Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) Mankó válasza Burt1793 (#35148) üzenetére


Mankó
veterán

Akkor semmi extra nincs benne. Kell egy cwm, kell a zip - ehhez kernek egy linket-, s mielott bele flashelem mindent toroljek? Wipe, cache is mehet?
Akkor csak a Superlite v2.4 kell? Vagy hasznalsz valami specko launchert, vagy kernelt is?
Elso hozzaszolasban nem talaltam semmilyen linket ezekhez, 35 ezer hozzaszolas meg nagyon sok.

Koszi segitseget!

(#35152) hori-zoli válasza Jumbozorz (#35144) üzenetére


hori-zoli
tag

Ez a progi segít a problémán. ;)

(#35153) noxon


noxon
őstag

4.4-en ( nálam slim saber-en ) hogyan lehet media scant csinálni? Playből egyik ilyen progi se működik, mert leáll :(

We live in a simulated world...

(#35154) Burt1793 válasza Mankó (#35151) üzenetére


Burt1793
veterán

Itt a neatrom, lejjebb le tudod szedni a 2.4-es verziót. Igaz már van 2.4-ös, én most nem nyúlok hozzá, örülök, hogy nem kell hetente romolnom. :D [link]
A mostanihoz való cwm-et a rom szerint kell kiválasztani, de ha rootolt, akkor elvileg feltelepíthető a play-ből, CWM néven keresd.

(#35155) Jumbozorz válasza hori-zoli (#35152) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Köszönöm szépen. Közben én is megtaláltam a problémához a megoldást, mely szintén egy programban mutatkozott meg:

Multi Mount

(#35156) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Az alap launchernél van egy google keresési widget és nem lehet eltávolítani. Esetleg tudom fagyasztani Titanium Backup-val, hogy eltűnjön a widget?

köszi.

(#35157) petiwr


petiwr
senior tag

Sziasztok!

Van olyan widget kapcsoló, vagy bármi hasonló amivel gyorsan át lehet kapcsolni 3G-ről 2G-re? Widgetsoid ot próbáltam, de csak belép a beállításába.

(#35158) bAtt001 válasza petiwr (#35157) üzenetére


bAtt001
addikt

power tooglesben van ilyen de ez a funkció ahogy te szeretnéd csak 4.2től működik, előtte nem támogatott

(#35159) logarithm válasza noxon (#35153) üzenetére


logarithm
őstag

Ha jól tudom, az összes slim romokban, a media scannelés alapbeállítása, hogy csak telefon indításkor scanneljen egyet, utána ne. Ezt tudod változtatni a developers beállításai között, ha jól rémlik arra fele megtalálod.

(#35160) Burt1793 válasza bAtt001 (#35158) üzenetére


Burt1793
veterán

4.1.2-vel miért ne működne? Azzal is működik, kb 3-4 sec alatt átkapcsol. :D

(#35161) petiwr válasza bAtt001 (#35158) üzenetére


petiwr
senior tag

Igen, sajnos ebbe is ugyan az meg nyitja a beállítását. Akkor semmi esélyem 4.1.2 vel ezt elérni igaz?

Neatrom Superlite 2.4 et használok DorimanX 8.43 kernel-el. Volt szó itt arról is, hogy ha ki kapcsolom a kijelzőt, át vált automatikusan 2G-re. Arra van meg oldás?

(#35162) bAtt001 válasza Burt1793 (#35160) üzenetére


bAtt001
addikt

mert 4.1en belép a menübe neked kell átkapcsolni, 4.2 után meg magától átkapcsol, semmi menüben turkálás. legalábbis régen amikor próbáltam így működött, nem hiszem h azóta átírták volna 4.1 alatt a működést :)

(#35163) petiwr válasza bAtt001 (#35162) üzenetére


petiwr
senior tag

Hmm hát köszönöm szépen.

Most emiatt nem váltok romot, mert a superlite tökéletes, keveset eszik. Kis oda figyeléssel ki húzza a 2 napot.

Azt hogy tudom meg csinálni hogy hogy zárképernyőnek a háttere teljes méretben legyen, nem kéne körül vágni?

[ Szerkesztve ]

(#35164) Kékes525


Kékes525
félisten

Melyik az a program, vagy android 4.1.2 service/program amely segítségével nyitó képernyőn, widgeteken az ikon jobb felső sarkában számokkal jelződig a mennyiség? :F
MS1 NeatROM v5.5 Aromát extra lite installációval használok.

Konkrétan ehhez hasonlóra gondolok (lásd például: App Store, Mail):

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35165) Doosa válasza Kékes525 (#35164) üzenetére


Doosa
aktív tag

Ehhez nem program kell, hanem külön launcher pl: Nova (itt ezt a ficsört külön személyre lehet szabni), de elég sok alternatíva van, viszont nem elég az ingyenes verzió csak a fizetősök tudják.

(#35166) Kékes525 válasza Doosa (#35165) üzenetére


Kékes525
félisten

A régebbi NeatROM Lite tudta... A Launcher sok mást is átalakít. Vagy beállíthatom csak erre?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35167) banuszzs79


banuszzs79
tag

Feltettem a legújabb super lightot hát nem lehet benne állítani az Értesítési panel ikonjait ami elég gáz így továbbá amit felfedeztem hogy a billentyűzetnél eltűnt a szótár nem adja be a szavakat miközben írom az smst... :((( a többi egyenlőre mükszik és gyors meg minden...

(#35168) Kékes525


Kékes525
félisten

Újra telepítettem a NeatROM Lite 5.5 -öt extra telepítéssel (full wipe) és egy csomó alkalmazás (pl.: Apex Launcher Pro, Holo Launcher Plus, Nova Launcher Prime) nem telepíthető, mert azt írja ki a telefonnál, hogy nem kompatibilis a készülékemmel, holott a számítógépről a play kompatibilisnek látja a telefonommal.

Mi lehet a baj???

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35169) Bobyenter


Bobyenter
csendes tag

Sziasztok!
1. a NeatRom SuperLite v2.4 után, feltettem a v2.5-öt.
Nem tetszik, nagyon nem tetszik az új "Alarm Clock"!
Légyszi, ha tudtok valami megoldást, hogyan tegyem vissza a régit, akkor kérlek jellezzétek.
Előre is köszönöm!

2. Mire tudom használni, a FastDormancy Toggle alkalmazást?
Előre is köszönöm a válaszokat!

További jó fórumozást kívánok!

(#35170) Doosa válasza Kékes525 (#35166) üzenetére


Doosa
aktív tag

A NeatROM-nak is csak a lauchere tudta, mert hogy alapból a TW-be benne van az a funkció. A nova launchert amúgy olyan 90%-ba be tudod úgy állítani, hogy úgy nézzen ki mint egy stock android, vagy egy TW.

(#35171) Kékes525 válasza Doosa (#35170) üzenetére


Kékes525
félisten

Csak az a baj, mint írtam egy csomó apk nem telepíthető a play-ről, mert a telefonom inkompatibilisnek ismeri fel. Köztük a Nova is valamit elállítottam, mert újra telepítettem és a szűz rendszer még jó volt, de a titanium visszaállítása után ismét szar. Nem tudom, hogy a rendszeradatok közül mit nem lett volna szabad visszaállítani. A playt kizártam, ezért máshol lehet a hiba.
Amúgy a NeatROM-nak is laucherét hol találom? Bocs, ha hülyeséget kérdezek...

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35172) Doosa válasza Kékes525 (#35171) üzenetére


Doosa
aktív tag

Hát én a helyedbe csinálnék egy wipe-ot, és nekifutnék még egyszer a dolgoknak, mert ez nem normális. TIBI-vel meg csak azt tedd fel ami nagyon muszáj, de inkább próbáld meg kerülni. Nagyon sok alkalmazás(játék) menti a Gacc-ba a játékállást beállításokat stb + sok app-ba van olyan lehetőség amivel ki tudod menteni a beállításokat, amire meg egyik sem érvényes ott nincs mit kimenteni, úgyhogy tökmind1, hogy TIBI-vel rakod fel vagy rászánsz 5 percet(!) és szépen amikor még teljesen friss a rendszer megnyitod a play-t és az előzményekből feltelepítesz mindent amit kell. Így sokkal stabilabb a rendszer, szóval megéri.

(#35173) Kékes525


Kékes525
félisten

Help! Help! Help!

Nagyon kellene a segítség erre: [link]

Előre is köszönöm!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35174) bAtt001 válasza Kékes525 (#35173) üzenetére


bAtt001
addikt

DPI át van állítva telefonon? az bezavarhat könnyen, am meg playstore adatait töröld újraindít próbálkozik :)

(#35175) Doosa válasza Kékes525 (#35173) üzenetére


Doosa
aktív tag

Csak a tört alkalmazásoknál csinálja? ;]

(#35176) logarithm válasza Kékes525 (#35173) üzenetére


logarithm
őstag

Vedd újra a romot, nézd meg, hogy a rom méret rendben van-e. Full wipe előtte.

(#35177) Kékes525 válasza logarithm (#35176) üzenetére


Kékes525
félisten

Installálás után a szűz ROM-on rendben van a play store. Ezért valószínűleg a ROM-al nincs baj.
A számítógépen a WinRar nem talált hibát benne. A számítógépről a Totál Commanderrel szoktam felmásolni.
Valamelyik rendszer program beállításával van gond, mert addig míg csak az alkalmazásokat teszem vissza a Titanim Backappal, utána is minden rendben van.
A rendszer adatok visszaállítás után van a gond. Titaniummal töröltem a play áruház és szolgáltatás adatait, de ez nem segített.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35178) Kékes525 válasza Doosa (#35175) üzenetére


Kékes525
félisten

Csak legális programjaim vannak. Vagy ingyenesek, vagy kifizettem őket.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35179) stefi68


stefi68
addikt

Dori kernelnél (v8.43) a CWM-ben nincs olyan (vagy én nem találtam) beállítás mint a Philz v. a Apolo -nál hogy mentse a Preload-ot.
Nem is menti le :(

Akkor ennél mi a megoldás :F Így visszaállítani sem tudok majd....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#35180) stefi68 válasza stefi68 (#35179) üzenetére


stefi68
addikt

Közben megtaláltam, SD-EXT -nek hívja :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#35181) Kékes525 válasza bAtt001 (#35174) üzenetére


Kékes525
félisten

DPI? Ugyanaz itt a jelentése mint a PC-én? A képernyő felbontását nem állítottam. Az adatokat töröltem, de elfelejtettem újra indítani...

Most már kompatibilisnek látja, telepíthetőnek mutatja, de most a frissítés és a letöltés nem működik. (hiba történt az információs szerverről való lekérdezés során (RPC:S-3)) üzenettel leáll.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35182) stefi68


stefi68
addikt

Neat Rom-nál hogy lehet elővarázsolni ezt a kapcsolókat tartalmazó egész oldalas nézetet?

CM-ben ez nagyon tetszett. Főleg az, hogy ha jobb oldalt húztam le ez jött be, ha máshol akkor az értesítések.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#35183) ALI_G


ALI_G
veterán

Hello,
A legutóbbi CM van fent a telefonomon, de sok vele a baj. Ha jól tudom 4.1.2 a latest gyári.
Hol tudom beszerezni? Root mindenképpen kellene. Nem sokat értek hozzá, de mivel jobb egy nem gyári kernel? Mennyire variálható?
:R

[ Szerkesztve ]

(#35184) Weeman1 válasza ALI_G (#35183) üzenetére


Weeman1
veterán

A keresővel minenre választ kapsz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#35185) Kékes525 válasza bAtt001 (#35174) üzenetére


Kékes525
félisten

Minden OK!

Nemcsak az adatokat kellet törölni, hanem a goolgle fiókomat is.
Ennek alapján jártam el:

Google Play RPC:S-5:AEC-0 hiba

Igaz nekem 3-as hibát jelzet, de így is jó lett.

Sőt, mivel Full Wippal újratelepítettem a rendszert, ismét látom az ikonok jobb felső sarkában a figyelmeztetést (értesítést) hogy volt e nem fogadott hívásom, olvasatlan üzenetem, számokkal.

Mindenkinek köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35186) No.01


No.01
őstag

Nalam vendegeskedig ujbol egy nagyrabecsult S2 :K

Jelenleg a legfrisebb hivatalos ROM van rajta I9100XWMS1 (4.1.2) de valtanek... A legfontosabb a megbizhato bugmentes mukodes es a jo akksi ido. Mit ajanlanatok?

(#35187) Betaville


Betaville
csendes tag

Sziasztok Srácok!
Egy olyan problémám volna, hogy szeretnék egy programot telepíteni a telómra (4.1.2), de egyszerűen nem engedi. :(
Elindul a telepítés, megy a vonal, megy-megy-megy, majd leáll és kiírja, hogy a program nincs telepítve. :U
Esetleg valami ötlet? Vagy valami külön telepítő program nincs rá?
Segítségeteket előre is köszi! :R

(#35188) vadalma65 válasza Betaville (#35187) üzenetére


vadalma65
tag

Ha frissítés, próbáld meg először törölni a régit, majd indítsd újra a telefont. (Valószínűleg nem azonos az "aláírás")

(#35189) Kékes525 válasza Betaville (#35187) üzenetére


Kékes525
félisten

BadgeProvider
com.sec.android.provider.badge
BadgeProvider.apk
Stock
feladat: Will cause FC's if removed

Jegelése okozta, hogy az ikonok a nyitó képernyőn nem mutatták a hívások, üzenetek számát a jobb felső sarokban számokkal.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35190) Betaville válasza Kékes525 (#35189) üzenetére


Betaville
csendes tag

Bocs Kékes, de ezt most nem egészen értem. :U
Egyébként nem frissítésről van szó. Egy sima alkalmazás, melyet nem enged telepíteni valamiért. :(

(#35191) petiwr válasza No.01 (#35186) üzenetére


petiwr
senior tag

NeatRom SuperLite 2.4 Esetleg egy dorimanx kernelel, de felesleges szerintem. 2 napot ki húzza a telefon ha oda figyelsz hogy ne fusson felesleges dolog.

(#35192) Kékes525 válasza Betaville (#35190) üzenetére


Kékes525
félisten

Bocs! Nem neked akartam írni, hanem mindenkinek egy előbbi problémám megoldására.

Azonban szintén az előbb ismertettem egy hasonló probléma megoldását:

1. Lépj be a beállítások, fiókok menübe és töröld ki a google fiókodat

2. A beállítások-programok résznél keresd meg a Google Play, Google Framework, Google Play services programokat, és töröld az adataikat.

3. Indítsad újra a telefont

4. Add hozzá ismét a google fiókot és lépj be a Play-re.

5. Ha minden igaz újra tudsz programokat letölteni a Play-ről.

Lehet, hogy a Titanium Backup play doktor részével a kapcsolatokat újra fel kell építeni, ha nem látod a saját alkalmazásaidat!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35193) Betaville válasza petiwr (#35191) üzenetére


Betaville
csendes tag

Köszi, de nem jól írtam le neked. :B
Itt egy .apk-ról van szó. :K
Ugyanis a play-en nincs fent. :(

(#35194) No.01 válasza petiwr (#35191) üzenetére


No.01
őstag

Koszi teszek egy probat.

Kellemes unnepeket mindenkinek!

(#35195) Kékes525 válasza Betaville (#35187) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha a számítógépedre letudod tölteni az apk.-t, akkor másold be a preload/smylink/system/app könyvtárba, majd indítsd újra a rendszert.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35196) Eclips21


Eclips21
őstag

Lehet csak nekem újdonság de [CMxlog] tudja már az Omni 4.4 changelogját is.

(#35197) noxon


noxon
őstag

Már kezdtem unni az s2-őm, azon agyaltam mikor és mire cseréljem le, de ezzel a 4.4-el még, ha csak béta is, de újra a szívembe lopta magát :D gyors, tetszik, újra van benne az újdonság varázsa :)
Ahhoz képest, hogy még csak béta 4.4-ek vannak, teljesen jól működik :K ( ha nagyobb lenne a kijelzője a telónak le se akarnám cserélni sose :) )

We live in a simulated world...

(#35198) Betaville válasza Kékes525 (#35195) üzenetére


Betaville
csendes tag

Ezer kösz! :R
Megpróbálom. :K

(#35199) banuszzs79 válasza petiwr (#35191) üzenetére


banuszzs79
tag

Super light fent van egész jól muzsikál de: kell a dori kernel vagy sem mivel tud többet akkor a teló vagy mik az előnyök mik a tapasztalatok és miért nem a legujabb dorit kell feltenni? Erről valaki infot légyszi...

(#35200) Betaville válasza Kékes525 (#35195) üzenetére


Betaville
csendes tag

Olyan mappám nincs is, hogy preload. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.