Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) bepe79 válasza blokad (#700) üzenetére


bepe79
addikt

Na de mifele tul nagy kijelzo? Az N95-nek ketszer ekkora kijelzoje van (az N95 8GB-rol mar nem is beszelve...), es azoknal meg lehet oldani, hogy mutassa keszenleti allapotban az idot?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#702) blokad válasza bepe79 (#701) üzenetére


blokad
senior tag

Szerintem, ez valami akksi takarékossaág lehet, de szerintem is marhaság.

(#703) Viktor0610 válasza bepe79 (#701) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne csináljátok már?! :D
Egy gombnyomás, és máris látható, amit szeretnétek! ;)

Samsung Galaxy A54

(#704) blokad válasza Viktor0610 (#703) üzenetére


blokad
senior tag

Ez igaz, de azért ezt a funkciót még az alcatel ot 565-öm is tudja.

(#705) slycs válasza bepe79 (#688) üzenetére


slycs
csendes tag

nekem gondjaim voltak PC Studival letölteni fájlokat a mobilról,olvasási hibára illetve ismeretlen mobil hibára hivatkozott. lehet h szoftverhibás a telóm?
most már csak sima USB stick módban használom, így viszont csak a memóriakártyát látja, mindig át kell másolnom oda mindent..
volt valakinek még gondja pc studio használattal? én xp-hez telepítettem.

ja és az a kis fedél az usb-s és töltős csatlakozónál engem is zavar, hogy na most bíztos leszakad, de egy darabig csak véd a portól, s lehet h nem is szakad le olyan könnyen mint amennyire féltem:)

(#706) bepe79 válasza slycs (#705) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem a PC Studio-val meg nem volt gondom, a Vista-hoz illo 3.2-es verziojat telepitettem fel.
Viszont felmerult egy masik kerdes:

nektek, akik mar regebb ota hasznaljatok a D900i-t, a tolto-csatlakozot vedo kis fedlap (az a kinyithato vacak) meg nem tort le? Mert nekem minden csatlakoztatasnal olyan erzesem van, hogy most biztos, hogy le fog.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#707) Pistabaaa válasza bepe79 (#706) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Az érzés detto megvolt (első Samsungom és még nem nagyon volt ilyen kis "védőpöckös" telefonom) de most nekem kb. másfél hónap használat után sincs semmi baja. Pedig ugye töltés, adatátvitel miatt viszonylag gyakran nyitogatom a jobb oldalit, olykor a memórikártyáét is ha a géppel akarok rá írni de nem volt még velük gond. Persze vigyázni kell rájuk, főleg ha vezetékes fülessel hallgatsz mondjuk zenét utazás közben és zsebre van téve vagy ilyesmi. :K

(#708) Pistabaaa válasza slycs (#705) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

PC-Studio: ajánlott mindig az angol Samsung oldalról feltelepíteni a legújabb verziót, azzal nem lesz gond. Nekem a CD-n kapott verzió igaz májusi volt, de októberben vettem a mobilt és egyszer csak megadta magát és nem volt hajlandó összecsatlakozni vele. Azután feltettem az angol oldalról letöltött legújabb verziót (ami egyébként is multilanguage) és nem volt vele már semmi baj, azóta is azt használom (XP-n és Vista-n is teszteltem, megy ;) ).

(#709) blokad


blokad
senior tag

Megvan a kis drága, 2-esen volt, raktam rá zenét kábellel egy kis pc studio azt most 3-ast mutat. Egy képet mutatok a hóesésről: http://www.d_geriblog.extra.hu/pic.jpg

(#710) legiaap válasza blokad (#709) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát ez az ami hiányzik nekem...
A Samsung minőség.Ma kimentem és fényképeztem egy csomót a Nokia N73 ME-el és osztályozhatatlanul rossz képeket készít.
Ezerszer jobb volt a mostaninál a D900-am meg az U600-am.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#711) blokad válasza legiaap (#710) üzenetére


blokad
senior tag

LÉnyeg a lényeg marha szép képeket csinál.

(#712) Dr.Anonymus válasza legiaap (#710) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

no erre kiváncsi vagyok, mert a teszteken nem szerepelt le annyira az n73, tudnál egy kettőt linkelni??
danke

(#713) legiaap válasza Dr.Anonymus (#712) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tekintsd meg akkor ezt a linket:[link]
Előre leszögezem minden beállítást kipróbáltam,sokat fotóztam és kitapasztaltam a teló képességeit.Ez a max,amit ki tudtam hozni belőle.
Azt is megemlíteném tud ennél jobbat is készíteni,de ha tényleg minden körülmény adott (jó idő,nem remegő kéz,már ismered a telód),de akkor is találsz benne bőven hibát.
De nézz be abba a topikba ahova a telefonnal készített képeket szokták belinkelgetni.Oda is tettem fel párat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#714) Dr.Anonymus válasza legiaap (#713) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát élességben nem a csúcs
itt az ideje egy g600-nak,... ;)
esetleg n82

(#715) legiaap válasza Dr.Anonymus (#714) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jól beszélsz...úgy lesz
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#716) South Velen válasza legiaap (#715) üzenetére


South Velen
addikt

BAXXUS lehet visszatérek ehhez.! Kimondhatatlanul megutaltam az érintögombokat az e950en.

(#717) bepe79 válasza South Velen (#716) üzenetére


bepe79
addikt

Jobban is teszed, ha visszatersz. Az E950 az erinto-gombok miatt sz.r, a G600 bunronda, amiatt a kor miatt, stb. A D900i majdnem minden szempontbol tokeletes es a legszebb telo a mai felhozatalbol.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#718) South Velen válasza bepe79 (#717) üzenetére


South Velen
addikt

Azért azt is meg kell hagyni hogy szebben hangosabban szol az e950, kameran kivül okosabb is egy cseppet, de a d900 it rendesen visszasirom, meg az enyém kicsit hibas volt. Azért a g600 korrekt csak nincs ra keret

(#719) cettlee


cettlee
őstag

hogy lehet kikapcsolni az E vagy a G betüt h ne mutassa midnig?

(#720) cettlee


cettlee
őstag

letöltöttem valami buzi wap konfigot és telepitettem:D hogy lehet vissazcsinálni? mer igy nem éri el a hálozatot vagy mi. profilbeállitásoknál a T-mobile WAP eltünt

(#721) kobak1976


kobak1976
csendes tag

Sziasztok

Ha esetleg valaki tudna segíteni, azt megköszönném. Hogyan tudom a telefonszámokat, jegyzeteket, SBT kimenteni számítógépre? Van erre mód? Hogyan tudom a számítógépről a telefon memóriáját elérni? Vagy ha ez nem lehetséges, hogyan tudom a telefonszámokat a memóriakártyára menteni? Előre is köszi. A készülék D900i.

Üdv: kobak

(#722) Pistabaaa válasza cettlee (#720) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Ez majd segít:[link]

(#723) Pistabaaa válasza kobak1976 (#721) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Helló!

Samsung PC Studio-val. Elvileg adták a mobilhoz de ha nem, az sem baj (sőt talán még jobb is ha leszeded innen XP-re vagy Vista-ra), feltelepíted, ezzel el tudod érni a belső memóriát (a memóriakártyát úgy, hogy a Beállítások/Telefonbeállítások/USB beállítások vagy Menü-9-2-8 és itt Háttértárra állítod, ekkor a gép automatikusan felismeri, mint cserélhető lemezt) illetve tudod a telefonkönyvet, üzeneteket szinkronizálni, stb.
Memóriakártyára menteni a számokat, üzeneteket nem tudod a telefonból.

Sok sikert!

(#724) blokad


blokad
senior tag

Olyat nem lehet, hogy az egész menüt lekódolni és, már a menü gomb megnyomására kódot kérjen? tesóm E900-asában enne van ez afunkc., de ebben nem találtam.

(#725) cettlee


cettlee
őstag

jolvan sikerült minden. azt megtudnátok mondani hogy pc studioval hogy másolok memoriakártyára?mer assszem nem látja , pedig benn a teloba.

(#726) AMD Power


AMD Power
titán

Metalic szürke kopott már valakinek?

(#727) South Velen válasza AMD Power (#726) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem anno a hátlap kopott.

(#728) Pistabaaa válasza cettlee (#725) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

PC Studioval nem is fogod tudni elérni a kártyát. Ehhez a már említett módon (Menü-9-2-8 - Háttértár) át kell állítani az USB üzemmódját a telónak és így felismeri mint általános USB meghajtó.

(#729) slycs válasza Pistabaaa (#723) üzenetére


slycs
csendes tag

nekem továbbra is gond van a PC Studio-val, csak modemként ismeri fel, háttétárként nem, és telefon hibára hivatkozva továbbra sem tudok fájlokat PCre másolni, szoftverhibás a telóm?

más kérdés..
nektek elmenti automatikusan az elküldött smseket?be tudtátok állítani valahol?

köszönöm egyúttal a linkeket a képekkel kapcsolatban!

(#730) slycs válasza Pistabaaa (#728) üzenetére


slycs
csendes tag

ok, azt én se tudtam h PC Studioval nem lehet a kártyát elérni
én most csak USB meghajtóként tudom használni, mert a Studioval még mindig gondok vannak

(#731) bepe79 válasza slycs (#729) üzenetére


bepe79
addikt

Az SMS kuldesnel lehet valasztani send only es send and save kozul. En a send and save-et szoktam valasztani, igy el is kuldi es el is menti az outbox mappaba az SMS-t.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#732) bepe79


bepe79
addikt

OFF: Jo, hogy 2 evnyi aktiv itt forumozas utan `kvazi tag` vagyok. Milyen megtisztelo.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#733) cettlee válasza Pistabaaa (#728) üzenetére


cettlee
őstag

kösz pistabá:D

(#734) AMD Power válasza South Velen (#727) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor ez ilyen Samsung hülyeség. Ok.

(#735) bepe79 válasza AMD Power (#734) üzenetére


bepe79
addikt

Mi? Hogy 1, azaz egy embernek kopott a hatlap, mert vagy jart mar az aszfalton / betonon a teloja, vagy kulccsomoval hordta egyutt egy zsebben? Ezert altalanositunk, hogy az Samsung hulyeseg es minden Samsung kopik? :Y :F Az enyem peldaul sehol sem kopik, es szvsz meg sokan masok is igy vannak ezzel. Az a telo kopik, amit elkoptat a hasznaloja...

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#736) AMD Power válasza bepe79 (#735) üzenetére


AMD Power
titán

Kopik az U700 és néhány U600 is.

(#737) bepe79 válasza AMD Power (#736) üzenetére


bepe79
addikt

Na de sok embernel, tehat jelentos szamban?
Es normal hasznalat mellett?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#738) maru válasza bepe79 (#737) üzenetére


maru
aktív tag

Az U700-ról tudok nyilatkozni. Normál használat mellett is kopik, és nem hátlap, hanem az előlap krómhatású része.

(#739) AMD Power válasza bepe79 (#737) üzenetére


AMD Power
titán

Hallottam már nem kettő és nem hármat.

(#740) blueMerle válasza bepe79 (#737) üzenetére


blueMerle
veterán

ex-teló boltosként nagyon sok U600 és nem egy U700 megfordult nálam. Pár napos U600-nak zsebben hordva szénné volt kopva a hátlapja, U700-ak pedig tokban való hordás után is katasztrofálisan ramatyul tudnak kinézni. Nem tudom ezt hogy csinálta a Samu, de nagyon elba... :(((

(#741) AMD Power válasza blueMerle (#740) üzenetére


AMD Power
titán

"Sajnos" nem beszéltem hülyeséget akkor. :(

(#742) Pistabaaa válasza slycs (#730) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

slycs: PC Studio-t amit elsőként feltettél (gondolom én a kapott CD-ről) le kell szedni és minden egyes hozzá kapcsolódó drivert is (SAMSUNG CDMA Modem Driver Set, SAMSUNG Mobile Composite Device Software, stb. ezek kb. egy helyen vannak a Programok telepítése / törlésénél). Ezután indítsd újra a gépet és tedd fel az említett PC Studio-t. Csak egy fájlt kell indítani, az elvileg mindent jól felrak. Még Vista-n is úgy emlékszem, hogy nem kellett a külön USB Driver ami az oldalon van. Nekem így ment mert én is szívtam egy sort a CD-n kapott verzió reinstallgatásával, de ez az újabb verzió már telejsen jó.
Ha így csináltad akkor sorry, hogy ennyit okoskodtam, de viszont akkor nincs tippem, hogy mi lehet a gond... :(
SMS mentés-küldést megválaszolta bepe79, tényleg kicsit nyakatekert megoldás.

cettlee: np ;)

többiek: nekem most kb. másfél hónapos a teló (szürkés metál D900i) és nyoma sincs kopásnak. Se a hátlapon, sem az előlapi, sérülékenyebb króm résznek, sehol. Ehhez hozzátenném, hogy vigyázok is rá, tokban tartom (ilyen zokniszerűségben) és ha ugróiskolázni támad kedvem, akkor általában nem ezzel rajzolom fel a betonra a pályát... :DDD Egy szó mint száz, nekem gond nincs vele és bár biztos vannak kivételes esetek, de általában aki odafigyel egy kicsit a telóra, annak nem lesz vele gond. Apropó zsebben tartás: még ha nem is raksz mellé pénzt, kulcsot, kisbaltát, akkor is eléggé triviális, hogy kopni fog mivel nem kevésszer paszírozódik végig a zsebben és azért lássuk be, akármilyen jó nadrágban tartjuk, egyik sem az a tipikus selyem-like anyag. Tehát bizonyos idő után azért koptatja a cuccot. Tudom, mert előző telefonomat sokáig tokban hordtam, aztán mikor már nagyon csere előtt voltam már lusta voltam szegényt tokba rakni és a 2 év alatt szinte makulátlan külső egy pár hónap alatt bizony megkopott. Pedig "csupán" zsebben hordtam.

(#743) blueMerle válasza Pistabaaa (#742) üzenetére


blueMerle
veterán

Ki beszélt itt D900i-röl? :W
U600 és U700 a téma ami a kopást illeti. Nem minden Samsungról van szó. Kicsit több figyelemmel olvasni. :))

(#744) South Velen válasza bepe79 (#735) üzenetére


South Velen
addikt

nem jart az aszfalton bar zsebben taroltam. a legdurvabb az volt amikor betettem a zsebembe meg normalisan mukodott a slide mire kivettem elromlott. csak ugy. lehet hogy az enyem volt hibas.

(#745) cettlee


cettlee
őstag

nektek mekkora mp3mat tud kezelni? memcsikártyára rátoltam egy 110 megás mixet de azt nemis látja a telefon, pedig a memcsiállapotnál látszik hogy foglalja a hejet. a d500am 90 megás mixeket simán vitte:D

(#746) Pistabaaa válasza blueMerle (#743) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Beszéltem én U600 és U700-ról? :W

A téma AMDPower hozzászólásával indult ("Metalic szürke kopott már valakinek?") majd utána jött az általánosításos rész szintén tőle ("Kopik az U700 és néhány U600 is."). Mivel nekem D900i-m van és arra vonatkozott az alap kérdés, arra válaszoltam és arról mondtam véleményt. A részemről vett általánosítás pedig szerintem helytálló, mert minden telóra igaz, hogy azért ha nem vigyázol rá, kopik.

[szerk.]: jó, eltekintve 1-2 fémburkolatú telótól mondjuk. :B Bár azok is kopnak, max. nem úgy és nem ott, ahol egy "sima" burkolatú.

Az meg, hogy kissé elment U széria kopás irányba a thread igaz, de én nem arra reagáltam.

:F

Na mindegy, aki választ akart kapni az már úgyis megkapta és még okosabb lett az U600 / U700 páros relatív kopási tényezőjével is... :K :P

[ Szerkesztve ]

(#747) Pistabaaa válasza cettlee (#745) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Mivel már néztem rajta sorozat epizódot (~105mb), amihez videó is van, stb. nem hiszem, hogy gond lenne a 110mb-os mérettel. Sokkal inkább a fájlnév hosszára kell figyelni, azt hiszem 50 karakter a max (de lehet, hogy csak 42) amit még megjelenít, a felett bár fizikailag ott van a kártyán, de a teló nem fogja tudni kezelni. Márpedig mixeknél hajlamosak még a készítő keverőpultjának típusszámát is beleírni a fájlnévbe. :DDD
Szóval szerintem ezt csekkold először.

(#748) cettlee


cettlee
őstag

:F

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#749) blokad


blokad
senior tag

Na vasárnap óta van meg a kis mobilom. És csak aznap este töltöttem, jó, mondjuk néha pöppet volt kábelen de azóta 2-es 3-ason van.

(#750) cettlee válasza Pistabaaa (#747) üzenetére


cettlee
őstag

kösz fönök télleg a karakterekkel volt a baj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.