Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Szelley


Szelley
senior tag

CM10-ből hogy működnek ezek a nightlyk? melyik a legstabilabb? Nyugodtan lőjem felfele az utolsót? :)

(#7002) zack válasza kungzi (#7000) üzenetére


zack
nagyúr

Elkapott a gépszíj... ;]
Már "előjegyzésben" van a Part Nero-nál. :DDD
Tudtommal 650 EUR környéke lesz...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7003) Nimda válasza kungzi (#7000) üzenetére


Nimda
addikt

Ó ilyenek jöhetnek még:)

(#7004) kungzi válasza zack (#7002) üzenetére


kungzi
veterán

Engem is megfogott a kis kutyuke :P

(#7005) zack válasza kungzi (#7004) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...Kicsit elbizonytalanodtam a Mobilarena tv megnézése után (most néztem meg). :U
Az aksi kicsi, a felbontás meg akkora 5 colon, hogy nem lehet leolvasni rendesen a bench eredményeket. Fasza. :F Az optimalizálás meg...Rendesen lagolt a videóban. Nem ez lesz az én kütyüm 200k+ árért. Ehhez több kell. Sokkal több. :U
És itt most nem is az ára a lényeg, hanem amit Bog is burkoltan megfogalmazott...8-10x nagyobb képátlóval jönnek a fullHD-s tv-k, és még ott is tű éles ez a felbontás. Csak a telefongyártók elfelejtik, hogy 5 colon minden olyan apró lesz, hogy kifejezetten zavaró a miniatűrizált "világ" számomra, pedig a szemem tökéletes.
Én 720p-hez képest sem véltem felfedezni hatalmas látványbeli különbséget, ami azért 480p-ről 720p-re váltásnál hatalmas volt. Kicsit szkeptikus lettem a vételt illetően.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7006) zoleeno1 válasza zack (#7005) üzenetére


zoleeno1
addikt

Most néztem meg én is, nem dobtam magam hanyatt én se... De persze élőben biztosan más. Viszont a végén, amikor Bog-nak nem akart bebootolni, hangosan felröhögtem :D Mondom ne b@ssz már, ez is SoD-ol? :DDD Egyébként 189k-ért előrendelhető: [link]

Egyébként maga a forma bejönne, mert az ilyen tégla telókat szeretem (nyilván nem véletlen az S2 se), ha nem lenne az a batár nagy perem alul, a képernyő alatt...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7007) zack


zack
nagyúr

Azt nem tudjátok hogy tudok implemetálni egy Aroma installerben levő app-ot (Sony gallery) másik ROM-ba ami nem Aroma installeres? Tartalmaz egy SemcAlbum2.apk-t plusz van egy lib mappa, amit viszont nem tudom hova kellene másolnom az új romban. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7008) zack válasza zack (#7007) üzenetére


zack
nagyúr

Megoldottam. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7009) Weeman1 válasza nggabi (#6988) üzenetére


Weeman1
veterán

A Note-ban is zörög valami?

Xiaomi 11T Pro

(#7010) formanekzs


formanekzs
tag

Új Jeboo

v1.1f
-- Fixed CRT-off bug with fbearlysuspend delay (codeworx)

[link]

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#7011) pzstm válasza zack (#7005) üzenetére


pzstm
titán

nem sok jóval kecsegtet akkor ez az 5" Full HD mánia.....

Kicsit most úgyis platformot váltok, aztán majd meglátjuk mi lesz.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7012) Weeman1


Weeman1
veterán

Turkbey Team V1.1 ROM

Xiaomi 11T Pro

(#7013) kungzi válasza zack (#7005) üzenetére


kungzi
veterán

En lehet megvarom az mwc-t, hatha a samu kijon egy 5" alatti 720p rgb amoled kijelzos 4 cortex a15 magos, 2gb-os teloval

(#7014) doctorur válasza kungzi (#7013) üzenetére


doctorur
tag

A HTC M7 valszeg valami ehhez hasonló paraméterrel jön majd.

(#7015) Weeman1 válasza doctorur (#7014) üzenetére


Weeman1
veterán

De az Htc,és biztos nem Samoled.

Xiaomi 11T Pro

(#7016) Dongatto01


Dongatto01
tag

Üdv szakik.Ismét hozzátok fordulnék segítségért.Tegnapelött frissítettem ICS 4.0.3 ról jelly bean re mert sokszor kikapcsolgatott magátol a telo,és bíztam benne hogy a frissítéssel ezek a gondok megszünnek de sajna nem(amiota felraktam sajnos 2 szer is tapasztaltam kikapcsolást).Olyan kérésem lenne,hogy ajánljatok valami olyan romot(akár fözötett is) amit már teszteltetek és azt mondjátok hogy na ez már elmegy,és a bugok is megszünnek(már egyáltalán ha van ilyen). :F

(#7017) doctorur válasza Weeman1 (#7015) üzenetére


doctorur
tag

Jogos, bár szerintem elég jó lesz. HTC M7
Kicsit már nekem is tele van a málnás napozóm a Samsung frissítési hozzáállásával. SII váltására pedig csak tepsiket tudnak ajánlani, ezért releváns más gyártónál szétnézni.
A Sony szép-szép, de nem az igazi.
Kíváncsi leszek BB Z10-re is. Az is emberi méretűnek tűnik.

(#7018) tresh válasza nggabi (#6998) üzenetére


tresh
addikt

Hajrá kékfogatlanbéka ne hagyd magad ;]

Ja audis példa rossz volt a 80-as ba még van anyag :P

[ Szerkesztve ]

(#7019) .zSoLTi. válasza maggi1886076 (#6984) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Akkor ne csodàlkozz ha minden lötyög:-)

(#7020) nggabi válasza tresh (#7018) üzenetére


nggabi
nagyúr

visszamennyé dagadt pingvin ;]

akinek meg lötyög az.... :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7021) kenwood válasza zack (#7005) üzenetére


kenwood
veterán

en akarhanyszor emlitettem,h semmi penzert nem cserelnem le a kijelzomet az xperia s-ben (van olyan telo a csaladban) talalhatora,mindig le lettem oltva,hogy "az sokkal jobb mert écsdi,irtak a zinterneten"

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7022) tresh válasza nggabi (#7020) üzenetére


tresh
addikt

Nekem elb*szta a samsung és nem lötyög semmi benne :( Majd visszaviszem és becserélem olyan világító vágódeszkára mint ami neked van ;] sz@rnota :D

(#7023) zoleeno1 válasza Dongatto01 (#7016) üzenetére


zoleeno1
addikt

A kikapcsolas alatt azt erted, hogy siman vissza tudod kapcsolni, vagy csak ugy, ha hosszan (8mp) nyomod a power gombot? Mert ha az utobbi, akkor nem kikapcsol, hanem SoD-ol. Keress ra itt a forumon a SoD szora.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7024) Dongatto01 válasza zoleeno1 (#7023) üzenetére


Dongatto01
tag

így van csak hosszantarti bekapcs gomb megnyomásával lehet életre kelteni :F

(#7025) SsPL711 válasza Dongatto01 (#7024) üzenetére


SsPL711
őstag

Vájpoltál recovery-ből a JB felrakása előtt?
Bár nem tudom, hogy az segítene-e.
Mint ahogy írtam is, hogy fagyásokra(SoD) nem biztos, hogy a FW csere megoldást jelent.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#7026) zoleeno1 válasza Dongatto01 (#7024) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor SoD, sajna nepbetegseg a mostani S2knel. Keress ra a wake lock kifejezesre (telorol vagyok, nem tudok linkelni), az lehet a megoldas, most teszteljuk. Szoval nem a rommal van a baj, hiaba raksz fel masikat sajna.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7027) Dongatto01 válasza zoleeno1 (#7026) üzenetére


Dongatto01
tag

hát komolyan nekem kezd elegem lenni ebböl a sod-bol.
elötte nokia c7 em volt symbiánnal,akárki akármit mondjon a symbiánrról de az ilyeneket nem csinált.
Iphonokkal szokott ilyen probléma lenni?? nagyon gondolkodom az átálláson nekem egy megbízható teló kell nem pedig olyan ami gondol egyet és magátol kikapcsol....

(#7028) Hina válasza Dongatto01 (#7016) üzenetére


Hina
aktív tag

Mi az hogy kikapcsolt? SoD volt?

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#7029) zack válasza Dongatto01 (#7027) üzenetére


zack
nagyúr

iPhone-tól és az iTunes-tól verni fog a víz. Ott ilyen nincs, beton stabil a rendszer, de nagy a kötöttség. Kb. akkora lesz a kontraszt, mint egy kényszerzubbony kontra szabadon repkedő madárka esetében.
Maradj Android vonalon, max. cserélj készüléket.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7030) Dongatto01


Dongatto01
tag

fözött rom okban sem találni olyat ahol megszünik ez a Sod??
még egy fözött romot ki akarok probálni de annyira nem vagyok képben hogy meik lenne számomra a legideállísabb? :F

[ Szerkesztve ]

(#7031) zack válasza Dongatto01 (#7030) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...Szerintem ha lenne ilyen, arról tudnának itt a topikban. :U Szerintem minden készüléknél mástól jön elő, de az alapjai azok hardveres gondok lehetnek szerintem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7032) istvan47 válasza Dongatto01 (#7030) üzenetére


istvan47
senior tag

Próbáltad már? :U [link]
XXLSJ NeatROM Lite v4.0

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#7033) Dongatto01 válasza istvan47 (#7032) üzenetére


Dongatto01
tag

nem de megpróbálom hátha....

(#7034) istvan47 válasza Dongatto01 (#7033) üzenetére


istvan47
senior tag

én ezt használom megjelenése óta :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#7035) Sanyi.mTs válasza bagly (#6975) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ez az ébredés (wakeups) mit takar?

(#7036) Dongatto01


Dongatto01
tag

help: ennek a romnak lellene a rootolt kernelje
PDA:I9100XXLSJ
valaki betudná linkelni?

(#7037) laszlolczka válasza Dongatto01 (#7036) üzenetére


laszlolczka
őstag

[link].tessék.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#7038) laszlolczka válasza Dongatto01 (#7036) üzenetére


laszlolczka
őstag

[link].Utána pedig ezt tedd fel.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#7039) Dongatto01 válasza laszlolczka (#7038) üzenetére


Dongatto01
tag

valahogy nem látja az odin a rootolt kernelt? mi lehet a baj vajon?
vagy a jelly beant máshogyan kell rootolni mint ahogy az 1 oldalon le van írva a régebbit elsöre sikerült rootolni

[ Szerkesztve ]

(#7040) Dongatto01


Dongatto01
tag

vagy a rootolt kernelt recoveryböl kell felrakni?? ennek a pontos menetét leirnád mert még nem csináltam dehát na belekell jönni ebbe is

[ Szerkesztve ]

(#7041) Weeman1 válasza Sanyi.mTs (#7035) üzenetére


Weeman1
veterán

Hogy felébreszti a telefont alvó állapotból.

Xiaomi 11T Pro

(#7042) puttony01


puttony01
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem felétek. Vettem egy galaxy s2 telefont és rootolás közben lemerült az aksi amit utána már a telefon nem töltött. Egy barátom az ő mobiljával feltöltötte az aksit de hiába raktuk vissza bele a feltöltött aksit semmi. Nem tudnátok tippet adni hogyan hozzunk életet a telóba.Válaszotokat előre is köszönöm.

(#7043) dbilas válasza Dongatto01 (#7040) üzenetére


dbilas
tag

Készülék rádug a gépre usb-n keresztül, másolod a jeboo kernelt.
Cwm-ből kell feltenni és ha jól tudom auto-wipeosok ezek a kernelek...

[ Szerkesztve ]

(#7044) zack válasza puttony01 (#7042) üzenetére


zack
nagyúr

Atyaég. :(( A rootolás max 1 perces folyamat. Elkezdted 5% alatti töltöttséggel? :W
Download mód van? Ha nincs, akkor kuka...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7045) Magga


Magga
aktív tag

Sziasztok!

Több hete olvasgatom csendben a fórumot és tanulok tőletek!
Független gyári garis telóm van, rátettem az Armageddon romot, amit nagy megelégedéssel használok (se SoD, se reboot). Telepítettem a NELP4-es modemet is, azzal sincs semmi baj. A romhoz "kapott" jeboo 1.1a kernellel használtam mostanáig, mikor is megláttam, hogy az 1.1e frissítés javítja a CRT-off bug-ot! Telepítettem is nyomban, viszont kb. 3 perc múlva újraindult a telefon. Gyorsan nyomtam is egy restore-t, vissza az alapokhoz. Úgyhogy most megint ad-hoc jelleggel működik a CRT kikapcs!
Tud erre valaki valamilyen egyéb megoldást??

Érdekesség!?
Gyári független romot, rootoltam CF-fel, majd így tettem fel az armageddont és a flash counter még mindig nullán áll! Download módban azt írja a telefon, hogy gyári Samsung sw-m van! Én nagyon örülök neki, de ez normális!??

Köszi

(#7046) Dongatto01 válasza dbilas (#7043) üzenetére


Dongatto01
tag

eddig minden ok a rootolás sikerült,a következő lépés mi legyen?? hogy [ezt] feltudjam rakni??

[ Szerkesztve ]

(#7047) dbilas válasza Dongatto01 (#7046) üzenetére


dbilas
tag

Pü-ben írok!

[ Szerkesztve ]

(#7048) Szelley válasza kungzi (#7013) üzenetére


Szelley
senior tag

:C Röviden elmondtad jópárunk álmát! :DDD Azt még tedd utána, Nexus 4 áron! :C

(#7049) laszlolczka válasza Dongatto01 (#7039) üzenetére


laszlolczka
őstag

[link].Ez az odin már látni fogja.Az Update Zip-et kell ki választani.Ez a telefonra valo odin,ezzel mindent tudsz telepiteni.Ő mindent a helyére tesz,ha hibát észlel elsem indul.Legbiztosabb módszer,és a legújabb(már ami az odint illeti).

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#7050) BigT válasza puttony01 (#7042) üzenetére


BigT
senior tag

Ha van rá garanciád, hívd a szervízt, hogy valami frissítést ajánlott a telefon, te nyomtálxegy Ok-t, újra viszont már nem indult soha. Ha megkérdezi milyen rendszer volt rajta, mond, h android. Ha gari nincs, akkor keresd fagyalllo-t itt a fórumon, ő tud új alaplapot a tégládba.

Samsung S7 edge

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.