Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) vosimo válasza T_boy (#1749) üzenetére


vosimo
aktív tag

Szerintem jól szól headsettel, egész jó hangja van. Nem lehet kérni szerintem, a samsungokat otthon se lehet frissíteni. Jól mondom? :U

(#1752) Rossi válasza T_boy (#1749) üzenetére


Rossi
addikt

Nokia 6131-esem volt ez előtt a telefon előtt másfél évig, nagyon sokat hallgattam rajta zenét, előtte pedig egy noname (telstar) mp3 lejátszón, ez mind a kettőhöz képest ég és föld. Pedig a 6131-hez is sztereo headset járt, és azon is van equalizer.

Amikor kipróbáltam, mind a minőség, mind a hangerő nagyon meglepett, pozitívat családtam.

Szerk.: A software-frissítés ingyenes.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1753) vosimo válasza Rossi (#1752) üzenetére


vosimo
aktív tag

Samsunghoz ilyen kis boxot kell venni nem? Én ilyen téren csak Siemensben vagyok otthon.

(#1754) Rossi válasza vosimo (#1748) üzenetére


Rossi
addikt

Engem is nagyon zavarna, de ne add fel, cseréltesd csak. Én az autómat is harmadszor viszem vissza ugyanazzal (persze a szerelők szerint csak általam észlelt) hibával. Bizton nem én fogom megunni előbb... ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1755) Rossi válasza vosimo (#1753) üzenetére


Rossi
addikt

T-nél biztosra tudom, hogy ingyenes a frissítés, csak minden (telefonon tárolt ! ) SMS, névjegyzék, kép, zene stb. el fog tűnni róla.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1756) T_boy


T_boy
tag

Nagyon kedvesek vagytok, hogy nem küldtök el a fenébe a kérdéseimmel. ;) Itt olvastam, hogy vásárlásnál nézzük meg, hogy nem lötyög-e a telefon. De ezt hogy? Mi számít lötyögésnek? :U Nem volt még slider mobilom. Idáig egy telefonom volt. Amikor megvettem a boltban beüzemelték. Ha nem oké a telefon akkor mondhatom, hogy cserélje ki?

[ Szerkesztve ]

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#1757) Lajkó válasza vosimo (#1744) üzenetére


Lajkó
őstag

Lehet hogy van közöttük 1-2 nem a legyjobban összeillesztett darab, és erre mondják hogy slejt. Persze ha innét nézem a dolgot, akkor lehet hogy besz.ptad. :F Perzse nem lehet tudni hogy mit hoz még a sors, lehet hogy a miénk is elromlik és annyi neki. Mondjuk nekem akkora pofám van hogy nincs az a boltos, eladó, üzletkötő aki azt mondaná nekem, hogy nem veszi vissza garanciális javításra. Utoljára a miskolci Tesco-ban vertem ki a balhét, és visszafizették az utolsó fillérig amit otthagytam (104.999Ft.), mert annyira kellmetlen volt a kialakult imige-ükre nézve a viselkedésem, hogy muszály volt lépniük. ;] Mindenkinek akinek ilyen problémája akad, annak azt javasolom, hogy nyugodtan kezdjen fenhangon beszélni, és ne haggya magát félreállítani, és akkor +lesz az eredménye az TUTI

(#1758) vosimo válasza Rossi (#1754) üzenetére


vosimo
aktív tag

Te jó ég! Autót háromszor? :( Mi volt a baja? Lötyögött? :DD
Lajkó: A zsidók nagyon tudnak ám küzdeni a pénzükért! :D Mármint a teszkó

[ Szerkesztve ]

(#1759) vosimo válasza T_boy (#1756) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nézd meg az illesztéseket, mert nekem a jobb alsó sarokban nagyon eláll a felső az alatta lévőtől. + becsukott állapotban recseg, ropog. Kicsit nyomogasd meg, nézd meg a fedlapot.
Nekem az egyik gomb se bvolt jó. :DD

(#1760) T_boy


T_boy
tag

Mostani T-mobilos kártyám szeretném használni. Amit kapnék új kártyát arról lebeszélném a pénzt. Ha nem szeretném használni, akkor mit tegyek?

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#1761) legiaap válasza T_boy (#1760) üzenetére


legiaap
nagyúr

Dobd el
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1762) Lajkó válasza vosimo (#1758) üzenetére


Lajkó
őstag

Lehet, de [...*] szerencsére gondolnak arrais, hogy lehet hogy hosszabb távon jobban bejön nekik az üzlet, ha nem kelltek túl nagy feltünést.
Persze előálltak azzal, hogy ha gondolom akkor esetleg vásároljam le, mire én: -és ugyan mit vennék ennyiért, Kutchup-ot? :W

*

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#1763) T_boy


T_boy
tag

Ilyen egyszerű? :B Az a 10.000 Ft-os beszámítási díj csak előfizetéses telefon vételekor játszik?

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#1764) South Velen válasza T_boy (#1760) üzenetére


South Velen
addikt

Te jo eg, nehogy elcsereld mar a D600-adat egy D900I-re.... Mar bejartam az osszes Samsungot majdhogynem es a D600 az elejen, mig a D900i a vegen kullog a toplistamon.....

(#1765) vosimo válasza T_boy (#1763) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nemrég költöztünk el A helyről B helyre, és ügye átköttettük a telefonunkat is. Na, persze dógozni egyiknek se vót kedve, és nem jöttek. Anya naponta hivogatta őket, hogy jó lenne már kijönni. Amikor azt mondta nekik, hogy OK akkor felbontjuk a szerződést, átmegyünk máshova...HOPP másnap ki is jöttek és bekötötték a telefont. Nekem is hasonló szöveget kéne leadnom?

[ Szerkesztve ]

(#1766) Lajkó válasza South Velen (#1764) üzenetére


Lajkó
őstag

Hát nem tom. :F Szerintem a D600 azon kívül hogy csúnyább, nehezebb, gyengébb a kamerálya, még sokkal butább is. Vagy én tévedek? :B

(#1767) vosimo válasza Lajkó (#1766) üzenetére


vosimo
aktív tag

Az legalább kihangosítva stereo.

(#1768) Lajkó válasza vosimo (#1767) üzenetére


Lajkó
őstag

Ezt úgy érted ahogyan mondod? Van neki elöl 2 hangyszórója, vagy 1xre szól elöl, és hátul is?

(#1769) Rossi válasza vosimo (#1758) üzenetére


Rossi
addikt

4 hónapos autó reggeli első indítás után le akar fulladni, ha nem adok gázt...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1770) Rossi válasza T_boy (#1760) üzenetére


Rossi
addikt

Ha nem töltesz rá pénzt, egy év múlva megsemmisíti önmagát. ;] Na jó nem, de utána nem lehet használni.

Szerk.: #1763-ra:

Az csak 3G-s telefonra való váltásnál érvényes és csak részletfizetéses előfizus, 2 év hűségnyilatkozatos telóknál.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1771) vosimo


vosimo
aktív tag

Elmentetek aludni? ;]

(#1772) T_boy


T_boy
tag

Köszönöm mindenkinek a segítőkészséget. Majd még megálmodom, hogy mi lesz. Valahogy a D900i és a K550i között nem tudok dönteni. :)

Na olyan nem kell. Ilyen-olyan fizetéses, 2 éves hűségnyilatkozatos iszonyat. :P

[ Szerkesztve ]

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#1773) Rossi


Rossi
addikt

Nem is meséltem még, csaj a T-ben halálra volt sértődve, amikor nem engedtem, hogy kibontsa a dobozt vásárlásnál. Mondtam neki, hogy én szeretném összerakni, ennyi. Nem értette meg... :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1774) T_boy


T_boy
tag

Ha rögtön a kibontás után észlelek problémát (lötyögés) akkor kicserélik?

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#1775) Lajkó válasza Rossi (#1773) üzenetére


Lajkó
őstag

Én sem. :( Mi van akkor ha esetleg nem tudod még be sem kapcsolni, vagy akár lehetett volna hardveresen is rossz. Akkor mihez kezdtél volna??? Lehet hogy elküldtek volna a p.ics.ba, azal, hogy emiatt nem vállalnak garanciát.

(#1776) Lajkó válasza T_boy (#1774) üzenetére


Lajkó
őstag

Lehet. Bár hiába hívatkozol arra, hogy akkor nem kéred, mert van rá vevő elég sok. Úgyhogy ha olyan az eladó, akkor fogja, és elteszi. :F

(#1777) vosimo válasza Rossi (#1773) üzenetére


vosimo
aktív tag

Én ki se néztem az eladóból, hogy össze tudja rakni, nem is rakta... :P

(#1778) vosimo válasza T_boy (#1774) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ki kéne. De szerintem menj vissza egy nappal később! :)

(#1779) South Velen válasza Lajkó (#1766) üzenetére


South Velen
addikt

Hat nem tom. Azon kivul, hogy a D600 nem szorul, nem lotyog, minosegibb anyagokbol van osszerakva,jobb a hangszoroja, nem karcolodik rajta ossze a krom 3 het alatt, nem folyik ossze a kijelzoje egy erosebb nyomasra ,kb 29x tartosabb, meg olcsobb is.

(#1780) South Velen válasza Lajkó (#1766) üzenetére


South Velen
addikt

"KameraLYa" vmi uj allatfaj? Bocs Viktor

[ Szerkesztve ]

(#1781) Lajkó válasza South Velen (#1780) üzenetére


Lajkó
őstag

Ne haragudj, elírtam.
Bezzeg neked biztosan angol kiosztásu bilcsid van. :U

Szerk.: persze lehet hogy a D600 is valami komoly telefon, de ha neked nincs ilyened, és nem is akarsz, akkor csak azért írkálsz ide, mert szeretnéd reklámozni a ...
Miis pontosan??? :F

[ Szerkesztve ]

(#1782) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Tényleg szép, pedig már nem mai darab:


Ez N95-el készült:

(#1783) T_boy


T_boy
tag

Olvasgattam, és elő jött a java. A telefon nem visz semmilyen javás alkalmazást "okoskodás" nélkül? A java feltöltése is garanciavesztéssel jár?

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#1784) South Velen válasza Lajkó (#1781) üzenetére


South Velen
addikt

Nem eloszor "irtad mar el"... Volt D600-am, D900i-m, mint mar irtam is korabban, igy aztan van osszehasonlitasi alapom. Most pedig, miutan bejartam vagy 8 Samsungot, ujra visszatertem a D600-hoz. Ennyi hibas minosegen sporolos Samsung utan ujra a minoseg.

(#1785) Lajkó válasza South Velen (#1784) üzenetére


Lajkó
őstag

és ha így van, hogy nem én vagyok a helyesírás bajnoka? Ahhoz neked mi közöd, és miért érdekel ennyire? Talán azért mert nem vettem meg az álltalad kitalált áron az átalakító kábelt? Ha neked nem jelent problémát, akkor legyél szives, és haggy nekem békét !!! Elöreis köszönöm. Jah, és még annyi, hogy biztosan találsz D600 Topikot ha polírozni szeretnéd az amúgyis fényes elmédet. :Y

T_boy: A java feltöltése nem jár garancia vesztéssel amennyire tudom. ;)

(#1786) South Velen válasza Lajkó (#1785) üzenetére


South Velen
addikt

Itt mar regen nem a kabelrol van szo. Felolem meg aztan maradhatsz hulye, Te dolgod. En csak tapasztalataim folytan szeretnek segiteni, hogy ha minoseget keres az ember, akkor azt nem az ujabb Samsungoknal talalja meg.

(#1787) Lajkó válasza South Velen (#1786) üzenetére


Lajkó
őstag

Előszöris, köcce a nem túl valós jelzőt. Én is +tenném ugyanezt, csak akkor Viktor barátod lehet hogy moderálná, nem úgy mint a tiédet. (mondjuk lehet hogy így is mod. lesz)

Mádoszor, nem hiszem hogy az az őskövület jobb lenne, kivéve azon a téren, hogy talán jobban össze van szerelve szt szvsz. Az árakat nem is emlíreném. :B

(#1788) South Velen válasza Lajkó (#1787) üzenetére


South Velen
addikt

A nem tul valos jelzok osztogatasat te kezdted az ironia alarca moge bujtatva, en meg kimondtam, amit gondolok. Ennyi.

(#1789) Lajkó válasza South Velen (#1788) üzenetére


Lajkó
őstag

Akkor talán mostmár el is felejthetnél. THX :R

(#1790) AMD Power válasza Zoltanfi (#1782) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg szép. És most már az ára is Isteni. Főleg majd holnap ÁFA nélkül. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1791) T.adee válasza Lajkó (#1787) üzenetére


T.adee
csendes tag

"nem hiszem hogy az az őskövület jobb lenne"

-Nézd,lehet a D600-at ősküvületnek nevezni,DE minőség és tartósság terén nem sok tel.
lehet vele egylapon emlegetni,a slide -os telók között toronymagasan a legjobb :K

(#1792) Lajkó válasza T.adee (#1791) üzenetére


Lajkó
őstag

Ez bzony így van. :R , de ha a D900 oldalárol nézed akkor ... ;)

(#1793) Rossi válasza Lajkó (#1775) üzenetére


Rossi
addikt

Hát persze, és ami futárral jön bontatlanul és hibás? Arra sem érvényes a gari, mert nem az eladó bontotta ki/rakta össze? Ugyanmár. :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1794) T.adee válasza Lajkó (#1792) üzenetére


T.adee
csendes tag

Remek tel. a D900 is,bár a kamerán kívül egetverő újítás nincs a 600-hoz képest,
a lapos "tepsi" forma nekem nemigazán jön be :U (pont ezért is vettem 600-ast)
Haver 900.asa egyébkét túlélt egy autóbalesetet is,bár a kijelzőt cserés lett,
a tel azóta is tökéletes. :C

(#1795) Lajkó válasza Rossi (#1793) üzenetére


Lajkó
őstag

Ez bizony jogos kérdés. °Bár nem hiszem hogy ugyanazok a szabályok vonatkozunának a két esetre. Nem kell véletlenül kipróbálni "kibontani" amikor kihozza a futár?

(#1796) Rossi válasza Lajkó (#1795) üzenetére


Rossi
addikt

Hát nem... Alkatrészt pl. hogy próbálsz ki?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1797) Lajkó válasza Rossi (#1796) üzenetére


Lajkó
őstag

Hmmm :U , ott a pont. :R

(#1798) royalka


royalka
őstag

Eléggé felpezsdült ez a részleg egy kicsit :DDD

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1799) Attila78


Attila78
csendes tag

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy aki domino csomaggal vette, az T-mobilos készülék dobozban volt becsomagolva, vagy a gyári Samsung dobozban?

Vagy esetleg mindkettő?

(gyári doboz, rajta a t-mobilos doboz)

(#1800) Viktor0610 válasza Attila78 (#1799) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem a doboz a dobozban megoldás lesz a befutó, de miért is fontos ez? :U

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.