Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) nemma válasza Viktor0610 (#650) üzenetére


nemma
addikt

Ha elhozzák az ottani technológiát, akkor befogom a számat és beletörődöm. Viszont amíg ugyanazt nyújtják, mint a többi, csak ezek az alapfunkciók használatlanok, addig hadd utáljam őket :))

(#652) AMD Power válasza Viktor0610 (#650) üzenetére


AMD Power
titán

SE is félig meddig az és mégse ilyen. Jó a főhadiszállás az Angliában van de ettől függetlenűl a Sony Japán.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#653) nemma válasza AMD Power (#652) üzenetére


nemma
addikt

De az Ericsson nem ;)

(#654) bepe79 válasza nemma (#653) üzenetére


bepe79
addikt

Ooo, en is ugy tudom, hogy sved. :))

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#655) South Velen válasza nemma (#649) üzenetére


South Velen
addikt

A Nokia izléstelen túlárazásairól is lehetne beszélni. Kivétel persze van, h erősítse a szabályt, vagy inkább hogy lehessen ellenpéldát mondani.

(#656) total90 válasza Viktor0610 (#648) üzenetére


total90
veterán

Tudod nem úgy vettem a telót,hogy hopp gondoltam egyet és megevettem hanem megkerestem rá a pénzt.Egyet értek más tagokkal,hogy a többi mobilgyártó tud olyan szoftot kiadni,hogy ingyenesen pakold a cumódat a telefonra akkor a Samsung miért nem?
Ahogy lehet eladom,mert nekem nem jön be.Sokaknak igen de én nem tudok átállni Symbianról :( ez van.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#657) South Velen válasza total90 (#656) üzenetére


South Velen
addikt

Ha annyit gyűjtöttél rá, először miért nem érdeklödtél utana h mit veszel? Divat h szidjuk a samut?

(#658) South Velen válasza total90 (#647) üzenetére


South Velen
addikt

Azt azért jól teszed. :)

(#659) bepe79


bepe79
addikt

Kertem angol levelben az eladotol tracking number-t, es meg is kuldte.
Ugyhogy most nezem a Royal Mail oldalan a Track it Down szekcional, de meg azt irja a D900i-mre, hogy:

` Special Delivery™ 9am items are first tracked when they reached our mail centre. This may be late in the evening on the day the item was sent.

Information on your item is not yet available online.`

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#660) total90 válasza South Velen (#657) üzenetére


total90
veterán

Utánnanéztem ,de még vagy 10-15 dolog van ami idegesitő.Én nem szidom a Samsungot,egyszerűen nekem ez a D900i nem jön be.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#661) legiaap válasza total90 (#660) üzenetére


legiaap
nagyúr

késő bánat...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#662) bepe79 válasza total90 (#660) üzenetére


bepe79
addikt

Hat, marpedig ez a Samsungok kozott igencsak inkabb felsokategorias keszulek (nem csak volt, meg most is az...), igy akkor a tobbi modell meg ennyire sem jonne be neked. Sokkalta tobbet tud, mint ezelott a Samsungok, gondolj csak pl. arra, hogy nem tudtak rezegni es csorogni egyutt. A D900-as tesztekben olvastam, hogy kozoltek, mint oriasi elorelepest, hogy a D900 mar tud csorogni es zizegni egyszerre..

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#663) jana203


jana203
csendes tag

Vajon az U700 szoftverje felmegy a D900i-re?

(#664) gabor89


gabor89
csendes tag

Azon gondolkozom, hogy ezt, vagy a nokia 6120-astat vegyem meg pannon-nál.
Légyszi segítsetek

(#665) total90 válasza legiaap (#661) üzenetére


total90
veterán

Nem,mert a napokban elmegy(annyiért amennyiért vettem) és jön a Nokia 6120c

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#666) cettlee


cettlee
őstag

bakker már átkutattam az egész netet a pixel viewer után de sehonnét se lehet megszerezni.aza mobile doc meg pobile pdf 1 határ kaka ugyhogy azokkal nem foglalkozok. vkinek van megoldása?nokiákon egy fasza quick office progi van de az szimbiános

(#667) Zsolto válasza gabor89 (#664) üzenetére


Zsolto
őstag

Gabor89:

Szia, én pont ezen agyaltam sokáig. A D900i már régen az egyik nagy, távolról tisztelt kedvencem volt, már a 900-asra is nagyon vágytam. Sokat néztem, fogdostam, tapogattam, és ez lett a veszte. A szépsége mellett szépen sorra kiderültek a megbocsáthatatlan hibái, ostobaságai. A 6120C nem érdekelt, viszont egyre többször azon kaptam magam, hogy már megint ott vagyok a Pannonnál és őt nyomkodom. Pár nap alatt teljesen kiszerettem a D900i-ből, rájöttem, hogy hiába szép, ha sok szempontból buta.
A 6120C a másik véglet, nem különösebben szép, viszont iszonyat, hogy mi mindent tud. Szerintem egyértelmű a választás... a sors iróniája, hogy én két hete nem bírtam továb a várakozást, és mivel a 6120C akkor éppen nem volt kapható, vettem egy 6300-t, amit nem bántam meg, de neked azt javaslom, a 6120C mellett tedd le a voksodat. Főleg, ha egyáltalán szóba került a D900i mellett, hiszen annyira más két teló, hogy ég és föld. Viszont ha TE e között a kettő között vacilálsz, akkor mindenképpen a Nokia.

Ehhez vedd hozzá, hogy az 5110 volt az utolsó Nokiám, soha nem érdekelt ez a márka, viszont most nagyon kellemesen meglepődtem. Végtelenül finomra polírozott koncepció, amit ezek a telefonok nyújtanak.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#668) gabor89


gabor89
csendes tag

Hát, ami azt illeti inkább a tudás mellett voksolok, mit a szépség mellett, ezért szerintem a D900i az számomra kikerült a célkersztből, mert a 6300 is még ott van, de szerintem inkább a 6120c lesz a nyerő. Symbian, progik támogatása, és miegymás.
Köszönöm szépen a kimerítő választ, ezzel sokat segítettél.
Üdv. Gábor

(#669) Zsolto válasza gabor89 (#668) üzenetére


Zsolto
őstag

Világos a választás a 6300 és a 6120C között is: Azonos áron a 6120C sokkal többet nyújt, és csak egy (két) hátránya van a 6300-val szemben: vastagabb és nem fémből készült.

Nekem van egy HTC TyTN okostelóm, szóval a 6120C tudása nem fog hiányozni, inkább egy apró, mindig kéznél levő mütyürtelefont szerettem volna. És hát a 6300 toronymagasan viszi ezt a lécet :))

Örülök, ha segíthettem, szia:
Zsolt

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#670) bepe79


bepe79
addikt

Azert ennyire ne huzzuk mar le kerem szepen a Samsung D900i-t. Es ahogyan egy topiktars tanacsolta nekem a kozelmultban, foleg ne hasonlitsuk Symbianos telokhoz, mert az nem fer enyhen szolva. A D900i igenis nagy tudasu, hatranya, hogy nem Symbianos, es nem lehet sz@rratelepitgetni. Viszont ha vegignezunk a regebbi modelleken (az elodjein), akkor igenis sokat fejlodott:

1., nem szall el a telo (vagy az akksija), ha toltes kozben ki-be kapcsoljuk, mint a D600 az eslo soft-jaival

2., tud egyszerre csorogni es rezegni

3., a D900 felturbozott valtozatat kapjuk a penzunkert, ami mar onmagaban (a sima D900) sem tudott keveset

4., gyonyoru szep (a 6120c es a 6300) a nyomaba sem erhet ilyen szempontbol..

De meg az N95 sem, nekem van egy N95 is, es ugy veszek melle egy D900i-t most, mert ehhez kepest a Nokia csak egy feltegla.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#671) Zsolto válasza bepe79 (#670) üzenetére


Zsolto
őstag

Nem húztam le a D900i-t, csak őszintén leírtam a véleményemet, miután komolyan fontolóra vettem mindkettő megvásárlását. Sajnos tény, hogy a "fejlődés", amiket említesz, olyan dolgokról szól, amiket már a D900-ban sem lett volna szabad elkövetni. És ehhez jön, hogy kivették belőle a PicselViewert, ami sokak szemében (számomra is) KO-tényező volt. Az pedig nyilván ízlés dolga, hogy kinek mi tetszik esztétikailag jobban, én bevallom őszintén, a 6300-át szebbnek látom a D900i-nél, pedig ezt soha nem gondoltam volna magamról -- igaz, korábban nem is láttam élőben a 6300-t.

És remélem, abból, amiket leírtam, érződik, hogy bánatosan vettem tudomásul a véleményem megváltozását, én őszintén szertettem volna egy D900i-t, szó sincs arról, hogy elvből fikáznám, mint a márka-hitviták gerjesztői teszik oly gyakran. És azt se feledjük, hogy nem vagyok Nokia-fan, sőt. SE-fan voltam (K750i), vehettem volna a Pannonnál 30k-ért egy W850i-t, fogtam a kezemben, és mégsem vettem meg. Nem könnyű folyamat a választás, sok mindenre rá kellett jönnöm út közben.

Azért is olvasom még a D900i topicot, mert kötődöm ehhez a telóhoz, mindig is fogok.

:R

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#672) cettlee


cettlee
őstag

bakker nekem semmi bajom nem lenne ezzel a samsunggal ha a picsel viewer lenne benne.miazhogya sima d900ba van ehhez meg eccerüen szerezni se lehet semmi használhatot? szánalompatkányok ezek a samsungg szoftverfejlesztök

(#673) cettlee


cettlee
őstag

[link]

ezt probálta vki? waprol akarom telepitteni de aszongya tul nagy a jar.hüje ez

(#674) Zsolto válasza cettlee (#673) üzenetére


Zsolto
őstag

Én nem, de Pistabaa az 579-es hsz-ben már beszélt róla, mint olyasmiről, ami működik.
Apám, micsoda weboldal már ez? Azok a villogó csaliablakok, brrrr....

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#675) cettlee


cettlee
őstag

eza docviewer ugyanaz mint a mobile doc?

(#676) slycs


slycs
csendes tag

sziasztok

van valaki aki a D900i képminőségével nincs megelégedve?
az is jó lenne ha tudnám valamihez hasonlítani, mert eddig csak BenqSiemens 2Mpixeleséhez tudtam hasonlítan, de az mesze felülmúlta..

üdv

(#677) bepe79


bepe79
addikt

Megjott a D900i-m. Az N95-omet tartom meg elsodleges phone-nak, es a D900i lesz a masodlagos. Ami kapasbol meghokkento, hogy nem tudom a D900i bill. hangjat kikapcsolni, mert nem engedi. A key tone / button tone inaktiv a Sounds menuben... A menubol valo reset sem segitett. Ez egy SIM-free telo, de Vodas volt, es fuggetlenitve lett. Mit lehet ezzel tenni? Van valami otletetek?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#678) slycs válasza bepe79 (#677) üzenetére


slycs
csendes tag

onnan nem lehet kikapcsolni a bill hangot, de ha kilépsz a menüből akkor a jobb oldali hangerő szabályozóval le tudod kapcsolni, vagy csak halkítani...
ez persze nem oks így me véletlenül néha lehet h bekapcsolodik, teljesen nem lehet kikapcsolni..
na de milyen képeket készít a D900i?

(#679) legiaap válasza slycs (#678) üzenetére


legiaap
nagyúr

A 3 MP-es kategóriába ez a teló meg a sima D900 készíti a legjobb képet

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#680) bepe79 válasza slycs (#678) üzenetére


bepe79
addikt

Koszi a valaszt, isten vagy! :R Nekem bal oldalon van a hangeroszabalyzo, es sikerult a key tone-t 0-ra vennem, es igy nincs hangja! A kamerat meg nem teszteltem, de fogom!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#681) legiaap válasza bepe79 (#680) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vagy pedig kinyomod a témát és akkor már le tudod venni a bill. hangot
Előbb utóbb ugy is megunod és akkor majd benyomsz egy hátteret

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#682) bepe79 válasza legiaap (#681) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem a tema (a hatter) egy homokos part es egy bicikli (hogy miert azt nem tudom...), mert UK-s a telo, es itt vettem Angliaban. Csak a bill hang volt zavaro, tehat most mar full elegedett vagyok vele!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#683) slycs válasza legiaap (#679) üzenetére


slycs
csendes tag

én is úgy tudom h a D900i kategóriája legjobbja, pont ezért furcsa hogy ilyen rossz minőségüek a képek! küldenél nekem pár képet h a tiéd milyen?

(#684) legiaap válasza slycs (#683) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem D900-am volt.
Képeket sajnos nem tudok mutatni,mert már nincsenek meg.
Azóta új gépem is lett és nem írtam ki.
Pedig azt hittem ki vannak írva és még csak most nézem,hogy nincsenek.
:W :W :W
De hidd el nagyon jó képeket készít és Makróba verhetetlen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#685) Dr.Anonymus válasza slycs (#683) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem vidd vissza ha gond van a kamerával
itt láthatsz egy jó alapos tesztet róla, sok fotóval, elvileg ilyen szintet kellene produkálnia...
katt

(#686) cettlee


cettlee
őstag

(#687) bepe79


bepe79
addikt

Atallitottam a D900i-met Wallpaper-rol Theme nezetre (a nyelv is angol, nem is tudok magyart valasztani), es a hatterem a Big Ben es a Westminster lett kivilagitva az ejszakaban, es az egen szallnak a hullocsillagok.. :D Impressive.
Nagyon meg vagyok vele eddig elegedve, es egy szemernyit sem lotyog, ugyhogy eloleptettem elso szamu telova, es az N95 lett a masodlagos phone. :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#688) bepe79


bepe79
addikt

Az elso nagyobb meglepetes most ert, gondoltam feltelepitem a Samsung CD-rol a szukseges progikat. A Samsung PC Studio kozli, hogy This operating system is not supported. Vista Home Premium-ot hasznalok az alairasbeli laptopomon (legalis). Ilyenkor mi a helyet? Van ujabb verzio belole, ami tamogatja a Vista-t?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#689) bepe79


bepe79
addikt

A masik, hogy az USB es a tolto helyet megint egy olyan kis muanyag vacakkal fedtek el, amit ha kinyitok, es csatlakoztatom az USB kabelt pl., akkor olyan erzesem van, hogy pillanatok mulva le fog torni az a kis fedlap.. Mert mintha a szentlelek tartana csak. Miert nem lehet akkor fedlap nelkul csinalni, uresen hagyni, ha ennyire rozoga kis ize vedi?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#690) Viktor0610 válasza bepe79 (#688) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van már Vista-kompatibilis szoftver a gyártó honlapján...

Samsung Galaxy A54

(#691) Pistabaaa válasza cettlee (#675) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Elvileg igen. Nekem 500kb-os és azt hiszem pontosan ennyit enged letölteni WAPról.

Egyébként pedig arról az oldalról van, amit ajánlottam. Illetve itt van még a többi terméke a gyártónak.

(#692) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Ja egy kis tapasztalat: ma azt hiszem teljesen feltöltöttem a telót (jó sokáig hagytam a töltőn) és hazaúton megnéztem újabb két epizódot (kb. 2x42 perc). Ám ezúttal a fényerőt levettem 1-esre. Így a két rész megnézése után is még 2es szinten volt az akksi és még tudtam utána is zenét hallgatni (kb. egy óráig még ment a zene). Most is még egy csík van az akksin, de a fényerőt már visszatettem. Tehát egy 2 órás film megnézésre mostmár azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy alkalmas a mobil (jó persze nem egy mozi, de pl. sorozatok nézéséhez teljesen jó, így is végig lehet izgulni a részeket és eléggé el lehet feledkezni a külvilágról... :P).

:K

(#693) bepe79


bepe79
addikt

Megint lenne kerdesem. A kijelzo felso reszen virit ket ikon, amikrol fogalmam sincs, hogy micsodak. Az egyik egy feher G betu kek negyzetben :F , a masik pedig egy sarga teglalapban levo hangjegy... :F Ezek mit jelentenek?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#694) blokad válasza bepe79 (#693) üzenetére


blokad
senior tag

Szerintem a G a gprs elérést jelenti, hogy van a hangjegy meg azt, hogy hangos, hangos és rezgés stb.

(#695) Pistabaaa válasza bepe79 (#693) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Igen, ahogy blokad is írta: G, mint GPRS, adott esetben E, mint EDGE. Hangjegy: sima csörgés, hangjegy mellett három növekvő sáv: erősödő rezgés, hangszóró áthúzva: halk üzemmód, stb. stb. Illetve itt lehet ugye még a memóriakártya jele ha van a telóban, aktív ébresztőt jelző ikon, Bluetooth bekapcs (illetve villog pirosan ha használod), fülhallgató csatlakoztatva jel és ilyesmik, biztos kihagytam párat. :B

(#696) blokad


blokad
senior tag

Jajj bazze de várom már a holnapot, akkor hozzák a d900i-m, lehet, hogy lesz sok kérdésem, bár már az egész témát átnyaltam.

(#697) Pistabaaa válasza blokad (#696) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Elhiszem!
És nem fogod megbánni! :K
Kitartás addig is! :))

Hopp, előző hsz-omban elírtam: hangjegy mellett három csík az erősődő csörgés értelemszerűen és nem rezgés. :B

(#698) blokad válasza Pistabaaa (#697) üzenetére


blokad
senior tag

Remélem is, hogy nem fogom.

(#699) bepe79


bepe79
addikt

Ujabb kerdes: megoldhato valahogy, hogy keszenleti modban (amikor full sotet a kijelzo) mutassa az idot (meg esetleg meg a datumot is)?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#700) blokad válasza bepe79 (#699) üzenetére


blokad
senior tag

Valahol a fórumban is írták, hogy nem, valami túl nagy kijelzőre hivatkozva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.