Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) legiaap


legiaap
nagyúr

Az IME-t hogy kitörölted-e nagyon egyszerűen tudod ellenőrizni a követlező kóddal:
*#06#
Ha kiírja akkor nem törölted ki

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#402) Arbalya válasza legiaap (#400) üzenetére


Arbalya
csendes tag

Igen próbáltam de sajnos semmi változás, ma vissza vittem a telcsit az Orange-nak. Próbáltak valami rendszerhelyreállító sms-t küldeni de ugye hálózat nélkül a telcsi képtelen sms-fogadásra. Közben az elárusitó vagy háromnegyed órát telefonált a központnak, majd vissza adták a telefont elkértek a régi működő telefonszámomat és azt mondták hogy egy héten belül felhívnak és majd akkor kapok egy másik telcsit. De ennek ellenére nem megy a fejembe ez az IMEI-s dolog, mert én úgy tudom hogy ezt a számot csak szakemberek tudják változtatni vagy törölni speciális ezközökkel, mire nekem elvileg 1 sima kóddal sikerült.

(#403) Arbalya válasza legiaap (#401) üzenetére


Arbalya
csendes tag

Igen ismerem ezt a kódot, sajnos az IMEI számom csupa nulla és a gyártási dátum is amit most nemtudom hirtelen hogy milyen kóddal néztem meg

(#404) legiaap válasza legiaap (#401) üzenetére


legiaap
nagyúr

Találtam egy másik kódot:
E2P Custom Reset: *2767*2878#
Ezzel nem lehet visszaállítani???

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#405) Arbalya válasza legiaap (#404) üzenetére


Arbalya
csendes tag

Kipróbáltam, Visszahozta az eredeti menü meg egyébb beállításokat de sajna az IMEI számom továbbra is csupa 0 :F

Akárhogyan nézem én személyszerint rácsesztem a kódozásra :O . Remélem hogy az Orange valóban kicseréli a telcsimet és nem fog ez nekem plusz költségbe kerülni. Legyen ez intő példa mindenkinek, és csak olyan kódokat pötyögjünk be a telcsibe amikről 100% osan tudjuk hogy milyen következményekkel járnak. Egyébbként a telcsi tökéletesen működik leszámitva hogy mint telefon használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#406) legiaap válasza Arbalya (#405) üzenetére


legiaap
nagyúr

Itt van egy csomó kód amivel vissza tudsz állítani dolgokat.
*#7465625# = Check the locks
*7465625*638*Code# = Enables Network lock
#7465625*638*Code# = Disables Network lock
*7465625*782*Code# = Enables Subset lock
#7465625*782*Code# = Disables Subset lock
*7465625*77*Code# = Enables SP lock
#7465625*77*Code# = Disables SP lock
*7465625*27*Code# = Enables CP lock
#7465625*27*Code# = Disables CP lock
*7465625*746*Code# = Enables SIM lock
#7465625*746*Code# = Disables SIM lock
*7465625*228# = Activa lock ON
#7465625*228# = Activa lock OFF
*7465625*28638# = Auto Network lock ON
#7465625*28638# = Auto Network lock OFF
*7465625*28782# = Auto subset lock ON
#7465625*28782# = Auto subset lock OFF
*7465625*2877# = Auto SP lock ON
#7465625*2877# = Auto SP lock OFF
*7465625*2827# = Auto CP lock ON
#7465625*2827# = Auto CP lock OFF
*7465625*28746# = Auto SIM lock ON
#7465625*28746# = Auto SIM lock OFF
Nem tudom,hogy ezek közül valamelyik jó lehet-e.
Lehet,hogy az IME eltünésével minden ezek közül Disabled lett???
Ezért linkeltem be ezeket.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#407) legiaap


legiaap
nagyúr

Amúgy az előbbi sok kódot innen lestem le:[link]
Emberek vigyázni velük!!!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#408) Pistabaaa válasza Arbalya (#399) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Egyrészt: üdv a klubban! :C
Másrészt: ez a kód amit írtál a (*2767*FULL# Reset Full EEPROM). Most nem emlékszek, hogy hol, de én is olvastam ezt, hogy az tudja az IMEI-t resetelni, ami furcsa, hogy bennehagyták, így szoftveresen... De más fórumokban is írták ezt a hálózatot nem találó problémát. :F

Van egy gyengébb reset is (*2767*CUST# Reset Custom EEPROM), elvileg ez az, ami minden nem gyári dolgot resetel és töröl (telefonkönyv, stb. stb.).

Sajnos úgy látszik, hogy te a full resetet csináltad meg. Visszaállításban sajna nem tudok semmi érdemit segíteni esetleg keresd fel AS-t (itt a fórumban pl.) vagy Orange-t (mondjuk itt: [link]), hátha ők tudnak segíteni.

Sok sikert!

[szerk.]: hopp, kissé sokat bámészkodtam, miközben írtam a postot, már kicsit nem itt jártok. :P

[ Szerkesztve ]

(#409) Arbalya válasza legiaap (#407) üzenetére


Arbalya
csendes tag

Sajnos ezek a kódok rajtam már nem segitenek mivel magam is erről az oldalról csemegéztem a kódokból. A zárakkal kapcsolatban annyit tudok mondani hogy minden zár inaktív, kivébe a networklock-ot de az szerintem az miatt is aktív lehet mivel a telcsi szolgáltató függő, csak orange-s kártyát fogad el. De azért nyagyon köszönöm a tippeket

(#410) legiaap válasza Arbalya (#409) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát sajnos én se tudok többet mondani,talán a kérdést még feltehetnéd az azonnali mobilos kérdések topikjában,hátha ott valaki tud segíteni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#411) tibi0307


tibi0307
csendes tag

Hali!
D900-on lehet olyan mint pl a Nokiákon, hogy elindítom a zenelejátszót és ha megnyomom a kilépést akkor szóljon tovább a zene? Tehát pl szól és közben játszok, vagy képeket nézek, stb....És ha igen akkor hogyan mert én nem tudtam beállítani?!
Kösz

tibi

(#412) legiaap válasza tibi0307 (#411) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt úgy hívják,hogy fut a zene a háttérbe és igen lehet ilyet.
A telóban 4 lejátszási lista van.Mindegyikbe 30 számot tehetsz be.Ide bapakolászod a zenéket és hallgatod és fut a háttérbe,ha mégse akkor opciók és zenelekátszó minden hang felett opció és megy a háttérbe.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#413) Zsolto válasza Arbalya (#403) üzenetére


Zsolto
őstag

Megnéztem, Bejmüller topictársnak ugyanez volt a kínja a topic történetének elején (100. hsz környéke). Neki csak egy full szoftvercsere segített, amitől független lett a telefonja. Szerintem próbáld megkérdezni tőle, hogy pontosan mit csinált.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#414) tibi0307 válasza legiaap (#412) üzenetére


tibi0307
csendes tag

Oké, kösz sikerült. Nem volt beállítva h minden hang felett legyen:D... király!!!

tibi

(#415) tibi0307


tibi0307
csendes tag

Nah eszembe jutott még1 kérdés:-)
Sms hangnak csak az alapokat lehet beállítani?

tibi

(#416) badacsony válasza tibi0307 (#415) üzenetére


badacsony
őstag

Igen.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#417) Viktor0610 válasza tibi0307 (#415) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#418) Vandit. válasza tibi0307 (#415) üzenetére


Vandit.
addikt

Új szofttal bármit berakhatsz.

Szerk: Érdemes 900-as utángyártott aksit vennem a telóba?Nem gáz,hogy utángyártott?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#419) badacsony válasza Viktor0610 (#417) üzenetére


badacsony
őstag

Write only? :) Ugyanezt válaszoltam neki.

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#420) tibi0307


tibi0307
csendes tag

Hy!
Be akarok tenni egy zenét csengőhangnak MP3...rámegyek a zenére, opciók, beállítás mint csengőhang, de nem az szól, és kint van mellette ilyen zene logó(az gondolom az h az van beállítva csengőhangnak), de le van lakatolva....mi lehet? pls help!

tibi

(#421) Viktor0610 válasza badacsony (#419) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te ezt most nekem írtad? :(((

Képzeld, mielőtt a válaszra nyomtam, még nem volt ott az írásod. (Nem frissítettem az oldalt...)

Samsung Galaxy A54

(#422) legiaap válasza tibi0307 (#420) üzenetére


legiaap
nagyúr

És amúgy magát a zenét le tudod játszani???
Mert ha nem akkor azt írja majd ki,hogy: nem támogatott fájlformátum és akkor nme tudod betenni

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#423) tibi0307 válasza legiaap (#422) üzenetére


tibi0307
csendes tag

Le tom játszani sima mp3....

tibi

(#424) tibi0307 válasza legiaap (#422) üzenetére


tibi0307
csendes tag

Amikor belemegyek a beállítások-hangbeállítások-bejövő hívásokba akkor: ott van h jelzésmód: dallam és rezgés, alatta pedig csenhőhang: és ott van amit beállítottam de ilyen szürke sávban van mintha nem lehetne használni

tibi

(#425) badacsony


badacsony
őstag

@tibi0307: Nem védted le a telefonnal? Vagy nincs rajta másolásvédelem?

@Viktor0610: Bocsánat, elhamarkodottan ítéltem.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#426) tibi0307 válasza badacsony (#425) üzenetére


tibi0307
csendes tag

Hát az van a részleteknél a Védelem/Feloldás-ban hogy lezárva. De a lejátszasi listán meg h feloldva, hogy tudom ezt átállítani, mert ha nyomok 1 okot, nem csinál semmit cask kilép?!

tibi

(#427) tibi0307 válasza badacsony (#425) üzenetére


tibi0307
csendes tag

De a háttérképnél is ott van az a lakat meg az is le van zárva a részletekben, de azt meg tudom használni

tibi

(#428) legiaap válasza tibi0307 (#427) üzenetére


legiaap
nagyúr

Háttérképet,akkor nem tudsz változtatni,ha be van kapcsolva a téma
Előtte nyomd ki

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#429) tibi0307 válasza legiaap (#428) üzenetére


tibi0307
csendes tag

Háttérképet tudok, enegem a csengőhang érdekel, h hogyan lehet azt a védelmet feloldani?!!

tibi

(#430) tibi0307 válasza legiaap (#428) üzenetére


tibi0307
csendes tag

Kösz, már rájöttem...áttettem a összes nevet a kártyámra és csináltam egy olyan csoportot h kártya, és nem tudtam h oda külön kell beállítani a csengőhangot:D

tibi

(#431) legiaap válasza tibi0307 (#429) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amit beállítottál mp3-at az a mem karin van???
Ha ott akkor mikor beállítod,akkor felhívja a figyelmed a tell,hogy másold át a tell memóriájába különben nem fog működni.
Az mp3 címe ugye nem olyan hosszú,mert lehet az is gond.
Ha bemész a mem kari menüjébe ott gond nélkül le tudsz játszani mindent (igaz így nem fut a háttérbe).

Ok látom megoldottad

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#432) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Nos emberek, találtam egy progit (illetve tippet kaptam coyote fórumtársunktól [bár egy másik fórumról :P]). Ez pedig nem más, mint a Ultra Mobile 3GP Video Converter. Egy kis progi az ezer közül ami képes 3GP-be, MP4-be konvertálgatni és ehhez egy rém egyszerű kezelőfelületet bocsát rendelkezésünkre.

A beállítások: én .mp4-be konvertáltam úgynevezett superb minőséggel (amúgy változó bitrate de a teló 393 kb/s-osnak írja, tehát valahol ekörül lehet), 320x240-es felbontásban 20fps-el automata képarány beállításokkal, a hang 96kbites AAC, 2 csatornás sztereó és 44,1 kHz-es mintavételezéssel.

Az eredmény: egy négy és fél perces videó elég szép képminőséggel és ami a lényeg: nem csúszik a hang! :Y :C

Úgyhogy csak ajánalni tudom mindenkinek. :K

u.i.: még hosszabb videót (sorozat epizódok, stb.) illetve filmet nem próbáltam, de gondolom azzal sem lenne gond, ha 5 perc alatt nem csúszott a hang. Ja és viszonylag gyorsan konvertál a progi (1-2 perc volt sacc / kb ennek a 4,5 perces videónak a konvertálása 38,8mb-os AVI-ból 12,4mb-os Mpeg4-be). Ha majd tesztelek ilyen hosszabb videót, akkor majd dobok egy kis jelzést, hogy jó-é vagy nem. De bárki kipróbálja, nyugodtan írja meg! ;)

(#433) Vandit. válasza Pistabaaa (#432) üzenetére


Vandit.
addikt

Én a SUPER-t használom az is van ilyen jó.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#434) bejmuller válasza Arbalya (#409) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Hello
Eleg nem neztem a forumra es hat azota szepen gyarapodott.
Az IMEI kodos/halozatos problemat en is megjartam, valahol a forum elso feleben leirtam hogy mikent. Egy masik kodot irtam be de a hatas ugyanez volt.
valahogy igy volt: (SENKI NE PROBALJA KI) #*7337#
Ez valami fuggetlenitest csinalt volna de nem az lett belole.
Mivel elment az IMEI kod igy szoftverben valo piszkalas miatt a garancia is eluszott.
A masodik szervizben ahol jartam meg is javitottak. Azt nem tudom hogy az ujraszoftolas segitett rajta vagy egyeb muveleteket is elkovettek rajta. Lenyeg hogy meg lett javitva, raktak ra uj szoftot, fuggetlenitettek ~3700 forintert,
Tehat nem ojan nagy problema, csak nem mindenhol tudjak ra a megoldast.

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#435) legiaap válasza bejmuller (#434) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na azért grat,hogy sikerült
Legalább tudjuk,hogy ezt a kódot nem érdemes használni.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#436) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Újabb felfedezés (bár lehet, hogy csak nekem az): a TV-re kötött teló CIF videókat már teljes képernyőn játszik! :K

(#437) bejmuller válasza Pistabaaa (#436) üzenetére


bejmuller
aktív tag

A D600 tudta. Szerintem azota ez alap.
Azt a "mar"-t miert irtad? Maskepp is tud teljes kepernyon lejatszani. De gondolom nem erre irtad. Ezer bocs :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#438) Riddle


Riddle
tag

Üdv!

D900i- met szeretném USB adatkábellell, öszekötni ;] , de a gépemben, valami nem stimmel, előszeretettel Resetel, kérdésem az, hogy kárt okozhat-e, a mobilomban :F

Riddle :U

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#439) legiaap válasza Riddle (#438) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tehát adatátvitelként csatlakoztatod?
Ha épp adatot viszál át a PC-re vagy onnan a Telóra,akkor adatvesztés léphet fel,de ennyi.
Max. nem tudod megnyitni a cuccot.
Javaslok egy új PC Suit beszerzését.A régiekkel gond szokott lenni és a telót újra telepítsd a gépre,hátha az segít.
Ha ez nem segít,akkor szervíz és szoftverfrissítés.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#440) EQMontoya válasza Riddle (#438) üzenetére


EQMontoya
veterán

valamelyik nap nekem is kékhalálozott 1et, mikor fel volt csatlakoztatva a teló, ezt volt az első ilyen eset.

Same rules apply!

(#441) Riddle válasza EQMontoya (#440) üzenetére


Riddle
tag

EQMontoya!

Ezek szerint rosszul tettem fel a kérdést :F :U
PC-m rossz, a telefont emiatt nem mertem idáig csatlakoztatni, ezért kérdem meg hogy merjem-e, vagy sem :F

Egyébbként igen; képek, videók, mp3-mak átvitele, (Internetet is kipróbálnám, tehát modmként, de EDGE nem a leggyorsabb)

Talán így már jobban megfogalmaztam, érthetőbb :U ;)

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#442) Pistabaaa válasza bejmuller (#437) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Jó, hát csak nekem volt újdonság akkor a dolog! :P

(#443) Pistabaaa válasza Riddle (#441) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Ahogy azt legiaap is írta, gond max akkor lehet, ha épp adatot viszel át a telóról vagy a telóra, akkor is valószínűleg "csak" annyi, hogy az épp küldött adat nem fog megérkezni a célhelyre.

Egyébként most pár hét használat után azt tudom mondani, hogy néhány kép, videó illetve zene le vagy feltöltéséhez még okés az adatkábeles verzió, de ha nagyobb mennyiséget akarsz mozgatni, mindenképpen ajánlom a kártyaolvasós módszert (feltéve ha ilyen másolgatásról van szó).

Mobilinternet ügyben nem tudok nyilatkozni, azt majd más véleményezi. :K

(#444) AMD Power


AMD Power
titán

Most lesz akcióban a szürke/fekete D900i nálunk. Annyira szép szürkében. Nekem ez a D900i etalon. Ez szerintem a legjobb Samsung amit eddig kiadtak!! Azóta se jött ki "jobb".

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#445) #35692544 válasza AMD Power (#444) üzenetére


#35692544
törölt tag

az mit jelent nálunk? és mi lesz az ára?

(#446) AMD Power válasza #35692544 (#445) üzenetére


AMD Power
titán

49990. Függetlenül.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#447) #35692544 válasza AMD Power (#446) üzenetére


#35692544
törölt tag

az jó ár :))
mennyi gari van rá?

(#448) legiaap válasza #35692544 (#447) üzenetére


legiaap
nagyúr

Gondolom 1 év
A Samukra annyi szokott lenni

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#449) AMD Power válasza legiaap (#448) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#450) benczeb


benczeb
aktív tag

Valaki árulja már el, hogy mi a különbség az L760 és a D900i között? Mindössze az, hogy utóbbinak jobb a kamerája, az előbbi pedig tud 3G-t?

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.