Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Pistabaaa válasza cettlee (#750) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Np. ;)

(#752) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok egy másik topicból másoltam ide a kérdésemet

szóvalletisztolt a kép (de lehet még se) hogy mit vegyek

a kritériumaim
50 E ft körül alatt.
jó anyag és összeszerelési minőség
lehetőleg tetszen is nekem
ne legyen vastag bumszli féltégla azért a vékonyabbak előnyben
mp3 ilyesmi nem fontos
kamera ha már van akkor csináljon szép képeket (2 vagy 3 Mpixel mindegy) és lehetőleg védve legyen villanófény plussz pont
aksi kérdés vékonyságért fizetni kell ...

telefonálni sms, ha kell fényképezni , és ha lehet office dokumentumok nézegetése ill ha lehet szótárat telepíteni ezt használnám
sajnos -mint írtam- elég régi telóm van siemens MT50 :B így nem is tudom mit "kell" tudni mit tudhatnak a mai telók, mire lenne/lehetne szükségem. mi az a java symbian stb :U valszeg hamar abszolválnám ezeket a dolgokat ha a kezembe lenne :)

Samsung D900i körvonalazódik
az lenne a kérdésem hogy samu D900i-re lehet telepíteni szótárat ill office doksikat lehet nézni pdf word excels Stb?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#753) blokad válasza Antonio (#752) üzenetére


blokad
senior tag

Az "i" verzió nem tud office doksikat és acrobatot se kezelni, azt csak a sima tud, java telepités körülményes kicsit, akksija elég jó3,4 napot elmegy a kamera védve van :)(3 megapixel autof.)

edit: pannonnál 40 ezer előfizuval.

[ Szerkesztve ]

(#754) Pistabaaa válasza Antonio (#752) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Igen, ahogy blokad is írta, alapvetően nincs benne ("általában" legalábbis) ilyen doksi támogatás, elvben utólag is lehet rá rakni nem gyári szoftvereket (nekem is fel van téve kettő: mobileDoc és mobilePDF, de kicsit körülményes ezekkel a nézegetés, nem tudom mondjuk, hogy a gyári szoftver milyen ehhez képest), ugyanígy elvileg szótár progit is fel tudsz rá tenni, Java-ban kicsit gyenge a teljesítménye (értsd: főleg játékoknál látszana, főleg mondjuk egy SE-al összevetve), de nem vészes.

Kamera védett, van egy LED is mellette, szép képeket csinál (a 3mpx-es kategória máig egyik legjobb masinája szerintem), videói is jók, kamera rész miatt tehát nem kell aggódni.

Árban is passzol (sok MM-ban most 49'900Ft és még valami albumot is kapsz hozzá memóriakártyán), minőségben is (bár vásárlás előtt meg kell nézni, próbálgatni, hogy kiszűrd a tipikus hibákat), szépsége relatív (bár eddig a nagytöbbség szemében inkább szép mint nem), akksi is okés (főleg ha viszonylag gyakran szinkronizálsz géppel, akkor USB-re kötve automatikusan töltődik) a vékonyságához képest. :K

(#755) tmb


tmb
csendes tag

Hola!

Egy ilyen kérdés:

Hogy lehet úgy,az általam betöltött képet háttérképnek beállítani, hogy a kijelző alján /a Menü sorban/ és tetején /térerő sorban/ is a kép legyen a háttér, ne pedig egy szürke csík?
thx

(#756) Pistabaaa válasza tmb (#755) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Ezt így nem tudod beállítani, a felső és alsó csík információs rész, a felső részen az aktuális menüpont neve alul meg a kapcsolódó gombok vannak ugye. Ennek mindig fog ilyen szürke (fekete) hátteret rakni.

(#757) tmb válasza Pistabaaa (#756) üzenetére


tmb
csendes tag

Na közben rájötem:
PC -n a multimedia maneger-ben media - photo - edit and fix és crop for wallpaper. Majd vissza telóra és ekkor már full kijelzős a kép.

(#758) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok. Most kaptam egy új d900i-s telefont. És lenne egy oylan kérdésem hogy mért van az hogy néhány funkciót nem lehet használni (szürkével van beírva). Pl: Az, hogy a zene minden felett vagy valami hasonló. Ezt hogy lehet használni??
Előre is köszi :)

(#759) Devdi válasza Devdi (#758) üzenetére


Devdi
aktív tag

Ezt a problémát már megtudtam oldani, de van egy olyan bajom, hogy játékokat és 3gp-s videókat nem tudok elindítani. A 3gp-s videókat csak akkor tudom ha más küldi át bluetoothon. Felraktam a kapott cd-ről a samsung pc stúdió 3-at, de ott a videók mappába nem tudom belemásolni mivel valami olyasmit ír ki hogy nem támogatott pedig 3gp-ben van. A játékokat még akkor se tudom felrakni ha átküldik... :S
A segítségeket előre is köszi :)

(#760) jana203


jana203
csendes tag

Hali!

Nincs egy oldal ahol Samsungra vannak Java cuccok összeszedve? A seria.hu-t néztem de amit feltettem az ott talált progik közül az nem műkszik.

(#761) Rapidus


Rapidus
tag

Sziasztok! Én is friss D900i tulaj vagyok, és úgy gondolom nagyon jó kis telót vettem. Azonban van egy-két dolog, ami zavar (vagy csak nem szoktam ég meg?).
-Az egyik, hogy folyton lezárja a billentyűzetet, ezen lehet állítani?
-A másik, hogy full hangszóró hangerőn telefonálás közben kicsit recseg a hangja, már amit én hallok, mert a túloldalon semmi gond nincs. Ti hányas hangerőn használjátok? 1-től 7-ig van a skála.
-A harmadik hogy hogy lehet a bluetoothot legegyszerűbben gyorsgombbal bekapcsolni? Arra gondolok, hogy a legkevesebb gombnymás kelljen hozzá.

Köszönöm előre is, a segítségeteket.

R.I.P. 1954-2009

(#762) AMD Power válasza Rapidus (#761) üzenetére


AMD Power
titán

Annak pedig nem lenne szabad recsegnie.

(#763) Pistabaaa válasza Rapidus (#761) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Rapidus: az automata billzár kikapcsolását én sem találtam. Nekem is van egy kis recsegés de nem csak full hangerőn. Egyébként én általában 2-esen használom. BT-t pedig beállíthatod gyorsbillentyűnek, bár akkor azt hiszem, hogy az "Új eszközök keresése" ugrik majd elő. Bár ha úgyis használni akarod a BT-t, ezzel bekapcsolja neked.

jana203: passz, én eddig nem nagyon találtam illetve vannak oldalak, ahol egyszerűen nincs is a listában Samsungm, tehát erről az oldalról sem supportálják túl a Java-t... :(

Devdi: jótanács, ne a CD-n kapott PC Studio-t használd (kivéve ha a neten található legújabb verziót kaptad - pár hsz-el lentebb megtalálod hozzá a linket). Valamint: elvileg játszik 3gp videókat és nem értem, miért csak átküldöttekkel megy neked. Viszont mp4 videókat is támogat és ha te konvertálgatsz videót ajánlom ezt a formátumot, mert kissé univerzálisabb kompatibilitás szempontjából (PC-n is a legtöbb alap lejátszó lejátsza) illetve elég szép minőséget lehet vele elérni (bár 3gp-vel is elvileg). Játékokat illetve egyéb Java progikat pedig vagy WAP-on keresztül, vagy a szintén pár hozzászólással ezelőtt leírt módszerrel tudsz telepíteni ha gyári szoftver van a telón. :K

(#764) Rapidus válasza Pistabaaa (#763) üzenetére


Rapidus
tag

Igen, erre a recsegésre rákerestem, és bizony többen is megemlítik. Akkor ez olyan mint a Windows (nem hiba, feature :) ). Amúgy meg elég szomorú, hogy egy ilyen minőségű telóhoz (mert ettől eltekintve a telefon minősége tényleg jó) ilyen hangszórót raktak. De öröm az ürömben, hogy zenelejátszásnál viszont nem recseg. Mondjuk nem is igazán értem, az ember azt gondolná, hogy egy darab hangszóró van benne. Hozzáértőbbektől kérdem, hogy ez nem lehet sima túlvezérlés amit valami (rejtett, szervíz) menüben állítani lehet?

[ Szerkesztve ]

R.I.P. 1954-2009

(#765) Pistabaaa válasza Rapidus (#764) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Szerintem egyértelműen nem a hangszóró a hibás, mert zenénél, stb. tényleg nincs vele a gond. Vagy tényleg ilyen szoftveres overdrive van, vagy pedig a chip-el van valami, de csak nem. Mert bár annyira nem zavaró, a K500i-m után elég durván észrevehető volt a különbség.

(#766) Firka08 válasza jana203 (#760) üzenetére


Firka08
csendes tag

Itt van pár száz vagy ezer javas cucc D900i-re, van minden mint a bucsuban

[link]

Jah és ha csak a jatékok érdekelnek

[link]

De kulonben elég sok mindenbol tudtok választani.

(#767) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Egy kisebbfajta problémába ütköztem: épp rendet akartam rakni az Egyéb fájlok mappámban és le akartam selejtezni pár nem használt jegyzetet. Ez eddig okés lenne, csak van egy PDF, amire a következőt írja, ha törölni akarom: "Fájl megnyitása!". Ha PC Studio-val próbálom meg törölni, akkor pedig ezt kapom hibaüzinek: "Mivel a fájlt éppen nyomtatja, ezért nem törölhető!" :F

Bár nem foglal túl sok helyet, de nagyon nem bánnám, ha ki lehetne törölni, mert nem fain ez így, hogy "beragad" egy fájl a memóriába.

Bárkinek bármi ötlete van az ügyhöz szívesen veszem! :K

(#768) Pistabaaa válasza Pistabaaa (#767) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

:W

Konkrétan mióta feltettem ezt a jegyzetet nem volt újraindítva a teló. Most kikapcs-bekapcs és voila, máris nem volt gond a törléssel. :B

Azért nem semmi problémáim vannak így fél négy felé... :DDD

(#769) Rapidus válasza Pistabaaa (#765) üzenetére


Rapidus
tag

Pistabaaa írta: "K500i-m után elég durván észrevehető volt a különbség"
Detto: K750i után én is így érzem.

R.I.P. 1954-2009

(#770) Rapidus


Rapidus
tag

Hogy lehet megnézni a szoftver és hardver verziót? És ehhez kapcsolódik: melyik a legújabb softver D900i-re?

R.I.P. 1954-2009

(#771) blokad válasza Pistabaaa (#767) üzenetére


blokad
senior tag

MIvel tudsz megnyiti pdf fájlokat? A te telefonodon van Picsel viewer?

(#772) Rapidus


Rapidus
tag

Még egy észrevétel: Ha a Bt (Cellink v2.0) saját szoftverével másolok, akkor vagy 10x gyorsabban másol (!!), mint a Samasung Pc Studioval. Ezen lehet állítani valahol? Ja és direkt felraktam egy rádiókabarét (csak beszéd) és besz*rás jól szól magán a telcsin is kihangosítva, füles nélkül, összehasonlítva a régi telómmal (K750i) is jobb. Így legalább már egyáltalán nem értem a a telefonálás közbeni rossz hangminőséget :D

[ Szerkesztve ]

R.I.P. 1954-2009

(#773) Pistabaaa válasza blokad (#771) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Van egy ilyen mobilePDF nevű progi, ez nagyjából kezeli a PDF-eket. Elvileg trial verzió és a teljes szvsz elég drága. De: kicsit nézelődtem és általában azt találtam, hogy az érvényesítés ha nem aktivációs kóddal, akkor egy bizonyos érvényesítő .jad-al megy. Ami gondolom ugyanúgy csak beadja a kódot amit megveszek. Ellenben nekem nem kellett a .jad a telepítéshez és mellesleg Samsung telóra a gyártótól nem lehet letölteni, viszont nekem teljesen jól megy. Eddig egy már aktivált verziót próbáltam, de a felbontás miatt letöltöttem egy trial K800i-s verziót. Most meg tesztidőszak, ha nem nyíg, akkor én köszöntem. :))

Van mellseg mobileDoc nevű progi is ugyanott, de annak a letöltött trialja nekem nem nagyon akart működni sajna, de egy szintén előtte próbált nem trial úgy-ahogy működött. :U

(#774) blokad válasza Pistabaaa (#773) üzenetére


blokad
senior tag

Ezt kipróbálom, köszi.

(#775) Rapidus


Rapidus
tag

Írtam a Samsungnak a recsegés miatt, és azt a határozott választ kaptam a Samsungtól, hogy hibás a telefon, vigyem szervizbe.

R.I.P. 1954-2009

(#776) jana203


jana203
csendes tag

Hali!

Sztereo bluetooth-os headset-et keresek a D900i-hez. Mit ajánlatok?

(#777) Pistabaaa válasza jana203 (#776) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Én ilyet vettem: Plantonics Pulsar 260. Nézelődtem sokfélét, de ebben a kategóriában talán ez tud a legtöbbet. Egyetlen kis hiba talán, hogy néha nem 100%-osan tiszta a hang, mintha bezavarnának a környező jelek vagy ilyesmi, de egyébként meg vagyok vele elégedve és ez sem zavaró, megszokható. És elegáns az egész headset megjelenése, elég jó fülest adnak gyárilag, de cserélheted is (2,5" subjack), miniUSB-ről tölthető, elvileg van kép és fájlátviteli funkciója is, stb., ezek nagy részét még nem próbáltam. Akksi jól bírja.

Ehhez képest +4-5ezer forintnál kezdődnek kb. a gyári fülesek (SE, Nokia, Motorola - Samsungokat nem is nagyon láttam eddig), ezekről nincs személyes tapasztalatom.

(#778) jana203 válasza Pistabaaa (#777) üzenetére


jana203
csendes tag

Köszi a választ én is ezt nézegettem. Még egy kérdésem lenne a D900i támogatja a Audio/Video Remote Control Profile-t?

(#779) Pistabaaa válasza jana203 (#778) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Nem. Egyébként a Menü-3-5-6 (Bluetooth szolgáltatások) menüpontban fel vannak sorolva a támogatott profilok és van hozzájuk egy rövidke leírás is. ;)

(#780) ONE-T


ONE-T
csendes tag

Sziasztok primitív kérdéssel allok elétek, angol nyelvu d900 asom van, most jutottam hozza, hogy lehet beallitani azt hogy ne legyen az mint most hogy csörög vagy 3 at es hangposta sip...mert van olyan szam pl amit hivok hogy kb negyed oraig csörgethetem es nem sipol be a hangposta, esetleg ha valaki a menurendszerben odaig vezeto utat elmondana nekem, számokkal vagy címszavakkal nagy megköszönnem....thx

(#781) live1


live1
csendes tag

Eppen telefonväsärläs elött ällok,de nem tudom eldönteni melyik is legyen. d900 20K vagy d900i 30K.

[ Szerkesztve ]

(#782) AMD Power válasza live1 (#781) üzenetére


AMD Power
titán

D900i a kamera soft , az FM rádió és ha jól tudom az aksi miatt jobb. Ha ez neked megér + 10K-t....

(#783) blokad


blokad
senior tag

Nagyon lehaltunk/lehalt a topic
Ez a pictbridge üzemmód az usb-nél mi amúgy?

(#784) blueMerle válasza live1 (#781) üzenetére


blueMerle
veterán

+ még kiegészíteném AMD Power szavait, hogy az i verzióban a csúszka sokkal minöségibb mint a D900 esetében

(#785) AMD Power válasza blueMerle (#784) üzenetére


AMD Power
titán

Ez az egyetlen Samsung jelenleg ami kéne. ;) Persze csak szürkében.

(#786) czappa


czappa
aktív tag

Sziasztok!

Vásárolni tervezek egy D900i-t.
Olvasgattam a topciot és megakadt a szemem azon, hogy azt írta a javas progik telepítése "nehézkes".
Mivel ismerkedem a mobilos java programozással, ezért nekem kell, hogy egy a telóra átmásolt .jar fájlt/progit telepíteni tudjak.
Korábban mintha azt olvastam volna, hogy ez samsung telóknál pénzbe kerül, pontosabban h telórol telepítés nem működik, csak a letöltéses (tehát a fizetős móka).
Nos? Lehet telepíteni és használni .jar-t a mobilon, vagy sem?
Nagyjából ettől függ, hogy ezt a telefont vegyem, vagy másfele nézzek.

(#787) czappa válasza czappa (#786) üzenetére


czappa
aktív tag

És igaz, csak hogy 4mb áll a java-s progit részére?

rejtett UP

(#788) blokad válasza czappa (#786) üzenetére


blokad
senior tag

Hello!

Lehet rá feltenni kábellal is, le van írva valahol azthiszem itt a topicban. De Szerintem körülményes. Van még a topicba leirva egy oldal, ahova felöltöd a *.jar filet és ad egy linket, amit a telefonba beírva letöltöd a *.jar filet. Igaz, így az adatforgalmi díjat kell fizetni, de szerintem így a legegyszerűbb.

(#789) czappa válasza blokad (#788) üzenetére


czappa
aktív tag

Köszi!

Hát akkor lehet nem ez lesz a telefonom...

(#790) jana203


jana203
csendes tag

hali!

olvasgattam a D900 topikját és láttam hogy vannak modosított teló szoftverek amik sokkal többet tudnak mint az alap d900 szoft. Ilyen szoftver nincs véletlenül D900I-re is meg vmi teleítő útmutató.

(#791) South Velen válasza blueMerle (#784) üzenetére


South Velen
addikt

Akkor csak az enyém volt rohadt sz*r

(#792) blokad válasza jana203 (#790) üzenetére


blokad
senior tag

Azthiszem van az orange-os IDE katt és már jön is. Rövid leírás itt. Hosszú itt.

mod: a leírások pdf formában vannak.

[ Szerkesztve ]

(#793) Mazsika


Mazsika
őstag

d900cuccok.uw.hu itt mindent megtalálsz a firm frissítéshez! van d900i-re is mod!

Dáccsika

(#794) AMD Power válasza South Velen (#791) üzenetére


AMD Power
titán

Miért a tiéddel mi a baj?

(#795) blokad


blokad
senior tag

Írtam egy rövidke tesztet a telefonról, amely ITT olvasható (vagy ITT)

(#796) Sani


Sani
csendes tag

üdv!

Én vagyok béna, vagy valóban olyan ostoba a d900i, hogy csak a saját kameraképeit képes nagyítani.
ezt mivel lehetne orvosolni?
nagyon bosszantó dolog.

(#797) South Velen válasza Sani (#796) üzenetére


South Velen
addikt

Sajnos ilyen ostoba.

(#798) trodon


trodon
csendes tag

Aloooooooooooooo!!!
Komoly kérdésem lenne:
Szeretnék egy új fül/fejhallgatót venni a telómhoz!
Nem mintha nem lennék megelégedve a füles hangminőségével, de szereték egy kicsit profibbat, szebbet, hangosabbat...
Egy USB-Jack átalakítóval kibővül a válaszható modellek száma. De fogalmam sincs, hogy milyen márkájút/típusút vegyek.
Ehhez kérném a segítségeteket. Aki már vett hozzá másik fülest, légyszi írja le, hogy milyet, illetve, hogy miket tapasztalt!
...ja, és olyan modellt szertnék, amin van külső hangerősítő egység...
Köszi :DD [/B]

(#799) just


just
aktív tag

Hali!
D900i felismeri a 2GB-os sd kártyát? És ha tudtok mondani márkát, amelyik jó, azt megköszönném!

Two things what i hate. People that can't count...

(#800) thom79


thom79
tag

Hali mindenki!!
Lehet e általam felpakolt képeket nézegetni a telon FULL kijelzőn ??
Persze kijelző méretére vágva hogy teljes kép legyen??
Köszi!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.