Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Hosiminh


Hosiminh
tag

Néztem memória kártyákat(1gb), és azt nem tom hogy van-e valami különbség a márkák között, (hogy nem tom mi számit gagyinak és mi a fullos, vagy tök mind1),,ja meg azonos márkánbelül azonos tárhellyel egy bolton belül, külöbség van az árban a kártyák között ez mi alapján van? Szal milyen kártyát érdemes venni, hoyg gyorsan tudja kezeleni a telóm(D900)
Előre is köszi a segítséget.

(#1302) blueMerle válasza Hosiminh (#1301) üzenetére


blueMerle
veterán

Samsungba SanDisket. :) Mindegy milyet ezen belul, rád van bízva de a telóban nem lesz gyorsabb egyik-másik változat.

(#1303) kártmen


kártmen
csendes tag

Hát,nálam eddig tartott a lelkesedés.Eladtam.
A sok kis apro bibi elvette a kedvem.(aksifedélt alig lahet lerobbantani,"OK"gomb minden normális telónál a menűbe visz-nem a netre,képmentés csak a telómemóriába,lassú menű,"FEL" navigomb szinte használhatatlan,nehéz hozzá letöltéseket szerezni).

(#1304) legiaap válasza kártmen (#1303) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt nem tudom megérteni miért akkora tragédia, ha az ok gomb a netre vagy wapra visz???
Az agyam eldobom ettől. Akkor nem azt kell mognyomni, hanem azt, ami bevisz a menübe. Ez akkora feladat, amit nem lehet megszokni.
Nevetséges

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1305) diegho válasza legiaap (#1304) üzenetére


diegho
nagyúr

1 év K750i után kb 15 perc volt megszokni, szóval nagy feladat tényleg :D

(#1306) kártmen válasza legiaap (#1304) üzenetére


kártmen
csendes tag

Látom szövegértelmezési gondjaid vannak.
Nem egy dolog idegesít.A sok apró bibi összeadódik.

(#1307) legiaap válasza kártmen (#1306) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jól olvastam, de ezen a részen ki akadtam. Nem nagy enegira megnyomni a bal szélső gombot a középső helyett.

diegho: Gratulálok :C

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1308) diegho válasza legiaap (#1307) üzenetére


diegho
nagyúr

hétfőn délután vettem meg a telót, ma töröltem ki mindent a K750i-ből de már olyan idegen érzés volt, hogy alig vártam végezzek vele :D

nekem mondjuk semmi progi nem kell hozzá, telefonálni lehessen vele, sms-t tudjak írni, zenét tudjak hallgatni, meg a fényképező a fontos, a többi nem érdekel és mivel 2 év garival adják, így akár meg is tarthatom jó sokáig, de majd le kell vásárolnom az aranykártya pontokat így lesz csere valamikor.

(#1309) Groß Spieler


Groß Spieler
csendes tag

üdv. ma vettem hozzá egy 2gb sd kártyát be is rakták nekem.
1. nem tudom hogy kell kivenni, mert meg se tudom fogni.
2. hogy kell rá feltölteni?mert ha akarok abba a progiba nem jelzi csk a telefon mappákat? vagy kikéne venni van vmi kártya adapter amibe a miniSD kártyát berakom azt kéne kártyaolvasóba és úgy rátölteni vagy hogy? pls nagyon gyorsba kéne a válasz

[ Szerkesztve ]

x-fire: braveheart1991 || Gigabyte 965p-ds3, Intel c2d e8400, MSI HD 4770 512MB GDDR5, Chieftec 450w, 2*1gb 800mhz Geil Black Dragon, Seagate 320gb 16mb Sata2, Pioner 112D, XDL Happy 5B

(#1310) legiaap válasza Groß Spieler (#1309) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kivétel: nyomd meg körömmel és kiugrik
Úgy tudsz a leggyorsabban rápakolnicuccot ha veszel hozzá kártyaolvasót. Nem kerül sokba és megéri, mert gyorsabban megy a másolás így rá, mint kábelen keresztül.
De úgy is tudsz rá tenni ha nem akarsz olvasót venni, hogy mikor csatkazotatod a PC-hez, akkor a háttértárat állítsd be és akkor a kártyát látja a gép.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1311) Groß Spieler


Groß Spieler
csendes tag

és azt a háttértáras dolgot hogy is kell? beállítottam hogy bluetooth lássa, és akk most mi?vagy hogy?

x-fire: braveheart1991 || Gigabyte 965p-ds3, Intel c2d e8400, MSI HD 4770 512MB GDDR5, Chieftec 450w, 2*1gb 800mhz Geil Black Dragon, Seagate 320gb 16mb Sata2, Pioner 112D, XDL Happy 5B

(#1312) legiaap válasza Groß Spieler (#1311) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kékfoggal nem tom, hogy kell csatlakoztatni. Csináld kábellel és valahol a beállításokban van, hogy mit lásson a gép és ott kell háttértárra állítani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1313) Groß Spieler


Groß Spieler
csendes tag

szóval a gépen vhol állítsam be ezt a háttértáras dolgot?

x-fire: braveheart1991 || Gigabyte 965p-ds3, Intel c2d e8400, MSI HD 4770 512MB GDDR5, Chieftec 450w, 2*1gb 800mhz Geil Black Dragon, Seagate 320gb 16mb Sata2, Pioner 112D, XDL Happy 5B

(#1314) legiaap válasza Groß Spieler (#1313) üzenetére


legiaap
nagyúr

A tekefonon kell beállítani az USB beállításoknál

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1315) Groß Spieler


Groß Spieler
csendes tag

ok, meg van thx.

x-fire: braveheart1991 || Gigabyte 965p-ds3, Intel c2d e8400, MSI HD 4770 512MB GDDR5, Chieftec 450w, 2*1gb 800mhz Geil Black Dragon, Seagate 320gb 16mb Sata2, Pioner 112D, XDL Happy 5B

(#1316) vépi


vépi
csendes tag

Sziasztok! Van 1 kis gondom. 2 napja rendeltem D900i-t, meg is jött, de nem tudom a gépemmel szinkronizálni se a cd-vel, se semmivel. Be se olvassa a gépem. Mondjuk nincs benn memóriakártya, lehet az a gondja? Előre is köszi a válaszokat, a legjobbakat!

(#1317) legiaap válasza vépi (#1316) üzenetére


legiaap
nagyúr

Memória kártya tuti nem gond. A nélkül is kéne mennie.
Nem mindig a legújabb PC Studio-t szokták adni a csomagban ezért azt javasolom, töltsd le a legújabbat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1318) amanoba


amanoba
őstag

hali

érdekelne,hogy a t.nél adnak-e hozzá tv kábelt?és ugy egyéébként a tartozékok érdekelnének..

thx!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#1319) legiaap válasza amanoba (#1318) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még független verziónál sem alaptartozék

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1320) amanoba válasza legiaap (#1319) üzenetére


amanoba
őstag

franc :(((

és akkor a t-snél mi alaptartozék? :F

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#1321) legiaap válasza amanoba (#1320) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mint ami mindenhol: Töltő, füles, telepítő CD, USB kábel

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1322) Viktor0610 válasza amanoba (#1320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A T-Mobile oldaláról:
"Samsung SGH-D900i/SL Tri band készülék+hál.töltő+1 db akkumulátor (800 mAh, Li-Ion)+sztereo mikrofon fülhallgató+adatcsomag, fekete"

(Kiegészítés: az adatcsomag az adatkábelt és a telepítő lemezt jelenti.)

Samsung Galaxy A54

(#1323) amanoba válasza Viktor0610 (#1322) üzenetére


amanoba
őstag

hogy én miért nem találtam meg... :F
köszönöm szépen a válaszokat!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#1324) vépi


vépi
csendes tag

Köszi, akkor megpróbálok leszedni hozzá progit. De az a poén az egészben, hogy ha belerakom oszttársam micro SD-jét akkor meg belvassa a telót és telepíteni akar. :((( ;)
Na mind1, majs valami lesz.:):):)

(#1325) Bibby válasza kártmen (#1303) üzenetére


Bibby
addikt

Néhány észrevétel: az akksifedél könnyen jár, a menü egyáltalán nem lassú és rögtön reagál mindenre. A felfelé gomb sem nagy mutatvány. Letöltések alatt nem tudom mit értesz...

Ελευθερια η θανατος

(#1326) diegho válasza Bibby (#1325) üzenetére


diegho
nagyúr

én is simán le tudom venni az akksi fedelet, gyors a menü (sokkal gyorsabb mint a k750i-ben) nem értettem mi lehet a gondja vele, de ő tudja. nekem csak egy fura dolog van, ha főnökömet hívom akkor furán recsegve hallom, de szerintem nála lesz a gond, mert mindenki másnál tökéletes, még külföldre is. akksi időről egyelőre nem tudok sokat ez a 3. nap a 2. töltéssel még 2 egységem van, ebben kb 1 óra telefonálás 10 sms és némi zenehallgatás van benne, szerintem 3-4 napot fog bírni ezzel a használattal.

(#1327) Bubu maci


Bubu maci
tag

Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni /ez az elso samsung telefonom :) /. nem tudom beallitani, hogy keszenleti allapotban is mutassa a kijelzon az idot :( Ez eddig minden telefonomon ment vhogy, de ennel.... :U

(#1328) diegho válasza Bubu maci (#1327) üzenetére


diegho
nagyúr

nem mutatja, meg kell nyomni egy gombot és akkor látod. viszont a parlamentes témánál nem mutatja, csak hogy örüljünk :D

(#1329) Bubu maci válasza diegho (#1328) üzenetére


Bubu maci
tag

:R Ez azert elegge "gaz", mivel nincs kulon oram, igy gyakorta kell nyomkodni... Egy nagy, nagy minusz pont a Samsungnak. Ezt a "tobbiek" barmely katagoriaban tudjak :W

(#1330) royalka válasza Bubu maci (#1329) üzenetére


royalka
őstag

Hát meg ezért vettem eggyet mert hogy mindig is utáltam kikapogatni a zsebemből a telót.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1331) diegho válasza Bubu maci (#1329) üzenetére


diegho
nagyúr

én se hordok órát, pedig van vagy 5 :D de egyszer megnyomni nem nagy dolog.

(#1332) Jedi25


Jedi25
csendes tag

Sziasztok!

kezdek ideges lenni :o :O , mivel ez az átkozott D900i nem nyitja meg a PC-ről rámásolt mp3-at és jpg képet. (egyéb mappába vannak a teló memóriáűjában)

MI a baj, csak memóriakártyáról tudom indítani?

ÜDv.:
Jedi25

(#1333) Viktor0610 válasza Jedi25 (#1332) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, a Samsungok az egyéb mappából nem tudják ezen tartalmakat negnyitni.
próbáld meg áthelyezni v. a PC-ről eleve a megfelelő helyre tenni a tartaslmakat.

Samsung Galaxy A54

(#1334) KMT


KMT
addikt

25ért elgondolkodtam ezen a telón, de a mostanim még bírja. Szerintetek hogy alakul az ára majd? Fél év múlva kb mennyi lesz? :B

Mennyire nehéz kártyafüggetleníteni? Voda-s kártyát használnék benne.

(#1335) tomson67 válasza KMT (#1334) üzenetére


tomson67
tag

csákány!

fél év múlva sztem nem leszmár ez a teló, így olcsóbb sem lesz már, az tuti

I was trojan...

(#1336) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Filozom egy ilyen telefon vasarlasan.
3éve k750i tulaj vagyok, szerintetek lesz olyan dolog amivel csalodast fog okozni a telo?
Lehet még kapni egyébként, van itt igy benfentes akinek van infója a készlet nagyságáról?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1337) Bibby válasza ReFleXx (#1336) üzenetére


Bibby
addikt

A témák nekem hiányoznának, meg a nagyfokú testreszabhatóság. A joystick után furcsa a navigomb, valamint a csúszkás kivitel is. Egyelőre ennyi jut eszembe.

Ελευθερια η θανατος

(#1338) KMT válasza tomson67 (#1335) üzenetére


KMT
addikt

Köszi!

A függetlenítésre tud valaki mondani valamit? Nem vagyok képben ezzel kapcsolatban.
Ha nem szabad itt erről beszélni, akkor pm is jó lesz. :))

(#1339) legiaap válasza ReFleXx (#1336) üzenetére


legiaap
nagyúr

a java kezelése hátrány

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1340) diegho válasza ReFleXx (#1336) üzenetére


diegho
nagyúr

én k750i-ről váltottam, nekem 15 perc volt az átszokás. telefonálni ugyanúgy lehet vele, fényképezni is, zenét hallgatni is. mást nem csinálok vele.

(#1341) tomson67


tomson67
tag

a navi gomb fölfelé kicsit gáz, :((( , a nokia 6230 után a naptár bejegyzések egy kicsit körülményesen lassan megoldhatóak, és hát a rádió állomásokat nem tudom nevén nevezni, a számokba nem lehet "beletekerni". A kamera jó fényviszonyok között szuper. :R

I was trojan...

(#1342) legiaap válasza tomson67 (#1341) üzenetére


legiaap
nagyúr

Bele lehet tekerni, csak 5 másodperces egységekben, ami elég ratyi

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1343) Loretto


Loretto
veterán

Valakinek van valami ötlete Vista alá szinkronizáló és egyéb okosságot tudó programra?

Soirée...

(#1344) Groß Spieler


Groß Spieler
csendes tag

üdv. a zenelejátszóba úgye van 4 lejátszási lista, amikre 30 számot lehet rárakni, ami úgye 120szám. nos nekem van rajta vagy 300szám, és szeretném kérdezni hogy én nem tudok csinálni lejátszási listát, hogy azokat is bele tudjam tenni, vagy csak a 4van? mert elég rossz hogy külön kell hallgatni a zenét, egyesével, és még ki is lép a piros gombot nyomok.

x-fire: braveheart1991 || Gigabyte 965p-ds3, Intel c2d e8400, MSI HD 4770 512MB GDDR5, Chieftec 450w, 2*1gb 800mhz Geil Black Dragon, Seagate 320gb 16mb Sata2, Pioner 112D, XDL Happy 5B

(#1345) Viktor0610 válasza Loretto (#1343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Samsung oldalát próbálta kolléga: [link]? ;]

Samsung Galaxy A54

(#1346) Groß Spieler


Groß Spieler
csendes tag

úgy ezen a jar játékok nem futnak vagy csak nálam nem. megnéztem amik a java alk.ban vannak azok jad kiterjesztésűek, aztán szedtem le olyanokat, azokat csak az other fájlba tudom bemásolni de ott se megy. most akkor lehet rá játékot rakni, hogyan, hova, milyet? ezek a kérdéseim + még a lejátszási lista.

[ Szerkesztve ]

x-fire: braveheart1991 || Gigabyte 965p-ds3, Intel c2d e8400, MSI HD 4770 512MB GDDR5, Chieftec 450w, 2*1gb 800mhz Geil Black Dragon, Seagate 320gb 16mb Sata2, Pioner 112D, XDL Happy 5B

(#1347) Viktor0610 válasza Groß Spieler (#1346) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, futnak rajta a JAR-fájlok.

Tessék visszaolvasni/használni a keresőt (segítettem ;) ), h. milyen módon lehet megoldani ezt!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1348) legiaap válasza Groß Spieler (#1346) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tessék

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1349) Loretto válasza Viktor0610 (#1345) üzenetére


Loretto
veterán

Áá, a harmadik éjjeles 12 óra után, kora reggel nem. Zárva volt még a site. :P

Soirée...

(#1350) stomek válasza diegho (#1328) üzenetére


stomek
csendes tag

A parlamentes témánál is mutatja az órát, csak a piros gombot nyomjátok meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.