Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Subimp


Subimp
tag

Ma vettem át a D900i-met. A mellékelt útmutató elég szófukar, ezért lenne 2 kérdésem. Egyelőre. Létezik, hogy csak egy csengőhang van telepítve? Ha másikat akarok, le kell töltenem? A másik problémám, hogy a hívócsoportokat sehogy nem tudom kialakítani, egyszerűen nem hajlandó felvenni a neveket a telefonkönyvből a csoportba. Eddig D500-t használtam, azzal meg tudtam birkózni. Előre is kösz a segítségért.

(#452) Riddle válasza Pistabaaa (#443) üzenetére


Riddle
tag

Pistabaaa!

Kártyaolvasó oké, de avval, csak adapterbe helyezett; Micro SD card illeszthető nem :F
Vagy simán belerakhatom, a Micro SD card-ot is :F :U

Köszi Mindenkinek az infót ;)

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#453) Arbalya válasza Riddle (#452) üzenetére


Arbalya
csendes tag

Üdv. ahogy mondod kártyaolvasóba csak adapterbe helyezett micro SD card-ot tehetsz. Én már két ilyen kátryát vettem és mind a kettőt adapterrel adták, az egyik 1G Kingston a másik 2G ScanDisk. Bár lehet hogy léteznek speciális kártyaolvasók amelyek adapter nélkül is befogadnak microSD memória kártyákat ,de nem hinném.

(#454) total90


total90
veterán

Az tényleg igaz,hogy kizárólag a telofon által adott üzenethangokat lehet berakni sms-nek?Tényleg nem lehet profilt csinálni?Ha memóriakártyára raksz zenéket azokat tudod használni csengőhangként?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#455) Viktor0610 válasza total90 (#454) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztosan így van, illetve csak a 3G-képes Samsungok, meg a mostani újab készülékeik profilozhatóak.

Samsung Galaxy A54

(#456) legiaap válasza total90 (#454) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az üzenethangok közül csak a telefon álltal felkínált gagyikat tudod használni.Ezzel nekem nem is lenne olyan nagy bajom,csak legalább jobb csengőhangokat készítettek volna.
Profilok nincsenek.Vagy rezeg,vagy halk,vagy hangos és rezeg,vagy csak hangos.Ezek vannak.
Ha kártyára raksz mp3-at,akkor abban az esetben tudod azt beállítani csengőhangnak,ha átteszed azt a telefon memóriájába,de erre rá is fog kérdezni a telefon.Ezt is megoldhatták volna,hogy a memória kártyáról lehessen betenni csengőhangnak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#457) total90 válasza legiaap (#456) üzenetére


total90
veterán

Még 1 kérdés!Hol a fenébe lehet kikapcsolni a billentyűhangot?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#458) legiaap válasza total90 (#457) üzenetére


legiaap
nagyúr

Erre két megoldás van:
1. kikapcsolod a témát
2. az oldalsó hangerőgombokkal leveszed a hangot egészen nulláig,akkor maradhat a téma

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#459) #35692544 válasza benczeb (#450) üzenetére


#35692544
törölt tag

meg a kijelző
L760 176×220
D900i 240×320

(#460) total90 válasza legiaap (#458) üzenetére


total90
veterán

Hol kell kikapcsolni a témát?Akkro milyen téma lesz?Ha leveszem a hangerőszabájzóval a hangot akkor a csengőhang attól a beállított értéken fog szólni?Bocsi a sok kérdésért de ma vettem és eddig Nokiáim voltak...Ja és témákat hol lehet letölteni?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#461) legiaap válasza total90 (#460) üzenetére


legiaap
nagyúr

A témát a 9-es menüpont (beállítások) alatt tudod kikapcsolni, a képernyő (vagy kijelzőbeállításoknál) beállításoknál.
Ha kikapcsolod a témát,akkor nem lesz a kijelzőn a parlament,nem fog a műrepülős repülni a képernyőn,nem lesz tüzijáték és nem fognak a madarak repkedni.Ekkor be tudsz állítani egyéni háttérképet,sőt ki tudod tenni a naptárt is a kijelzőre.
Ha leveszed a "téma hangját" attól még a beállítot értéken fog szólni a csengőhangod.
Témákat erre letölteni sajnos nem lehet.Meg kell elégedned a fekete ill. fehér menűvel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#462) Arbalya


Arbalya
csendes tag

Sziasztok!

Szerencsém volt ma az Orange-nál, mivel kicserélték a telcsimet. A mai naptól ismét egy vadiúj SGH-D900i tulajdonosa vagyok :DD Viszont a telcsi sajnos nem független. Úgy döntöttem hogy várok 14 napot és ha addig nem lesz semmi baja a telcsinek akkor keresek egy helyet ahol majd függetlenítik nekem. A függetlenítés remélem hogy nem bonyolult müvelet? úgy értem hogy nem fogják ujra flash-elni vagy valami hasonlót? A telefon beállítások és címjegyzék is sérttlen marad függetlenítés után? És remélem hogy az IMEI szám sem fog megint kinullázódni? Ha valaki fel tudna világosítani a függetlenítés folyamatával kapcsolatban azt megköszönném :K

[ Szerkesztve ]

(#463) total90 válasza legiaap (#461) üzenetére


total90
veterán

:R :R :R
Azért kár h csak 2 szinű menünézet van,na de sebaj.Tudsz esetleg valami kézikönyvet amiben tippek,trükkök minden benne van a d900i-ről?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#464) Viktor0610 válasza Arbalya (#462) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel Orange-ügyfél vagy, tehát nem magyarországi szolgáltató ügyfele, nálatok a függetlenítés más elbírálás alá esik, mint itthon.
Magyarországon egyedül a szolgáltató végez legálisan függetlenítést.
Maga a folyamat nyilván nem bonyolult egy arra szakosodott szervizesnek, de ez téged nem kell, h. érdekeljen, mert nem te fogod elvégezni, nem?

Samsung Galaxy A54

(#465) legiaap válasza total90 (#463) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát olyan sok trükk nincs erre a telóra,max pár Java dolgot lehet feltolni,de abból se sokat,mert kevés hely áll rendelkezésre.
Egy új firmware-vel meg tszabhatod az egész telót,de így elvész a garid,viszont egyedi lesz a telód.
De erről inkább kérezd a többieket.
Én nem túrbózgattam annyira az enyém.Igaz az csak D900 volt.De olyan nagy különbség nincs a kettő közt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#466) total90 válasza legiaap (#465) üzenetére


total90
veterán

Kezdek rájönni a dolgokra meg találtam egy magyar nyelvő használati utasitast is.Igaz az enyém angol de no problem :) Firmwareval nem próbálkozok jó nekem igy is.Jelentétktelen hibákat kivéve a teló tükéletes.Érdekes módon amiket leszedtem Java játékokat mind megy,pedig sokan panaszkodtak erre.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#467) benczeb


benczeb
aktív tag

profilokat ugye tud kezelni?

az aksi srácok, mennyit bír?

50-ért adják függetlenül egy nagy boltban... ennyit biztosan megér.

(#468) AMD Power válasza benczeb (#467) üzenetére


AMD Power
titán

Ha az MM-s akcióra gondolsz.. Igen. Annyi pénzért nagyon jó. És itt nem csak az ár hanem a telefon is jó!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#469) legiaap válasza benczeb (#467) üzenetére


legiaap
nagyúr

Profilokat nem tud kezelni
Az aksi az elején nem bír sokat,de a végére 2-3 akár 4 napot is bírni fog a használattól függően

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#470) Zsolto


Zsolto
őstag

Egy gyors kérdés (még mindig tipródom :B )

Amikor megy a zene, de a telefon már "elaludt", a kijelző is nyugalmi állapotban van, a billentyűzet össze van tolva, akkor hogyan tudok számot léptetni?
Elég megnyomni valamelyik navigombot, vagy ki kell kapcsolni a billentyűzárat?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#471) legiaap válasza Zsolto (#470) üzenetére


legiaap
nagyúr

Billentyűzár ki és váltás

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#472) Zsolto válasza legiaap (#471) üzenetére


Zsolto
őstag

Köszi a választ!

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#473) total90


total90
veterán

Hi!
Hogyan,milyen beállításokkal csinálja a legszebb képet a teló?Nekem így vam beállítva:
Shooting mode:single shot-take and save
Size:2048x1536
Flash:automatic
Timer:off
Effect:no effect
Frames.no
White balance:automatic
Iso:Automatic(ez érdekelne nagyon,hogy itt mire rakjam?)
Másik...
Volt egy klippem amit átkonvertáltam mp4-re(mert azt meg a 3gp-t támogatja a tel)de amikor ráakartam rakni azt írta,hogy túl magas a bitrate.Na,tud valaki olyan progit amivel jó minőségben konvertálhatok erre a telóra?Nagyon jó lenne,de amikkel eddig próbálkoztam azok trék voltak.3gp-be nagyon kockás a cucc...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#474) legiaap válasza total90 (#473) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mindent hagyj automatikusan és a súlyozásnál vagy hol meg tedd Mátrixra,de ajánlom,hogy ha van időd próbálgasd ki az összes beállítást.Fotózd le ua a tárgyat több beállítással is.
Nekem az automatikus beállítások nagyon bejöttek a Mátrixos súlyozással.
A videó nézésre egy rossz hírem van.Próbálkoztam már egykét progival,de mindíg rossz lett a végeredmény.Vagy el sem indult,vagy útközben kilépett,vagy késett a hang.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#475) total90 válasza legiaap (#474) üzenetére


total90
veterán

Mátrixos súlyzás :Y ??? Nekem angol menüs,de gondolom a mátrixot angolul is annak írná de nem írja.Valszeg az lesz amit ajánlottál,hogy próbálkozok majd beállításokkal.Az ISO-t egyébként mit foglal magába,mert lehet 100,200 és 400-as értket adni neki?
Én nem nyugszom bele a videó dologba.Úgy is találok majd valamit(remélem)...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#476) Riddle válasza Arbalya (#453) üzenetére


Riddle
tag

Arbalya!

Köszi a segítséget, Neked, és mindenkinek, Akik segítettek ;)
2GB- is kezeli ezt nem is tudtam :F :U

Riddle ;)

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#477) EQMontoya válasza Riddle (#476) üzenetére


EQMontoya
veterán

kezelni kezeli, csak vegyél a memkari mellé 1 homokórát is, hogy szokd a gondolatot...

Same rules apply!

(#478) Riddle válasza EQMontoya (#477) üzenetére


Riddle
tag

EQMontoya!

Értem a célzást, köszy ;] :DD

Riddle ;)

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#479) detty_


detty_
csendes tag

Hello!
Nem tudja valaki h amikor a Java feltöltést próbálnám összehozni miért indul ujra a telo minden egyes próbánál??
Minden joo lenne már töltené d befagy és újraindul. Mindig!
HELP

(#480) legiaap válasza detty_ (#479) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mert biztos elrontasz valamit
Ha minden klaffol,akkor nem szabad újraindulnia

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#481) Rolly


Rolly
veterán

MM-ben mikor lesz akciós? :$ vagyis mikortól?

(#482) ful válasza legiaap (#474) üzenetére


ful
csendes tag

Hi!

Nálam a mobilfényt hiába állítom automatikusra, ha kilépek a menüből és legközelebb visszalépek, hogy fényképezzek, visszaugrik mobilfény - ki-re.
Minden egyes belépesnél a fényképezésre-kor be kell állítsam automatikusra? Gáz lenne.
Egyébként, emlékeztető hangnak csak a gyári gagyit lehet beállítani?
Köszi!

(#483) legiaap válasza ful (#482) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen állítsd autómatára,mert mindíg alapból kilép belőle
De tulajdonképpen olyan sok szerepe a mobilfénynek nincs,hacsek nem este fényképezel vele makrót.Én nulla tök sötétben makrót iszonyat szépet tudtam vele művelni,de a tőle 1 méterre lévő dolgok fényképezése mobilfénnyel már halott ügy.
Emlékeztetőnek csak azok a gagyik vannak sajna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#484) ful válasza legiaap (#483) üzenetére


ful
csendes tag

Köszi a gyors választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#485) detty_ válasza legiaap (#480) üzenetére


detty_
csendes tag

Nah tegnap este vh sikerült összehozni kihuztam aztán össze ésmentek a dolgok de ma megint kikapcsolgat hiába dugdosom össze :(
:F

(#486) Rolly válasza Rolly (#481) üzenetére


Rolly
veterán

valaki tudja, hogy mikortól lesz akciós? az MMben a d900i???

(#487) legiaap válasza detty_ (#485) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is elég sokat p...öltem vele míg összejött.
Csak követni kell a leírást,betartani a kódokat ugyanúgy ahogy az le van írva és menni fog

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#488) legiaap válasza Rolly (#486) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem már most is akcióba van,de kérezd AMD Powert,Ő tuti tudja

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#489) #35692544 válasza legiaap (#488) üzenetére


#35692544
törölt tag

tegnap este még nem volt akciós

(#490) Rolly válasza legiaap (#488) üzenetére


Rolly
veterán

ma reggel voltam bent s azt mondták még nem akciós :(. A vicces az, hogy két emberkétől kérdeztem meg. Az egyik azt mondta, hogy keddtől a másik meg, hogy szerdától. A gond csak az, ha keddtől akciós, de én szerdán mék akkor már lehet hogy nem lesz.

ja láttam diszkont mobil boltba 52000-ért Tmobilos vadi újat :D ezt már így egymás mellé rakni is vicces, mert ha t-mobilos akkor valaki már régebben megvette :D

(#491) AMD Power válasza legiaap (#488) üzenetére


AMD Power
titán

2007.11.02-től érvényes az akciós ár. 49990Ft Szürke és a fekete Samsung D900i.

Itt a Westend MM-ben biztos!!

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#492) Rolly válasza AMD Power (#491) üzenetére


Rolly
veterán

na most akkor a szegedi mm-ben mikor lesz ez érvényes? meg tudnád tudni nekem?

[ Szerkesztve ]

(#493) Viktor0610 válasza Rolly (#492) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem ez országosan érvényes akció, mert a tévében is hirdetik, helyszín megkötés nélkül.

Samsung Galaxy A54

(#494) Rolly válasza Viktor0610 (#493) üzenetére


Rolly
veterán

délután beszéltem a szegedi mm-mel és azt mondták, hogy szegeden szerdától lesz akciós. Mondjuk érdekes, hogy tényleg országos akció és nem egyszerre kezdődnek.

(#495) legiaap válasza Rolly (#494) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most az a pár nap had ne számítson már neked...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#496) Rolly válasza legiaap (#495) üzenetére


Rolly
veterán

de számít :D főleg ha mire megyek elkapkodják az összeset :(.

(#497) legiaap válasza Rolly (#496) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez a teló már mikori???
Aki akarta már megvette...szerintem attól nem kell félni,hogy nem marad neked

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#498) AMD Power válasza legiaap (#497) üzenetére


AMD Power
titán

Viszik rendesen. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#499) Rolly válasza AMD Power (#498) üzenetére


Rolly
veterán

reggel 9kor tuti ott leszek :D szerdán, de ha nem lesz, akkor tuti csúnyán fogok nézni az osztályos srácra.

(#500) AMD Power válasza Rolly (#499) üzenetére


AMD Power
titán

Szegeden hány db van azt nem tudom. De nekünk van bőven a szürkéből.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.