Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11951) leslien válasza DarkByte (#11949) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11952) C.Brigante válasza zso73 (#11950) üzenetére


C.Brigante
veterán

konkrétan mivel van gondod? Melyik rom van fent?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#11953) csabám


csabám
addikt

Speedmod K3-3:
- ARM CPU topology patch from Linaro
- SCHED_MC multi-core aware scheduler patch from Linaro
- Changed to DVFS based CPU hotplug policy

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11954) zso73 válasza C.Brigante (#11952) üzenetére


zso73
veterán

A gyári LPQ. Nem akarok romolni, mert meguntam a P500-on a főzött romokkal való bajlódást. Azt hittem, hogy ez tuti lesz.. Nem az. :((( Már eleve a szoft visszaállításnál a beállítás varázsló leáll !! :W Mi ez a férc munka Samsung ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11955) kali válasza zso73 (#11954) üzenetére


kali
legenda

kies által történt a frissítés?
kódos nullázás? (*2767*3855#)

(#11956) zso73 válasza kali (#11955) üzenetére


zso73
veterán

KIES volt.
Kódos nullázás ? Ez mit csinál ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11957) kali válasza zso73 (#11956) üzenetére


kali
legenda

mindent(!) töröl/visszaállít a gyári alapra!
a kies általi frissítés nem az igazi, de legalább is ajánlott utána a teljes nullázás!
mindent töröl, de cserébe eltűnik a sok frissítési szemét, a korábbi felülírt, de nem törölt állományok, tiszta lesz a rendszer, kevesebb a hibalehetőség!

[ Szerkesztve ]

(#11958) zso73 válasza kali (#11957) üzenetére


zso73
veterán

Ilyen megoldást kerestem Samsungban. I
Ennél a telefonnál is van saját helyreállító menü, vagy bekapcsolási gomb kombó, amitől visszaáll alapra? Vagy csak ez a kódos cucc van ?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11959) kali válasza zso73 (#11958) üzenetére


kali
legenda

nem ront el semmit, és csak percek kérdése!

(#11960) zso73 válasza kali (#11959) üzenetére


zso73
veterán

Ez jó volt. Most műxik a háttér váltás. Lehet, hogy ez volt a megoldás ? Már telepít mindent a telefon magának. Ez mondjuk tuti ebben a telefonban. Format után visszarakja az alkalmazásokat.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11961) Rotate válasza zso73 (#11960) üzenetére


Rotate
veterán

ezért raktam fel én is teljes 0-zással, előző rendszerből megmaradt dolgok be tudnak kavarni.... főleg verziószám ugrásnál...

(#11962) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, jelenleg főzött LPQ-s rom van a telómon, de érdemes váltani LP3-ra vagy hasonlóakra ? Kernelből melyik a legajánlatosabb ICS alá ? ( eseteg ha van hozzá letöltési link azt megköszönném :) ) valamint melyik modem az amivel a legerösebb a wifi jel és a térerő ? ( szintén ha van link nagyon hálás lennék )

(#11963) Rotate válasza Caaabi (#11962) üzenetére


Rotate
veterán

ha nincs vele gondod nem biztos, hogy van értelme... elvileg a scroll meg az apróbb szövegméretezési hibák, sms duplán küldés, exchange vannak javítva...

de van akinek az LP3 sem tetszett, szal passz... nekem gyári LPQ-val sincs különösebb bajom, pár naponta beragad a wifi kapcsoló, akkor restartolom, a fixig elleszek ezzel, mert nem korlátoz semmiban, mindenem működik...

végre rootolni is tudtam kernelcsere nélkül, szóval boldogság van :D

(#11964) Caaabi válasza Rotate (#11963) üzenetére


Caaabi
senior tag

vannak ilyen apróbb hibák benne, de sokkal kevesebb mint amikkel a gyáriban találkoztam, pl ha nyomkodom a vissza gombot valahogy sose a home screenen lyukad ki hanem a tárcsázóba lép be vele és akárhányszor visszanyilazom midnig ott szerencsétlenkedik nem értem miért, néha befagy pár mp -re meg áll a telefon több mp ig fekete képpel aztán kiirja hogy ez meg az leállt, ezértis akarom megnézni a török v3 at csak az már lp3 as, de egy próbát akkor megér :) köszönöm a segítséged! kernel/ modem tekintetben nem tudnál pár tanácsot ? nagoyn ritkán jutok gépközelbe mostanába így rengeteget kéne visszaolvasnom amit megis szoktamtenni mégse m találok semmi erről szólót, pl ma annyit láttma hogy szia kernel a tuti meg igy meg ugy de olyat meg nem is találtam ! :D

(#11965) Gergőkee válasza zso73 (#11954) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

De ha tökéletességre vágysz, akkor minek szarakodsz ics rommal?
Ott a GB.
KK5, KI4 abszolút 100%-ig tökéletes, stabil és hibamentes romok.

(#11966) zso73 válasza Gergőkee (#11965) üzenetére


zso73
veterán

Mert nem akarok romolni. Meguntam, hogy vacakoljak. Sárga háromszög meg reset. És az ICS-be akarok életet lehelni. És lehet, hogy most sikerült...... A wifi beragadással nincs gondom, ha az adatkapcsolat is be van kapcsolva. Korlátlan nettel nem okoz problémát.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11967) Rotate válasza Caaabi (#11964) üzenetére


Rotate
veterán

sajnos kernelekkel nem vagyok képben... ha váltanál, full gyaluval tedd, és ne állíts vissza semmit...

(#11968) szasza87


szasza87
tag

Már épp mondani akartam hogy nagyon leálltak a frissítéssel! :)
I9100XXLPS (XEO) [link]

Build date: 25-03-2012

[ Szerkesztve ]

(#11969) pzstm válasza szasza87 (#11968) üzenetére


pzstm
titán

várjuk a tapasztalatokat ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11970) Rotate válasza szasza87 (#11968) üzenetére


Rotate
veterán

hejj, ez XEO-s, gyors lecsekkoltam, és kínálja is OTA-n, na gyors írok egy ZH-t és lefrissítem, Edgeről :DD csak 11 mega :D

(#11971) Bagoly81 válasza szasza87 (#11968) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

ez mi? I9100XWLP3 4.0.3 2012 March I9100O2ULP4 United Kingdom (O2) nem ez az legutolsó?

(#11972) szasza87 válasza pzstm (#11969) üzenetére


szasza87
tag

Majd hamarosan feldobom és kiderül! :)
De amúgy a lengyelek (XEO) nem kapták meg velünk együtt az LPQ-t? Vagy rájött a Samu hogy az tényleg nem lett olyan jó eresztés?!

(#11973) szasza87 válasza Bagoly81 (#11971) üzenetére


szasza87
tag

Ez (XXLPS) most került fel 20 perce! Elvileg most már ez a legújabb! :)

(#11974) Bagoly81 válasza szasza87 (#11973) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

kb 3 órája van fenn az angol rom, most akkor tehetem ezt inkább :D van itt a melo helyen adatkábelem ?:D

(#11975) Caaabi válasza Rotate (#11967) üzenetére


Caaabi
senior tag

Titanium backup pro val való visszaállítás felejtös ?:O ez nagy minusz :S pedig csináltam direkt csak ICS alatti mentést, elözö mentéseit töröltem.. akkor mivel lehet menteni ugy hogy összes progi meg beállítás megmaradjon és ne okozzon visszaállításnál problémát ?

(#11976) sippet válasza HardRic (#11940) üzenetére


sippet
senior tag

nyugodtan visszaállíthatod a felhasználói alkalmazásaidat, nekem még sosem volt ebből gondom, de nem is igazán látom, miért is lenne. ha meg egy alkalmazás azért nem fut, mert ics-en amúgy se indulna el, akkor meg tök mindegy, hogy az adatokat is visszatetted-e.

rendszerbeállításokat viszont tilos visszaállítani, még a wifi hozzáférési pontokkal se próbálkozz, mert még azok is bekavarhatnak.

(#11977) Caaabi válasza sippet (#11976) üzenetére


Caaabi
senior tag

ez nekemis hasznos iromány volt :) köszi :) mostmár csak progikat és azok adatait állitottam vissza igy most jonak tünik a török ics v3, de ha bárminemű gondom lesz vele mégis akkor megtesztelem ezt a wajk romot énis mert sokan használják itt a fórumozók közül ahogy nézem... :)

(#11978) Rotate


Rotate
veterán

simán lefutott az OTA, egyelőre semmi extrát nem érzékelek, mintha jobb lenne az kijelző érzékenysége, és jobb a scrollozás appekben :)

eddig jó az XXLPS, meglátjuk hogy domborít a továbbiakban :D

(#11979) rankesz válasza Rotate (#11978) üzenetére


rankesz
veterán

KAmerát tesztelj már légyszi, hogy hajlamos e beszaggatásra, és pulzál e a fókusz!

Jaa és módosítsd az aláírásodat! ;)

(#11980) Zsolaf válasza Rotate (#11978) üzenetére


Zsolaf
addikt

Névjegyek kedvencei ugyan olyan hatalmas mozaikból állnak? mert ez borzalmas
Ez most melyik LPS? lengyel...

[ Szerkesztve ]

(#11981) Rotate válasza rankesz (#11979) üzenetére


Rotate
veterán

hát most kipróbáltam, jó volt... viszont süt a nap, jó a fény... nekem meg este szokott szarakodni, szóval ehhez érdemben egyelőre nem tudok hozzászólni...

amuba
nem tudom eddig milyen volt, most olyan, hogy ott a nevek, és mellette a képek ugyanolyan méretben, mint, ahogy a névjegyek között, de nem tudom hogy kéne kinéznie, mert exDialert használok...

[ Szerkesztve ]

(#11982) Zsolaf válasza Rotate (#11981) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem sima gyári LPQ hun van fenn az borzalmas (TW)

OK kösz.

[ Szerkesztve ]

(#11983) Rotate válasza Zsolaf (#11982) üzenetére


Rotate
veterán

nekem a lengyel LPS most már...

TW Sms illetve Dialer borzalmasan néz ki, szóval leváltottam mindkettőt :)

(#11984) norbi19884 válasza mycso (#11737) üzenetére


norbi19884
tag

Megoldódott a probléma nem a rommal volt gond, hanem a csatlakozóval kitakarítottam meg egy kicsit egyengettem, most nagyjából jó, de majd cserés lesz utána kérdeztem 10k a panel hozzá. Valaki tud nekem olyan progit ajánlani ami gyorsítja a gps jel megtalálását?

[ Szerkesztve ]

(#11985) Richard!


Richard!
addikt

Van már ehető ICS? vagy még maradjak R2 GB-jénél :U

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11986) C.Brigante válasza Rotate (#11983) üzenetére


C.Brigante
veterán

micsoda boldogság mi? lassan fél év alatt kaptál kemény 3. romot a telefonodra! fuck yeaa :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#11987) mfranky válasza Rotate (#11981) üzenetére


mfranky
őstag

Vajon LPQ-ra mikor jön ez a frissítés? Vagy te mire raktad fel? :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#11988) Szelley válasza mfranky (#11987) üzenetére


Szelley
senior tag

olvass vissza...nem Magyarországon él :)

(#11989) Rotate válasza C.Brigante (#11986) üzenetére


Rotate
veterán

2 hete jött ki az ICS, és jött is frissítés, ami egyelőre javított a 3 hibámból 2-t, a harmadikat még ki kell várnom...

nem értem mi a gondod...

mrfranky:

lengyel telefonom van szal a lengyel LPQ-ra jött hivatalosan OTA-n, szerintem a napokban megjön a magyarhoz is :)

(#11990) kaisers


kaisers
aktív tag

N.E.A.K. ICS kernel (AOSP is): [link]

[ Szerkesztve ]

(#11991) mfranky válasza Rotate (#11989) üzenetére


mfranky
őstag

:R

Azt tudtam régebbről, hogy lengyel a telód... csak azt nem tudtam, hogy volt lengyel LPQ. :D
Azt hittem a magyarra raktad fel valahogy... :) Akkor nemsokára jön nekünk is valami...remélhetőleg...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#11992) C.Brigante válasza Rotate (#11989) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem, ne érts félre mert aztán megint én leszek a mumus! Amikor az ilyen hsz-eidet olvasom mint ez is: "ha nincs vele gondod nem biztos, hogy van értelme... elvileg a scroll meg az apróbb szövegméretezési hibák, sms duplán küldés, exchange vannak javítva..."
Tehát LPQ-ról LP3-ra nem biztos, h van értelme váltani? Elgondolkodtam rajta, h te vajon próbáltad-e az LP3-at vagy akármi mást, h ilyen konzekvenciákat vonsz le!? Azért zavaró kicsit mert konkrétan a gyári romodon kívül más nem volt a telefonodon, (KI4, LPQ, és most az LPS) de amit itt a topikban összeírkálunk, tényleg vegyesen azt te szócsőként továbbítod de nem tapasztaltad! Akkor miért adsz tanácsot ezügyben? Tudom, h ezt megint cseszegetésnek veszed de nem annak szánom! Csak észrevétel. Próbálj ki egy LP3-at és hasonlítsd össze az LPQ-val. (tudom, h képtelenséget kérek) de amit látnál arra nem írnád azt, h nem biztos, h van értelme! Jöhet a nagyon kemény kontra! (ha gondolod) :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#11993) kaisers válasza kaisers (#11990) üzenetére


kaisers
aktív tag

..., azaz AOKP (bocs letelt a szerkesztési idő)

(#11994) turika86


turika86
aktív tag

Elkezdem frissíteni a v10 wanamot erre a.new ra!;)

"Time is the fire in which we burn"

(#11995) Rotate válasza C.Brigante (#11992) üzenetére


Rotate
veterán

leírtam mit javítottak, illetve leírtam magyarul a jól bevállt if it ain't broke don't fix it mondást... szóval megint nem értem mit kötekedsz...

ha nincs gondja, nem fontos frissíteni, ha szükségét érzi, akkor viszont igen... ezt írtam...

(#11996) Caaabi


Caaabi
senior tag

hardver gombos kamerát tud valaki ami működik LP3-on ??

(#11997) zso73 válasza Rotate (#11989) üzenetére


zso73
veterán

[Samsung_Firmware_GT-I9100_XEO_I9100XXLPS_Android_4_0_3] Ez szerinted jó ? Mivel lehet felrakni, ha jó ? KIES,ODIN..

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11998) turika86


turika86
aktív tag

10.4 be nincs szia kernel.... ;)

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#11999) ERPY válasza C.Brigante (#11992) üzenetére


ERPY
őstag

Ne veszekedjetek, de az tény hogy az LPQ és az LP3 között ég és föld a különbség az LP3 javára. Mintha nem is ugyanazt a telót nyomkodná az ember.

(#12000) turika86 válasza ERPY (#11999) üzenetére


turika86
aktív tag

10.4 es wanam megoldotta minden gondomat.. beleértve az alkalmazások optimalizálása is.. stb.. sokkal smoothabb lett a telefon!köszi a linket és mindenkinek csak ajánlani tudom... ez a wanam tényleg nagy mágus!;)

"Time is the fire in which we burn"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.