Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11451) turika86 válasza trobi28 (#11443) üzenetére


turika86
aktív tag

Wanamlite 10 blue ics... eddig nálam is jól szerepel.. majd meglátjuk tartósan mit bír!:)

"Time is the fire in which we burn"

(#11452) zack válasza C.Brigante (#11450) üzenetére


zack
nagyúr

Eddig nálam jó (kopp-kopp).
Bár még nagyon az elején vagyok, ICS-ből tényleg ez az LP3 eddig a legfolyékonyabb.
LPQ és LP3 között hatalmas a különbség.

Aki az LP3-mat felteszi, és használta az LPQ-t és azt állította, hogy a lag az új ICS sajátja, és igazából ezt csak meg kell szokni...Az most mit fog mondani az LP3 folyékonyságára? Bug? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11453) F-ECT$ válasza yimm (#11407) üzenetére


F-ECT$
titán

Reklám blokkoló van benne? A criskeloban nem tudom hogy oldják meg, de nagyon jól működik.

Dive ever, work never.

(#11454) zack


zack
nagyúr

Az új 10.2 Wanam-ban nézzétek már meg a Beállítások-Megjelenítés menüben müxik nálatok az óra ill. időjárás eltüntetése? :U
Mert nálam az óra nem akar eltünni, hiába veszem ki a pipát, az időjárás meg hiába pipálom ki, nem akar megjelenni. :DDD

Nem nagy dolog, és mintha több ICS romnál is belefutottam volna már...Úgy rémlik ez csak gyári ICS-en működött jól. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11455) vadalma65 válasza zack (#11454) üzenetére


vadalma65
tag

Igaz nem a Wanam, de LP3 alapú a Litening is, itt működik az óra és időjárás eltüntetés, megjelenés.

(#11456) F-ECT$ válasza zack (#11454) üzenetére


F-ECT$
titán

Kéne már a jkay. Hétvégén lehet tolok lp3-t, kérdés, hogy melyiket...

Dive ever, work never.

(#11457) Rotate válasza F-ECT$ (#11456) üzenetére


Rotate
veterán

mindet :D

(#11458) zack válasza F-ECT$ (#11456) üzenetére


zack
nagyúr

Jah. Hiányzik nekem is, mint egy falat kenyér. Mondjuk annyira nem vágom ezt, hogy a ROM-okat fossák a rommerek naponta, de a Jkay-ből még egy nyavajás béta sem volt. :U

(#11455) vadalma65

Nem nagy érvágás. Ezért még nem fogok ROM-ot cserélni, de azért bosszantó. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11459) F-ECT$


F-ECT$
titán

Root explorer nálatok tudott frissülni? Nálam 403-as hibát dob.

Dive ever, work never.

(#11460) Rotate válasza F-ECT$ (#11459) üzenetére


Rotate
veterán

Android Police is írta, hogy szarakodik a Play Store...

(#11461) Rakeem válasza zack (#11452) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Természetes hogy bug, hiszen official lagol, ergo az a "gyémánt standard". :D
R2D2 romjának (V6.0) alap hátterét megváltoztattam, és most szeretném visszaállítani, de sehol nem találom a módját. Van ötleted hogy tudnám a ROM újra rakása nélkül?

(#11462) zack válasza Rakeem (#11461) üzenetére


zack
nagyúr

Passz. Biztos vissza lehet rakni újrahúzás nélkül is. Psytech kolléga a "szócső" jelenleg R2 és a fórum között, ő talán többet fog tudni segíteni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11463) Rakeem válasza zack (#11462) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Írtam neki PÜ-t de nem reagált még. Mind1 végül is nem halok bele. Most egy dekoratív néni pillog a kijelzőmön. Csak a "gyári" olyan szép letiszult volt, na meg asszony is jobban díjazta mint a mostanit. :D

(#11464) mycso válasza Rakeem (#11463) üzenetére


mycso
veterán

Valószínűleg nincs kirakva akkor külön, hanem a framework-res.apk-n belül van, abból kell kiszedni a képet.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11465) zack válasza Rakeem (#11463) üzenetére


zack
nagyúr

Hehehe.Gondolom. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11466) HardRic válasza Rakeem (#11463) üzenetére


HardRic
addikt

Ha megvan az eredeti ROM, szétbontod, system/framework/framework-res.apk. Abban van az eredeti háttérkép valahol. Ha nem akarod szétbontani az apk-t és kikeresni, simán írd felül a telódon lévő framework-res.apk-t.

Megelőztek, telón gépelés speed level over -9000.

[ Szerkesztve ]

(#11467) mycso válasza Rakeem (#11463) üzenetére


mycso
veterán

Ez a fekete kockás-recés háttér kell?? :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11468) Rotate


Rotate
veterán

nap poénja :D a QuickOffice HD, ugye a QuickOffice tablet verziója, ami bár meglett ingyen, de tablet híján nem látszott az Amazonos app listámban, ICS óta ott van, és kipróbáltam, fel is települ, sőt fut is, ez tök jó :D pedig elvileg Honeycombra való :D

(#11469) mycso válasza Rotate (#11468) üzenetére


mycso
veterán

Én azt vettem észre, hogy nagyon sok program szempontjából az ICS-HC romokat egy kutyának veszi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11470) Rakeem válasza mycso (#11467) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Igen az kellett.
Feltételezem ha rákattintok a képre és lementem akkor az eredeti méretű filehoz jutok hozzá. Ugye?
Ha nem akkor meg meglesem azt a framework.apk-t.

(#11471) mycso válasza Rakeem (#11470) üzenetére


mycso
veterán

Igen ha ráklikk, akkor az eredeti kép van ott. Lemented a telóra valahova és beállíthatod háttérnek. ;)

Egyébként: framework-res.apk\res\drawable-hdpi\default_wallpaper.jpg

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11472) zack


zack
nagyúr

Wanam 10.2...

A képernyőzárás problémát sem oldották meg. Továbbra is rendellenesen felvillan zárásnál és van hogy ébresztésnél is. :U
Lehet én vagyok túl maximalista, de ezeket hogy nem képesek orvosolni, amikor ezek nem új bugok, mert az előző romok hozadéka, amiket folyamatosan görgetnek maguk előtt közben meg pörögnek a verziószámok... :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11473) Rakeem válasza mycso (#11471) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Rendben. Nagyon szépen köszönöm.

Olyan baromi nehezen veszem rá magam hogy dolgozzak. Pedig a héten már alkotni is kéne valamit :S Valahogy a gép elött lenni sokkal jobb. Könyvet is hoztam magammal de ahhoz sincs lelkierőm hogy kinyissam.

(#11474) djapor96 válasza Bandita4141 (#11427) üzenetére


djapor96
őstag

Cseréltesd ki akészüléket, esetleg a SIM et.... Ezek segíthetnek....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#11475) csabicska


csabicska
senior tag

Wanam 10.2 nem tudok a beviteli nyelvek között vàltani.
Màsnâl van ilyen gond?

-Galaxy S20 - The best-

(#11476) Favilla


Favilla
tag

Gyári LPQ alatt nem tudom megfrissíteni a google maps-et. Követekezőt írja ki: Hiba! Rendelése folyamatban van, a tétel néhány percen belül elérhető lesz.
Már tegnap este is ezt írtaki, meg ma reggel is.
Jelenleg a 6.0.3-as van fennt. Tegnap jött ki a 6.5-ös.
Másnál működik, tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#11477) zseko


zseko
veterán

Az Asphalt 6: Adrenaline most 217Ft a marketen.

HR24.hu

(#11478) trobi28 válasza zack (#11472) üzenetére


trobi28
addikt

Menü-Fejlesztői-Ablakanimáció skálázása ezt kapcsold ki és akkor nem villan fel :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11479) Varszegig válasza zseko (#11477) üzenetére


Varszegig
veterán

samsung appsban meg ingyenes, nem?

(#11480) zseko válasza Varszegig (#11479) üzenetére


zseko
veterán

Ingyenes volt azt tudom, hogy most ott mennyi azt nem.

HR24.hu

(#11481) sippet


sippet
senior tag

úgy látom, még nem került szóba: az éjjel sikerült áttörést elérni a cm9 romban, hónapok óra először működik a videó felvétel! egyelőre csak 480p-ben tökéletes, de még egy kis fúrás-faragás, és az utolsó indok is megszűnik, hogy miért NE ezt használja valaki. :DD

(#11482) ERPY válasza sippet (#11481) üzenetére


ERPY
őstag

Én a jómúltkor kipróbáltam a CM9-et, és nagyon tetszett. Ha a kamerát megoldják, mivel nekem ez egy nagyon fontos momentum, és minden működik benne akkor én tuti pattanok rá.

(#11483) Jadro


Jadro
veterán

Egy fülhallgatós kérdésem lenne. Sajnos meghalt a jó kis agybadugós fülesem és átmenetileg a gyárit akarom használni. A gyári viszont hülyén szól. Olyan mintha be lenne kapcsolva a dolby. A dalszöveg hátulról és halkan szól, olyan effektezettnek tűnik az egész. Nem hiszem hogy beállítás dolog, mert másik fülessel meg teljesen rendben van. A Samu füles pedig Nokia E52-n, PC-n rendesen szól (már az adottságaihoz képest), tehát a füles hibát is kizárnám. Egy kis adalék hogy van két ilyen Samu fülesem is és mindkettő ugyanazt produkálja.

Van erre valami megoldás, vagy találkozott már más is ezzel a problémával? (Na megyek keresek valami használható agybadugóst, mert zene nélkül nehéz.. :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11484) Rotate válasza Varszegig (#11479) üzenetére


Rotate
veterán

GetJaron is ingyenes :)

(#11485) C.Brigante válasza zack (#11452) üzenetére


C.Brigante
veterán

Nekem eddig nagyon pozitív a véleményem a 10.2-ről. Akkuidő már most jól szerepel.
Talán ez a szia kernel hoz némi változást a jelenleg nehezen beinduló kerneliparban.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#11486) trobi28


trobi28
addikt

Gyári XWLP3-hoz tud valaki %-os aksi jelzést? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11487) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Használja valaki a gyári O2-es firmware-t (LP3) ?
Miben különbözik a miénktől? Amit KIES-en kaptunk... LPQ...

Köszi

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#11488) Rotate válasza mfranky (#11487) üzenetére


Rotate
veterán

ugyanaz, csak jobb, kevesebb hibával...

(#11489) mfranky válasza Rotate (#11488) üzenetére


mfranky
őstag

Van abba is magyar nyelv, + valami O2-es szolgáltatói szemét? :))

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#11490) somnia


somnia
őstag

Sziasztok!

Az, hogy a másik oldalon nem hallanak, én hallom, lehet ROM hiba vagy hardveres?

[ Szerkesztve ]

(#11491) trobi28 válasza somnia (#11490) üzenetére


trobi28
addikt

Ki kell próbálni.Tegyél fek egy másik romot és ha akkor is megmarad a hiba jelenség akkor hardveres.Nekem is volt mikrofon gondom,1 nap alatt cserélte a Samsung,azóta hibátlan minden rommal :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#11492) kungzi


kungzi
veterán

Ez igen jó ár! Remélem minél hamarabb megkapom a pénzt a Samsungtól! :D

(#11493) cundeyy válasza Jadro (#11483) üzenetére


cundeyy
tag

Nekem akkor voltak ilyesmi érzeteim, mikor nem volt rendesen bedugva füles.
Próbáld meg rendesen bedugni, hátha ott is az a baj. Nem először fordult már ilyen elő velem is :D
Akkor voltak ilyen buta hangjai a dolognak.

A nőknek állitólag 70 házimunkához kell érteni. A főzés, és a 69! :D

(#11494) somnia válasza trobi28 (#11491) üzenetére


somnia
őstag

Köszönöm.

(#11495) agabe válasza kungzi (#11492) üzenetére


agabe
addikt

jo ar...csak nehogy szurkeimportos telo legyen...bar ez nem a dzsunka arszinvonal, de a nextelnel vannak olyanok is, ezert nem biznek bennuk 100%-ra.
Miert nem veszel inkabb par honapos jo helyrol szarmazo masik hasznaltat...amilyen az elozo is volt?
Ha mar S2-nel maradsz ;)
Megneztem a rivalisokat...hat rohely, de bizonyos reszeken egyik sem olyan smooth mint s2 (az uj sony xperia s, az evo 3D, es a motorola atrix), igy jelenelg egyikre sem valtanek en sem.

(#11496) KoNZoLik@ válasza kungzi (#11492) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Marha jó ár, tegnap vettem egy független bontatlan készüléket 90-ért :Y

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#11497) kali válasza KoNZoLik@ (#11496) üzenetére


kali
legenda

2 év samsung gyári garival?

(#11498) kungzi válasza KoNZoLik@ (#11496) üzenetére


kungzi
veterán

az a hely engem is érdekelne :DD

(#11499) C.Brigante válasza zack (#11472) üzenetére


C.Brigante
veterán

ezt már én is fegyelem egy ideje, de asszem ezekkel együtt kell élnünk... (még egy darabig) de ha megcsinálják ezt, majd lesz másik.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#11500) Richard!


Richard!
addikt

Jó reggelt!!

Egy olyan kérdésem lenne,h hol lehet azt megnézni,h az op rendszert mikor tettem fel? :U

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.