Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) royalka válasza Bibby (#1200) üzenetére


royalka
őstag

Lehet hogy még nincs!!

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1202) marcell4500 válasza Bibby (#1200) üzenetére


marcell4500
csendes tag

Miért nem veszed inkább egy simma t-mibilos üzletben, én tudtam ma venni. Ráadásul az üzletben nem csak fekete hanem ezüst színű is volt.

(#1203) Viktor0610 válasza Bibby (#1200) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván azért, mert akkor minden dealer így vásárolná meg...

Samsung Galaxy A54

(#1204) d_joco


d_joco
csendes tag

Hali! Megtudnátok mondani, hogy a D900i-t hol gyártják? És az akksit is! Mert úgy hallottam, hogy újabban vannak kínai samsung telcsik, amikkel a baj szokott lenni. Mellesleg ez a telcsi most dominoba 25 rugó, a sima d900 meg előfizuval is sokkal több volt... Szóval ez érdekelne. Köszi!

(#1205) royalka válasza d_joco (#1204) üzenetére


royalka
őstag

Már boccs de én meg 3 hete vetetm 43 ba

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1206) fnatic


fnatic
tag

Uhh kemény ez az új akció T-nél, valszeg én is beruházok egyre köv héten.. (pedig LG KE970-et akartam, az jobban tetszik, de hát ez mégiscsak többet tud és olcsóbb is..)

(#1207) royalka válasza fnatic (#1206) üzenetére


royalka
őstag

Jah, de lehet az lg tovább bírja aksitanilag.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1208) marcell4500


marcell4500
csendes tag

Akkúról:
Én vasárnap 15 óra körul hoztam hazza T-mobile -ból és folyamatosan nyomkodtam tegnap és mai is és még egy csik sem ment le róla. Töltöre elösször szerintem majd csak szerdén rakom.

(#1209) Loretto


Loretto
veterán

Akinek van rálátása, hét második felében lesz még készleten, vagy addigra már csak az üres polcok várnak?

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#1210) cigam


cigam
félisten

Régebben említve volt az Orange féle módosított 900i fw. Viszont azon az oldalon nemtalálok info-t,hogy miket módosít az eredetihez képest.
Van leírás erről vhol?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1211) fnatic


fnatic
tag

Nah megvettem én is ma:)

(#1212) endorf


endorf
tag

Hali.

Legyen szíves valaki megmondani,h a most kapható T-mobilos D900i(24900FT) elő vagy hátlapján rajta van-e a T-mobile logó???

(#1213) endorf


endorf
tag

Ja...és még annyi,h videó lejátszásnál lehet teljes kijelzőbe kitenni???(anno D600-nál 1-es gombbal lehetett ilyet csinálni)

(#1214) fnatic válasza endorf (#1212) üzenetére


fnatic
tag

Nincs rajta logo.

(#1215) Diego! válasza fnatic (#1214) üzenetére


Diego!
senior tag

Az mondjuk pozitív...csábít is meg nem is

(#1216) marcell4500 válasza endorf (#1213) üzenetére


marcell4500
csendes tag

Lehet teljes kijelzőbe tennia videókat csak nem az 1-es hannem a # gombbal

(#1217) endorf válasza marcell4500 (#1216) üzenetére


endorf
tag

Köcce!!!

(#1218) fnatic


fnatic
tag

Kár, hogy nincs benne picsel viewer.. És nem is tudom megnyitni a fájlokat (doc, txt... stb), vagy csak én vagyok a béna? :o
Valaki esetleg felrakta már a progit D900i-re?

(#1219) Viktor0610 válasza fnatic (#1218) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont ez a lényeg.
A Picsel Viewer felel ezen fájlok futtatásáért.

Mivel nincs ez a program a telefonon, ezért nem ismeri azokat fel...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1220) cigam


cigam
félisten

Az e-mail/sms érkezésére figyelmeztető jelzés egyszeri, vagy periódikusan ismétlődik amíg el nem olvasom?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1221) diegho


diegho
nagyúr

tegnap vettem egy ilyen szürkét liláknál. kérdésem az lenne, hogy a billentyűhangot hogyan tudom kiszedni? sötéten jelzett a menüben, nincs választási lehetőség. :F

(#1222) marcell4500 válasza diegho (#1221) üzenetére


marcell4500
csendes tag

a billenytyű hangot nem a menűben tudod állítani hanem a főképernyőn a hangerő gombokkal tudod szabájozni.

(#1223) d_joco válasza diegho (#1221) üzenetére


d_joco
csendes tag

Szia!

Én ma vettem és kellet jópár perc, mire rájöttem. Szóval :)

Beállítások - Kijelzés beállításai - Tárcsázási képernyő - Betűtípus - "és itt állítsad Normál-ra", mert akkor rendes számokat fog írni és ahhoz már enged billentyűzethangot is, illetve ki is lehet kapcsolni. Logikus, csak komplikált megoldás...

;)

(#1224) marcell4500 válasza fnatic (#1218) üzenetére


marcell4500
csendes tag

Szöveges dokumentumokat nem lehet megnézni a telefonnal, hacsak nem telepíted fel a mobiledoc nevű java alkalmazást. [link]

(#1225) diegho válasza d_joco (#1223) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi, eddig megszoktam az ésszerű megoldásokat, látom ezzel a telóval elvontan kell gondolkozni :D

de kérdezek még: az órát ki lehet tenni a képernyőre valahogyan? mármint hogy mindig látható legyen.

(#1226) legiaap válasza diegho (#1225) üzenetére


legiaap
nagyúr

Miért ne lehetne kitenni?
Hisz mindig kinn az óra, kivéve mikor elsötétül a kijelző

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1227) d_joco válasza diegho (#1225) üzenetére


d_joco
csendes tag

Hát ezt még nem találtam meg. :)

De én is kérdeznék valamit: Vannak ugye gyorsbillentyűk, meg speciális gyorsbillentyűk, amik ugyanazok a négy navigációs gombok. Akkor most hogy van ez? :R

Jah.. és a felugró ablakokat nem lehet vhogy kikapcsolni? :U

[ Szerkesztve ]

(#1228) diegho válasza legiaap (#1226) üzenetére


diegho
nagyúr

épp ezaz akkor legyen kint mikor elsötétül. k750i-men ezt meg lehetett csinálni, hogy az óra ment szürke hátérrel kint folyamatosan, ezen meg billentyűzárat fel kell oldanom, hogy megnézzem mennyi az idő :F

(#1229) d_joco válasza diegho (#1228) üzenetére


d_joco
csendes tag

Nem kell feloldani, mert ha megnyomsz egy gombot, az összes infót láthatod a háttérben. (térerő, akku, dátum, idő) Szerintem korrekt ez így. Bár igazából én is keresgéltem először, hogy hol lehet szürkén ugráló órát beállítani...

(#1230) diegho válasza d_joco (#1229) üzenetére


diegho
nagyúr

én kinthagytam a parlamentes hátteret az analóg órával, nos ha megnyomok egy gombot se a dátum se az óra nem látszik, csak hogy ne legyen egyszerű :D rögtön megnézem manuál háttérrel.

(#1231) legiaap válasza diegho (#1230) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nyomd meg hosszan a hangerő gombot (valamelyiket), mikor sötét a kijelző és láss csodát látni fogod a lent felsorolt dolgokat

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1232) diegho válasza legiaap (#1231) üzenetére


diegho
nagyúr

mondom, hogy nem megy... a parlamentes témánál semmi infót nem hagy fent, csak ha külön hátteret használok.

(#1233) d_joco válasza diegho (#1232) üzenetére


d_joco
csendes tag

Nálam sem mutatja lezárt billzettel a parlamentes háttér az infókat, csak ha először megnyomom a középső gombot, majd utána ismét, csak hosszan. Akkor már van óra is. Eszméletlen megoldás. :D

(#1234) diegho válasza d_joco (#1233) üzenetére


diegho
nagyúr

szívesen megmutatnám a tervezőmérnöknek mi a véleményem róla :D no mindegy beraktam a cseresznyét háttérnek, viszont így meg digitális az óra... :O

(#1235) xxFeryxx


xxFeryxx
csendes tag

Ma énis vettem egy ilyen telot :)) Az eggyetlen bajom vele az a navigácios gomb(felfelé nyomni) nincs olyan nagy kezem de mégis kínlódok vele :W

(#1236) SamuG


SamuG
csendes tag

szintén ma vettem egyet t-mobiléknál. van és lesz is még belőle, ha esetleg valaki szeretne még vásárolni.
a kedves T honlapján tegnap még csak fekete színt mutatatott, mire ma megyek be a boltba kérdezik, hogy milyen legyen... amire néztem bután és most megnézve már van ezüst is. esetleg valaki aki ezüstöt vett tudna képet küldeni a készülékéről mail-ben? googlén vagy csak sablonképeket vagy kis méretű képeket találtam.

(#1237) d_joco válasza diegho (#1234) üzenetére


d_joco
csendes tag

Én most meg azon vagyok kiakadva, hogy mivel épp most merül először le, nem enged se blutetooth-szon fogadni fájlt, se fényképezni, se zenét hallgatni, ha már villog az akku. Jahj! Ezek az apró dolgok de bosszantóak és a felugró ablakokat továbbra sem tom kikapcsolni. :(((
Viszont az tök jó, hogy a témobil nem hagyta rajt a kezenyomát. semmi bugyilila menü meg logó. Meg ennyi pénzért sztem akkor is megérte, sőt még jól is néz ki :)

[ Szerkesztve ]

(#1238) legiaap válasza d_joco (#1237) üzenetére


legiaap
nagyúr

A felugró ablakokat nem lehet kikapcsolni. Valakinek ez nem tetszik...nekem hasznos volt.
Lemerülés előtt pedig az akku kímélés miatt nem enged semmit sem. Így a pittyegéstől kezdve még percekig készenlétben marad a telefon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1239) diegho válasza d_joco (#1237) üzenetére


diegho
nagyúr

nagyon jól néz ki és elegáns, nekem főleg ezért kellett, na meg lapos. így is mindig tele van a zsebem: pénztárca, üzlet külcs, kocsikulcs, papírzsepi :D, telefon, egyéb. igaz most 2 telót cipelek szóval semmivel nem vagyok előrébb, nem tudom mit csináljak a régi K750i-vel, lehet megtartom, annyira hozzámnőtt, imádom azt a telefont, tökéletes lenne, ha kicsit vékonyabb lenne, meg elegánsabb, de nem az, így kénytelen vagyok samsungot használni :D

jah amúgy enyém szürke. csináljak róla képeket? k750i-vel tudok nyomni róla.

(#1240) d_joco válasza diegho (#1239) üzenetére


d_joco
csendes tag

aha. :) Megnézném milyen szürkében. Köszi előre is!
Ja, hát kár, hogy a felugró ablakokat nem lehet állítani, de majd megszokom...

[ Szerkesztve ]

(#1241) d_joco


d_joco
csendes tag

az akku amúgy milyen? nektek mennyit bír? kell formázni?

(#1242) fnatic válasza d_joco (#1241) üzenetére


fnatic
tag

Én ma reggel vettem le a töltőről, hát kiváncsi vagyok mennyi ideig fogja bírni!

(#1243) SamuG válasza d_joco (#1241) üzenetére


SamuG
csendes tag

nem fogsz vele rosszat tenni, ha megformázod

(#1244) legiaap válasza d_joco (#1241) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igaz nekem D900-am van nem az i-s verzió, de egy kutya. Nekem az elején 2-3 napig bírta azt a végére már 3-4 napig. Használattól függ persze.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1245) legiaap válasza SamuG (#1243) üzenetére


legiaap
nagyúr

De jót sem!
Felesleges formázgatni, meg 16 órás töltéseket adni neki.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1246) diegho


diegho
nagyúr

szürke:
1
2
3

rajta van még a védőfólia azért ilyen újlenyomatos a kijelző :D

(#1247) SamuG válasza legiaap (#1245) üzenetére


SamuG
csendes tag

Régebben az akksikat töltelenül adták az új telefonokhoz és szinte mindig elmondták jótanácsként, hogy formázza a leendő tulaj első töltésnél. Manapság, jelen esetben a d900i-nél is már töltve van az akksi "gyárilag". Ez akkor ha jól értem azt jelenti, hogy nyugodtan lehet tölteni normálisan első töltéstől kezdve?

(#1248) SamuG válasza diegho (#1246) üzenetére


SamuG
csendes tag

Köszönöm a képeket! :R

(#1249) diegho válasza SamuG (#1247) üzenetére


diegho
nagyúr

nem, a lithium ion jelenti azt hogy nem kell formázni és amit a boltosok mondanak az baromság, mert nem értenek hozzá. ezeket az akksikat nem tudod túltölteni és nem szeretik azt se ha teljesen lemeríted őket.

(#1250) SamuG válasza diegho (#1249) üzenetére


SamuG
csendes tag

a régebbi típusoknál (pl nokia 3210) ott még ha jól tudom nem volt lithiumos és akkor azért kellett formázni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.