Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11151) ForRedGlory válasza C.Brigante (#11143) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak a videót láttam, a romot nem tettem fel :)

(#11144) N-vidi-A: meglovasították valahonnan... oda szokták pakolni a biztonsági zárat, lopásgátlót. Persze lehet, hogy csak leesett, de kétlem... legalább annyi esze lenne, aki eladja, hogy vesz egy hátlapot rá, mert így bűzlik.

[ Szerkesztve ]

(#11152) csabám válasza N-vidi-A (#11144) üzenetére


csabám
addikt

Mikor kiállítják egy szolgáltatónál, vagy más helyen, akkor egy kétoldalú öntapadós ragasztót tesznek rá és arra a riasztó berendezést/tartót. Ez a lyuk annak a helye.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11153) somnia válasza pergabb (#11150) üzenetére


somnia
őstag

Sorozatszám.
Serial number.

(#11154) vadalma65 válasza Rotate (#11089) üzenetére


vadalma65
tag

Én sem értem miért erőltetik néhányan, aki füllel halgat zenét nem műszerekre hagyatkozik, annak nemhiszem hogy pluszt ad.

(#11155) Rotate válasza vadalma65 (#11154) üzenetére


Rotate
veterán

ráadásul az eleve azzal szerelt HTC-ken kívül, minden más esetben csak placebo :)

(#11156) pergabb válasza somnia (#11153) üzenetére


pergabb
senior tag

thx:D
akkor az S/N lesz az :)

(#11157) N-vidi-A válasza ForRedGlory (#11151) üzenetére


N-vidi-A
őstag

100%-ig erre gondoltam, hogy az egy biztonsági rögzítés helye volt...

csabám: köszi neked is!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#11158) F-ECT$ válasza ForRedGlory (#11151) üzenetére


F-ECT$
titán

Videó alapján ne ítélj.

Dive ever, work never.

(#11159) ForRedGlory válasza F-ECT$ (#11158) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát azon elég egyértelmű. Egy frissen felrakott romnak nem így kell pörögnie.

[ Szerkesztve ]

(#11160) zack válasza kungzi (#11141) üzenetére


zack
nagyúr

Én a helyedben csontra félretenném, és gyűjtenék hozzá a köv. 1 hónapban. :U
Ha meg is jelenik, 180k alatt kétlem hogy beszerezhető lesz.
Szóval annyira nem jó ez a szitu. Akkor lenne jó, ha nem S3-mat szeretnél, vagy vennél egy gyári garis S2-öt, 90k környékén.
Egyébként még így is sanszos, hogy 30-40k rá kell majd dobnod. Amikor meg nincs mit rádobni éppen, akkor ez a szitu rosszabb.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11161) zack válasza N-vidi-A (#11144) üzenetére


zack
nagyúr

Valamiért kivágta. Tisztán látszik. Így nem törik... :U
Én a helyedben dobnám, és másikat néznék. Ki tudja miért lett kivágva...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11162) csabám


csabám
addikt

AbyssICS kernel

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11163) N-vidi-A válasza zack (#11161) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Tiszta sor!

Köszi.

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#11164) cultfeca válasza pergabb (#11150) üzenetére


cultfeca
tag

Az S/N a sorozatszám az akksi alatti matricán találod.
Kicsit megelőztek. :))

[ Szerkesztve ]

(#11165) zack


zack
nagyúr

R2 ROM-ba hogy tudom visszatelepíteni a gmail.apk-t, és az email.apk-t? Csak mert kitöröltem, és azóta se sms se email hangom nincs. Email hangot nincs is hol beállítani, mert a K9-ben nincs ilyen opció, és ezt is a gmail-ből állítottam be amig ki nem töröltem. Hihetetlennek tartom, hogy egy nem használt progit ha kitörlök utána meg vagyok lőve, pedig a K9 mail ezektől teljesen független.
Vissza akartam másolni és telepíteni de valami színkód hibára hivatkozva a telepítés nem megy.
Legrosszabb esetben gyalu lesz, és megy fel a legfrissebb, de azért elmenteném ezt is CWM-ből, ha sikerülne megoldani. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11166) HUTCHDB válasza zack (#11165) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

gmail-t a marketbol nem engedi?
ha nem, akkor valamelyik rombol szedd ki tedd be a system/app-ba es allitsd at a permissiont a tobbi appnak megfeleloen (lougras mintara).

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11167) ERPY válasza zack (#11165) üzenetére


ERPY
őstag

Nem a beállitások / hangnál kell beállítani az értesítési hangot?
A k9-ben nem lehet hangot állítani?

[ Szerkesztve ]

(#11168) ravensky13


ravensky13
tag

Helló! Segítségre lenne szükségem! Miért van az, hogy nem kínálja fel a Kies az ICS frissítést? Azt írja ki, hogy "Az eszköz nem támogatja a kies rendszerén végrehajtott szoftverfrissítést". A készüléket Magyaro.-n vettem, teljesen függetlenül, újan, de nem magyarországi kártyával használom. Ez esetleg lehet gond? Vagy csak valami beállítást rossz? A teló nincs rootolva, se romolva, se bármi hasonló.Előre is köszi a válaszokat!

(#11169) VD válasza ravensky13 (#11168) üzenetére


VD
őstag

Lehet neked is valami olyan korai GB van rajta amit nem ismer fel a KIES. Én is így jártam.
Frissíts rá egy újabb hivatalos GB-t ODIN-val (Első hsz. segít) és után próbálkozz a KIES-vel. Így nem sérül a garancia sem.

(#11170) derrik


derrik
őstag

Az LP3 kapcsán nagy a csönd :)
Írna valaki róla pár sort?

(#11171) kungzi válasza zack (#11160) üzenetére


kungzi
veterán

még lehet rádobok majd az s3-ra, bár nekem sztem felesleges egy olyan telefon, inkább veszek egy gyári garis s2-t. de még nem tudom mit lesz. jöjjön meg a pénz, majd utána ráérek gondolkodni rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#11172) ravensky13 válasza VD (#11169) üzenetére


ravensky13
tag

Jobban szeretnék valami full Kies-es megoldást, de azért köszi a segítséget, majd utánanézek ennek az ODIN-nak!

(#11173) VD válasza ravensky13 (#11172) üzenetére


VD
őstag

B-terv: Samsung szervíz. Ott is felteszik már az ICS-t.

(#11174) ERPY válasza derrik (#11170) üzenetére


ERPY
őstag

Minden okés vele számomra. Tedd fel, és próbáld ki. Hetente jönnek ki romok, nemhiszem hogy mindegyikkel kapcsolatba több ezer hsz születik. Felteszed, kipróbálod, nem tetszik visszateszed azt ami neked tetszik.

(#11175) Rotate válasza ravensky13 (#11168) üzenetére


Rotate
veterán

ha GSM boltbam vetted, akkor valszeg nem magyar forrású, vagy függetlenített függőd van, szóval ki tudja mikor lesz frissítésed... vagy lesd meg az imei-t, lehet az mászott el...

C tervnek én is Samsung szervizt ajánlok :)

(#11176) Varszegig válasza VD (#11173) üzenetére


Varszegig
veterán

odinnal:)

(#11177) fuximaxi válasza ravensky13 (#11172) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ha valóban egy gsm boltos megoldás, akkor nem nagyon fogsz tudni mit kezdeni vele, marad az ODIN.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#11178) VD válasza Varszegig (#11176) üzenetére


VD
őstag

Naná! :K

(#11179) bence007 válasza csabám (#11162) üzenetére


bence007
tag

Ez ICS alatt működik?

(#11180) csabám válasza bence007 (#11179) üzenetére


csabám
addikt

Igen, ez kifejezetten ICS - re van.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11181) ravensky13 válasza Rotate (#11175) üzenetére


ravensky13
tag

MobilesLaptop-ban vettem Szegeden. Nem látok rajta semmi árulkodó jelet hogy függetlenített lenne(bennmaradt szolgáltatós animációk stb). IMEI-ből mit tudok kiszűrni?

(#11182) Varszegig válasza ravensky13 (#11181) üzenetére


Varszegig
veterán

tökmindegy, innentől marad az odin.

(#11183) ibenny válasza ravensky13 (#11181) üzenetére


ibenny
senior tag

Nincsenek szolgaltatos animaciok. Ellenorizd a product code-od, az az arulkodo. Vmi biztos nem teljesen szazas a telefonoddal, mert ha minden okes lenne, siman ment volna a frissites.

(#11184) bence007 válasza derrik (#11170) üzenetére


bence007
tag

Wanam féle Lp3-at raktam fel tegnap!Eddig ics-ből talán ez a leggördülékenyebb!A scrollozás nagyon szuper lett, az lpq-ban is ilyennek kellett volna legyen!az akksi idő nem az igazi ,bár lehet még javul pár nap alatt!Siyah kernel van benne ,amit páran itt nayyon leszóltak/nak!

(#11185) HUTCHDB válasza Psytech (#11107) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most látom, hogy belinkelted a wanam-ot.
korábban elsiklottam felette!
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11186) Flashhh


Flashhh
tag

Ez az uj fele SensatioN rom wipe vagy no wipe? Fel szeretnem rakni mert eleg tetszetos, de nem szeretnem ha elvesznenek az appjaim. Gyari ICS van fent jelenleg LPQ

(#11187) smoli


smoli
aktív tag

Sziasztok!
R2 v6-osáról tudnátok véleményt nyilvánítani?

(#11188) Psytech válasza ForRedGlory (#11142) üzenetére


Psytech
senior tag

Screencast-tól ne várj jobbat. A rom nem akad, ellenben a felvétellel.

(#11185) HUTCHDB de igazad van, kb a hatvannegyedik link volt csak gyors :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11189) ravensky13 válasza ibenny (#11183) üzenetére


ravensky13
tag

Szóval beírom neki, hogy *2767*4387264636# és ezt kapom:
SELLOUT SMS
[1] Sellout SMS : OFF
[2] PCode : Not Active
[3] Mode : Test

Gondolom a PCode az a product code...ez mit jelent? Mármint hogy Not Active (szerk).

[ Szerkesztve ]

(#11190) zelma válasza ravensky13 (#11189) üzenetére


zelma
aktív tag

A régiókód utal arra, hogy az adott készüléket hova szánta a gyártó, illetve a származási helyre.

Szerkesztés: nemcsak a telóban, hanem a dobozán is feltünteti a gyártó.

[ Szerkesztve ]

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#11191) zelma válasza ravensky13 (#11168) üzenetére


zelma
aktív tag

A szürke importból származó készülékeknél szokott ez előfordulni. Odinnal tudsz frissíteni.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#11192) tesopapa válasza zack (#11165) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Tedd fel a romot wipe nélkül újra.

(#11193) ravensky13 válasza zelma (#11190) üzenetére


ravensky13
tag

Most akkor a Pcode az a régiókód? és akkor mi a product code? a dobozt max holnap tudom megnézni, mert vidéken vok :S Amúgy toltam neki annó 1 factory resetet. Lehet ez a baj forrása?

(#11194) zelma válasza ravensky13 (#11193) üzenetére


zelma
aktív tag

A kettő ugyanaz. Nem tudom miért nevezik product code-nek. Eddig nem foglalkoztam vele (Pannonos telóm van), de úgy gondolom, hogy a telóban így van jelölve.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#11195) zack válasza HUTCHDB (#11166) üzenetére


zack
nagyúr

Nem jelenik meg gmail app a Market-ben. :U
Ezt a permission-t megnézem még. :R Ha nem megy hagyom a pöcsbe, és este felteszem az új R2 ROM-ot. ;)

Csekkoltam a GPS-t. Budapest 13.ker-11.ker.-18.ker. és vissza a 13.ker.-be. 70km volt az össz. táv. de nagyon jól vizsgázott a GPS vevője. Megkockáztatom, hogy pontosabb volt mint az i4. Időben szól, pont ott ahol kell. Egyszer sem volt jelvesztés, pedig a zsebem mélyén volt egy belebújtatós tokban és csak hallgattam.
Ez volt az első komolyabb megmérettetés, ami a navit illeti. Ötösre vizsgázott. :C

(#11192) tesopapa

Ez se rossz! Köszi a tippet! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11196) vtommy


vtommy
aktív tag

(#11197) kaisers válasza csabám (#11180) üzenetére


kaisers
aktív tag

Csabám!

Próbáltál back up-ot készíteni Abyss kernellel? Nekem megáll, olyan mintha lefagyna.

(#11198) migabi24 válasza vtommy (#11196) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez gusztustalan, erre nem cserélem a GS2-őt az fix :W

(#11199) vadalma65 válasza vtommy (#11196) üzenetére


vadalma65
tag

Hú ez fenemód randa, ez jutott eszembe elsőre ahogy a képet megláttam. Remélem ez csak valami vicc, ami a külsejét illeti.

migabi24 +1

[ Szerkesztve ]

(#11200) kaisers


kaisers
aktív tag

AOKP alkalmazásait külön utólag lehet telepíteni? pl.: statusbar, tárcsázó...

helyesbítek: statusbar asszem megoldva...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.