Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) South Velen válasza bejmuller (#1093) üzenetére


South Velen
addikt

És nem lötyög a slide-ja, meg nem is szorul! :DDD Viccet félretéve számomra is jobb a 6300.

(#1102) bejmuller válasza legiaap (#1100) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Csak gondoltam hogy viccesen vetek veget a vitanknak. Nem sikerult. Elfogadom amit irsz. De azt neked is elkell fogadnod hogy en nem azt irtam hogy "Senkise vegyen d900i-t, mert egy nagy f*s" es azt sem hogy "A 6300 a best phone ever". Elmondtam a velemenyemet, javaslatomat es ezt ervekkel, tenyekkel probaltam alatamasztani. Szvsz sikerult. Helyenkent lehet hogy szubjektiven, Mindezt azoknak irtam akik annyira hulyek mint en es nem fontos nekik a kamera :)
Na de errol tenyleg ennyit :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#1103) bejmuller válasza South Velen (#1101) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Azt azert nem irtam mert az egyeni problemam volt a d900i-vel, es nem mindenkinek volt szar a slide. Nalam szonyu volt :) dehat az mar egy masik mese, mert egyedi eset volt (illetve ez igy nem teljesen igaz...na de mind1)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#1104) darnellsmith válasza South Velen (#1101) üzenetére


darnellsmith
senior tag

szerintem inkább d900i. nekem olyan klasszikus a formája a 6300-nak, nem tetszik

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1105) South Velen válasza bejmuller (#1103) üzenetére


South Velen
addikt

Nálam szorult rendesen.

darnellsmith: formára szerintem is D900i a nyerő

(#1106) darnellsmith válasza South Velen (#1105) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nálam teljesen jól működik szerencsére ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1107) blokad


blokad
senior tag

Nem tudja valaki, lehet-e rá nyakpántot rakni?:) Mert nem találtam rajt lyukat.

(#1108) legiaap válasza blokad (#1107) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem lehet

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1109) darnellsmith válasza blokad (#1107) üzenetére


darnellsmith
senior tag

max át lehet fúrni elvetemülteknek :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1110) Llew


Llew
senior tag

Üdvözlet!

Tegnap én is beléptem a klubba. Előtte már olvasgattam a fórumot, de lenne pár kérdésem.
A boltban az eladó azt mondta, hogy ha lemerül akkor 16 órát hagyjam a töltőn. Mikor haza vittem akkor telit mutatott, de próbálgatás, hívás, fényképezés után kb 2-3 óra után megadta magát. Rádobtam a töltőre (közbe beszéltem is rajta), de nem volt 16 óra amikor reggel levettem. Most akkor kell vagy nem? Mert ti itt azt írtátok, hogy nem, csak pár töltés kell neki mire eléri az optimális üzemidőt.
A füles/kábel/töltő fedője az, hogy bírja? Mert ha a fülest rádugom, és így kihajtva zsebre csapom, akkor valszeg nem fogja bírni a gyűrődést.
Ti milyen tokal használjátok? Pistabaaa írta, hogy ő vett valami védő fóliát a kijelzőre. Más is használ ilyesmit? Illetve ez javasolt vagy anélkül is bírja?
Nézegettem itt ezt a lötyögés kérdést. Kinyitva picit lötyög, de az olvasottak alapján elvileg egy picit kell is neki. Ami zavar az, az, hogy kinyitva a bal fele jobban mozog, mint a jobb. Ez normális? Valamint összecsukva az aljánál van kb. 0,5 mm rés. Vagyis a felső rész alja, nincs egy síkban az alsó "küszöbel". Nézegettem képeket, de ott nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1111) Viktor0610 válasza Llew (#1110) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szükségtelen töltőn hagyni 16 órán át, igazából azon van a hangsúly, h. lehetőség szerint kikapcsolt állapotban töltsd, esetleg egy kicsivel hosszabb ideig, miközben nem használod a telefont, h. a töltés egyenletes(ebb) legyen.

Samsung Galaxy A54

(#1112) Llew válasza Viktor0610 (#1111) üzenetére


Llew
senior tag

Értem. Majd legközelebb figyelek rá.
Új kérdés probléma jutott eszembe:
Úgy állítottam be, hogy alapból a telefonba mentse a számokat. Beírtam kb 20-at aztán rájöttem, hogy esetleg ha időnként átdobom a kártyát a régi készülékembe akkor se legyek számok nélkül így át akartam másolni. az viszont nem ment. Elvileg lezajlott a másolás, de a memóriakezelőben(?) továbbra is azt mutatta, hogy a telefonban van az ~20 szám, a kártyán viszont nulla. Ezek után viszont nem akarta a Névjegyzékben a neveket mutatni, mondván, hogy nincs. Viszont a Csoportokból el tudtam őket érni. Ha pedig átállítottam, hogy a kártyára mentsen, akkor az újonan beírt név kétszer szerepelt a listában, de ha kitöröltem az egyiket,akkor eltünt mind a kettő és ismét nem volt Névjegyzék. A gondot úgy oldottam meg, hogy a az összes törlés részben kitöröltem a telefonból a neveket. Ott kért valami jelszót. adtam neki egyet így elvileg kitörölte őket, de közben mégis megmaradtak. Azonban ha újat írtam be (telefonba mentéssel) akkor ment minden rendben, nem volt duplázódás, és megjött a Névjegyzék is.
Ötlet?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1113) Llew


Llew
senior tag

Megint én.
Furán halk a beszéd hang. A hívásjelző hang 5-ösre van állítva, ez úgy elégnek is tűnik. Viszont ha beszélek rajta akkor pl. egy irodai háttérzajnál erősen figyelnem kell, hogy értsem azt akivel beszélek, pedig felnyomtam közben 7-esre a hangot. A réges-régi Siemensem 3/5-ön úgy szólt, hogy ha 30-40 cm-re tartottam a fejemtől, még akkor is simán hallottam mindent. Ennyire halk, vagy csak nekem kell szokni? Leszedtem a billentyűzet hangját, mert idegesített. A témát is kiszedtem és háttérképre cseréltem. Lehet itt rontottam el valamit? Tudom amatőr vagyok, de aazért örülnék valami segítségnek.
A fülemjó szokott lenni, mert pl. a rádiónál 1-esen szólt a füles és azt sokaltam.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1114) royalka válasza bejmuller (#1093) üzenetére


royalka
őstag

Hát már boccs!!!

Egyáltanál nem teccik a telód. A d900i ezüstel a porba tiporja a nokiád. És még a tudást össze se vetettem.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1115) darnellsmith válasza royalka (#1114) üzenetére


darnellsmith
senior tag

tudod kinek a pap kinek a paplan :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1116) South Velen válasza Llew (#1113) üzenetére


South Velen
addikt

Az olyan asszem. Meg a radio is.

(#1117) Llew


Llew
senior tag

A beszélgetés közbeni halkságnak rájöttem az okára, én bénáztam, de most már jó. Viszont így is azt kell mondjam, hogy halknak találom a hangszórót. Beállítottam csengőhangnak egy zenét, de 7-esen pl a lakás másik szobájából elég nehezen hallható.
Leszedtem egy pdf-es használati útmutatót, de ez csak a hozzákapott kiskönyv elektronikus verziója. Nincs valami bővebb?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#1118) royalka válasza Llew (#1117) üzenetére


royalka
őstag

Ha találsz, nekem is jöhet!!

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1119) South Velen válasza Llew (#1117) üzenetére


South Velen
addikt

Szerintem teljesen atlagosan szol kihangositva, persze nem egy d600 :D

(#1120) Hold válasza South Velen (#1119) üzenetére


Hold
őstag

Kérdésem az lenne hogy USB 1.1 vagy 2.0 van a telcsihez mert itteni tesztek alapján 2.0 de itteni link szerint meg 1.1..

D900i

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1121) Hold válasza Hold (#1120) üzenetére


Hold
őstag

Volt olyan hogy a D900 1.1 volt és frissítettek.. lehet a D900i-be került 2.0ás USB ?

Nekem az USB azért fontos mert számítógépre akarom a sok fotózott képet átvinni..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1122) royalka válasza Hold (#1120) üzenetére


royalka
őstag

Te pirosat veszel????
Szerintem 2-es usb van rajta mert elég gyors a másolás.

Mod: Az nem sok érte én 1 év garral 43-ba vettem.

OFF:
Tettem videot a telóra és tök jó volt nézni a koliba!! Jobb mint az mp4 nagyobb kijelző. Na mind 1 egyre jobban teccik a teló. :C :C

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1123) darnellsmith válasza royalka (#1122) üzenetére


darnellsmith
senior tag

egész érdekes pirosba, még nemis láttam eddig :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1124) Hold válasza royalka (#1122) üzenetére


Hold
őstag

nekem ez a szín tetszik igen..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1125) darnellsmith válasza Hold (#1124) üzenetére


darnellsmith
senior tag

mondjuk inkább bordó mint piros, nem olyan vészes :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1126) Hold válasza darnellsmith (#1125) üzenetére


Hold
őstag

Most voltam megnézni tényleg bordó, angolul mi a bordó ? :D

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1127) mesa23


mesa23
aktív tag

Hali!
Az lenne a kérdésem,hogy akinek metal silver van,annak nem kopik-e krómozott felület,föleg ott,ahol kiemelkedik a kis rész,ahol kitolja a telefonT?

Válaszokat elöre is köszi!

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#1128) bejmuller válasza royalka (#1122) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Az USB 1.1-es.

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#1129) South Velen válasza mesa23 (#1127) üzenetére


South Velen
addikt

Nem kopik jobban, mint a telefon többi része.... .

(#1130) royalka


royalka
őstag

Nah hi all. Kérdés régi samsungnál ment Pl.: c-100 hogy beírtad hogy *#9998*228# és kiírta az aksi töltötségét, hőmérsékletet. Na de ebben nem jött be, valami más combó, vagy sima d-900 nál megy? :U

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1131) South Velen válasza royalka (#1130) üzenetére


South Velen
addikt

Nem hiszem, hogy működne a D900-nál, ugyanis a D600-nál sem működik már! :U

(#1132) royalka


royalka
őstag

Na gondoltam hogy keresek valami gyógyírt a telóm hamar lemerülésére és láttam ezt De utánna én is hitetlenkedtem és tovább kerestem és találtamEzt

A 2.at is olvassátok el és mondjatok véleményt.
Szerintetek ????

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1133) royalka


royalka
őstag

Na ismét találtam valami *#9998*4678255# na ezt beírod akkor tudsz telóról telepíteni java-t elvileg, én még nem prószáltam mert csajom lemyúlta a telómat de remélem estére visszakapom. Na de még keresgélek 1-2 ilyen cuccot.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1134) royalka


royalka
őstag

Hát igen érdemes vissza olvasni is :B szóval előttem márjóval lett ez tárgyalva SORY :P De azérrt akinek szüksége van rá annak ITT egy link

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1135) berta66 válasza AS (#2) üzenetére


berta66
csendes tag

hali.léccike segítsetek nekem témák kellenének a samsunk d900i-re csak nem tudom,hogy kell én nem nagyon értek az ilyenekhez léccike írjatok az email címemre berta66@citromail.hu-ra elore is kosszi :)

cirokb

(#1136) Olcsi válasza berta66 (#1135) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szia! Ha jól tudom, akkor samsungokra nem nagyon lehet témákat tenni, szerintem meg kell barátkoznod a BlackUI menüvel! :K

(#1137) blueMerle válasza Olcsi (#1136) üzenetére


blueMerle
veterán

Lehet, de nagyon komplikált :)

(#1138) Olcsi válasza blueMerle (#1137) üzenetére


Olcsi
senior tag

Úgy értem pl. nincsen a samsunkokban alapból kijelölt "téma" menüpont, ebből indultam ki. Tehát gyárilag nem támogatja elvileg a témákat...jól gondolom?

(#1139) blueMerle válasza Olcsi (#1138) üzenetére


blueMerle
veterán

Így van.

(#1140) krizs


krizs
csendes tag

Sziasztok
a segítségeteket kérném h mit tegyek most vennék új telót de nem tok választani
d 900i-t 25000 ért
vagy f330-at 40000 ért
szerintetek? :B

(#1141) royalka válasza krizs (#1140) üzenetére


royalka
őstag

Hi.
Újonnan 25000?

Amúgy meg szerintem ez az érintő gomb nem jó, ilyen elvű mp4-em van és ha pl a zsebemben van és a lábam felé van fordítva a panel akkor megbénul mert ott melegebben van és ha kiveszem és nem reagál az érintésre kikap, bekapcs és utánna jó. U600 volt eggyik csajnak és egyszer lekértem próbiba és és nem figyeltem oda és az arcom hoz ért az érintő gomb és behozott egy nagy csomó menüt. De viszont jól nézki f330.

Ui.: d900i hol 25 ropi?????????

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1142) krizs


krizs
csendes tag

t mobil dominó csomag
de szented melyik legyen????

[ Szerkesztve ]

(#1143) royalka válasza krizs (#1142) üzenetére


royalka
őstag

Na most hagytam itt ezt a forumot 1 hónapja se 43 ért vettem

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1144) krizs


krizs
csendes tag

nem a fórum a hibás ;) szentem
de szented melyik? :B

(#1145) royalka válasza krizs (#1144) üzenetére


royalka
őstag

ne vegyél d900i-t mert az aksija gyenge zene falgatásra használhatatlan, de viszont nem érintő gombos.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1146) krizs válasza royalka (#1145) üzenetére


krizs
csendes tag

f330 é erősebb?
de az meg csak 2 mp .s :O
basszus nem tomm mi legyen!!! :W

(#1147) royalka válasza krizs (#1146) üzenetére


royalka
őstag

Nekme mind 1 én most padlót fogtam a d900-on szóval most kicsit lepihenek.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1148) krizs válasza royalka (#1147) üzenetére


krizs
csendes tag

ok de várj még 1
neked ugye d900i d van nem lehet rajta zenét hallgatni szented?
vagyis hát nem sokáig?

[ Szerkesztve ]

(#1149) royalka válasza krizs (#1148) üzenetére


royalka
őstag

Igen az van lehet marha szép hang. Nekem nagyon bejön. Vetetm egy 1 g-s karit bele. Gond igen lassú a memória kari és teló kapcsolat így mikor másik számra mész akkor kicsit kell várni. De mellette vn egy 2g-s mp4 amit sűrűbben hallgatok. De a d900 igen kevés ideig bírja. De ez inkább tipikus samsung nyavaja az e250 se valami stabil aksi téren.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1150) marcell4500


marcell4500
csendes tag

a d900i kitudja rakni a videókat teljes képernyőbe?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.