Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) F-ECT$


F-ECT$
titán

Omega 19.2-t ugye lehet full wipeolni? (Nem volt kernelcsere.)

Dive ever, work never.

(#23002) BigT válasza mivan80 (#23000) üzenetére


BigT
senior tag

Az audioout_2 a hibás. Beragadt valami folyamat. Nem egyedi eset, nálam 3 rom ment a kukába emiatt. Legutóbb a Viber törlése megoldotta, de most az új vibernél nincs ilyen gond. Nézz utána Xda n, mindenféle javaslat van, tuti megoldás nincs. Én restart után mindig megnéztem a futó folyamatokat, ott leállítottam, ami nem kellett. Közben csekkoltam a bettert, hogy megállt e az audioout_2

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#23003) mivan80 válasza BigT (#23002) üzenetére


mivan80
aktív tag

Köszi! :R

Majd ráfigyelek.

Azt sem értem, hogy a google maps miért teper olyan nagyon, egyáltalán nem is használom, sőt a navi és a gps sem volt már egy ideje használva...

(#23004) cochy válasza zenke (#22999) üzenetére


cochy
tag

:B
A válaszod alapján az jött át, hogy jobb ha újrarakom. Amúgy nem JB.
Ahogy látom most a NeatROM a menő.

(#23005) oba


oba
addikt

neatromban nincs lehetőség testre szabni a notification toggle -ket? kivenni egy párat amit nem használok vagy legalább a sorrendjüket megváltoztatni, hogy ne kelljen mindig átlapozni pl a mobilnet kapcsolójáért :)
esetleg valami moddal vagy tudomisén... mert nem nagyon találtam a settingsben ilyet

(#23006) Burt1793 válasza oba (#23005) üzenetére


Burt1793
veterán

Én advances-sel átszabtam, de az nem tetszik, ha ügyes vagy, amikor magától lapozódik, lapozás közben meg lehet nyomni a mobilnetet, én azt szoktam tenni! :D

A LUX nem vált be, beakasztja a telefont.
A neatrom viszont zseniális, 350 órája nem indítottam újra, hihetetlen gyors, ráadásul ma 11 óra készenléttel és 2 óra 56 perc kijelzővel és szinte folyamatos wifivel 53%-on áll. Elég nagy fényerőn ráadásul. :C

(#23007) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

egy kis segítséget kérnék, jelenleg CWM Manager 3.15 (chainfire) van fent, viszont CM nightlyhoz a leírásban ezt kérik/írják codeworkx's ClockworkMod Recovery. mehetek recoverybe a jelenlegi CWM-al? vagy tegyem fel az utóbbit?

(#23008) oba válasza Burt1793 (#23006) üzenetére


oba
addikt

advances?

(#23009) saril


saril
senior tag

egyébként ha valakit érdekel 2000mAh akku és debreceni vagy környéki akkor jelezzen nekem van egy :D

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#23010) Sanyi.il válasza Sanyi.il (#23007) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

már lényegtelen, ezzel is beadta a derekát :)

(#23011) Braddock


Braddock
őstag

Egy gyönyörű MIUI téma CM-re. Link
Csak (nekem) sajnos a CM saját Trebuchet launcherével működik rendesen.

(#23012) Rototti


Rototti
senior tag

Megint elindult a szavazás CM10.2-re, így kérném a sz@rportoltcm-ezőket is, hogy segítsenek, mert le vagyunk maradva... :(((
Szavazás

Kimi - The King of Spa

(#23013) nggabi válasza Rototti (#23012) üzenetére


nggabi
nagyúr

nyomtam is egyet a note1re, az jobban le van maradva ;]

"szenyor dzsíííí"

(#23014) cd334


cd334
tag

A mai nap kérdése(legalábbis számomra):
Melyik romot rakjam fel?
Stock JB (baltic)
Neatrom Lite 4.7
CM10.1 latest nightly

Kinek mi a tapasztalata?

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#23015) Burt1793 válasza cd334 (#23014) üzenetére


Burt1793
veterán

2.

(#23016) Rototti válasza nggabi (#23013) üzenetére


Rototti
senior tag

Annak nem oszt, nem szoroz. :DDD

Kimi - The King of Spa

(#23017) cd334 válasza Burt1793 (#23015) üzenetére


cd334
tag

A NeatRom lite-t fel lehet rakni gyári recovery-ből, vagy CWM kell hozzá?
Illetve a ha a felraktam a CWM-t, akkor ha odinnal visszarakom a gyári romot, visszaáll-e a gyári recovery?

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#23018) rmagyar válasza cd334 (#23014) üzenetére


rmagyar
tag

CM9.1

"Roads? Where we're going we don't need roads." - Back to the Future

(#23019) Burt1793 válasza cd334 (#23017) üzenetére


Burt1793
veterán

Kell hozzá a másik cwm, de ha odinnal visszarakod a régi (stock) romot, visszaáll a cwm is.

(#23020) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Rendeltem E-bayről szilikontokot, de a kínaiak valamit megkavarhattak, mert ma EZT hozta a postás. Angol mintás kemény hátlap, az oldala fehér, így értelemszerűen a fehér színű S2-kel harmonizál a legjobban :) Én nem tartok rá igényt, így ha valakinek megtetszett, 800Ft-ért viheti.

(#23021) cd334 válasza Burt1793 (#23019) üzenetére


cd334
tag

Még egy kérdés? Full wipe nélkül is felrakható, vagy azért érdemes megtenni a full wipe-ot?

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#23022) zenke


zenke
aktív tag

Ez remélem nem tiltott kérdés.

Szóval van egy függetlenített T-s S2. Így vettem már.

Erre mehet fel a független 4.0.3 ? Ha lesz frissítés (JB) azt kijelzi?

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#23023) fireproof


fireproof
őstag

Ez érdekes. Most láttam hogy nekem is fut az audio out 2 de nekem 1,5 - 2 napot kibír a telefonom 1650-es aksival.(neat rom lite). Fura hogy valakinél meg meríti a telefont.

(#23024) beast27 válasza cd334 (#23021) üzenetére


beast27
senior tag

Mindig érdemes a full wipe, ha romot cserélsz

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#23025) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni egy érdekes dologban. Nokia C5-03 teloban lementettem a névjegyzéket sd-re. A Samu viszont nem olvassa. Valami konvertáló progiról hadovál az ügyfélszoli. Tudtok segíteni? :R

(#23026) Sokka válasza ritkaság (#23025) üzenetére


Sokka
aktív tag

Én nem vagyok otthon ebben a témában, de talán próbáld ezt a módszert.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#23027) saphancs válasza BigT (#23002) üzenetére


saphancs
aktív tag

Ez az audioout_2 mire szolgál? Mert nálam is ő zabálja az aksit. Viber nincs fenn, nem is volt.

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#23028) Slovak


Slovak
tag

Sziasztok!
Omegát felraktam sikeresen a minap, kérdés: rádióra hogyan tehetnék szert?

(#23029) rootkiller válasza zenke (#23022) üzenetére


rootkiller
őstag

odinnal fel kell rakni a legfrissebb nordic jb-t es kesz...mit baszakodasz mar ics-vel...?

Artengo TR 990 Pro

(#23030) nfsu17 válasza zenke (#23022) üzenetére


nfsu17
veterán

ja, igaz, ha már felteszel valamit, az ne ICS legyen, főleg ne 4.0.3.
JB 4.1.2, aztán örül, mi meg még várunk.

(#23031) busman


busman
addikt

NeatRom 4.7-re nincs valami okosság a hangerőre?Nekem zenelejátszásnál halknak tűnik...acid fenn van.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23032) Burt1793 válasza busman (#23031) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem nem tűnik halkabbnak, pedig elég sokat hallgatok zenét.

(#23033) tresh válasza nfsu17 (#23030) üzenetére


tresh
addikt

Már nem kell sokat szerintem,mert már mindenki megkapta lassan csak sorra kerülünk ;]

(#23034) BigT válasza saphancs (#23027) üzenetére


BigT
senior tag

Próbáld meg, hogy a futó folyamatokból kiszedsz egyet, aminek szerinted nem kell futni. Ha kilőtted, látni fogod, hogy Better battery szerint "megállt" e az audioout_2. Mert ez valami média scan folyamat szerű, nálam most csak akkor fut, ha pl lejátszom egy weboldalba épített videót. Korábban akkor is elindult, ha köhögtem. NeatROM on most nincs vele gondom (kopp kopp kopp)

Samsung S7 edge

(#23035) hcs57 válasza tresh (#23033) üzenetére


hcs57
őstag

Szerintem még júniusban sem.. :((

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#23036) tresh válasza hcs57 (#23035) üzenetére


tresh
addikt

Mondjuk engem nem izgat de tényleg vicces hogy már mindenki megkapta csak magyarisztánba megy minden ilyen nehézkesen..csak az okára lennék kíváncsi hol akadt el a folyamat;)

(#23037) BigT válasza tresh (#23036) üzenetére


BigT
senior tag

Engem is érdekelne, mi a háttere a dolognak. Először október környékén intettem türelemre egy haverom, hogy ha nem akar mókolni, várjon, hiszen mindjárt itt van. Utána az első negyedév volt hírként, most pedig május vége felé közeledünk....

Samsung S7 edge

(#23038) cd334


cd334
tag

Na felment a Neatrom lite 4.7, és eddig meg vagyok elégedve vele. Köszönöm a segítséget!

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#23039) Prien válasza tresh (#23036) üzenetére


Prien
addikt

Szerintem nem fogjuk megtudni... amit nem értek,hogy a Norvég Telenorhoz már Februárban odaért a frissítés, az itthoni Telenornál meg se híre se hamva. Nyelvi nehézségek biztosan nem lehetnek. A Facebookon azt írják,hogy egyeztetnek a Samsunggal, türelmet kérnek...
De még a függetlenekre jön előbb és onnét kell kb.3 hetet számolni a szolgáltatói megjelenésre.

A kevés is több a semminél.

(#23040) Weeman1 válasza tresh (#23033) üzenetére


Weeman1
veterán

Majd az Etiópok után megkapjuk. :D

Xiaomi 11T Pro

(#23041) busman


busman
addikt

Nincs valamilyen Stweak-os kernel neat alá? Mert abban lehet állítgatni a hangerőt..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23042) beast27 válasza busman (#23041) üzenetére


beast27
senior tag

dorimanx? A 8.14 még stabil volt az biztos, én a 8.15-öst használom és azzal sincs semmi baj

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#23043) busman válasza beast27 (#23042) üzenetére


busman
addikt

8.15?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23044) BigT válasza busman (#23043) üzenetére


BigT
senior tag

Már van 8.20as is. Nem próbáltam, de rosszat sem olvastam róla.[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#23045) beast27 válasza BigT (#23044) üzenetére


beast27
senior tag

Azt már én is letöltöttem csak még nem raktam fel, majd a chameleon-al együtt megy fel
Chameleon v3.0.3 update zip.]

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#23046) tresh válasza Weeman1 (#23040) üzenetére


tresh
addikt

Vagy utánuk se ;]

BigT: én csak azt nem értem a magyar nyelv benne van szinte minden romba..JB ből is van már kint kb 10 féle változat..tehát nem igazán értem még mindig mi olyan nehéz és nagy feladat ebbe :U

[ Szerkesztve ]

(#23047) tibbike01 válasza beast27 (#23045) üzenetére


tibbike01
őstag

Chanelogot elolvashatod a Dori xda-s topikjában. Ha nincs az első hozzászólásban, akkor az utolsó hozzászólások között van.

(#23048) dreamtom válasza tresh (#23046) üzenetére


dreamtom
csendes tag

Egyszer még márciusban körüljártam én is a magyar szokásos lépcsőfokokat (Voda-ügyfélszolgálat, Samsung ügyfélszolgálat). Mindenütt a válasz egy nagy "Nesze semmi fogd meg jól!" volt, kb. hogy várj csak türelemmel. Ami viszont leszűrődött, hogy nem a magyarok tehetnek róla, majd ha a Magassásos Samsungtól megkapják a frissítést, akkor kiadják. Lehet, hogy egészen Koreáig kell levelezni , hogy észrevegyék magukat?.
P.s. Különben simán el tudom képzelni, hogy tényleg valahol megakadt a folyamat, csak azt nem értem, hogy akkor a magyar Samu nem jár utána, hogy "Idefigyeljetek, már konkrétan Timbuktu külsőn is van JB, mi meg itt szívunk még mindig az (amúgy legbugosabb alverziójú) ICS-vel?"

Samsung Galaxy S6 - 6.0.1

(#23049) tresh válasza dreamtom (#23048) üzenetére


tresh
addikt

Mondjuk nem tudom laikusan átgondolva a JB rom alapjaiba ugyan az mindenhol tehát jót mosolyognék ha ezen még valakinek magyarisztánba dolgozni kell max feltölteni a szerverükre és engedélyezni ota/kies-en..
Meg azért az is mókás hogy Nepal meg hasonló helyek megkapták..na most kíváncsi vagyok ott hány s2-es user van... igazából engem tényleg nem érdekel a JB de hogy egy frissítés amihez minden adott hol és hogyan tud így elakadni január óta van JB hivatalosan azért elgondolkodtató..

[ Szerkesztve ]

(#23050) dreamtom válasza tresh (#23049) üzenetére


dreamtom
csendes tag

Amit még észrevettem, és furcsállok, hogy úgy általában az európai frissítésekkel van gond.
A Sammobile adatai alapján rajtunk kívül még Belgium, Bosznia, Ciprus, Luxemburg és Portugália sem kapott semmiféle frissítést, és ezeken kívül sok olyan ország van, ahol csak 1-2 szolgáltató adta ki, még a független sincs kint.
"január óta van JB hivatalosan", Samus igen, eredeti (Google) JB tavaly július óta. Lassan egy éve. :W

Samsung Galaxy S6 - 6.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.