Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Loretto válasza ijasz (#2997) üzenetére


Loretto
veterán

Semmi extra, esetleg - bár ezt sem veszem készpénznek - havonta egyszer érdemes kikapcsolva tölteni.

Soirée...

(#3002) Monique104 válasza Rick4 (#2995) üzenetére


Monique104
tag

Köszönöm szépen :)

(#3003) veresm


veresm
csendes tag

valaki nem tudja hogy d900i fel ismeri-e kingston 4gb memót!!!!!!

(#3004) coyote55 válasza veresm (#3003) üzenetére


coyote55
őstag

Nem, esélyed sincs rá, kár beletenni! :(

Memento Mori!

(#3005) veresm


veresm
csendes tag

köszi coyote55 akkor 2gb veszek bele!és még egy kérdés pqi vagy kingston ajánlod bele???

(#3006) Rick4 válasza veresm (#3005) üzenetére


Rick4
félisten

Mielőtt kifizeted, próbáld ki, a kingston-t nem igazán csípi 1GB felett, talán inkább a sandisk lenne a tuti. ;)

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3007) werszomjas


werszomjas
őstag

Hello D900i tulajdonosok.

1 kérdésem lenne.

Adott egy ilyen teló, vettem bele egy microSD kartyát, de még nem volt benne.

a kérdés: ha beleteszem milyen mappákat fog a telefon rajta létrehozni??
fog-e egyáltalán??
zenéknek, képeknek, videoknak.

azert kérdezem mert még a behelyezés előtt szeretnék a kártyára másolni 1 db mp3-at meg 1 képet.

és szeretném ha látná majd a telefon ezt a 2 filet, ha beletesszük a kártyát.

ehhez kéne a segítség, hogy simán csak a kártyára másoljam, vagy már msot mappázzam be?

köszi a segitseget :R

üdv

(#3008) coyote55 válasza werszomjas (#3007) üzenetére


coyote55
őstag

Ha beteszed a szűz kártyát a telefonba, leformázza, és megcsinálja a mappákat.
Amennyiben kártyaolvasóval formázod, FAT 16-ra formázd meg!
A telefon csinál a kártyán Music mappát, Images mappát, Others mappát, egyebek mellett.
Valószínű (de nem biztos), hogy az általad létrehozott mappák megmaradnak, tehát próbaképpen csinálj Music mappát a zenének, és Images mappát a képnek, azután meglátod, mi lesz.
Sok szerencsét!

Memento Mori!

(#3009) werszomjas válasza werszomjas (#3007) üzenetére


werszomjas
őstag

valamint milyen video formátumokat fog lejátszani?
tehát milyen video formatuom masolhatok a kártyára, amit tudni fog játszani?

üdv

(#3010) werszomjas válasza coyote55 (#3008) üzenetére


werszomjas
őstag

Rendben, köszi :R :R

üdv

(#3011) tween


tween
őstag

A 2 gigás kártya belassítja?

(#3012) Viktor0610 válasza tween (#3011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy használható lesz vele ekkora kapacitás.

Samsung Galaxy A54

(#3013) PiciKenny válasza werszomjas (#3009) üzenetére


PiciKenny
senior tag

3gp, mp4 ( érdemes 3gpbe filmet formázni, szépen lejátsza, csak lassan teker bele :/ )

(#3014) werszomjas válasza PiciKenny (#3013) üzenetére


werszomjas
őstag

köszi :)

amugy simán viszi a D900i a 2GB-os micro Sd-t

üdv

(#3015) hajni1987


hajni1987
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy Samsung D900i-re Témát lehet rakni?
Előre is köszi a segitséget

(#3016) PiciKenny válasza hajni1987 (#3015) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Szia sajna nem :( az ami van alapban parlamentes azt kész :/

mod: verszomjas : igen tudom hogy viszi, csak hát ugye qva lassú :/ ( másolás, áthelyezés stb ) :F

[ Szerkesztve ]

(#3017) b_master


b_master
tag

Hát gyerekek, annyira megutáltam a D900i-met, hogy legszívesebben földhöz vágnám.
Rövid készenléti idő, lötyögős slide, az amúgy is csak alap képszerkesztő csak saját fotók szerkesztésére alkalmas, azt is csak akkor, ha a telefonmemóriában van a szerkesztésre szánt kép, a képek sem nagyíthatóak, nekem csak akkor ébreszt az ébresztő, hogy ha be van kapcsolva a teló, összvissz két színséma közül lehet választani, és nem tudok rajta elindítani egyetlen játékot sem, mert hiába próbálkoztam ezerféle móddal, nem ismeri fel a rohadt jad és jar fájlokat, ráadásul recseg a hozzá adott headsett is! :((
Annyira lecserélném, de sajna még két évet kell vele lehúznom, hogy fogom kibírni... :O

(#3018) PiciKenny válasza b_master (#3017) üzenetére


PiciKenny
senior tag

elmondok neked valamit : egy általán nem rövid készenléti idő 4-5 nap ha nem használod nagyon max hívásra. kettő játékokat csak programmal tudok felrakni, logoutblogomnál kintvan hogyan, ha ébresztésnél bekapcsolod az automatikus bekapcsolás akkor bekapcsol. oké hogy nem lehet nagytani. max ha saját kép készítésekor. Mellesleg ez nem játék telefon, meg nem bass bosstos..hanem "üzletember telefon"
Nézz körül picit, és ne olcsd le azonnal a telefont :) :U

(#3019) b_master válasza PiciKenny (#3018) üzenetére


b_master
tag

Én úgy tudtam, hogy multimédia telefon. Annak pedig úgy gondolom, hogy alap pl. a képek nagyítása, és a játékok normális felismerése... :U
Egy telefont elég sokat használok naponta (szinte minden nap be van kapcsolva legalább egyszer a bluetooth), tehát jól jönne a hosszú készenléti idő...
Azt elismerem, hogy az ébresztőnél nem voltam elég körültekintő, de a teló nálam nem jött be... Ja, és a blogodban leírt java telepítési móddal is próbálkoztam már korábban, de valahogy nem volt kedvem adatfrogalmi díjat fizetni néhány hülye játékért...

[ Szerkesztve ]

(#3020) PiciKenny válasza b_master (#3019) üzenetére


PiciKenny
senior tag

ö párdon de egyálalán nem kell adatforgalmi díj..minek? ott az usb a javauploader(vagymi) meg a pda-s progi ( ha kell key küldesz üzit) és tádá tökéletesen megy. mellesleg a számszung nem híres arrol hogy a játékokat prik prakk felismerje. mellesleg nem multimédiás telefon. 3mp!!! wooooo nagy kunszt, 2mp kamera (nokia, szobatásam-e) jobb képet csinál. számszungba rengeteg a zaj képekben. persze ez környezettől is függ.
Elég párszor teljesen lemeríteni full...majd kikapcsolva tölteni. és jó lessz az. Nekem bejött. nem vártam többet. nem fagy le, <- pl sms írás közben vagy wap közben.. az a szar mikor töltés közben :D na ezért jó ez..bár mostanában sokat játszok telefonon..zavar hogy akad o.O ( mp3 közben )

(#3021) b_master válasza PiciKenny (#3020) üzenetére


b_master
tag

Próbáltam már én is a full lemerítést és a töltést, lehet, hogy egy perccel tovább bírja az akksi, de valahogy nem jött össze. Azért a teló mentségére szóljon, hogy még tényleg egyszer sem fagyott le.
Ezt itt nem nagyon értettem: "szobatásam-e"

(#3022) kratosz


kratosz
csendes tag

sziasztok egy kérdésem lenne. hogy tudom a d900i-nél beállítani hogy rögtön kártyára mentse el amit átküldök. valahogy nem tudok rájönni. ha valaki tudja akkor üzizzen rám lécci. vagy küldjön egy mailt a feketei77@freemail.hu-ra előre is thx!!!

(#3023) Viktor0610 válasza kratosz (#3022) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs erre mód.

Samsung Galaxy A54

(#3024) Firka08 válasza kratosz (#3022) üzenetére


Firka08
csendes tag

Erre tényleg nincs mód, csak megerősíteni tudom az előttem hozzászólót

(#3025) Vandit.


Vandit.
addikt

Hol tudom beállítani, hogy sms küldésnél mentse is, ne csak küldje? :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3026) Rick4 válasza Vandit. (#3025) üzenetére


Rick4
félisten

küldéskor nem a felső KÜLD szövegre kattintasz, hanem alatta a MENTÉS és KÜLDÉS gombra. ;)

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3027) Vandit. válasza Rick4 (#3026) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi ezt tudtam. :K Engem az érdekelt volna, hogy alapértelmezettnek be lehet-e állítani.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3028) PiciKenny válasza b_master (#3021) üzenetére


PiciKenny
senior tag

szobatársam telója :)

(#3029) N-vidi-A válasza werszomjas (#3014) üzenetére


N-vidi-A
őstag

igy van!
meg turheto a sebesseg 2gb-al!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#3030) b_master válasza PiciKenny (#3028) üzenetére


b_master
tag

Most már értem. ;)

(#3031) PiciKenny válasza b_master (#3030) üzenetére


PiciKenny
senior tag

egy tanács : ha 2esre veszitek a fényerőt, és autóra rakjátok a háttérvilágítást, picitvel (páróra) tovább bírja az aku ;)

(#3032) ajaxd


ajaxd
csendes tag

Sziasztok!
Kb pár percel ezelőtt a telefonom fogta magát elkezdett rezegni és nem hagyja abba :S
Kiveszem az aksit visszateszem és semmi :SS
Micsináljak???? :(

(#3033) ajaxd válasza ajaxd (#3032) üzenetére


ajaxd
csendes tag

Még mindig rezeg csak akkor nem ha nincs benne aksi...
Szoftverhibás v mi lehet? :O

(#3034) coyote55 válasza ajaxd (#3033) üzenetére


coyote55
őstag

Ha még garanciális, vidd vissza a vásárlás helyére, egyébként szerviz! :K

Memento Mori!

(#3035) ajaxd


ajaxd
csendes tag

Ma reggel bekapcsolom, rezeg még mindig...Épp helyezem át a memóriakártyára a képeket ha elviszem a szervyzbe ne vesszenek el és abbahagyja a rezgést...Most sem rezeg..Most ez mi lehet?

(#3036) tween


tween
őstag

Hívásazonosító beállításánál ugye 3 lehetőség van:
-ki
-be
-alapértelmezett
Na most nekem csak volt,mert egy újraindítás után eltűnt az alapértelmezett és hiába állítom "be"-re,senkinek sem jelzi ki a számom....ötlet?

(#3037) PiciKenny válasza tween (#3036) üzenetére


PiciKenny
senior tag

alapértelmezések beállítása?

(#3038) tween válasza PiciKenny (#3037) üzenetére


tween
őstag

Azt hol kell?

(#3039) PiciKenny válasza tween (#3038) üzenetére


PiciKenny
senior tag

beállítások-> gyári beáll. vissza állítása :)

(#3040) tween válasza PiciKenny (#3039) üzenetére


tween
őstag

Megtettem.
Ugyan úgy két pont van a híváskijelzésnél:
-ki
-be
Az alapértelmezett elment nyaralni........

(#3041) PiciKenny válasza tween (#3040) üzenetére


PiciKenny
senior tag

ha bevan kapcsolva nem jó ? :F

(#3042) n0mercY válasza PiciKenny (#3041) üzenetére


n0mercY
csendes tag

Ha T-mobile-os vagy, akkor 1777-nél kellene beállítani lehet.
Amúgy engem is érdekelne pár kérdés, remélem valaki tud segíteni. Lecsukott állapotban nem lehet valahogy beállítani, hogy ne tűnjön el minden a képernyőről? pl jólenne ha az órát kiírná. Meg, hogy lehet üzenetjelző hangot változtatni valami olyanra, amit én rakok fel?
Amúgy ez a telefon ezért az árért szerintem jó, akinek nemtetszik mert nem megy rajta a quake3 az vegyen omniát azt szvsz.

(#3043) PiciKenny válasza n0mercY (#3042) üzenetére


PiciKenny
senior tag

helyes ;]

amugy nem lehet sms hangot állítani :/ max sw cserével ( bukta gari ) akkor esetleg nem fog eltünni az óra a képernyőről ha kikapcsolod a fedél le/fel csukásakor a "leállítást" és akkor nem fogja a bill. zárt x)

(#3044) adamkaa


adamkaa
csendes tag

HelÓ Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a java alkalmazásokra szánt memóriát(asszem 4 mega) ki lehet-e bővíteni, hogy töb javás cuccot tehessek fel! :F

(#3045) adamkaa


adamkaa
csendes tag

Ja és még valami:a memóriakártyák közül melyiket tudjátok ajánlani? Előre is köszi a válaszokat! :R

(#3046) PiciKenny válasza adamkaa (#3045) üzenetére


PiciKenny
senior tag

sw módosítással asszem meglehet, úgy olvastam.
Szkendiszk ;)

(#3047) adamkaa válasza PiciKenny (#3046) üzenetére


adamkaa
csendes tag

Kösz szépen a választ! Ha még azt is megmondanád, mi az az sw módosítás, és hogyan kell csinálni, aranyba foglalnám a neved... :)) :D

(#3048) coyote55 válasza adamkaa (#3047) üzenetére


coyote55
őstag

A sw csere a telefon firmware cseréjét jelenti, mindenképpen szervizfunkciós kábel kell hozzá.
Itt találsz letölthető firmwaret, feltöltőprogramot, és leírást is.
FONTOS! Csak saját felelősségre! A frissítés azonnali garivesztéssel jár!

Memento Mori!

(#3049) Rick4


Rick4
félisten

mit találtam: [link] :K

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3050) breal11


breal11
tag

Sziasztok!

Mától én is d900i tulajnak mondhatom magam! :P Nagyon tetszik a gép, nagyon frankó! Két kérdésem volna, a billentyűhangot hogy tudom róla levenni? Hiába kapcsolom ki a témát, úgy sem engedi :( Illetve kérdésem lenne, hogy kamerát hogy tudom gyorsbillentyűnek beállítani? Saját menübe nem engedi felvenni sajna, mert nincs a választhatók között... :( Illetve mit jelent a speciális gyorgybillentyűk beállítási pont? (ami szintén szürke = elérhetetlen) Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.