Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) banuszzs79


banuszzs79
tag

Na egy nap tesztelés az új neatrommal: tapasztalatok hátrány egyenlőre semmi aku idő maradt a szuper király egész nap wifi bekapcsolva végig cseteltem a napot és még husz százalékon vagyok...egy két telefon szóval aku idő tökéletes ja gyári kernel és s4 töögle telepitéskor kiválasztva a másik verzió fagyott nem kicsit ...

(#36802) TiMoN


TiMoN
senior tag

Sziasztok!
Van egy S2 es telefon, behálósodott üveggel. Nagyon minimálisat esett, de pont rosszul érkezett.
Kérdésem az lenne, ha beveszek egy levél nyugtatót és interneten vett előlapi üveget megpróbálom kicserélni sikerülhet?
Te csőn találtam jó pár videót ennek módjáról. Nem egyszerű, de kivitelezhető.

Valaki cserélt már így üveget? Esetleg tájékoztatna mire kell figyelni stb. Megköszönném.

-TiMoN-

(#36803) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok.
Szeretnék egy gyári Samsung autós töltőt a telefonomhoz. A kérdésem az lenne hogy mi van akkor ha az én telefonomon nem gyári és autós mód sincs rajta ha jól tudom. Viszont ha jól hallottam akkor ez aktív, tehát ha berakom a telefont, akkor átkapcsol a telefon autós módba.
Ilyenkor egy romolt telefonnal mivan? Simán csak nem csinál semmit vagy megzavarodik? :R

(#36804) painkillerx


painkillerx
tag

XWMS1_NeatROM_SuperLite_v2.5.1 alá akarok rakni Dorimanx kernelt. Pontosan melyik verzio kell?
Kernel_Dorimanx-V9.43-[12-16]-[24-10]-JB-SGII-PWR-CORE (ezt toltottem le)
Lehet flashelni CWM Manager-el?

(#36805) henter


henter
tag

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy miért nem tudom frissíteni a SuperSU-t? Legújabb SlimBean és CWM v6.0.3.7 van telepítve.
Normál módban azt írja, hogy telepítés sikertelen, CWM-módban meg nem indul újra a telefon

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#36806) fcbarca


fcbarca
őstag

csak nekem merül ilyen hamar CM11-el és oc kernellel?még 1200-on is,ma fél napot bírt ki..
hol lehet azt bekapcsolni hogy ha hívnak,vagy sms,facebookon írnak,világítsanak az érintőgombok?

(#36807) justaview


justaview
őstag

Olyan XEH 4.1.2 zip-es gyári romot hol lehet szerezni, amit a Philz CWM6 fel tud tenni és nem kell hozzá ODIN?

(#36808) logarithm válasza justaview (#36807) üzenetére


logarithm
őstag

deodexed stock roms ezek zip cwm installosak, nincsen xeh, de van multi csc és akár playstore csc changer appal tudod manuálisan váltogatni, de nem fontos mi a csc ha csak nem gariztatni viszed, akkor meg maga a deodexed rom sem lesz jó :)

(#36806) fcbarca

BLN a funkció neve, stweaks appban.

(#36804) painkillerx

dorimanx v8.43 kell neked. cwm alól tedd fel szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#36809) justaview válasza logarithm (#36808) üzenetére


justaview
őstag

Köszönöm. :)

(#36810) logarithm válasza banuszzs79 (#36801) üzenetére


logarithm
őstag

Nekem is fent van az neat aroma 5.7 és semmi bajom a választható toggles-el, működik rendesen és szépen.

Amit leszedtél romot ellenőrizted az md5sum értéket, és belső sdről raktad fel az aromat? ha nem akkor okozhat hibát.

(#36811) Kékes525 válasza painkillerx (#36804) üzenetére


Kékes525
félisten

A választott kernel nem jó! A 8-as sorozatból válaszd és ujabb is van: Kernel_Dorimanx-V8.43v66-Comp-%5B14-21%5D-%5B04-02%5D-JB-SGII-PWR-CORE

CWM-ből nem probáltam, recoveryből szoktuk, kernelwipe után. GS2KernelWipe Script (V2.09 19/06/13)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36812) Lacics25 válasza misike04 (#36781) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia!
Keresd fagyálló-t. Gyors, pontos, olcsó!

(#36813) emiki6


emiki6
veterán

Ha s2-nél lehet mindent telepíteni cwm-ből, akkor galaxy minin is vagy az csak odinnal megy?

(Egy kérdés miatt most nem szeretnék átmenni a mini topicba, főleg telóról, ha itt is tud valaki segíteni)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#36814) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Kicsit elegem van. Most már a harmadik Kit Kat ROmom hal be reggelre és felejt el ébreszteni. Sőt, annyira kiakad a telefon, hogy csak akku ki-akku be hozza rendbe. Ahogy olvastam senki más nem tapasztalt ilyet...szóval nem tudom mi van...vagy csak én hagyom a telefont töltőn egész este és reggel várnám az ébresztést?

Tudna valaki linkelni egy utolsó JB stabil, megbízható ROM-ot?

Előre is köszönöm.

(#36815) mivan80 válasza fcbarca (#36806) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hali!

Nekem nem merül a CM11, tegnap frissítettem az épp aktuális legfrissebb romra. Véleményem szerint teljesen használható a mindennapokban, talán még a CM10.2 veri egy picit, az már nagyon korrekt volt a végére, de itt meg az újdonság varázsa segít eltekinteni a kisebb malőröktől.

Ami ilyen apró gondom volt, több Google alkalmazás meghasalt alatta (bár tény, hogy én tiszta telepítés helyett simán rátoltam a CM11-et a CM10.2-re), ilyen volt a Youtube, GDrive, Timely, de eltávolítás, újratelepítés után mindegyik gyönyörűen működik.

No meg az új Trebuchet még nem teljes, hiányzik a sok beállítási lehetőség, ami a Cm10.2 alatt volt.

(#36816) fcbarca válasza mivan80 (#36815) üzenetére


fcbarca
őstag

Es te tettel fel cm 11-es kernelt? Mennyin jaratod a procit? Koszi a valaszod

(#36817) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Még mindig küzdök azzal a problémával, hogy bluetooth-al kocsi kihangosítóra kapcsolódok, majd mikor kiszállok és lekapcsolódik, akkor elindul az Apollo és néha még zenét is elindít néha csak fut és az értesítési sávon látszik. Hol lehet ezt kikapcsolni? Nem találtam sehol semmit. :W Ja CM11 van fent és már próbáltam, mindegyik nightly ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#36818) stefi68 válasza girnyau (#36817) üzenetére


stefi68
addikt

Ha az Apollo-ban nincsenek ilyen beállítások, akkor vagy keresel másikat helyette v. kipróbálod Greenify-al fagyasztani, hogy ne induljon el magától.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#36819) D-Phrag válasza logarithm (#36810) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Vicces. Feltettem a v5.7-et válaszható Toogles-al, aztán mivel elokádtam magam a hangerő csúszka miatt visszatoltam a backup-ot v5.6-ra és akkora szerencse ért, hogy a fehér piktogramok és a választható Toogle-s lehetőség megmaradt, csúszka pedig a korábbi normális lett. :DDD
Öszvér, de legalább szép megoldás. Így marad a jól bevált v5.6. :)

(#36820) mivan80 válasza fcbarca (#36816) üzenetére


mivan80
aktív tag

Szia, én nem nyúltam hozzá, az alap CM11 kernel van alatta, procit sem bántottam.
A fényerő automatikuson van, 1 percig él a képernyő, máshoz nem nyúltam.

(#36821) Ricardo válasza mivan80 (#36820) üzenetére


Ricardo
félisten

A kernelhez én sem nyúltam, szerintem ha nem akarsz plusz dolgokat (pl dual boot) akkor felesleges.

Az aláírásod frissítsd ;)

[ Szerkesztve ]

(#36822) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Sziasztok!

Kb. fél éve vettem a telefont, de elég gyenge az akksi teljesítménye, milyen akkumulátoros kabátot javasoltok?

Köszi.

(#36823) Ricardo válasza Arthuro_Adam (#36822) üzenetére


Ricardo
félisten

Gyári 2000-es akku szerintem a legjobb megoldás.

(#36824) noto válasza Ricardo (#36823) üzenetére


noto
senior tag

Az biztos de rohadt draga!

(#36825) mivan80 válasza Arthuro_Adam (#36822) üzenetére


mivan80
aktív tag

+1 a gyári 2000-es akksinak. ;)

(#36826) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Aki felrakta ezt a ROM-ot

[Resurrection]

Melyik Kernelt rakta fel mellé?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#36827) mivan80 válasza noto (#36824) üzenetére


mivan80
aktív tag

Az előző hozzászólásom már nem szerkeszthető...

Nem olyan drága az, én még innen rendeltem Oldman kollégával, most ezt találtam legolcsóbbnak de lehet, hogy meg lehetne nézni, pár Szlovák weblapot is ahol vállalnak MO-ra kiszállítást.

(#36828) fcbarca


fcbarca
őstag

megneveznétek nekem azt a ROM-ot,ami a legtovább bírja akkuidőben?ja és stabil :) mert nálam ez a CM 11 fél nap alatt lemerül

(#36829) noto válasza fcbarca (#36828) üzenetére


noto
senior tag

NeatRom 5.7

(#36830) fcbarca válasza noto (#36829) üzenetére


fcbarca
őstag

van olyan gyors mint a kitkat?továbbá vannak hozzá kernelek? :)

[ Szerkesztve ]

(#36831) noto válasza mivan80 (#36827) üzenetére


noto
senior tag

Nekem nem èri meg a plusz 350 mah majdnem dupla àrat
Gyari 1650 es a samu szervizbe 4500 ft
A 2000 is szerintem tölteni kell a nap vègen hogy a következő napot kibirja

(#36832) logarithm válasza fcbarca (#36830) üzenetére


logarithm
őstag

Ja, de próbáld ki, a kitkat amúgy is ezen a telón gyerek cipőben jár, majd később jó lesz az.

Neatrom aroma-ban tudod választani a kernel ( a könnyítés kedvéért ) apolo light-ot válaszd. ennyi kb. (am van persze kernel hozzá egypár.)

(#36833) Ricardo válasza fcbarca (#36828) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem jól bírja a CM.

(#36834) logarithm


logarithm
őstag

Ha valaki még nem akar cm11-re menni, de stabil cyanogenmod-ot szeretne cm10.2 stabil ->
CM-10.2.1-UNOFFICIAL-i9100-Grift-.zip -> ebben semmi moddolást nincsen 'pure' tiszta cm.
vagy CyanogenMod 10.2.1 Final linaro/sabermod illetve lehet használni, az utolsó hivatalos nightly-t is, nekem full stabil volt. (cm-10.2-20140126-NIGHTLY-i9100.zip )

[ Szerkesztve ]

(#36835) justaview válasza logarithm (#36832) üzenetére


justaview
őstag

NeatRom 5.6 és 5.7 között mi a lényegi különbség?

(#36836) logarithm válasza justaview (#36835) üzenetére


logarithm
őstag

A pirossal kiemelt részek a változás listán.
Újabb samsung rom az alapja, újabb témát kapott, ami szerintem jobb, mint a stock téma.

(#36837) D-Phrag válasza justaview (#36835) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Hangerő csúszka okádék! :DDD :O Maradj az 5.6-nál, sokat nem nyersz az újjal szerintem, annyit nem változott. Vagy csináld úgy mint ÉN, ha kell a moddolható toogles. :DDD

(#36838) mivan80 válasza noto (#36831) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hát te tudod.
Én akkor vettem, amikor már az 1650-es kezdett kifingani. A csere után döbbenetes volt a különbség.
Egy átlag munkanap én is felrakom tölteni estére, olyan 30%-körül szokott alakulni a nap végi átlag.
De hétvégén pl. simán kibír kettő napot, olyankor nem nyomkodom olyan sokat mint melós napokon.

(#36834) logarithm
Én is ajánlom az utolsó 10.2 nightly-t, tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

(#36839) Burt1793


Burt1793
veterán

Kérem a 2.7-es neatrom superlite-ot!!! Ez az 5.6-os aroma nem túl nyerő. Sokszor beakad valami és lehúzza az aksit.

(#36840) justaview válasza logarithm (#36836) üzenetére


justaview
őstag

A neatrom.com-on nem találtam, csak azért kérdeztem. Köszönöm.

ITT a letöltéseknél XWMS2 jelöléssel szerepel, míg ITT XWMS3 -ként emlegetik.

Ez jelent valamit, vagy nem kell vele foglalkozni?

(#36837) D-Phrag: :) De a vizuális dolgokon kívül más baja nincsen?

[ Szerkesztve ]

(#36841) girnyau válasza stefi68 (#36818) üzenetére


girnyau
tag

A mai nightly már nem csinálja.

(#36842) logarithm válasza justaview (#36840) üzenetére


logarithm
őstag

neatrom topik xda linket itt megtalálod szerk: látom linkelted a topikot.
és csak elírás, de amúgy mint látod az új van benne.

[ Szerkesztve ]

(#36843) henter


henter
tag

Erre senkinek nincs ötlete? [link]

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#36844) logarithm válasza henter (#36843) üzenetére


logarithm
őstag

Töröld le a supersu appot, újra indítod a telefont, majd felrakod újra a supersu appot, és elindítod lefrissíted normál módban újra indítod a telefont kész.

Amúgy melyik slimrom pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#36845) henter válasza logarithm (#36844) üzenetére


henter
tag

Többször próbáltam, nem tudja frissíteni normál módban sem.
Slim-4.3.build.2.2-OFFICIAL-1766

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#36846) hcs57


hcs57
őstag

Szeretném kimenteni az S2 hangjait (telefon csörgések, ébresztő, stb), de nem találom a fájlok között.. tud valaki segíteni?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#36847) fcbarca


fcbarca
őstag

Cm 11-re lehet telepíteni a NeatRom-ot?mert cm 11-re rátettem,és nem indul,pedig full wipe megvolt

(#36848) logarithm válasza hcs57 (#36846) üzenetére


logarithm
őstag

Root explorer-> root/system/media/audio itt van minden gyári hang.

(#36847) fcbarca
Rom md5sum ellenőrizve? belső sdről indítottad az aroma installt? mount&storage menüben format/system/data/cache ha van preload megvolt? csináld meg telepítsd újra.

(#36845) henter
úgy próbáltad, ahogy leírtam?

[ Szerkesztve ]

(#36849) fcbarca válasza logarithm (#36848) üzenetére


fcbarca
őstag

Rom md5sum hogy kell ellenőrizni?igen,a telefon belső tárhelyéről,format meg volt,preload szintén nem tudom hol kell :/

(#36850) logarithm válasza fcbarca (#36849) üzenetére


logarithm
őstag

md5sum jelentése kb: ellenőrző összeg. bizonyos eljárással egy hash-t, egy ujjlenyomatot vesz az adatról, amiből jó valószínűséggel ellenőrizhető hogy sérült-e adatátvitel vagy tárolás közben.

hogyan kell: [link] leszeded ezt a kis programot (de van sok fajta és ingyenes mind, google kiadja) betallózod a letöltött romot neki, és amit a rom készítő megad md5sum értéket betallózod a compare (egyeztetés) fülhöz és automatán csekkolja neked, hogy egyezik e a rom méret.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.