Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) attila6894 válasza legiaap (#100) üzenetére


attila6894
csendes tag

kosz kosz most butykolok

(#102) Lee83 válasza legiaap (#96) üzenetére


Lee83
csendes tag

Kössz a tippet, de azért inkább hagyom 3mp-n, már lassan megszokják, hogy mindenkire rápalancsolok ha fényképezek, hogy NE MOZDULJ! :Y :D
És így autofókusz nélkül annyira nem gáz, csak nem olyan jó a minősége vagy nem? :F
Amúgy mit jelent a mátrix, középre súlyozott és a pontszerű az expozíciómérésnél?
És neked most milye telód van? U600? Kamerája jobb? Vagy miben jobb és miben rosszabb ha van ilyen? :C

(#103) legiaap válasza Lee83 (#102) üzenetére


legiaap
nagyúr

Af felesleges távoli képeken.Azt általában közeli képek elkészítésénél használjuk.
De ha mondjuk bekapcsolva hagyod a minőség ua lesz.
Hogy a mátrix,középre súlyozott és a pontszerű pontosan mit is jelent azzal nem vagyok tisztába,de azt tudom,hogy a mátrixot célszerű használni.Én így jobb képeket tudtam csinálni.
Ajánlom neked,hogy készíts képeket ugyanarról a dologról mind a három beállítás mellett,tedd fel gépre a képeket és vizsgálgasd meg milyenek lettek.
U600 van.Elméletben a kamera jobb,meg a szoftver is.
Azzal nem vagyok megelégedve,hogy vízszintesen kell fotózni.Engem zavar.Kicsit körülményesebb így.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#104) Lee83 válasza legiaap (#103) üzenetére


Lee83
csendes tag

Köszi a választ és a tippeket! :R
:))

(#105) attila6894


attila6894
csendes tag

az volna a keresem hogy mit csinalok rosszul amikor beirom a #*536963# nrem tortenik semmi valami menube kell beirjam? '' allitsuk at a telefont h kepes legyen a java jatekok fogadasara '' miben all ez a lepes? :W

[Szerkesztve]

(#106) attila6894


attila6894
csendes tag

[link] kulomben itt is kaptame egy utmutatot

(#107) legiaap válasza attila6894 (#105) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csak nem befagyott???
:DD
Majd belejössz.Én is így kezdtem.
A lényeg szó szerint kövesd az utasítást.
Képes legyen....:be kell írni a kódot a java miatt és a telefonba is be kell állítani a Java-nál,hogy a kapcsolat internet legyen asszem.
Most így fejből ez jutott eszembe.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#108) attila6894 válasza legiaap (#107) üzenetére


attila6894
csendes tag

ez mind sikerult a programok instal meg osszekotesaz usbn .de azt irja hogy idezem: allitsuk at a telefont h kepes legyen a java jatekok fogadasara es irjuk be a fenti kodot amit az elobb leirtam. az a kerdes hogy csak ugy be kell irni vagy valahova a menube kell beirni. mer sajna nem tortenik semmi szo szerint kovetem de tobbet nem ir errol a muveletrol


[Szerkesztve]

(#109) legiaap válasza attila6894 (#108) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja értem már mire gondolsz.
Az alap képernyőre kell beírni a kódot.
És mikor beírod akkor jelenik meg az a kis fehér ablak a tetején egy üzenettel,hogy oké a balhé.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#110) attila6894 válasza legiaap (#109) üzenetére


attila6894
csendes tag

ez nem tortenik meg
beirom a kodot es semmi ott all akepernyon var valamire de nem tudom mire

[Szerkesztve]

(#111) legiaap válasza attila6894 (#110) üzenetére


legiaap
nagyúr

hm...pedig elvileg történnie kell valaminek.
Kikéne hogy írja,hogy alkalmas java cuccok fogadására,ha beütör alap helyzetbe a kódot.
Próbáld meg kiszedni akkor a java kódót.
A leírás végén szintén ott egy kód,amivel megszünteted a dolgot.
Írd be azt és utána megint írd be az első kódot,hogy tudjon java-t fogadni.
Jobb ötletem nincs.
Próbálgasd.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#112) attila6894


attila6894
csendes tag

megprobaltam beutni az utolso kodot is de az is csak mereng ram a kepernyorol es nem tortenik semmi

(#113) attila6894


attila6894
csendes tag

[Moderálva.
Az ilyesmi a fórumon tiltott.
Viktor0610]

(#114) attila6894


attila6894
csendes tag

elnezest

(#115) EQMontoya válasza attila6894 (#114) üzenetére


EQMontoya
veterán

elnézni a bika szarva között kell ;]

Same rules apply!

(#116) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Szerintetek ezt az ''aksi kisütő'' kódot érdemes D900i-n is kipróbálni? :C
Nem nyírja ki az aksit? :Y

(#117) legiaap válasza Misi 007 (#116) üzenetére


legiaap
nagyúr

Semmi értelme neki.
Benne van a nevében: aksi kisütő
A Lítiumos aksikat mióta kell kisütni???
Akkor töltöd őket mikor akarod és nem kell nekik hosszabb idejű töltés.
Ez egy tévút,hogy ki kell sütni!!!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#118) Misi 007 válasza legiaap (#117) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Mármint én erre gondolok

''*#56658378# -> low batery-> on
mikor merülni kezd tedd vissza off ba és
utána tölcsd fel
érdekesmodon 3nappal tovább birja az aksi''

Szerinted tényleg tovább bírja?

(#119) legiaap válasza Misi 007 (#118) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem
Egy kód neked nem fog segíteni az aksin,pláne nem 3 nappal.
Alaból kb. 3-4 napig bírja a teló,most akkor gondolj bele még plussz 3 nap???
Az már 6-7 napot jelentene.Azaz egy hetet.Mondj nekem olyan telót ami egy hétig birja.
Nem igen tudsz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#120) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hát színes kijelzősbe nemsok olyan van de még a monokrómos időkbe a 6310 igencsak megbírt 1,5-2 hetet is ha nemsokat használtad!
Nokiák közül messze annak volt a legjobb aksija szerintem!

(#121) Lee83 válasza Misi 007 (#120) üzenetére


Lee83
csendes tag

Nekem tök jól bírja az aksi!
Vasárnap töltöttem fel és ma még csak egy csík hiányzik! :C

(#122) Misi 007 válasza Lee83 (#121) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Jah hát ha napi max 2-3 hívásom van és nem hallgatok zenét meg nem baxogtatom akkor nekem is sokáig bírja...

(#123) HIJ


HIJ
őstag

Üdv!

Nemtudom, hogy egyedül vagyok-e ezzel a problémával de hátha tudja valaki a megoldást. Tehát az a probléma, hogy PC Studio 3 programmal próbálok smst küldeni, viszont 160 karakter helyett csak 70et küld el. A program engedi a 160 karakter megírását, de az smsben csak 70 megy el. Alaphelyzetben a teló is csak 70et engedett, de ugye az ékezetes betűk autómatikussá állításával ez 160ra változik, de valamiért ezt pcstudion keresztűl 70 marad.
Tud valaki erre valami gyógymódot?

HIJ

(#124) AS


AS
félisten

Mostantol hivatalosan is kaphato.
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#125) 1010


1010
őstag

attol még hogy nincs fenn a zoldalokun
lehet havonta frissitik

(#126) Rolee14


Rolee14
csendes tag

Sziasztok!

Most fogok venni egy ilyen mobilt, és azt szeretném kerdezni hogy van-e benne TV kimenet? :F :F
Mert egyik oldalon azt olvasom hogy VAN [link], másik oldalon meg azt hogy NINCS[link]. Másik Kérdésem meg az lenne, hogy megéri-e megvennem ezt a mobilt? Én személy szerint nagyon jó dolgokat hallottam róla :DD :C , és kiváncsi lennék a ti véleményetekre!
Köszönöm a válaszokat! :R :R

Sziasztok!

[Szerkesztve]

(#127) HIJ válasza Rolee14 (#126) üzenetére


HIJ
őstag

Szerintem kevesebbet nemtudhat, mint a sima, szóval a lehetőség megvan, de a TV out kábel nem alaptartozék. Tehát külön kell megvásárolni [link]

HIJ

[Szerkesztve]

(#128) hexameter


hexameter
csendes tag

Két hete vettem a d900i-t. Extra Tényleg elég szép képek jönnek ki, jol csuszik, minőségi hangja van ha nem is olyan hangos mint egy hanfalas mobil
Egy pár helyen láttam hogy tudna PDF, DOC meg ilyen fileokat kezelni. Na de nem tud. Vagy valaki segítsen megkérem. Vmit instalálni vagy mi??

u.i.: pls pls pls mert éppen érettségizek ;)

a jövö a jövö

(#129) HIJ válasza hexameter (#128) üzenetére


HIJ
őstag

Pedig elvileg tudnia kéne alapból. Egy Picsel File Viewer nevű programnak kéne ezt kezelnie, ami gyárilag van rajta.

HIJ

(#130) Rolee14 válasza hexameter (#128) üzenetére


Rolee14
csendes tag

Dokumentum megjelenítőnek (Word, Excel, Powerpoint, PDF) pedig télleg kéne rajta lennie alapból. Nem lehet hogy egy olyan ''hibás'' darabot fogtál ki, amin nincs?

(#131) AS


AS
félisten

Vagy rosz helyre másolta be.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#132) hexameter


hexameter
csendes tag

Ez nem hibás az tuti. Haverom vett azon sincs. Sőt másik haverom sima D900-ast vett, azt a feketét, az sem nyitja ://
ona...ha időközben vki rájön estleg...pls irjon, megyek akkor tanulok az érettségire ha már nem megy a pdf ;) szoljatok!(kovacshuni@yahoo.com)

a jövö a jövö

(#133) charston


charston
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki mennyi annak az esélye hogy ez a krómfestés egy idő után lekopik?

(#134) Viktor0610 válasza charston (#133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az én Sharp 770SH készülékem kopásából kiindulva, az esély reális. Százalékokba nem memmék bele. ;)

Amennyiben tokban tartod, és vigyázol rá, jelentősen csökkenhet ez az esély.


MOD:
Ja, még valami. Van belőle ''sima'' fekete is, amiben nincs krómbetét.

Samsung Galaxy A54

(#135) charston válasza Viktor0610 (#134) üzenetére


charston
csendes tag

mondjuk még nincs meg a teló csak azért kérdezem mert h 900 vagy 900i-t vegyek. a 900 mellett a fekete dönt, de ha van i-ből is akkor azt fogom csak még nem láttam sehol

(#136) 1010


1010
őstag

ott van benne megnyitja magátol vele a fileokat
vagy te csinálsz valmit rossul
mert még uj és nerm szoktad meg

(#137) AS válasza Viktor0610 (#134) üzenetére


AS
félisten

Samsungok nem kopnak.. legalábis nagyon kevés.

Faterom gx25 öt je is kopik.

Nekem viszont egy samsung sem, pedig már az 5. ket fogyasztom. :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#138) AMD Power válasza AS (#124) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Bár nálunk nem olcsó. 70K. De ez még mindig jobban bejön mint egy U600.

(#139) Viktor0610 válasza AS (#137) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Faterom gx25 öt je is kopik.''
Ezt meg sem hallottam... ;]

Samsung Galaxy A54

(#140) AS válasza Viktor0610 (#139) üzenetére


AS
félisten

;]
De jo gép! :)
Csak az baj hülye live menü miat nem látja már a betüket.
Igy majd karácsonykor szerzek neki valami gyárimenüs samut. :) Ot jo nagy betük vannak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#141) shiggi


shiggi
csendes tag

Sziaszatok!
Faterom most kapott egy T-mobilos D900i-t és az a gond vele hogy a billentyűhangokat sehogy se tudom kikapcsolni rajta,pedig elég idegesítő hangjuk van.
Egyszerűen nem engedi kikapcsolni :F
Beállítások/Hangbeállítások/Billentyűhangok és itt nem enged rámenni
Nemtom mi lehet a baja.Légyszi segítsetek.
Köszi!

(#142) AS válasza shiggi (#141) üzenetére


AS
félisten

Kikel kapcsolni a téma modot.

Vagy hangerögombkal lehalkitani, de az elözö megoldás az jobb. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#143) shiggi válasza AS (#142) üzenetére


shiggi
csendes tag

:W Na erre nem gondoltam!
Köszönöm szépen!!! :R

[Szerkesztve]

(#144) bejmuller válasza hexameter (#128) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Nem tudom hogy nalad ez-e a helyzet, de a romaniai Orange promocios D900i-jein nincs Picsel Viewer. En is ledobbentem mikor megvettem es latom hogy nincs, de utananeztem es nincs sajnos egyen sem.
Ez van. Az Orange lebutitotta ebbol az egy szempontbol.
Na meg meg az is erdekes hogy egy franciaorszagbol szarmazo keszuleken van magyar nyelvu menu, amit meg itt vasarolsz Valachiaban azon nincs.

Bocsi az ékezetek hiánya miatt!!! :D

[Szerkesztve]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#145) Sajtli


Sajtli
tag

Sziasztok!
Én is nagyon szemezek egy ilyen telefonnal, viszont még soha nem vettem független telefont. Szerintetek hol érdemes megvennem? Pixmania? Vagy valamilyen kis gsm bolt?
Köszi

(#146) Technoise3


Technoise3
csendes tag

Java feltöltés d900ire.innen-onnan összedobva. müködik, teszteltem. (bocs az angolért, de nem volt kedwem forditani, sztem érthetö)
Szükséges programok:

-Softick PPP 2.21
-Java Uploader

Belépsz a Menü / Alkalmazások / Java alkalmazások /Opciók/ Hálózati beállítások menüpontba.
Hozzáférési pont nevének beállítod: internet (a kívánt telepítések után állítsd vissza alapra)
Bejelentkezési azonosító és a Jelszó sorok üresen maradnak, Kiszolgáló Letilt állásba, Profilbeállítások-ban minden marad nullán.

installáld a Softick PPP-t.

Amikor az USB Sharing Mode-hoz érsz, válaszd a ''Use USB port in exclusive mode'' opciót.
Installáld a programot, de még ne futtasd.

Csatlakoztasd a telefont a kábelhez, és ellenőrizd a kapcsolatot vagy a Samsung PC Studio-val (hogy automatikusan kapcsolódik-e), vagy a Vezérlőpult/Telefon és modem beállításai / Modemek fülön kiválasztva a Samsung USB modemet nyomj egy diagnosztikát / Modem lekérdezését. Ha a PC Studio-val ellenőrzöd a kapcsolatot, ellenőrzés után lődd le a Studio-t.

Softick PPP kapcsolat létrehozása és ellenőrzése

Indítsd el a Softicket, amikor megjelenik a tálcán, nyomj rá egy jobbklikket és válaszd ki a Settings opciót. A Bluetooth/Serial fülön ellenőrizd, hogy az a COM port, amely mögött a \Device\ss_mdm0 áll, be legyen pipálva. A többi ne.
Aztán megint jobb klikk a Softickre a tálcán, majd Activate PPP. Feljön egy hibaüzenet az USBPORT.DLL hiányáról, nyomj egy Cancel-t. A kapcsolat létrejön, a Softick ikonról eltűnik a piros X jel, illetve ha fölé húzod az egérkurzort, akkor megjelenik egy ablakban a ''Softick PPP: 1 device(s) connected. PPP is enabled'' üzenet. Ez csak ekkor jó.

Follow the instructions below to get it working for d900i:
1. Enter *#52828378#
2. Enter OTA Type Setting Menu
3. Switch from GPRS OTA to SERIAL OTA
4. Add software or games to Java Uploader (Uploader.exe)
5. Enter #*5737425#
6. Select PPP UP and USB (First time use only else just go straight to step 7)
7. Select SERIAL DOWNLOAD
8. Watch the download
9. Launch the software
10. Switch back from SERIAL OTA to GPRS OTA to get WAP working

[Szerkesztve]

(#147) Technoise3


Technoise3
csendes tag

Ja, és csak Jad. -ot kezel

(#148) Technoise3


Technoise3
csendes tag

Softick: http://makksapka.extra.hu/Letoltes/d600%3bd900/SoftickPPP221.rar

uploader: http://makksapka.extra.hu/Letoltes/d600%3bd900/Uploader.rar

(#149) Technoise3 válasza Sajtli (#145) üzenetére


Technoise3
csendes tag

Pár Gsm boltba érdemes elnézned, rákérdezni mennyibe hoznak ujat. Lehet velük egyezkedni...aztan majd latod meik a legkedvezöbb.

(#150) bejmuller válasza uborka222 (#20) üzenetére


bejmuller
aktív tag

ez a #*22671# es #*22672# nekem nem muxik
vagyis mukodik, felveszi a hangot es eltarolja a sajat hangokhoz(vagy magyarul valahogy igy lehet)
ezzel a felevel nincs semmi baj
de ha bekapcsolom akkor beszelgetes kozbe lenemul a hangszoro, vagyis nem hallod hogy a masik mit mond
ez igy elegge sz@r

a problema orvosolhato ugy hogy felhivsz valakit(vagy valaki felhiv) ramesz a tart-ra(nalam Hold, mivel angol :) ) es begepeled a kodot...
igy mukodik, csak elegge maceras egy megoldas :D

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.