Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) nemma válasza total90 (#849) üzenetére


nemma
addikt

Gyanítom, hogy az általad keresett funkció nem létezik.
Ne úgy legyen, ahogy gondolom, de a D900-nál ilyet még nem lehetett. :(

(#852) Pistabaaa válasza total90 (#849) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Jól mondja nemma, sajnos gyárilag nincs benne ez a funkció. Időnként át kell pakolni kártyára, onna meg gépre. Én spec úgy szoktam, hogy amikor betelik a belső memcsi, akkor az utolsó kép kivételével áthelyezem a kártyára őket, és mivel az utolsó megmaradt, a számozás onnan folytatódik és nem lesz gond később a nevek miatt. :K

(#853) total90 válasza Pistabaaa (#852) üzenetére


total90
veterán

Na ez kár...annyi számomra fontos funkció ki van hagyva ebből a telóból :((

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#854) SylvieS


SylvieS
csendes tag

Sziasztok!
Karácsonyi ajándéknak kaptam egy ilyen csodamobil D900It :) és az lenne a kérdésem, hogy hol tudok rajta Word, PDF ill. Excel dokumentumokat nézegetni? Próbáltam csak "simán" megnézni rajta, de azt írta, hogy nem támogatott a tartalom. remélem, csak rossz helyen néztem, mert többször azt olvastam, hogy ezen a telefonon van dokumentumnézegető. Már csak azt szeretném tudni, hogy hol is van ez...
Előre is köszi

(#855) legiaap válasza SylvieS (#854) üzenetére


legiaap
nagyúr

A D900i-n nincs doksi nézegető.Annak idején én is azt hittem,hogy van,de a fórumtársak felvilágosítottak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#857) Tufa_ válasza grabovszki26 (#845) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Én is náluk vettem, 27én visszavittem és 2-3óra mulva mehettem érte ujra. Azóta tökéletes

(#858) Tama03


Tama03
csendes tag

Én most szeretnék egy ilyet venni, mert ennyi pénzért sztem jó!
Azt szeretném valakitől megtudni, hogy a füllhalgatója milyen csatlakozású!
Köszi a választ!

(#859) SylvieS válasza legiaap (#855) üzenetére


SylvieS
csendes tag

És semmiféle programot nem lehetne rátenni, amivel ez működne? mert visszaolvasgattam a fórumot, és volt aki írt olyat, hogy az ő telefonján van vmi, amivel ezeket a fájlokat tudja nézegetni. Nekem viszont az sem megy, hogy egyáltalán bármit rátegyek. Kérlek segítsetek!

(#860) blokad válasza Tama03 (#858) üzenetére


blokad
senior tag

Samsung csatlakozója van nem jack.
@SylvieS
A fórumon le van írva valaol, hogy lehet java-t telepiteni.

Egészenpontosan ITT

[ Szerkesztve ]

(#861) legiaap válasza blokad (#860) üzenetére


legiaap
nagyúr

De lehet hozzá venni 3,5 Jack átalakítót is,úgy már bármilyen fülest elvisel

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#862) blokad válasza legiaap (#861) üzenetére


blokad
senior tag

Ezt nem tudtam :W Sorry.

(#863) SylvieS válasza blokad (#860) üzenetére


SylvieS
csendes tag

blokad: Pontosan ez a baj...ezt én is megtaláltam. de még így sem megy, mert mikor azt kéne kiírnia : Softick PPP: 1 device(s) connected. PPP is enabled'' nekem azt írja: Softick PPP: no device(s) connected. PPP is enabled'' és innentől nem tudok továbbmenni, mert ahogy írták is, ez csak akkor jó, ha a fent említetteket írja ki... :S ráadásul a telefon egyfolytában újraindul... nem értem mi lehet a baj, hiszen mindent a leírtak szerint csinálok. :S:S

(#864) blokad válasza SylvieS (#863) üzenetére


blokad
senior tag

tökéletesen és egyszerűen működik:
1. keresel egy ilyen ingyenes WAP tárhelyet (ajánlom: http://euploader.com)
2. ide feltöltöd a telepíteni kívánt program, játék, stb. .jar fájlát (esetleg .jad-ot is, de nekem ment anélkül is)
3. a kapott linket megnyitod a telón és már települ is :C

Hátrányok: ugye az adatforgalmi díjat neked kell állni (bár nem olyan vészes már általában), valamint az alkalmazás mérete nem lehet több azt hiszem, mint 500kb. :U

(#865) -NOKIA- válasza legiaap (#855) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az nem túl jóó :F

(#866) KicsiPoo


KicsiPoo
csendes tag

Sziasztok!!
Most kaptam egy D900i telefont karácsonyra!!Nagyon örültem neki!!Nagyon tetszik!!Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban!!Az üzeneteknél meg van szabva milyen dallamra jöhet meg az üzenet,ezen nem lehet változtatni??Vagy valamit le kell töltenem?Ha játékokat szeretnék letölteni akkor nem lehet semmi baja a telefonnak??(Már mint belőlről)Kicsit féltem!!De sztem ti is így vagytok vele!!Honnan tudnék letölteni játékokat??Persze ingyen!!:S
Előre is köszi a válszokat!! :)

(#867) blokad válasza KicsiPoo (#866) üzenetére


blokad
senior tag

Sms hang csak alap lehet, játék letöltéstől pedig nem lesz baja. ITT, ITT (a letöltésekben találsz)

(#868) KicsiPoo


KicsiPoo
csendes tag

Szia!!Az első ITT-nél Alcateles telók jöttek ki a második ITT-nél meg ezt írta ki: "Elnézést
Nincs jogosultságod a letöltések megtekintéséhez." :S

(#869) Mazsika


Mazsika
őstag

d900cuccok.uw.hu -> itt mindent megtaláltok a firmware firssítéssel kapcsolatban! csak kábelt nem! ;] :D

Dáccsika

(#870) blokad válasza KicsiPoo (#868) üzenetére


blokad
senior tag

Úgytudom mint két helyre regisztrálni kell., a második helyen van sok játék, és megéri regisztrálni.

(#871) KicsiPoo


KicsiPoo
csendes tag

Sziasztok!!
Nah most már találtam egy pár játékot fel is raktam a telóra,de nem tudom megnyitni,vagyis semmit nem tudok vele csinálni!:( Valami program kell hozzá??

(#872) KicsiPoo


KicsiPoo
csendes tag

Most biztos bénának néztek,de hát ez van :(:(

(#873) Viktor0610 válasza KicsiPoo (#871) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A linken található D900 java feltöltés leírás szerint jártál el?

Ugyan neked D900i készüléked van, de gondolom, a menete u.az.

Samsung Galaxy A54

(#874) KicsiPoo


KicsiPoo
csendes tag

:S Meg próbáltam úgy eljárni feltelepítettem a softticket de nekem már alapból nincs is olyan fülem a telefon és modem beállításoknál,hogy Samsung fül vagy valami ilyesmi.Utána elkezdtem aktiválni a Softticket de nekem csak egy Com portom van és nem 3 ahogy a kép is mutatja!!

(#875) KicsiPoo


KicsiPoo
csendes tag

Jah és nekem a Com portnál nem ez áll,hogy:\Device\ss_mdm0 hanem ez: Devices/Serial1

(#876) KicsiPoo


KicsiPoo
csendes tag

Valaki nem tudna nekem mondjuk msn-en segíteni??mert így sose lesz új játék a telómon:)

(#877) blokad válasza KicsiPoo (#876) üzenetére


blokad
senior tag

1. csastlakoztasd a telefont, utána inditsd a softicket és utána jó lesz, nekem igy volt jó.

(#878) massimo


massimo
csendes tag

Sziasztok azt szeretném megtudni hogy 3 napja vettem d900i-met éshogy elötte e-250-em volt ott mikor memóriakártyyán rámentem lejátszásra egyböl lejátszóta de itt 4-5 másodperc ídő tellik el a memókártya az sandisk1 gigás hogy a telo rossz vagy ez a 4-5 másodperc mindenkinél megvan?

(#879) legiaap válasza massimo (#878) üzenetére


legiaap
nagyúr

Elég lassan kezeli a memória kártyát a készülék...sajnos

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#880) massimo


massimo
csendes tag

Értem köszi

(#881) ful


ful
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem:
Szinkronizálás után az Outlookban nem jelennek meg a telefonban rögzített ékezetes betűk, fordítva viszont igen.
Valamiféle beállítás szükséges, vagy ez ennyi, ezzel kell beérjem? :F

(#882) Viktor0610 válasza ful (#881) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán azt nézd meg, milyen ékezetek jelennek meg rendben, milyenek nem -jobbradőlő v. balradőlő.

Samsung Galaxy A54

(#883) ful válasza Viktor0610 (#882) üzenetére


ful
csendes tag

Most megnéztem és, hát érdekes, mert mondjuk beírom a telefonba azt, hogy - fülészet - és a gépen annyi jelenik meg, hogy - flszet -,tehát nem csak az ékezet nem jelenik meg, hanem a teljes karakter elmarad, de ha mondjuk beírtam próbából azt, hogy - Eéiíüűoó, akkor az egy az egyben megjelent (az é is meg az ü is), holott mindkét "szóban" jobbra dőlnek az ékezetek, az ü-nél meg sehova. Nekem nem túl logikus.

[ Szerkesztve ]

(#884) total90


total90
veterán

Hi!
Ma akartam fényképezni a telóval és megjelent egy sárgás vonal középen :((( Ez lehet szoftverhiba?
Képek:
kép1

kép2

Csak akkor jelenik meg ha kamerázok vagy fényképezek...A teló még nem volt sem leejtve,sem megütve.Remélem,hogy csak szoftveres hiba jelentkezett.Egyébként még garanciás...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#885) legiaap válasza total90 (#884) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vidd vissza szervízbe minél előbb.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#886) total90 válasza legiaap (#885) üzenetére


total90
veterán

Az lesz,de mitől lehet ez?Olvasgattam a telóról és másnál is lépett fel ilyen hiba...Ez akkor lehet szoftveres hiba,vagy valamit elrontottak egy bizonyos szériában?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#887) krisz855


krisz855
csendes tag

Hello , üdv mindenkinek , D900i m van azt szeretném kérdezni ,hogy dokumnetumot lehete egyáltalán vele olvastatni ,vagy milyen módon lehetne ,mert eddig nme sikerült , meg pdf , txt ,doc, ...stb formátumot előre is köszönöm a válaszokat!

(#888) legiaap válasza krisz855 (#887) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem lehet rajta ilyeneket megnyitni.A sima D900-on lehetett.Itt csak egy új FW-el lehet megoldani a dolgot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#889) South Velen válasza total90 (#884) üzenetére


South Velen
addikt

Szinte biztos, hogy szoftverhiba csinált ilyet az E740-em, az elején 4-et aztán abbahagyta.

(#890) total90 válasza South Velen (#889) üzenetére


total90
veterán

Nekem meg kb. 50 normálsiat és azóta ilyeneket.Már mindenféle beállítást próbáltam de mindig ott a vonal.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#891) South Velen


South Velen
addikt

A Samsung D900i a nyíregyházi MediaMarktban 512MB microSD kártyával, újan, kártyafüggetlenül 39900 Ft. no comment

[ Szerkesztve ]

(#892) AMD Power válasza South Velen (#891) üzenetére


AMD Power
titán

Szép ár. Nálunk egy 10-el több.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#893) South Velen válasza AMD Power (#892) üzenetére


South Velen
addikt

Nálunk is csak ma vitték le. Hoztak belőle egy vagonnal.:)

(#894) total90


total90
veterán

Ti tudtok a kamera gombal fényképezni?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#895) South Velen válasza total90 (#894) üzenetére


South Velen
addikt

Én tudtam annó.

(#896) blokad válasza total90 (#894) üzenetére


blokad
senior tag

Én tudok.

(#897) joe357 válasza total90 (#894) üzenetére


joe357
tag

ez a probléma fent áll barátnőmnél is
nem lehet vele csak a középsővel
mitől van ez?
Tied is pannonos?

(#898) blokad válasza joe357 (#897) üzenetére


blokad
senior tag

[pannon? :W (saját véleményem az hogy sz.r] Az én telefonom független.

(#899) total90 válasza joe357 (#897) üzenetére


total90
veterán

Nem Pannonos,kártyafüggetlen.
Azért kérdeztem,mert eddig nem tudtam és most szoft. frissítés után meg tudok.

Valahol meg tudom nézni milyen verzióju szoft. van fennt?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#900) TheLion001


TheLion001
tag

Sziasztok!

Én is D900i tulajdonos vagyok. Végigolvastam a fórumot, mert nagyon kellett volna a Dokumentum nézegető. Sajnálattal látom, hogy nem lehet...
bár itt ha jól bogozom mégis:

http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=531375

Nem vagyok jó angolból, de mintha az utolsó hozzászólás az lenne, hogy valóban használható. Megnézné egy hozzáértő angolos az oldalt?

Köszönettel mindannyiunk nevében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.