Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36751) Mikso válasza Just_Reboot (#36750) üzenetére


Mikso
tag

Köszi!

Nem tudom hogy milyen a CM, kipróbálnám..:)
De ahogy olvasom a Neat is megérne egy próbát.
Tehát nem szükséges semmi más alap rom telepítése csak egy fullwipe mielőtt felrakom?
Van esélye hogy tégla legyen a vége...?

(#36752) banuszzs79


banuszzs79
tag

Na hát telepítettem a Neatromot a három együtt tooglet nem választanám mert fagy a telefon mint az állat és nem lehet állítani rendesen egy katasztrófa...most feltettem s4-es mint a régin telepítéskor most jó és gyors meglátjuk az aksi kezelést meg a többit...Ja és borzalmas ronda ez a vastag hangerő csuszka meg a fényerő csúszka nagyon nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#36753) Just_Reboot válasza Mikso (#36751) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ha van megfelelő cwm ed és mindent jól csinálsz akkor nem lessz gond amúgy jó a cm de nálam elég merült ha gyári alapút akarsz akkor neat. Melyik Neat et akarod feltenni?

(#36754) Mikso válasza Just_Reboot (#36753) üzenetére


Mikso
tag

I9100XWMS3_NeatROM_v5.7_Aroma

yozseee Úr rakta fel még a linket tegnap, ezt szeretném letölteni, milyen kernelt ajánlanál hozzá?

(#36755) Just_Reboot válasza Mikso (#36754) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem az 5.6 os volt fent használtam a saját kernelével meg Siyah kernellel is.Nem tudom hogy Dorimanx kernel van e hozzá.

(#36756) Ricardo válasza logarithm (#36738) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi :R

(#36757) Kékes525 válasza logarithm (#36737) üzenetére


Kékes525
félisten

Jó ezt tudni, eddig mindig külsőről tettem fel és volt is néhányszor gond vele. Valószínűleg ez lehetett az oka.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36758) Kékes525 válasza Just_Reboot (#36755) üzenetére


Kékes525
félisten

Természetesen. A nyolcas sorozat jó hozzá. [link]

Vagy a legújabb béta: Kernel_Dorimanx-V8.43v66-Comp-[14-21]-[04-02]-JB-SGII-PWR-CORE

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36759) Eclips21 válasza Kékes525 (#36758) üzenetére


Eclips21
őstag

v66? mi változott? mert github semmi változás

(#36760) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Cyanogenmod 11 hez valami kernel?

(#36761) Mikso


Mikso
tag

Feltelepítetteam a NeatRomot, de nem tudom egyszerűen kikapcsolni a telefont :D
Hol lehet beállítani azt hogy a lezáró gomb hosszú nyomva tartásánál ki/be lehessen kapcsolni..?

megtaláltam!

[ Szerkesztve ]

(#36762) logarithm válasza Just_Reboot (#36760) üzenetére


logarithm
őstag

[link] vagy dori utolsó béta

(#36759) Eclips21
[link] -> updated SuperSU

[ Szerkesztve ]

(#36763) justaview


justaview
őstag

Sziasztok!

Gyári (4.1.2) SGS2-re tervezem feltenni a MIUI V5-öt.

1 - Kérdésem az, hogy előtte van-e valami, amit mindenképpen fontos elmenteni (a saját képek, videók mellett), és milyen módon? Gondolok itt valami fontos rendszer fájlokra, bármire. IMEI szám nem változik a telepítéstől, ugye?
2 - A másik, hogy a jelenlegi névjegyzékemet (telefonszámokat), hogyan tudom átvinni MIUI-ra a legegyszerűbben, mert nem szeretném egyesével újra beütögetni őket. :N
3 - Telepítés közben a SIM kártya jobb, ha nincsen bent a telefonban?

4 - És még egy: ha az alábbi lépések szerint telepítek, az rendben van, vagy valamit nem jól gondolok?

a. - Letöltöm az asnet.miui5.i9100.v5.4.1.17.full.signed.zip-et INNEN.
Itt azt írják, hogy gyári recovery-ből simán telepíthető, mert aláírt zip-ről van szó és benne van a Philz-cwm6 is.

b. - átmásolom az S2 belső tárhelyére, gondolom a gyökérbe kellene.

c. - Telefon kikapcs., majd belépek gyári recovery-be. Wipe arra, amit a menü enged. Aztán itt az a gondom, hogy a gyári recovery-ben csak olyan menüpont van, ami külső SD kártyáról flash-el (vagy ez csak elírás a menüben?), de ebben a ROM-ban benne van a AROMA telepítő, az pedig többször elhangzott, hogy belső SD-ről kell indítani! Hogyan lehet ezt feloldani? (Előbb felteszek egy CWM-et külön a MIUI telepítése előtt a gyári ROM alá? Pl. ezt: PhilZ-cwm6-XWMS2-MOT-5.15.9-signed.zip ?)

Sorry a sok kérdésért, de nem szeretném megölni a telefonomat. :)

(#36764) mivan80


mivan80
aktív tag

Sziasztok!

Felraktam a CM11-et, eddig egészen meg vagyok vele elégedve.

Egy vmi zavar, nem szeretem a Trebuchet alatt a képernyő tetején állandóan látható Google kereső sávot. Hogy a csudába tudnám ezt eltüntetni?!

(#36765) bAtt001 válasza mivan80 (#36764) üzenetére


bAtt001
addikt

másik launcher (nova/apex)

(#36766) Blizzardking válasza Kékes525 (#36758) üzenetére


Blizzardking
őstag

Kékes525, Justreboot

Nekem is Neat 5.6 aroma van fent a saját kernelével (XWMS2-5.15.9-PhilZ), ezen kívül mást még nem próbáltam. Lenne értelme lecserélni alatta a kernelt? Az akkuidő még mindig nem az igazi.

Mindenesetre ha tud valaki javasolni jóféle aksibarát megoldást, hálás lennék érte.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#36767) Just_Reboot válasza Blizzardking (#36766) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem a Siyah kernel a tweakek miatt volt fent de az üzemidő is türhető volt.

[ Szerkesztve ]

(#36768) logarithm válasza justaview (#36763) üzenetére


logarithm
őstag

1: EFS mappa mentés, amúgy nem jellemző, hogy elmásszon az imei (egyes hszben benne van hogyan kell, legalábbis remélem)

2: google fiókba sync-eld fel, de kezel sim kártya számokat is a miui, de a gmail címtárban a tuti nekem is ott vannak a telszámaim. (de gondolom playstore-on van egy pár app backupra vagy valami)

3: nem befolyásolja, nem kell kivenni.

4: nem tudod telepíteni gyári recovery alól, kell egy philz kernel, abból már viszont tudod. (cwm alól lehet csak feltenni a miui-t)
Az a philz jó amit írtál.

5: akár követheted ezt is [link] nagy vonalakban segíthet. ((ha asnetben van gapps alapból, akkor nem kell külön feltenni, remélem értelemszerű a dolog.))

[ Szerkesztve ]

(#36769) eFeMeR74


eFeMeR74
senior tag

Fiúk vagy bárki !

S.O.S segítségre van szükségem. Tudom késő van és mindenki fáradt - én is. A párom reggel meg fog ölni.
Nemrég újrahuztam neki a telót. Felpakolt mindent egy két dolog elveszett, de nem ez a lényeg. A netrom superlite dorimanx kernelel volt fent , de elszállt neki pár app ill. nem nyitotta meg állandóan leállt. A galéria szintén azzal hogy nincs elég hely töröljön blabla. Volt rajta cwm is, de valami nagyon elszállt, mert egy wipe után nem akart felállni a rendszer cmw meg sem jelent csak downloadba tudtam rakni és örültem mert megvolt nekem a hivatalos JB uk amit gyorsan felakartam rakni odinal ami elvileg sikerült, mert Zöld pass felirat megvolt ,de 10 perce csak a samu logó jelenik meg és nem akar felállni a rendszer. Csak 1 fájlosal tettem fel lehet, hogy ez a baj. Most nem merek hozzányúlni, de csak folyamatosan bootol nem indul el a rendszer. Mit tudok csinálni huzzam újra 3+1 file cuccosal, ha találok, mert mindent összeszedni bizti, hogy összejön kicsit ideges vagyok. 3 órája ülök a gép elött és teljesen tanácstalan vagyok. Íazt hidszem az eredeti 3+1 file ics 4.03 hivatalosam megvan valahol talán.
Meddig kell várni, hogy felálljon a rendszer mert 20 perce folyamatosan újraindul a samu logo és nem megy tovább. Probáljam elinditani megint download modba és egy 3+1 file ics rányomni?

Nagyon várom a segítséget ezt megkell oldanom mert nekem annyi.

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#36770) logarithm válasza eFeMeR74 (#36769) üzenetére


logarithm
őstag

Nagyon egyszerű a megoldás. nem fog tovább menni akkut vedd ki majd->

Bootolj recoverybe hangerő fel+bekapcs gomb+home gomb egyszerre amíg samsung indító (fehér szöveg) megjelenik el enged bedob recoverybe, ott wipe data/factory reset majd wipe cache partition és reboot system now :) ezután minden tuti lesz.

Ne adj isten, mégsem, akkor [link] beregelsz leszeded, követed utasításokat kész.

[ Szerkesztve ]

(#36771) eFeMeR74 válasza logarithm (#36770) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Nagyon szépen köszi a linket én is megtaláltam. Mert kerestem közben. Elsőre nem akart beugrani recoverybe de másodjára igen és felállt a rendszer. Nagyon köszi. Most ha felteszem odinal a hozzá való rootolt kernelt utána a full wipe mwhet a rendszer ? Bár én a full wipe helyett a GS2ROMNukeV2.12 és a GS2KernelWipeV2.09 szoktam használni nehogy valamit elfelejtsek. Minden fent van a sd szoval ha lesz rendes cwm nem lesz gond.
Mégegyszer nagyon köszi a gyors választ ilyen későn.korán.

THX :R

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#36772) eFeMeR74


eFeMeR74
senior tag

A galériával van valami mert nem engedi megnyitni _ Nincs elég helyre hivatkozva :(

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#36773) Kékes525 válasza Eclips21 (#36759) üzenetére


Kékes525
félisten

Csak a SuperSU-t újították.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36774) Kékes525 válasza Blizzardking (#36766) üzenetére


Kékes525
félisten

Én most tettem vissza a Philzet, szerintem egyértelműen jobb az aksi idő, csak egy kicsit lassabb, de lehet hogy ez szubjektív (sebesség), nem mértem.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36775) fireman3 válasza Just_Reboot (#36760) üzenetére


fireman3
tag

Boeffla kernel + a V2 app a playből. Rádiónak a Spirit UL. + Xposed app és Xblast Tools modul. Ha kell a repülő mód kapcsolása akkor Jelly Bean 4.x airplane mode modult is fel kell rakni.

A kernelben pegasusqplus - pegasusqplus-battery beállítás.

Érdemes kipróbálni a Resurrection_Remix_KK_v5.0.1-20140204-i9100 romot. Friss, ropogós, stabil.
Van saját gapps-ja.

[ Szerkesztve ]

<Xiaomi MI 9>

(#36776) Jumbozorz válasza mivan80 (#36764) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Nekem sikerült eltüntetni a google keresősávot launcher váltás nélkül is. Képernyők szerkesztése és amelyen megtalálható a keresősáv azt a képernyőt törlöd és kész is.

(#36777) stefi68


stefi68
addikt

Ha még létezik olyan ember akinek nem tűnt el a Google naptárjából a "Magyar névnapok" nevezetű naptár és megtenné, hogy exportálja azt és felteszi ide, azt nagyon megköszönném.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#36778) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Mi a különbség az official, unofficial, nightly romok között a CM-nél?

Köszi előre is : )

(#36779) justaview válasza logarithm (#36768) üzenetére


justaview
őstag

Köszi a segítséget! :)

(#36780) logarithm válasza fireman3 (#36775) üzenetére


logarithm
őstag

i9100-re van Boeffla kernel? linkeled köszi.

(#36777) stefi68

Nekem is tegnap eltűnt, lehet tudni mi az oka?

(#36778) Jumbozorz

Más ember csinálja mint a hivatalosat, de ugyan abból a forrásból készülnek, maximum még vannak ezek a linaro/sabermod -al gyártott romok, ez is a különbség.

(#36772) eFeMeR74
Full wipe után ->
Szerintem, akkor tedd fel a 3+1 file-os magyar romot, és az SD-ket is töröld, ezután rendben kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#36781) misike04


misike04
csendes tag

Sziasztok!
Keresek SGS2 alaplapot! sajnos az enyémben kisült a microprocesszor.:S
Valaki tud segiteni? :W

(#36782) stefi68 válasza logarithm (#36780) üzenetére


stefi68
addikt

Nem igazán tudom az okát.

ITT ezt írták.

INNEN letöltheted xSide jóvoltából és beimportálhatod, Így olyan lesz mint régen...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#36783) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok
legjobb,legstabilabb szoft most a kicsikére? :)

(#36784) polomaa válasza Jumbozorz (#36778) üzenetére


polomaa
aktív tag

Ha CM-ben gondolkodsz,akkor a milaq félét ajánlom.[link] Veszett jó.

(#36785) fcbarca


fcbarca
őstag

feltettem a cm11 nightlyt,milyen OC kernelt ajánlotok rá amivel gyorsabb lesz? :)

(#36786) Jumbozorz válasza polomaa (#36784) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Az volt fent nekem sokáig...sajnos 5x is előfordult, hogy nem ébresztett,(töltés közben) szóval lecseréltem.

Most a tegnapi Ressurection Romot próbálom.Eddig tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#36787) Raggie


Raggie
őstag

Szervusztok!

Jelenleg gyári 4.1.2-n vagyok.
Ezen a kernelen és ROM-on gondolkozom. Hallottatok róluk valamit? (rosszat/jót)

Dorimanx kernel: LINK

Resurrection Remix ROM: LINK

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#36788) Jumbozorz válasza Raggie (#36787) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Én épp ma tettem fel és kezdtem el használni ezt a romot.

Nagyon pofás. A CM+SLim keveréke.

Eddig nincs gondom vele.

(#36789) Jumbozorz válasza Jumbozorz (#36788) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Lejárt az időlimit...sry.

Nekem több dorimanx kernelnél is bootloop-t kapott a telefon ez alatt a ROM alatt.

Ez felment rá:

January 29 2014 17:22:01

[ Szerkesztve ]

(#36790) logarithm válasza Raggie (#36787) üzenetére


logarithm
őstag

Amit linkeltél kernel, oda van valahova is írva, hogy támogatja a kitkat 4.4.2 romokat? nem, tehát nem fog vele működni. Tájékozódj mielőtt cselekszel. BÉTA kernelek működnek kitkat-el, de itt jön be az a kérdés is, hogy melyik mali video driver van a romban, az a kernel kell. utána kell nézni.

(#36791) Raggie válasza Jumbozorz (#36789) üzenetére


Raggie
őstag

Köszi szépen!

Megéri a kísérletezgetést, vagy rakjak föl egy CWM-et azt kész?!
(érezhető különbség van?)

Clint Eastwood FTW

(#36792) fcbarca


fcbarca
őstag

Cm 11-hez milyen kernelt ajánlotok?feltettem ezt [link] cm-11-kernel-03-02-CWM.zip,és nem jól működik,az érintő gombok nem világítanak.. :(

(#36793) logarithm válasza fcbarca (#36792) üzenetére


logarithm
őstag

Leszeded az stweaks-et és bekapcsolod ott. (össze ütköznek a beállítások, az is lehet, de előbb stweaksben engedélyezd, működnie kell)

[ Szerkesztve ]

(#36794) fireman3 válasza logarithm (#36780) üzenetére


fireman3
tag

Bocsi! Kevertem az S3LTE-mel. Persze, hogy nincs Boeffla S2-re. Az RR alatt (ami meg S3LTE-re nincs) a saját kernelje van. A hangot RR-en a DSP appal lehet bővebben állítgatni. Alapból benne van a romban.

<Xiaomi MI 9>

(#36795) Jumbozorz válasza Raggie (#36791) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Nincs érezhető különbség. Másak az ablak animációk.

Ennyi.

(#36796) D-Phrag válasza banuszzs79 (#36752) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Nálam megy a kombós Toogle-s, de a csúszka tényleg kib.szott randa :O
Gondolom egy toogles csere nem segít..

(#36797) Énénénésén


Énénénésén
csendes tag

Sziasztok!

Nekem pár napja megjelent a kijelzőmön egy fehér pötty, először azt hittem a kijelző mondta be az unalmast, de az az érdekes, hogy nincs mindig ott, hanem csak néha felvillan, akkor egy jó ideig nem tűnik el, sőt időnként egy szemvillanásnyit növekszik is.
Pár hete raktam újra az egészet, szeretném nem ezzel kezdeni, szóval gondoltam megkérdezem itt, hátha már más is találkozott ezzel a jelenséggel, illetve van valami ötlete, hogy mi a csuda lehet ez. :U

Az ötleteket/válaszokat előre is köszönöm! :)

(#36798) fcbarca válasza logarithm (#36793) üzenetére


fcbarca
őstag

megtaláltam ,köszi :)
1400 mhz-en járatom az nem teszi a töknre a procit? :)

[ Szerkesztve ]

(#36799) fcbarca


fcbarca
őstag

trebuchet launcher alatt hogy kell kezdőképernyőt hozzáadni?mert a beállításokba nem lép be az opciókba CM 11nél

(#36800) mivan80 válasza fcbarca (#36799) üzenetére


mivan80
aktív tag

Szia!

Megfogsz egy widgetet, és kihúzod az utolsó képernyő szélére, erre ad egy üres képernyőt, amire már le is rakhatod. Én legalábbis így csináltam.

Remélem, érthetően tudtam elmagyarázni, ha nem világos, nem sikerül, írj, és megpróbálok pontosítani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.