Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) AlmaZoli


AlmaZoli
tag

Felraktam az Omega v23-at, először volt egy kis bootloop, de egy wipe cache / dalvik cache megoldotta :) Eddig jó, a "vizes effekt" egész szép :) Egy kérdés: látom, hogy van egy-két mókolt alapprogram benne (pl. Youtube), frissítéssel ezek nem "íródnak" felül? Inkább ne is frissítsem őket? Kösz a választ előre is!

"Korán keltem, hol az arany?"

(#19002) doongoo válasza AlmaZoli (#19001) üzenetére


doongoo
addikt

a mókolt youtube csak mókolttal írható felül, azaz a sima play store-os alap youtube frissítése nem írja felül. Én spec a mókoltat fel sem tettem aromából, mert én a youtube letöltésre a tubemate-et használom.

(#19003) AlmaZoli válasza doongoo (#19002) üzenetére


AlmaZoli
tag

Aham, köszi. Akkor lehet, kigyomlálom Root Explorer-el és felteszem a normál Youtube-ot.

"Korán keltem, hol az arany?"

(#19004) denorbi válasza fagyalllo (#18859) üzenetére


denorbi
tag

Hello!

Most ment a szervizes el és úgy tettem hogy mondtad bár csak most olvastam amit írtál!
jól ment az üveges tekintet is :)
Cserélt mindent amit akartam, ahogy kell :DD

Jelly Bean fríssitést elég határozottan mondta hogy április 26.-án lesz nekünk :C
Gondolom ezért ICS tett fel

Kezdhetünk vissza számolni :Y

[ Szerkesztve ]

(#19005) FrezeR


FrezeR
senior tag

A közelítésérzékelő "elromlását" bármilyen rendellenes működését tapasztalta már itt valaki közületek?

(#19006) fpeter80


fpeter80
csendes tag

Sziasztok a baltic-os romban nem találtam segédfény widget-et. Van egy pár a play-en, de azok lassúak. Nem lehet valahonnan letölteni?

(#19007) FrezeR


FrezeR
senior tag

Másik kérdés: Az mitől lehet, hogy pl most 60%-on volt a telefon újraindítom és leesik a töltöttsége 24%-ra? JB van fent LSN Baltic gyári rom. Ez nem az első eset volt.

(#19008) nfsu17 válasza FrezeR (#19007) üzenetére


nfsu17
veterán

haldoklik az akksi?

(#19009) nexusking válasza nfsu17 (#18996) üzenetére


nexusking
aktív tag

Ez a program ugy is atviszi tv-re a filmet, ha a pc-m vezeteken csatlakozil a nethez, nem a wifin keresztul?

(#19010) FrezeR válasza nfsu17 (#19008) üzenetére


FrezeR
senior tag

Nem tudom, hogy lehetne ezt letesztelni?

Használat közben nem tapasztaltam semmi szokatlan dolgot újraindításnál tűnt fel csak ez a tünet.

[ Szerkesztve ]

(#19011) nfsu17 válasza nexusking (#19009) üzenetére


nfsu17
veterán

ez a serviio egy szerverprogram pc-re, ami megosztja a mappát, amit megadtál neki, majd azt a tévén látod.[link]
egy hálózaton legyen a tévé, meg a pécé.

FrezeR
Kiveszed az akkut, leteszed az asztalra, és ha nem sík az akku felülete, hanem púpos, akkor az már nem jó neki, ha nem púpos, akkor max csak kezd az lenni.
Nagyon tesztprogram erre nincs, ha nagyon nem bírja ki nap végéig, akkor az is egy jel.

[ Szerkesztve ]

(#19012) FrezeR válasza nfsu17 (#19011) üzenetére


FrezeR
senior tag

Köszi a tippet megnézem akkor, hogy látszik e deformáció rajta.

(#19013) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok, nemrég lettem S2 tulajdonos, érdekelne hozzá néhány ROM, szóval ha a legjobbakat leírnátok, azt megköszönném. Hallottam a CyanogenMod-ról, ha jól tudom az az egyetlen 4.2.2-es ROM S2-re, főleg ez érdekelne, nem tudom mennyire vannak benne bug-ok, vagy ilyesmi, esetleg szükséges-e hozzá custom kernel ha akadna vele a rendszer.
Néztem az összefoglalóban lévő linket, de ott nem nagyon találtam ROM-okat.

[ Szerkesztve ]

(#19014) bAtt001 válasza Flyme (#19013) üzenetére


bAtt001
addikt

dehogy az egyetlen :) [link] és [link] jó olvasást :D röviden pedig cm, aokp, rootbox, slim ami 4.2 alatt megy nagyon, meg a dorimanx kernel bár van még pár patchelt azok is egész jók

(#19015) csabám válasza bAtt001 (#19014) üzenetére


csabám
addikt

Mindjárt jönnek a sz@rportoltcm hsz.-ek :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19016) Flyme válasza bAtt001 (#19014) üzenetére


Flyme
senior tag

Köszi, nézem is őket :R

(#19017) f4hrenheit


f4hrenheit
csendes tag

S2 nem csak 32GB sd-t fogad? Legalábbis mindenhol azt olvasom.. ezek szerint olvassa a 64GB is?

Köszi :))

(#19018) kungzi válasza f4hrenheit (#19017) üzenetére


kungzi
veterán

kezeli a 64-t is :K

(#19019) f4hrenheit válasza kungzi (#19018) üzenetére


f4hrenheit
csendes tag

Akkor még szerencse, hogy nem vettem meg a 32GB :O Köszi!

(#19020) bAtt001 válasza csabám (#19015) üzenetére


bAtt001
addikt

jöjjenek immúnis vagyok :D meg ő kérte a 4.2-t még szép h nem tukmálom rá a gyári fh0st :D

(#19021) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Szerintetek ajánlott használtan venni S2-t? Mármint mennyi a telefon várható élettartama? Nekem fontos a megbízhatóság. Találtam egyet 50k-ért([link]), 1,5 éves, T-ről függetlenített, ezen kívül, nem történt szoftveres változtatás, csak annyi a szépséghibája, hogy új hátlap és akku kell hozzá.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#19022) havri1 válasza tfalcon96 (#19021) üzenetére


havri1
félisten

A gari (ha csak a függetlenítés az ok) még elvileg meglehet rá, igaz nem s2, de már volt bent szervizben függetlenített telefon, és nem szóltak érte. Főleg ha futár jön..
Ami necces lehet gar nélkül, a kijelző--> beégés

havri

(#19023) sbalu1 válasza tfalcon96 (#19021) üzenetére


sbalu1
senior tag

Ilyen kedvező (80k-2 év gyári gari) árnál én már nem vennék használtan.

[ Szerkesztve ]

(#19024) busman


busman
addikt

Exfat-ra vagy Fat 32 -re formázzam a sdkártyát?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19025) nfsu17 válasza tfalcon96 (#19021) üzenetére


nfsu17
veterán

Mármint mennyi a telefon várható élettartama?

A fiókban korlátlan. :D Az érzés megfizethetetlen. Minden másra ott a .....befejeztem. :))

1,5 éves,
Ahogy írtad, az akku kuka, ha nem írtad volna, akkor mi biztos mondtuk volna.
Kijelző: akár már be is lehet égve itt-ott. Ha most nem, majd nálad elő fog jönni. Ha samsung garis (annak tűnik), akkor cseréltsd még fél éven belül.
USB csati: látott az már párszáz töltést biztos, lehet fél év múlva megadja magát. Ezt is cseréltesd.
Így majdnem lesz egy zsír új telód.
Én nem szeretem a használt terméket, tehát én még így sem venném meg, de én nem Te vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#19026) TayRol


TayRol
veterán

Sracok,

Mitől van az hogy asszony telefonján egyszer csak eltűnt a térerő (áthúzott karika van), újraindításnál a PINt sem kéri és nem tud telefonálni? Hívni akart de ez a helyzet fogadta...

Gyári garis, független, 4.0.3-mal.

(#19027) Braddock válasza TayRol (#19026) üzenetére


Braddock
őstag

Talán a SIM-kártya megadta magát. Másik SIM-mel próbáljátok ki.

[ Szerkesztve ]

(#19028) TayRol válasza Braddock (#19027) üzenetére


TayRol
veterán

köszi a tippet!

(#19029) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a telefonom + az ajándék is mellé
Kérdés az hogy tegyem fel az apróra a ajándékba kapott akkumulátor+asztali töltő szettet
Asztali töltött biztos nem fogom használni, csak ezért nem fogom szétszedni állandóan a telefont
A + akkumulátor se igazán kell, hisz ha baja van a gyárinak hívom a futárt és cseréli nem, meg az se jó ha itt áll két évig a ajándék aksi használat nélkül
Szerintetek apróra fel?

Még nem kapcsoltam be a telefont először megyek felrakom a fóliát rá , és utána go

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19030) bAtt001 válasza bul07 (#19029) üzenetére


bAtt001
addikt

akksi csak 1 évig garis utána nem nyúl hozzá a szerviz ;)

jó csak azért mondom h biztos nem adnám el, ha világvégére kell menni ahol nincs töltő jól tud jönni a dupla akksi :U

[ Szerkesztve ]

(#19031) bul07 válasza bAtt001 (#19030) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy év az piszok hosszú idő (főleg hogy dolgozni is kell közben ;] )

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19032) csabám


csabám
addikt

Speedmod K5-8:
- Rebuilt using GCC 4.6 toolchain from Android NDK r8

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19033) busman válasza csabám (#19032) üzenetére


busman
addikt

Ebben is fordítva van jelölve a belső memória illetve az sd kártya?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19034) csabám válasza busman (#19033) üzenetére


csabám
addikt

Cwm-ben? Szerintem igen :K
De ez ekkora probléma? Csak azért kérdezem, mert sokan megemlítik "problémaként".

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19035) Toika


Toika
tag

Sziasztok!

Most láttam, hogy az ED-ben 80.000-ért kapható az S2. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy érdemes-e még ilyen telefont venni. Jelenleg S1-em van. Ami nagyon tetszik az S2-ben az a kamerája. Sokkal jobb képeket csinál.
Érdemes erre most lecsapni, vagy várni kicsit és S3-at venni?

Előre is köszi a válaszokat!

(#19036) busman válasza csabám (#19034) üzenetére


busman
addikt

Szerinted nem az? Vagy ezek is angolok,akik a rossz oldalon mennek? :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19037) csabám válasza busman (#19036) üzenetére


csabám
addikt

Lehet :DDD
Engem nem zavar/zavart.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19038) Chas01 válasza Toika (#19035) üzenetére


Chas01
tag

Hát én nem vártam! Alig egy hete vettem meg ED-ben én is a S2-met. Eddig semmi bibi nincs vele, és használom az akkut is meg a töltőt is. Már vagy 6* leszedtem a hátlapot, és még mindig atom passzentos.
Meg vagyok vele elégedve!

A zenész informatikus

(#19039) Weeman1 válasza Toika (#19035) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát ezt neked kell eldönteni. :D

Xiaomi 11T Pro

(#19040) beast27 válasza Toika (#19035) üzenetére


beast27
senior tag

Ne vedd sertések ez csak egy szimpla kérdés
Mit vártál mit fognak mondani az S2 topic-ban? Azt hogy vegyél s3-at?

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#19041) Toika válasza beast27 (#19040) üzenetére


Toika
tag

Nem veszem annak. :)

Bármilyen választ elfogadok. Sosem tudhatom, hogy kinek milyen tapasztalata van.

Ha azt mondjátok, hogy az a tapasztalat, hogy elegendő erő van még most is az S2-ben, akkor Nektek (S2 topic) el hiszem. Saját tapasztalat, hogy az S1 döcögős a főzött romokkal is, ezért szívesen lecserélném. De kérdés, hogy mire érdemes.

(#19042) bAtt001 válasza Toika (#19041) üzenetére


bAtt001
addikt

ha nem riaszt el az s3 külseje akkor várnék kicsit amikor bejön s4 lesz eladó sok szerintem hátha lesz jó áron is :) de tény hogy s2 a legszebb :D hardver terén is tökéletes minden napi használatra. :B

(#19043) havri1 válasza Toika (#19041) üzenetére


havri1
félisten

Most még jó, nem akasztják meg az átlagos appok, gyári rom bőven elég átlag embernek, sebességben sztem a leggyorsabb is (szinte az összes s2-es romot kipróbáltam, talán a cm 10.1 ami sebességben ezt a "wáó'-t eléri ).
De nem kell sok idő, és kevés lehet már. Bár ha nem kapjuk meg a 4.2.x -et...

havri

(#19044) beast27 válasza Toika (#19041) üzenetére


beast27
senior tag

Nem egy olyan van itt aki s3-ról váltott vissza s2-re. "erő" van benne még most is, szoftveresen is támogatva van rendesen (mind gyári, mind custom romokkal) és holnap már jön a magyar JB is ;] sőt nincs rá sok esély de lehet hogy a 4.2.x-et is megkapjuk. Szóval szvsz megéri megvenni

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#19045) t256 válasza Toika (#19041) üzenetére


t256
őstag

S1-et próbáltad CM rommal? Azzal minden csak nem döcögős. Az enyém megtáltosodott tőle.

Aztán S advance-re cseréltem, ami annyira nem jött be. Most vettem egy használt S2-őt. Ezt kellett volna vennem rögtön. Anno az S1 túl jóra sikerült.

S3 túl nagy(phablet), habár valakinek ez tetszik benne.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#19046) Toika válasza havri1 (#19043) üzenetére


Toika
tag

Ha jól láttam valamilyen listán akkor a 4.2.2. még jönni fog.

Jelenleg melyik a legfrissebb elérhető gyári verzió?

(#19047) rootkiller válasza Toika (#19046) üzenetére


rootkiller
őstag

4.1.2

Artengo TR 990 Pro

(#19048) beast27 válasza Toika (#19046) üzenetére


beast27
senior tag

Gyáriból a 4.1.2 de a cm10.1 4.2.2-es android-ot használ

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#19049) Flyme


Flyme
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#19050) Toika válasza t256 (#19045) üzenetére


Toika
tag

Igen, jelenleg is CM10.1 van rajta. Az tény, hogy sokat dobott rajta de már érződik rajta, hogy eljárt felette az idő. :)

Az S3 mérete is még megszokható lenne. A csúnyácska forma hátránya, hogy eléggé kézbesimulós a készülék. Az S2 viszont nagyon elegáns.

Kijelző téren az RGB mátrix ellensúlyozza a kisebb felbontást?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.