Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11501) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Helló!

Sajnos továbbra is fent áll az a problémám, hogy nem jön át a wi-fi-s net az S2-re. Emlékeztetőül ugye úgy néz ki a helyzet, hogy van a Win7 és van egy usb-s access point-om. A Win7 internetkapcsolata meg van osztva az access point felé. Az S2 látja az ap-ot, rá is kapcsolódik, de mégsem jön rá át a net. Már a dns szerverek címét is megadtam az ap-nak manuálisan, mert ugye felmerült, hogy az lehet a gond, de az sem segített. Van esetleg valakinek még valami ötlete, hogy mi lehet a gond?

Mercury

(#11502) sparks válasza kungzi (#11492) üzenetére


sparks
senior tag

Igen, itt is 0% áfás számlát kapsz. Én anno azért nem vettem ilyen zuggsm boltokban, mert egyik sem tudott normális áfás számlát adni. Nekem meg ugye saját cégem van és az áfát visszakapom, így meg már jobb áron volt a Speedshop, annak a nettója olcsóbb. Persze, akinek nem játszik az áfa annak mindegy is lehet, bár én akkor sem mennék ilyen cégekhez a későbbi szopások elkerülése végett. De ez csak az én véleményem.

(#11503) doongoo válasza trobi28 (#11486) üzenetére


doongoo
addikt

Itt találsz:

[link]

(#11504) kungzi válasza sparks (#11502) üzenetére


kungzi
veterán

a nextel mióta zug gsm? bár még nem vettem tőlük semmit, de rosszat nem olvasok róluk, sőt...

itt utána lehet nézni. nem tudom :F

[ Szerkesztve ]

(#11511) vadalma65 válasza trobi28 (#11478) üzenetére


vadalma65
tag

Ez a felvillanás engem is zavart, kösz a tippet, megoldotta a problémát, de mi is ez a skálázás?

(#11512) srq válasza sippet (#11481) üzenetére


srq
tag

Hi! 480p tényleg jól megy:) Bár a fókusz nálam meg sem moccant video közben. Illetve az állókép még mindig nagyon elmarad a Samsung romjától... Képstabilizátor funkció nincs, de még anélkül is valahogy sokkal élesebb képet csinál bármelyik Samsung rom. CM9-en a legkisebb kézremegés is bemozdult képet ad nekem. Nézeggetem a cm7.2-t is, és érdekes, hogy abban sincs képstab:( Pedig már egy "kevéske" ideje fejlesztik..

Szóval eddig az volt a baj, hogy nem megy a videofelvétel, most meg már jó lenne, ha fókuszálna is esetleg HD-ben:D Kamerára azért jobban rámehetnének a srácok, ennek a telónak az lenne az egyik legfontosabb része szerintem nem csak számomra.. És aki nézegette már a cm9-et...szóval az s2 azzal lenne teljes, az lenne rá a méltó rom:)

(#11513) kungzi


kungzi
veterán

egyébként az iphone 4s-ben mi az a képstabilizátor? az szoftveres vagy hardveres? ha szoftveres, akkor miért nincs olyan s2-re? :DDD

(#11514) fuximaxi válasza Jadro (#11483) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Gyanús, amit cundeyy ír. A másik, ami eszembe jutott, hogy biztosan ennek a készüléknek a gyárija és nem esetleg valami másik samsungnak. Nekem a galaxy s fülesével produkált ilyet, mert más a kiosztása a kettőnek.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#11515) vadalma65 válasza Mr.Mercury (#11501) üzenetére


vadalma65
tag

Esetleg próbáld meg a win7 tűzfalát alapállapotba tenni, ha mást is használsz azt próbából kapcsold ki. Jól gongolom, a netet kábelen kapod ?

Próbáld ezzel, win7 alá szerintem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#11516) srq


srq
tag

Hehe ez már bennem is felmerült ugyanígy:) Attól tartok hardveres, a videó sokkal jobb iPhone4S-en sajnos. Mármint nem az a baj, hogy az jobb, hanem, hogy az S2 gyengébb:D Nálam ez az egyetlen ok amiért cserélnék egy esetleges S3-ra - ha abban lesz videoképstabilizátor, ami felveszi a versenyt az iPhone4S-ben találhatóval.

(#11517) Mr.Mercury válasza vadalma65 (#11515) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Nem a Windows-ét használom, hanem az Eset Smart Security-t. Ideiglenesen már próbáltam kikapcsolni, de nem lett tőle jobb. Igen, kábeles Diginet van.

Köszi, megnézem, hátha...

[ Szerkesztve ]

Mercury

(#11518) sparks válasza kungzi (#11504) üzenetére


sparks
senior tag

Számomra minden olyan bolt zuggsm, aki nem tud 27% áfás számlát adni (vagyis inkább trükközik a 0%-kal)... Az ilyen az komolytalan cég számomra. De ez csak az én véleményem, ettől még tűnhetnek komoly cégnek :D

(Bár hozzá tartozik a történethez, hogy anno 2002-ben, amikor a Vodafone előfizetésem vásároltam, akkor a Speedshop is csak egy pici boltocska volt az Aréna plázában a Keletinél, az akkori "mobiltelefonok.hu" weboldaluk most is a speedshop oldalra mutat. No de ők már kinőtték a zuggsm jelzőt a szememben :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#11519) trobi28 válasza vadalma65 (#11511) üzenetére


trobi28
addikt

Nem igazán tudom mire szolgál de kikapcsolva minden animáció megmarad csak ezt a CRT efektet kapcsolja ki.

doongoo: Köszi :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11520) zso73 válasza Favilla (#11476) üzenetére


zso73
veterán

Nekem nincs ilyen gondom. Szoft resetet próbáltad ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11521) Richard!


Richard!
addikt

??? köszi köszi

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11522) srq


srq
tag

Hoppá, CM9-en működik a 720p és az 1080p is a Camera ICS appal! Annyi, hogy visszajátszásnál már rendben van, tehát rendesen veszi fel, de felvételkor úgy tűnik mintha zoom lenne rajta. És a fókusz is megy magától HD-ben:D Pont ahogy az előbb kértem:D

(#11523) Jadro válasza fuximaxi (#11514) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi Nektek a tippet. Igazából a helyén van, mert koppanásig tolom. Azt hogy az ehhez tartozó-e, nem tudom, mert van a családban egy wave, egy sgs és az sgs2. Két füles van nálam, mind a kettő rossz ebből a szempontból. A harmadik meg öcsémnél van, de hogy melyik melyikhez tartozik na az passz. Nekem egyformának tűnnek. :) Viszont tuti valami ilyesmi baja van, mert a gyári fülesen a mikrofon miatt több a szigetelés. Valahogy nem megy a helyére gondolom..

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11524) srq válasza srq (#11522) üzenetére


srq
tag

Érdekes cm9-en ez a látszólagos zoom felvétel közben a Camera ICS appal, mert nem középre zoomol, hanem inkább balra... Vettem fel a gyereket, azt hittem középre veszem, visszajátszásnál már baloldalon volt zoom nélkül:DDD

(#11525) ERPY válasza srq (#11524) üzenetére


ERPY
őstag

LgCamerával próbáld ki.

(#11526) srq válasza ERPY (#11525) üzenetére


srq
tag

Playen azt írja no results... szóval nem találom, tudsz adni linket?:)

(#11527) _Bishop_


_Bishop_
tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, h a Kies-en még mindíg nem jelent meg az ICS frissítés! Ez normális? DBT a készülék.

(#11528) szasza87 válasza _Bishop_ (#11527) üzenetére


szasza87
tag

Ha DBT akkor normális! Ez a németek kódja és úgy tudom ott még nem jelent meg!

(#11529) C.Brigante válasza srq (#11526) üzenetére


C.Brigante
veterán

[link]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#11530) futor


futor
aktív tag

TurkbeyRom Ics V3 4.0.3

[link]

(#11531) srq válasza C.Brigante (#11529) üzenetére


srq
tag

Köszi!! Eredmény: lgCamera appal ua. a furcsa balra zoomos preview, de a felvétel maga jó. Úgy látszik ez még a cm9 hibája, vagy ezek az appok nem erre valók.

(#11532) C.Brigante válasza srq (#11531) üzenetére


C.Brigante
veterán

csodálkoztam volna ha megjavul ettől az app-tól.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#11533) DeadlyMan


DeadlyMan
csendes tag

Sziasztok!
Rootoltam a telefonomat, ICS van rajta, és azóta nem tudok marketből appokat telepíteni, illetve SD kártyáról se engedi... Utólag felraktam az SD kártyára egy appot, amit sikerült telepíteni, viszont ezen kívül mást nem engedett... Segítsetek legyetek szivesek :)
Másodsorban az lenne a kérdésem, hogy a Lucky Patcheren kívül valami megoldás létezik arra, hogy a marketban fizetős appokat megtörem, hogy ne akarjon licencet ellenőrizni? :)
Köszi a segítséget!! :)))))

(#11534) Mr.Mercury válasza vadalma65 (#11515) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Megpróbáltam amit linkeltél, de nem működik. Mikor rányomnék, hogy indítsa el, akkor jön az üzi, hogy "Couldn't start virtual router". Egyébként próbáltam már a Microsoft Virtual Wi-Fi-t is, ott szintén megtalálja a SSID-t, rá is lép, de ott sincs kapcsolat az S2-n.

Mercury

(#11535) zso73 válasza DeadlyMan (#11533) üzenetére


zso73
veterán

Tilos a warez,és a törés .... faq. kitiltanak érte.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11536) zseko


zseko
veterán

ICS alatt nektek működik a reklámok tiltása? Nálam nem megy, akár a Rom Toolbox, akár az adfree appal próbálom.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11537) F-ECT$ válasza zseko (#11536) üzenetére


F-ECT$
titán

Criskelo romban alapból benne van, nekem legalábbis az AB Space ingyenes verziójában egy reklám sincs :C

Dive ever, work never.

(#11538) Callisto


Callisto
őstag

Srácok. Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy XXLPH rommal nem megy az adatroaming? Minden engedélyezve van és nincs kapcsolat. :(

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#11539) ERPY válasza zseko (#11536) üzenetére


ERPY
őstag

Persze hogy működik. Adfree-vel biztosan.

(#11540) Rotate válasza Callisto (#11538) üzenetére


Rotate
veterán

nem mindegy melyik hálózatra csatlakozol...

(#11541) vagyula


vagyula
senior tag

Segítene Valaki: (esetkeg egy linkkel)
Mi ennek az óra témának a neve (TurkbeyRom Ics V3 4.0.3ban van)

Köszi

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#11542) Callisto válasza Rotate (#11540) üzenetére


Callisto
őstag

Tudnál valami bővebbet mondani, nagyon fontos lenne. (Egyik hálózattal sem megy jelenleg Afrikában.)

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#11543) Varszegig válasza Callisto (#11542) üzenetére


Varszegig
veterán

Afrikában??? :Y Komolyan roaming netet akarsz? 1 Mb/ 1000 Ft kb. az ára pl. Egyiptomban. 500 MB félmilkáért nem lesz sok? Átgondoltad?:) Veszel egy helyi kártyát, és 500 MB kb. 2000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#11544) turika86 válasza vagyula (#11541) üzenetére


turika86
aktív tag

Szerintem simán beatiful widget 4x2 superclock és ics theme...

"Time is the fire in which we burn"

(#11545) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Sziasztok,

Igazatok volt, teljes belső panel csere kellett a telefonomban.
Abban szeretném a véleményeteket kérni, hogy melyik ICS rom a legjobb, melyik érdemes feltenni? Az angol nyelv nem probléma.
Köszönöm

(#11546) vagyula válasza turika86 (#11544) üzenetére


vagyula
senior tag

Nincs rá egy linked véletlenül? Mármint a témára...

miui.hu

(#11547) Callisto válasza Varszegig (#11543) üzenetére


Callisto
őstag

Nyugi, megoldom :) Inkább a roaming problémája a fontos számomra. Miért nem emgy?

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#11548) turika86 válasza vagyula (#11546) üzenetére


turika86
aktív tag

Ha fel van telepitve a beautiful widget akkor belépsz és ott le tudod tölteni...(clock skins)

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#11549) vagyula válasza turika86 (#11548) üzenetére


vagyula
senior tag

Köszi, az-az.Igazából egy miui lockscreenhez kell az órának a képei :)

miui.hu

(#11550) Rotate válasza Callisto (#11547) üzenetére


Rotate
veterán

afrikában nem tudom mi a helyzet, csak azt tapasztaltam, hogy ha itthonról MO-ra megyek, csak 2 engedélyezi az adatroamingot az én szolgáltatómtól... nekem van O2, és a magyar T meg talán a Voda enged rá az adathálózatra...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.