Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) South Velen válasza just (#799) üzenetére


South Velen
addikt

Hát az SD-t biztos nem... A 2gb-s microSD-t ugy tudom igen

#800: NEM

[ Szerkesztve ]

(#802) thom79


thom79
tag

Még egy kérdés hogyan tudom kitenni a kijelzöre az órát, lezárt billnél hogy azt mutassa képernyőkímélőnek vagy minek...
THX!!

(#803) South Velen válasza thom79 (#802) üzenetére


South Velen
addikt

Sehogy.
De minek? Megnyomod a piros gombot és szép stilusosan megjelenik az óra.

[ Szerkesztve ]

(#804) thom79 válasza South Velen (#803) üzenetére


thom79
tag

Ja azt vágom csak a szokás hatalma, eddig minden telom igy csinálta!!!!
És kép nézegetés full kijelzön ??? az menne vhogy???

(#805) thom79 válasza just (#799) üzenetére


thom79
tag

A 2gb micro sd-t biztos, nekem az van benne!

(#806) blokad válasza thom79 (#804) üzenetére


blokad
senior tag

Csak a telefonnal készített képeket lehet full kijelzőn nézni.

(#807) scitec10


scitec10
csendes tag

Helló mindenki!
Tegnap vásároltama egy D900i-t...:)
Kaptam hozzá egy fülest. Tudok-e ezzel hívást fogadni? Ha igen mit kell beállítani ahhoz hogy működjön?

(#808) legiaap válasza scitec10 (#807) üzenetére


legiaap
nagyúr

Persze hogy lehet...nem kell beállítani semmit se.
A fülesen kell lennie egy gombnak és azt ha hosszan nyomod akkor fogadja a hívást asszem,vagy röviden kell nyomni?
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#809) scitec10 válasza legiaap (#808) üzenetére


scitec10
csendes tag

Köszi szépen a segítséget!
A hosszan nyomom a nyerő!:)

(#810) Adam87


Adam87
csendes tag

Sziasztok! Van egy jó hirem a d900i-seknek. Be lehet állitani háttérképet a letöltött képekböl is egész képernyösre csak a multimedia managerbe át kell állitan (crop) 240x320-ra, vissza telefonra és máris egész képernyös.

(#811) K.Viktor16


K.Viktor16
tag

Hali!
múlthét szerda óta vagyok boldog tulajdonosa egy d900i-nek..
viszont problémám van a géppel való összekötéssel..
legelőször cd-ről raktam fel, működött is, aztán gép fagyott egy dvd miatt, utána már nem kapcsolódott a géphez..
progi uninstall, találtam itt olyan verziót ami elvileg jo mindenhez és überkirály stb. szal uninstall, gép restart, felrak, fel is ismerte, egyszer..másnap már szar volt.
És most megint ujraraktam cd-ről, előtte letöröltem usb drivereket is, azt is ujraraktam, és most nem ismeri fel.
Ha rádugom gépre, eszközkezelőben látja a modemek között, de ha rámegyek diagnosztikára ott már kiirja h nem kapcsolódik stb..pc studio se látja, természetesen a teló modem módban van. háttértár módban sajátgépben látom.
ötlet?
help pls!! köszi előre is

Ride 4ever!!

(#812) Musti


Musti
csendes tag

Hello mindenki......!
Tudna nemkem segíteni valaki abban a kérdésben hogy a D900I tudja e kezelni a 4 Gb-os memóriakártyát?

Köüszi

(#813) tibi0307


tibi0307
csendes tag

Kétlem h elbírja a 4 Gb-os memót, ha mégis akkor nagyon lassú lesz, nekem 2 Gb-ossal is be-be lassúl....
Sima D900-nál hiába méretezem át a képeket progival, ugyanolyan lesz...mi lehet?

tibi

(#814) blokad válasza Musti (#812) üzenetére


blokad
senior tag

Szerintem se kezeli. Max a 2 GB-t

(#815) Sved


Sved
csendes tag

Sziasztok!!
Ha már kérdezték korábban akkor ez van, de nem olvasomm rendszeresen a fórumot így nem tudom ;). A lényegre térve, azt szeretném megtudni, hogy a d900i-m használható lenne-e valami módon bluetooth HID eszközként?
Vagy esetleg valami JAVA szoftver nincs esetleg ami alkalmassá tenné a telefont h vezéreljem a gépem?
Előre is köszi a válaszokat!

(#816) Sved


Sved
csendes tag

Ha már a telefonról beszélünk.. :)
Őszintén szólva megbántam h ilyen telefont vettem 3 hónapja..
Nem olyan felhasználóbarát mint egy sony-ericsson, és képességei is gyengébbek.
Azért a sony-e.-t hoztam fel, mert egy vacak k700i-m volt, de azzal pl az üzenetek szinkronizálása gépre egy nagyon egyszerű és gyors művelet volt, itt viszont rémálom..
Maga a telefon recseg-ropog, pedig vigyázok rá, de mégis..
A kamera lehetne jobb is, illetve a kódoló technika, láttam más 3mpixeles kamerával felszerelt mobilt milyen képet csinál, és szebbet (az is egy sony-ericsson volt). Hang.. fülesben jó, a külső hangszóró nem a legtutibb. A külseje miatt szeretem, de sajnos ennyi.. A java feltöltést bár meg tudom oldani, elég nehézkes.. Ha lejár a gari természetesen firmware frissítés lesz, de addig.. Másik: ha már ki volt írva a specifikációnál az office dokuk kezelése, akkor elvártam volna h tényleg tudja..
A téma szép igen.. ez nem életbevágó :)
ez van..
Valaki segítsen, h HID eszközként tudjam kezelni!!! :)
köszii

(#817) legiaap válasza Sved (#816) üzenetére


legiaap
nagyúr

A másik 3 MP-es telefon csak nem egy K800i lenne vagy egy K810i???
És azokat tartod jobbank,mint ezt?
Érdekes...miben is jobbak a kamerát nézve?Meg mondom a vakuban,azt ennyi.
A D900 ill. D900i a kategóriájában az egyetlen,mely képes rendkívül közeli képeket lefotózni remek minőségben.Nos az SE erre már nem képes.
A téma váltás hiányát viszont jogosnak vélem.Azt én is hiányoltam.De azért valljuk be a gyári témája sokkal elegánsabb és letisztultabb,mint az SE-k "tamagocsi" menüje.
És,hogy a D900i recseg...na ne.Összetéveszted az SE-vel nem?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#818) Sved válasza legiaap (#817) üzenetére


Sved
csendes tag

Ropogás: Nem, nem tévesztem össze.. Sajnos pl a széleket megnyomkodom (nem erősen nem kell félreérteni :) ) akkor is nagyon hallható..

(#819) South Velen válasza Sved (#818) üzenetére


South Velen
addikt

Recsegett, mint állat, az enyém is.
Kameraban viszont tényleg ott volt nagyon

[ Szerkesztve ]

(#820) blokad válasza Sved (#818) üzenetére


blokad
senior tag

azért"lötyög picit, mert slide, ha nem lkötyögne, akkor szorulna és karcolna, enyém is lötyög, de nem kell a szélét nyomkodni öszecsukva kinyitva nekem betonstabil az egész.

(#821) Scoobyka


Scoobyka
addikt

valaki találkozott már oylan hibával,hogy a felfele gomb nehézkes lenyomni?....vagy ennek idő kell mig bejár vagy ez rossz darab volt?...
Ilyenkor ugye visszalehet vinni,hogy cseréljék márik darabra?(3napon belül vagyok,mert ma vettem)

(#822) K.Viktor16


K.Viktor16
tag

Sztem vidd vissza, nem kell annak bejáródni..

Enyémre senki semmit?:/
Még oké fájlok másolását megtom oldani majd memóriakártyával is és akkor nem kell pc studio de hosszútávon ez nem lesz igy jo:/

Amúgy, recsegés ropogás érdekes, sztem nagyon rendben van minőségileg..(jó oké 1 hetes majd később meglátom milyen lesz..)
Kamera meg, énis láttam már jópár telefonos képet, és nemtom melyik csinál ennél szebbet:)
Engem igy hirtelen csak a java alkalmazások nehézkes telepítése zavar..
aksi tök rendben van, kijelző fullos, gombok, slide mind fullosak.

[ Szerkesztve ]

Ride 4ever!!

(#823) Scoobyka


Scoobyka
addikt

mennyi a belső memója ennek a telefonak? mindenholm más van....20mb??...mert már elfogyott ea helyem és nem látom sehol az összes memória mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#824) Scoobyka


Scoobyka
addikt

ez a telefon vagy hibás vagy nem tom,de nincs 60megás helyem.

(#825) K.Viktor16 válasza Scoobyka (#823) üzenetére


K.Viktor16
tag

70MB a beépített..

Ride 4ever!!

(#826) Scoobyka válasza K.Viktor16 (#825) üzenetére


Scoobyka
addikt

na amit én látok memoriánál :
Memória állapot osztottnál:
mms: 1805 Kb
email:0
saját fájlok: 11543 Kb
elérhető: 72 Kb

na most ez hogy?????....még a java 4et beszámítva is közel sincs a 60mb-hoz

agyam eldobom.

jótállási jeggyel sztem holnap megyek vissza,blokkot meg nem adot :(( ....pedig nagyon tetszett ez a teló,de sztem holnap vagy csere egy normálisra vagy más tipus.

[ Szerkesztve ]

(#827) Scoobyka


Scoobyka
addikt

na most már hoztak újra jó d900iket...

amúgy szerintettek érdemes ilyen telót venni vagy inkább az u600-at érdemesebb....nekem régebben volt u600am elég sok gond is volt vele,de megszerettem a hibáival....a d900i nem tud doksikat kezelni,képet csak kisméretben lehet nézegetni,mp3 lejátszó felület meg régebbi típusú,de a csuszkája atomstabil.....a kettő között 7 a külömbség.

szerintettek melyiket érdemesebb?

(#828) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok,

Tegnap láttam, hogy függetlenül 50 a MM-ban a westendben, elgondolkodtam...
ami konkrét negatívum, hogy nem kezeli a profilokat. külön emberekhez be lehet állítani külön csengőhangot? esetleg csoportokhoz? kezel csoportokat? annyira szép a telcsi, de vannak érdekes dolgai...

ja, előtte L760-at akartam venni. de ez sokkal szebb, az meg okosabb. miért nem lehet a 2-t összegyúrni? :(

üdv.,
B

[ Szerkesztve ]

(#829) South Velen válasza benczeb (#828) üzenetére


South Velen
addikt

Ez bőven jobb, mint az L760. Sokkal szebb, sokkal jobb kamera, sokkal szebb kijelzö... De ha kell a 3g akkor L760.

(#830) AMD Power válasza benczeb (#828) üzenetére


AMD Power
titán

Jó árban van most nekünk nagyon a D900i. De csak Metalic Silver van!

A D900i egy nagyon kiforrott konstrukció. Szép kijelzővel jó kamerával.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#831) benczeb válasza South Velen (#829) üzenetére


benczeb
aktív tag

nem kell 3g, inkább a profilokért sírok....
igen, láttam, hogycsak silver, de nekem az nagyon bejön! lehet, a napokban beruházom.
gari ilyenkor Samsung, 1 év, ugye?
ja, és tök érdekes, mert a t-mobile-ban a westendben a parkoló kijáratnál a MM mellett van fekete. tegnap kipróbáltam, fényképezni akartam, és mindenáron azt mondta, hogy húzzam szét a telefont, pedig szét volt...szóval remélem, az a bemutató példány hibája.
hívócsoportok valami infó?

[ Szerkesztve ]

(#832) AMD Power válasza benczeb (#831) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk az MM-ben 1év gari van rá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#833) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Hali.
Mi lehet a gond d900i-vel ha kb 2-3percenként lefagy majd ujraindul? Szinte bárhol ujratud indulni(beállítás, fotó, ébresztő, bárhol!) Új telefon.

Én szoftver hibára tippelnék, de mivel ajándékba lett a telefon adva igy kicsit kínos és szeretném minél hamarabb megoldani a problémát. Van esetleg valakinek olyan szervízes ismerőse aki igy az ünnepek alatt is vállalná a frissítést? Attól félek hogy a GSM bolt ahol vettem, bent tartaná elég sokáig..

(#834) Scoobyka válasza Tufa_ (#833) üzenetére


Scoobyka
addikt

nekem is volt ilyen gondom amikor akartam venni egy másik d900i-t...mindig újraindult...az a baj vele,hogy rossz szoftvert töltöttek rá....tehát szoftfrissités megoldja majd a problémádat....mivel nekem is ajándék lett volna én nem tudtam kivárni a frissitést ezért u600-at vettem végül.

amúgy te magad is megtudod csinálni otthon a szoft frissitést a hozzáadott adatkábellel...csak egy program kell és egy szoft....

keresd meg ezügyben a AS oldalán a forumot ott részletesen leírják a d900i totyikban....sok szerencsét.

(#835) Sved


Sved
csendes tag

Azt mondjátok már meg nekem, hogyan lehetne az sms-eket egyben, nem egyesével lementeni..

(#836) Tufa_ válasza Scoobyka (#834) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Sima D900al még nem lehetett, csak szervíz kábelel.. Ezzel lehet már anélkül is?
Melyik progival, hogyan?

(#837) grabovszki26


grabovszki26
csendes tag

sziasztok.vettem egy D900i-t.
nagyon jó telefon,csak egy próblémám van vele:mindig lefagy.semmi különöset nem csinálok vele csak mondjuk egy sms-t irok,vagy képeket nézek és ujra indul magátol mitöl lehet?
köszi a segitséget :W

(#838) South Velen válasza grabovszki26 (#837) üzenetére


South Velen
addikt

Tényleg "jo konstrukcio" ez a d900I. Nekem is csak bajom volt vele, ilyen szerencsére nem. Szoftverfrissítés segíthet, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#839) grabovszki26


grabovszki26
csendes tag

és esetleg abban tudsz segiteni hogy honnan tudok leszedni hozzá frissebb szoftvert?meg megfelelö programot

(#840) South Velen válasza grabovszki26 (#839) üzenetére


South Velen
addikt

Konkrétumot nem tudok a szoftverfrissítésről, olvasgass vissza, hátha találsz valamit.

(#841) grabovszki26


grabovszki26
csendes tag

sziasztok.
tudna nekem segiteni valaki.szoftvert szeretnék frissiteni a telomon.mert mindig lefagy.
köszi

(#842) toto84


toto84
csendes tag

Hali! Lett volna egy problémám, de mire megírtam a fórumba, megoldódott ;)

[ Szerkesztve ]

(#843) Tufa_ válasza grabovszki26 (#841) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Melyik boltban vetted a telót? Már két emberről tudok aki ugyanannál a gsm bolt "hálózatnál" vett d900i-t és mindnek ugyanaz a baja..

(#844) grabovszki26 válasza Tufa_ (#843) üzenetére


grabovszki26
csendes tag

Leila gsm bolt.a Keletinél az arzenál üzlet házban,fügetlen,tök új

(#845) grabovszki26 válasza Tufa_ (#843) üzenetére


grabovszki26
csendes tag

esetleg tudsz rá valami megoldást?

(#846) noéka


noéka
csendes tag

Sziasztok. Tudnátok abban segíteni, hogy honnan lehetne "igényesbb" játékokat letölteni (ó persze ingyen:)) d900i-re? Előre is köszi!!

(#847) toto84


toto84
csendes tag

Hali! Nektek mennyi ideig bírja az akksija? Kikapcsolt állapotban kell formázni, vagy lehet bekapcsolva is? A 2. töltés után átlagos használat mellett 12 óra alatt lemerült... Olvastam valami kódról, amiben valami menüben lehet állítani, hogy tovább bírja. Ez mennyire igaz? Vagy az újabb szériás telefonok már alapban úgy vannak beállítva? Előre is köszi a választ!

(#848) joe357


joe357
tag

Sziasztok
Egy kérdésem lenne. Barátnőmnek vettünk nemrég egy d900i-t és fotózásnál a ketyerét nem lehet az oldalán lévő fotó gombal elsütni csak a középső ok gombal. Nállatok is így van vagy sikerült egy szoftverhibásat kikapni mert maga a gomb műkszik és alap állapotban hosszan nyomva be is lép a fényképező funkcióba, de onnantól süket a gomb.

(#849) total90


total90
veterán

hi!
hol kell beállítani,hogy a fényképeket a memóriakártyára mentse?angol menüs a telóm,de ha magyar menüfunkciókkal írja le vki akkor is megtalálom.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#850) South Velen válasza toto84 (#847) üzenetére


South Velen
addikt

12 óra az mindenképp kevés, itt valami más probléma lehet. Mit értesz átlagos használat alatt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.