Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) fcbarca válasza Doosa (#37000) üzenetére


fcbarca
őstag

Szia van neat rom kitkatbe? Es az art-ot hogy tudom beallitani? Köszi a segítséget elore is

(#37002) jbl válasza Just_Reboot (#36999) üzenetére


jbl
aktív tag

Most bekapcsoltam az ART. Kíváncsi leszek mi fog változni.

(#37003) Ricardo válasza jbl (#37002) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd írd meg a tapasztalatokat .

[ Szerkesztve ]

(#37004) Lacics25 válasza fcbarca (#37001) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Szia! Én itt találtam némi infót .

http://www.infinum.co/the-capsized-eight/articles/art-vs-dalvik-introducing-the-new-android-runtime-in-kit-kat

Tapasztalat? Szavakkal ki sem lehet fejezni!!

Karácsony előtt alaplap defekt miatt félretettem a kicsikémet és vettem hirtelen felindulásból s4 minit. Nem estem hasra tőle. Azóta megcsináltattam (köszönet Fagyállónak!) és újra az S2-t használom. Mintha éreztem volna :DD

(#37005) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Én Cm en álltam át ART ra azóta folyamatosan 200MHz pörög a proci Deep Sleep helyett.

(#37006) Ricardo válasza Just_Reboot (#37005) üzenetére


Ricardo
félisten

Az érdekes nem lehet hogy valamelyik program nem engedi sleep-be a procit?

[ Szerkesztve ]

(#37007) Doosa válasza fcbarca (#37001) üzenetére


Doosa
aktív tag

Van már egy ideje, tessék :)

(#37008) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Tudnátok javasolni olyan apk át ami helyetesíti a Titanium Backupot?

(#37009) logarithm válasza Just_Reboot (#37008) üzenetére


logarithm
őstag

(#37010) Just_Reboot válasza logarithm (#37009) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi Logarithm tényleg van olyan mint a TB és megy ART alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#37011) chemo20


chemo20
tag

Tapasztalta más is, hogy büdös a telo a sim kártya alatt?..:S

(#37012) Just_Reboot válasza chemo20 (#37011) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem tudom nem szoktam szaglászni a telót!

(#37013) justaview válasza logarithm (#37009) üzenetére


justaview
őstag

Ez úgy is működik, hogy pl. 4.1.2-ről lementek mindent, majd felteszek egy pl. 4.4.2-t, és ezzel visszarakom az adataimat és az appokat? Beállításokat gondolom nem lehet, mert más a rendszer.

(#37014) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Adott egy gyári JB XWLSS -s szeretném rooltolni...
Philz kernelt akarom hozzá, mielött felrakom kell bármilyen wipe vagy utána ha kell akkor az a wipe miket töröl?
Valaki leírna egyszerű módon :B

Ez alá lehet apollo kernelt vagy csak philz, mert szükségem lenne a BLN-re vagy a gyári stock alatt nem lehet előhozni?

(#37015) Gloob válasza Cobrusz (#37014) üzenetére


Gloob
addikt

Mivel a BLN-re van szükséged, így csak az Apolo kernel jöhet szóba a két említett közül. Ugyanis csak az Apolo tartalmazza a BLN funkciót. A felrakás után legfeljebb egy cashe, Dalvik-cashe wipe mehet, nem fog semmit törölni. A kernel felrakása után a Play-ról lehet telepíteni az Apolo Configurátort, azzal lehet bekapcsolni a BLN-t, illetve konfigurálni a kernelt.

Samsung Galaxy A52S

(#37016) Cobrusz válasza Gloob (#37015) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Köszönöm.... :R

(#37017) logarithm válasza justaview (#37013) üzenetére


logarithm
őstag

Igen, ha lemented programjaid adatait bármelyik android-on vissza tudod állítani.
A rendszer beállítások adatait ez esetben nem érdemes illetve nem szabad, nem lesz jó vége :)

Más: slide2wake most fedeztem fel :D nem rossz funkció. :P [link]

[ Szerkesztve ]

(#37018) Cobrusz válasza Gloob (#37015) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Végig néztem a fórumot de nem találtam linket...
Valaki tudna nekem linkelni egy apollo kernelt honnan szedhetném le gyári stock 4.1.2 XWLSS romhoz?

Illetve lehet abból probléma kernel felrakás előtt, hogy a gyári romból már jó pár gyári progit töröltem illetve jegeltem?! :U

(#37019) logarithm válasza Cobrusz (#37018) üzenetére


logarithm
őstag

jobb oldalt fent van a fórum kereső beírtam apolo kernel eredmény->[link] (csak hogy lásd)

egyébként-> [link] (apolo v4.13 light)
kérdésre a válasz nem lesz semmi baj, tedd fel.

(#37020) fcbarca


fcbarca
őstag


ez normális lenne?elképesztő hogy fél nap alatt lemerül,és nem is nyomogtam állandóan,wifin volt,facebook,és telefonáltam vele vagy 20 percet..új aksival is ilyen gyenge lenne vajon?

(#37021) fcbarca


fcbarca
őstag

[ Szerkesztve ]

(#37022) Ricardo válasza fcbarca (#37020) üzenetére


Ricardo
félisten

Mennyi a kijelző időd? Valami nincs beakadva? A rendszer fogyasztása is soknak tűnik.

Ha jól látom kicsit sokat van ébren a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#37023) fcbarca válasza Ricardo (#37022) üzenetére


fcbarca
őstag

kb 2 óra a kijelző idő,de automatikuson van,nem tudom hogy belenne e akadva valami.

a proci sio/zzmoove

(#37024) Ricardo válasza fcbarca (#37023) üzenetére


Ricardo
félisten

"kb 2 óra a kijelző idő,"

Nézd meg. Nekem a rendszer fogyasztása is soknak tűnik.

Én pl a kernelt nem csesztetem.

[ Szerkesztve ]

(#37025) fcbarca válasza Ricardo (#37024) üzenetére


fcbarca
őstag

2 óra 10 perc pontosan,de érdekes módon minden szofttal köztük CM 11,gyári 4.1 is ilyen gyorsan merül,az akksi 2012.08-as ugyhogy annyira nem is régi (a telót egy hete vettem)
a rendszernél pedig:
CPU össesen:45 p 40 mp
Ébren maradás:1ó 5p

[ Szerkesztve ]

(#37026) Ricardo válasza fcbarca (#37025) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól mondjuk lehet akku gond. Furcsa hogy minden rommal merül. Van a közeledben másik S2? Ki kellene próbálni másik akkuval.

a rendszernél pedig:
CPU össesen:45 p 40 mp
Ébren maradás:1ó 5p

Ez nagyon sok :Y Valami pörgeti a vasat.

[ Szerkesztve ]

(#37027) fcbarca válasza Ricardo (#37026) üzenetére


fcbarca
őstag

a régi gazdája ígért egy másikat,meglássuk..sztem az akksi szar..kb minden 2-3 percben megy le 1 %,ha nyomogatom
skype,facebook,youtube,chrome mennek háttérben,de azaek közül a face-t és a chrome-ot használom inkább

[ Szerkesztve ]

(#37028) Ricardo válasza fcbarca (#37027) üzenetére


Ricardo
félisten

Az 1 óra ébrentartás nagyon sok.

(#37029) fcbarca válasza Ricardo (#37028) üzenetére


fcbarca
őstag

mit tudnák csinálni vele?töröljek le minden progi és teszteljem le úgy?

(#37030) Ricardo válasza fcbarca (#37029) üzenetére


Ricardo
félisten

Ötletem sincs. Ki kellene találni mi okozza.

Ezt az ébrenlétet melyik írja? Az android rendszer, vagy az android operációs rendszer?

Szerk:

Az egy hét alatt ez hányadik rom?

[ Szerkesztve ]

(#37031) fcbarca válasza Ricardo (#37030) üzenetére


fcbarca
őstag

Az android operációs rendszer.. Ez a heten a 3.adik szoft

(#37032) Ricardo válasza fcbarca (#37031) üzenetére


Ricardo
félisten

Az ilyen sűrű csere sem szerencsés. Esélye sincs egyiknek sem "beállni" Kell pár töltés mire megtanulja a rendszer a helyes értékeket. Azt csak feltételezem hogy mindegyik tiszta alapra került, nem csak egymásra pakolva. Ahogy olvastam a kernelt is piszkáltad alattuk.

Így nem kapsz rendes képet.

Olvass utána, melyik szimpatikus, tedd fel, és hagyd egy pár napig.

[ Szerkesztve ]

(#37033) Cobrusz válasza logarithm (#37019) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Gyári recovery alól feltudom rakni vagy az odinos-t szedjem le?
Illetve az odinos mikor letöltöm winrarban van, nem úgy mint a megszokott egy fájlos tar.md5 fájl...
Vagy ezt ugyan úgy berakom odinba start és mehet?

(#37034) fcbarca válasza Ricardo (#37032) üzenetére


fcbarca
őstag

most a neat rom 5.7 van rajta apollo light kernellel,másokin napja fut,és már jó sokszor volt töltve :/

(#37035) justaview válasza fcbarca (#37031) üzenetére


justaview
őstag

Szerk: OK, látom már sokszor töltötted. (Média fix meg volt?). Ha semmi nem segít, másik akksi után kellene nézned.

....

Várj 2-3 töltés-kisütés ciklust, aztán meglátod van-e gond, vagy csak nincs ideje a rendszernek magához térni.

Az enyém (NeatRom 5.7) média fix után, a második töltést követően így merül:
Néhány telefonálás van benne, pár perc videó, internet, google play-en tekergés wifin keresztül, BT-s kihangosítás autóban kb. fél órán át, egyéb apróságok.

Mellesleg a kijelző 47% nem azt jelenti, hogy 5óráig ment a kijelző, hanem hogy az akksi merülés felét neki köszönhetem.

[ Szerkesztve ]

(#37036) fcbarca válasza justaview (#37035) üzenetére


fcbarca
őstag

persze feltettem a media fixet is..hát sztem ez akksi probléma lesz,viszont ami érdekes,nagyon lassan töltődik

(#37037) nimba1 válasza fcbarca (#37036) üzenetére


nimba1
aktív tag

Ted fel a Wakelock detector-t. És kiderül mi megy a háttérben.

(#37038) mivan80 válasza fcbarca (#37027) üzenetére


mivan80
aktív tag

A Skype nálam nagyon ette az akksit.
Én töröltem (bár ez nem mostanában történt).
Ha nem használod rendszeresen töröld te is, vagy legalább hibernáld Greenify-val.

Ja, és az akksi is megehette már a kenyere javát, a kettő együtt esélyesen okozhatja a problémát.

(#37032) Ricardo: +1

Kell minimum 3 nap mire tisztul a kép. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37039) palee69


palee69
senior tag

Sziasztok
Tudna valaki linkelni egy működő CWM Recovery-t? :R

(#37040) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs a félig láma kérdésért, elolvastam az összefoglalót, nem egészen tiszta valami.
Szeretnék rootolni egy JB ROM-os s"-t, Vodafone-szoftver van rajt. Rég volt már dolgom ezzel a készülékkel, de az én időmben ( :DDD ) még Odinnal flasheltem egy CWMR-t, és ennyi volt, nem kellett kernelt cserélni roothoz.
Itt pedig a PhilZ-kernelt írjátok. "Csak" CWMR nincs? Mármint semmi másra nincs szükség, csak a rootra. nem kellenek a custom kernel egyéb okosságai...

Samsung Galaxy A54

(#37041) henter


henter
tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy S2-t. Az előző tulajnál telepítés közben kilépett az ODIN, azóta se kép, se hang. Bíztam benne, hogy a JIG segít, de sajnos semmi. Van valakinek ötlete, hogy mit lehetne még kipróbálni? Ha töltöm, egy idő után érezhetően melegszik az alaplap, de semmi életjelet nem ad.

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#37042) porse válasza fcbarca (#37021) üzenetére


porse
senior tag

Térerőd pl nagyon gáz, tedd at only 2g re.

... szerintem.

(#37043) logarithm válasza Viktor0610 (#37040) üzenetére


logarithm
őstag

+(#37039) palee69

A philz kernel stock kernel, tehát nem kapsz semmi okosságot, a root és a cwm-emen kívül.

ha van külső fizikai sd kártyád mehet a zip gyári recovery alól külső sdről.
ha nincsen, akkor odinnal a tar-os, de utána elképzelhető, hogy cwm alól fel kell raknod a zip-eset is hogy a root jog működjön.
[link] PhilZ-cwm6-XWMS2-MOT-5.15.9-signed.zip

[ Szerkesztve ]

(#37044) logarithm válasza henter (#37041) üzenetére


logarithm
őstag

Kiveszed az akkut, vársz egy percet vagy többet aztán akku vissza (illetve reméljük van áram az akkuban, mert anélkül nehéz lesz), majd bootolj download módban, hang le + home gomb + power gomb egyszerre, be kéne, hogy dobjon oda, onnatól mehet odinnal a 3+1file JB rom.

Ha nem enged be sehogy sem JIG-el sem akkor kuka(tégla). (alaplap csere)

[ Szerkesztve ]

(#37045) palee69 válasza logarithm (#37043) üzenetére


palee69
senior tag

Köszönöm :R

(#37046) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok!

Tegnap fol tettem a 5.7-es neatromot es egy olyan problemaba utkoztem, hogy nem megy a gyroskopom, akartam jatszani egyet a minon-okkal (despical me), es nem tudtam ki terni az akadalyok elol. Probaltam kalibralni, sikrult is, de csak nem megy. Valakinek valami otlete a megoldasra?

Koszi

(#37047) Jumbozorz válasza Just_Reboot (#37010) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Nekem is gondom volt a TB-vel és még pár programmal az ART alatt. Mindig hibára futottak induláskor és nem indultak el. Rájöttem, hogy ha felteszem a ROM-ot. Átállítom a futtatási környezetet ART-ra majd a program, mely nem indul el feltelepítem recovery-ből, akkor a program elindul. Én mindegyik kedvenc programomból TB-vel csináltam egy recoveryből telepíthető fájlt. Induláskor a telefon átkonvertája a programot(gondolom az ART miatt - ez látszik is a kijelzőn) és működik. Gondom volt a TB-vel a Root explorerrel(3.1.6) és a 1weather-el is, de most már mindegyik fut a fenti megoldással. Ha valami nem megy szívesen segítek privátban is.

[ Szerkesztve ]

(#37048) henter válasza logarithm (#37044) üzenetére


henter
tag

Köszi, ezeket mind kipróbáltam, se semmi. Úgy néz ki, hogy ki kell cserélni az alaplapot

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#37049) Viktor0610 válasza logarithm (#37043) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szuper! :) Akkor annyit fejlődött a technika, hogy nem kell Odin, hanem megy stock recoveryből. ;) Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#37050) Cobrusz válasza logarithm (#37019) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Gyári recovery alól feltudom rakni vagy az odinos-t szedjem le?
Illetve az odinos mikor letöltöm winrarban van, nem úgy mint a megszokott egy fájlos tar.md5 fájl...
Vagy ezt ugyan úgy berakom odinba start és mehet? :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.