó.
Valakinek van ötlete?

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#35799) logarithm válasza Rototti (#35797) üzenetére


logarithm
őstag

cm11: status update
"Over the next few weeks, you should expect to see the majority of the 10.2 devices listed above move over to the 11.0 category. If for any reason you don’t know your device’s codename, checkout our Wiki or Beta Download Portal. For those who care about numbers, the above list consists of all currently supported devices – 156 in total."
cm10.2 kód: befejezik, hogy stabil legyen. (kis fixek,egyebek foltozgatják szerintem nagyon jó romocska)

Ha jól tudom a maliv3 ami sgs3-ra adtak ki, de alkalmazták nálunk is, de több opensource-ot adott ki a samsung nekünk, mivel eldobta a támogatást ezért, hogy a deveknek illetve nekünk jót tegyenek: [link] keresőbe i9100 írd be opensource update 3 (is) amiből kiszedték a kakaót amire szükségünk van, hivatalos exfat driver, egyéb driverek, nem tudom felsorolni :D olvastam őket menet közben és már csak kereséssel tudom vissza posztolni ami idő, legyen az elég, hogy kaptunk a samsungtól ajándékot.

(#35800) logarithm válasza ett (#35798) üzenetére


logarithm
őstag

Imei számod rendben van? esetleg cseréld le a modemet nelp4-re hát ha.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.