Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #35692544 válasza Pistabaaa (#346) üzenetére


#35692544
törölt tag

üdv

hol vetted a kijelzővédő fóliát?
én is szeretnék venni

(#352) g-tech


g-tech
csendes tag

Sziasztok!!

Szeretném tanácsototokat kérni,hogy most akarok venni egy d900i metal silver színű telót,és hogy megvételkor mire figyeljek oda!!A slide-ot már tudom,de még mire??És mik a hibái a telefonnak??Érdemes ilyen telót venni?Nem fogok csalódni benne szerintetek??Mekkora memóriakártyát bír el gond nélkül??

Előre is köszi! :))

(#353) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

okos67: én spec a Speedshop-nál vettem, de van még sok helyen, igaz drágábban. Speedshoptól sok cuccot vettem már (futárral és személyesen is) és sosem volt gond velük, csak ajánlani tudom.

g-tech: olvass kicsit vissza, épp most írtam róla egy kis beszámolót, meg kicsivel lentebb van még ilyen általános guide a vásárláshoz.

Egyébként: nos, be lett tesztelve a Plantronics füles: jó, bár eléggé meríti az akksit (2-es töltöttségi szinten volt amikor indultam haza és kicsivel kevesebb mint 2,5 óra alatt letépte - igaz még csak a 2. töltés volt a telón, de lassan már eléri szerintem az ideális teljesítményt) és ami még fura: a teló nagyon melegszik tőle egy idő után. Értsd: nem az akksi, sokkal inkább a bluetooth chip az (kb. az OK/i gomb alatt a készülékben). De gondoltam nem kapcsolom ki, azért csak nem lenne szabad megfőznie magát. Nos, nem tette, csak fűtött kicsit. De amúgy nagyon fain a cucc. Füles minősége nekem kicsit lehetne jobb de csak mert a rendes jack-es fülesem jobb, egy átlagostól bőven szebben szól és agybadugós, azaz szűri a kinti zajokat szépen :K És egyébként sincs vele gond, hozza a szintet, a minőségbeli különbség talán inkább abban van, hogy ebben kicsit kevesebb a basszus: a Pulsar 260 20kHz-től tudja megszólaltatni a mélyeket, a Sony EX71 viszont 6kHz-ig is le tud menni.

A kis alapzaj meg bőven megszokható. Bár kíváncsi lennék egy gyári szettre is (mondjuk SE sztereó bt fülesre) de ez is jó választás volt! Ja és elég elegáns az egész vevő rész, plusz nagyon szép kék háttérvilágítása van. Övre csiptettem és amikor a pulcsit felhúztam, hogy számot váltsak, ugye bekapcsolt a háttérvilágítás meg van egy időnként villanó kis led, hát megnézték páran, hogy mivan. "Vigyázz támadni akar!" :DDD

(#354) legiaap válasza Pistabaaa (#353) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az sose baj ha fűt
Főleg ilyen hideg időkben
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#355) Pistabaaa válasza legiaap (#354) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Na ja, amikor leszálltam a vonatról egyből lehűlt egy kicsit a jeges szellőben. :P
Csak a vonaton ugye meleg volt, tokban volt, stb. és már egy aránylag vastag gatyán át is éreztem, hogy fűt.

Apropó: filmkonvertálásra nincs valakinek vmi ötlete? Hogy ne csuszizzon a hang? Mert a Samsung PC Studio-val konvertált mp4 is ezt játsza... :(

Persze a legjobb az lenne, ha rendes filmeket is lehetne, de már annak is örülnék ha egy-egy klipp vagy sorozat epizód menne rendesen. Ha teljes film annak meg nagyon. :U

(#356) Viktor0610 válasza Pistabaaa (#355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A "szokásosan" ajánlható Super nevű programot próbáltad már? (Letölthető pl. a Szoftverbázisról is, ingyenes.)
A konvertált filmmel kapcsolatban. Ellenőrizd, h. a gépen is csúszik-e v. csak a telefonon.

Samsung Galaxy A54

(#357) Pistabaaa válasza Viktor0610 (#356) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Próbáltam, bár nem sokat ügyködtem vele még.
A Samsung féle mp4 pedig ha jól emlékszek gépen nem csúszott, csak már nincs meg csak telón. Na de akkor még próbálkozok, hátha. :U

(#358) EQMontoya


EQMontoya
veterán

40k-ért lehet most a szolgáltatóknál kapni, elég durván jó ár...

Same rules apply!

(#359) AMD Power válasza EQMontoya (#358) üzenetére


AMD Power
titán

Az nagyon. Ez az egyik legjobb Samsung. :K

(#360) legiaap válasza Pistabaaa (#355) üzenetére


legiaap
nagyúr

El kell,hogy szomorítsalak,de ezen normális minőségben filmet,de még videoklippet se fogsz tudni nézni.
Én sok kondevrtálót kipróbáltam még a sokak által hőn áhitott SUPER nevezetüt is.Abból is két verziót is,de mind hiába.Késik a hang,vagy egyszer csak gondolja magát és kilép a filmnézés közben.Még a pár perces videoklippbe is késik a hang.
Szomorú,de ez van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#361) benjoepapa


benjoepapa
csendes tag

Sziasztok!
Valaki elárulná nekem konkrétan, hogy mi a különbség a sima D900 és az i változat között? Valamint azt, hogy a D900i vagy az U sorozat a jobb. Előre is köszi!

mikbence

(#362) AMD Power válasza benjoepapa (#361) üzenetére


AMD Power
titán

D900/D900i sorozat szerintem jobb volt mint a mostani U.

Samsung D900i: a frissítés

[ Szerkesztve ]

(#363) #35692544 válasza benjoepapa (#361) üzenetére


#35692544
törölt tag

a rádió meg a frissebb szoftwer a d900i javára
a d900-ra meg fel lehet tölteni a modolt szoftwert ami a rádió kivételével jobb mint a 900i

szvsz.
az u sorozat kicsit vékonyabb de sokkal lötyögösebb a gombjai sem tetszenek föleg az érintők de a numerikus gombok sem.
a 600 szoftja kicsit jobban tetszik a d900-as nál

[ Szerkesztve ]

(#364) Arbalya


Arbalya
csendes tag

Sziasztok! Hogy lehet egy gyárilag független D900i-re magyar menüt rakni?? Egyálltalán lehetséges ez? ha igen, akkor esetleg házilag megoldható? Akinek van ötlete ,kérem szépen ossza meg velem. :R

[ Szerkesztve ]

(#365) Riddle


Riddle
tag

Üdv Mindenkinek!

SGH-D900i

Kérdésem az lenne, hogy kb mennyit bír; "tetszhalott", elsötétedett állapotban, villogó üres akku jel mellett :F

Válaszaitokat előre is köszi ;)

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#366) EQMontoya válasza Riddle (#365) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát, 2-3 órát talán kibir.

Same rules apply!

(#367) Riddle válasza EQMontoya (#366) üzenetére


Riddle
tag

Köszi EQMontoya!

Telefonállással, sms, naptárbejegyzés írásával, vagy holt nyugottan lerakom, és 2-3 óra még, majd töltő, hogy ki ne "süljön" az akku :F

Riddle

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#368) Viktor0610 válasza Riddle (#367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos vagyok benne, h. a készenléte ennyi, nem a használat közben (beszélgetés, SMS, stb.) elérhető idő. ;)

Samsung Galaxy A54

(#369) Riddle válasza Viktor0610 (#368) üzenetére


Riddle
tag

Viktor0610!

Csak, mert valaki azt mondta, hogy 1 napot kibír; "tetszhalott állapotban" telefonálással, de én inkább megkérdeztem, mert eléggé hihetetlennek tűnt ;]

Köszönöm, a gyors választ, értem, oké ;)

Riddle :U

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#370) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy bár sokat kerestem, nem találtam rá megoldást, hogy utólag fel lehessen telepíteni a Picsel Viewert (ami ebben a pillanatban marha jól jönne, mert holnap reggel utazok az egyetemig 2 órát, lenne pár jegyzet (PDF) amit át kéne nézni, kinyomtatni már nem tudom most, stb. .. :O), de akkor kérdeznék olyat, hogy WAPról letöltős verzió az megy okésan?
Ergo ott kicsengetem az adatforgalmi díjat és vigyázok, hogy 500kb alatt legyen az alkalmazás és akkor elvileg feltelepíti a kivánt programot?

Csak mert találtam egy MobilePDF nevű kis progit, ami bár nem egy Picsel Viewer, de azért jól jönne. Meg úgy általában ha menne így a JAVA install.

Vagy valaki, aki "belsős Samsung-os". Vagy legalábbis közel van ehhez (Föld hívja AS-t! :DDD ), nem tudja, hogy mégis nem lehetne-e valamilyen úton módon egy D900i-re is felvarázsolni a Picsel Viewert utólag?

(Sorry, kicsit összeszedetlen lett ez a post, de most én is kicsit ilyen vagyok... :B )

(#371) Viktor0610 válasza Pistabaaa (#370) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal utólag nem feltelepíthető a Picsel Viewer a telefonra, max. firmware-cserével, ami ugye garanciavesztéssel jár.

Samsung Galaxy A54

(#372) Pistabaaa válasza Viktor0610 (#371) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Igen, én is ettől féltem.
Na de ilyet, hogy az elvileg okosabb verzióban (i) nincs benne... :(

És erről a WAPról letöltős dologról nem tudsz valamit?

(#373) Viktor0610 válasza Pistabaaa (#372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal benne van az i-változatban is, csak régiótól függ a program elérhetősége.

(A te verziód ezek szerint nem tartalmazza ezt...)

Samsung Galaxy A54

(#374) rumos14


rumos14
nagyúr

itt is feltenném a kérdést, hogy per pillanat hol lehet füles átalakítót beszerezni, amivel használhatom a saját fülesemet? speedshop "megrendelte" 1 hónapja, de sehol semmi.

(#375) legiaap válasza rumos14 (#374) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#376) bittova


bittova
csendes tag

sziasztok! Egy barátomnak is és nekem is d900-unk van. Az övén nem jelenik meg a Parlament témaként, hanem egy olyan zöld táj, mint nekem akkor, ha nincs térerő. Ez miért lehet. Ezen kívül folyamatosan ott van egy "E" vagy "G" betű mintha gprs-ezne, pedig elvileg nem. Lehet ezekkel kezdeni valamit? A telefon független, használtan vette boltban.

(#377) EQMontoya válasza bittova (#376) üzenetére


EQMontoya
veterán

az első hiba nálam is jelentkezett egyszer, restart megoldotta. az E vagy G mindig kint van, attól függ, épp mit lát, ki lehet kapcsolni a szervizmenüben, hogy ne mutassa, de az aztán nem sokat jelent.

Same rules apply!

(#378) bittova válasza EQMontoya (#377) üzenetére


bittova
csendes tag

köszi! A restart alatt gyári visszaállítást értesz? Amatőr vagyok és még nő is. :B

(#379) EQMontoya válasza bittova (#378) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem, csak kikapcs-bekapcs...

Same rules apply!

(#380) Pistabaaa válasza Viktor0610 (#373) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Na hát igen, elvileg benne van. De most ez olyan, hogy az honnan tudjam, hogy melyik régióba szánták?

Magyar garis, magyar menüs, stb. Még sincs benne. :(

(#381) Zsolto


Zsolto
őstag

Szasztok,

kérdéseim lesznek a D900i-vel kapcsolatban, úgy fest, hogy tartós együttélésre készülök a típussal :) Íme az első néhány darab:

1. Nyugalmi állapotban látni-e az időt és a dátumot a kijelzőn (hasonlóan ahhoz, ahogy a D500-on vagy a K750i-n látszik, mintha egy monokróm kijelző lenne)? Ma voltam a Pannonnál, és ott egy idő után kuka lett a kijelző, csak a bal oldalon valamelyik gomb hosszú megnyomására bukkant elő az, amit én mindig szeretnék látni rajta.

1/a. Ha a fentire igen a válasz (látni az időt/dátumot), akkor látni-e az eseményeket is? SMS, nem fogadott hívás?

2. Ha a memkarin ott van pölö a Bakter Brothers nevű könyvtár, benne x db mp3 muzsikával, akkor meg tudom-e mondani a lejátszónak, hogy na, ebből a könyvtárból jáccad le a zenéket szépen sorban?

3. Használta-e már valaki Motorola HT820 sztereó BT headsettel ezt a telót? Ha igen, mik voltak a tapasztalatai?

Előre is köszi!

Zsolto

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#382) legiaap válasza Zsolto (#381) üzenetére


legiaap
nagyúr

A kijelző egy idő után "kuka" állapotba kerül,azaz nem látsz rajta semmit,így kíméli az aksit.Vakamelyik hangerőgomb hosszanti megnyomásával jelenik meg az idő,dátum esetleg ha volt hívás vagy sms.
A külön mappát le tudod játszani,csak akkor egy lejátszási listát kell létrehoznod és oda betenned a kívánt számokat,amiknek a a betükaraktere nem lehet több 40akárhány karakternél,mert akkor nem tudsz lejátszási listát létrehozni,ergo nem szól majd a háttérbe a muzsika
Az utolsóra nem tudom a választ.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#383) Zsolto válasza legiaap (#382) üzenetére


Zsolto
őstag

legiaap:

Köszi a gyors válaszokat! Mondjuk egyiknek sem örülök, a D500-on még volt készenléti módban is órakijelzés, és más márkák is tudnak hasonlót, kár, hogy nem bízza rám a Samu, hogy takarékoskodni akarok vagy az információéhségemet csillapítom.

A könyvtár-lejátszás is macerásnak tűnik egyelőre a kötelező lejátszási listával, de majd megszokom valahogy. Hadd kérdezzem meg még ezzel kapcsolatban, hogy amikor a szóban forgó mp3-as könyvtárban lévő számokat lejátszási listába illeszted, akkor ugye csak az abba a könyvtárba tartozó fájlokat látod és jelölöd ki? Az (OFF) EF81-es BenqSiemensemben a kártyán levő ÖSSZES számot az orrom alá tolta cím szerint abc-be rendezve, úgy kellett összevadászni az összetartozó számokat, agyrém...

Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#384) legiaap válasza Zsolto (#383) üzenetére


legiaap
nagyúr

A lényeg,hogy mikor a mem karira teszel fel zenét,akkor utána bemész a teló mp3-as lejátszójába.
Ott létrehozol egy lejátszási listát aminek azt a nevet adod amit akarsz.Pl. az album nevét.
Egy lejátszási listába 30 szám fér és 4 listát tudsz létrehozni.
A lejátszási listába beilleszted azokat a számokat amiket szeretnéd (a mem kari kivűlasztod a akívánt albumot, belemész,kijelölöd az összeset és a listába teszed) és már hallgathatod is és fut a háttérbe.De amint már említettem amikor be akarod illeszteni a listába a számokat és amelyik szám címe hosszabb 40 akárhyán karakternél (nem emléxem pontosan mennyi) azt nem illeszti be így azt át kell nevezned.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#385) Zsolto válasza legiaap (#384) üzenetére


Zsolto
őstag

Hm, oké, nagyon köszi a részleteket.
Akkor ez azt is jelenti, hogy egyszerre max. 120 (4×30) szám lehet az mp3 lejátszóban egyszerre, hiába van mondjuk a kártyán ennél több zene?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#386) Pistabaaa válasza Zsolto (#383) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Lejátszási listák: összesen 4. darab van, ezekre mindegyikre 30-30 szám fér el (sajnos ezt nem lehet növelni). Ha azt a zenelejátszót akarod üzemeltetni, ami fut a háttérben is, akkor muszáj lesz lejátszási listába szervezned amit hallgatni akarsz. Ezt lehet mappából választani, stb. stb., ezzel nincs gond, lehet rendezni őket (név, méret, típus, dátum).

Készenléti állapot: az i verzióban már nincs hangerőgombnyomkodás, helyette a bekapcs/kikapcs gombot kell megpittyenteni egyszer.

Sztereó bt füles: bár nekem nem az említett Motorola van, hanem Plantronics Pulsar 260, szerintem semmi gond nem lesz vele, sok boltban minden BT fülest úgy árulnak, hogy "minden kompatibilis profilt támogató telefonhoz".

Ha van még kérdés szívesen válaszolok, én is nem rég vettem a telót. És szupi nagyon, 1-2 szoftveres butaságtól eltekintve. :K :C

[szerk.]: igen, max. 120 szám lehet bent listákban egyszerre, valamint még annyit tennék hozzá, hogy ha (azt hiszem) 42 karakternél hosszabb fájlnevű zenét teszel fel, kiírja ugyan, hogy van ilyen, ami hosszú és nem tudja megjeleníteni, de átnevezni nem tudod, csak gépen keresztül, ugyanis a teló nem is mutatja ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#387) Zsolto válasza Pistabaaa (#386) üzenetére


Zsolto
őstag

Pistabaaa, neked is köszi a kiegészítéseket!
Nyilván élőben egyszerűbb lesz a dolog, meg az is gond lehet, hogy én a pc-n sem használok lejátszási listákat, hanem a TC-ben kijelölöm a könyvtárat, amit hallgatni akarok, jobb klikk, lejátszás és gyá, szól a zene. Most legalább ezt is meg kell tanulnom :-)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#388) Pistabaaa válasza Zsolto (#387) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Tkp itt is tudsz olyat, hogy van egy mappa, belépsz, összes kijelölése és az megy egy listába. Tehát annyira nem más, csak szokni kell.

Ja és még most mondanám, hogy Picsel Viewer nagy valószínűséggel nem lesz benne, mert az ide szánt verziókban nincs sajnos. Csak hogy ne érjen meglepetés. :U

(#389) Zsolto válasza Pistabaaa (#388) üzenetére


Zsolto
őstag

Nagyon klassz vagy, köszi, ez a mappás megoldás egész emberinek tűnik. A Picselizés hiányt már tudomásul vettem, bár nem örülök neki. Viszont ez a teló igazából telefonálni, zenét hallgatni és alkalomadtán fotózni kell majd, egyebekre ott a pda-m.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#390) rumos14 válasza legiaap (#375) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi, belinkleted a "sima" D900 topikban is, de ez a bolt sem tudott semmi konkrétat mondani, hogy mikor lesz nekik.

(#391) legiaap válasza rumos14 (#390) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor próbáld meg ezeket:
[link]
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#392) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Na hali!

Gondoltam megosztom veletek, hogy szerintem hogy is a legegyszerűbb JAVA-t telepíteni a D900i-re:

tehát próbáltam az oly sok helyen leírt Softick PPP + Java Uploader + szervízmenüben babrálós verziót, ám ez ott megbukik, hogy az i-ben nem az a Serial JAVA aktiválásának a kódja, mint a sima D900-ban (#*536963#) és jelenleg ezt nem is tudják, hogy mi a megváltozott kód.

Így hát maradt a WAP-ról letöltés, ami viszont tökéletesen és egyszerűen működik:
1. keresel egy ilyen ingyenes WAP tárhelyet (ajánlom: http://euploader.com)
2. ide feltöltöd a telepíteni kívánt program, játék, stb. .jar fájlát (esetleg .jad-ot is, de nekem ment anélkül is)
3. a kapott linket megnyitod a telón és már települ is :C

Hátrányok: ugye az adatforgalmi díjat neked kell állni (bár nem olyan vészes már általában), valamint az alkalmazás mérete nem lehet több azt hiszem, mint 500kb. :U

Ellenben így sikerült feltelepítenem egy ún. MobilePDF progit (aminek van MobileDoc változata is, gondolom kitaláljátok, hogy mire :P ) amivel elvileg tudok PDF-eket megjeleníteni. Namost ahol próbálgatták már ezt: sajna olyan 500kb-ig tuti a PDF kezelése, illetve néha 2mb-ot mondanak. Nekem sajna eddig egy PDF-et sem sikerült megnyitni vele (volt egy 146kb-os 7.0-s PDF, egy általam készített 475kb-os Word + pluginnal készített PDF illetve egy 1,65mb-os szintén 7.0-s PDF). De a Word + plugin verziónál megnyitotta, csak sajna egy szimpla fehér csík látszott mindössze (pedig csak szöveges PDF volt). Úgyhogy jelenleg itt tart a dolog, van aki több szerencsével járt már.

Ja és így a végére nekem is lenne egy kérdésem: USB-s szevízkábelt nem tud valaki, hogy hol lehetne szerezni? Mindenhol csak az elemes, RS-232-őt találtam.

Képernyővédő fólia: mondtam, hogy én a Speedshopnál vettem, bevált, tényleg jó, kissé drága. Most a Gigatelnél láttam 3db-os, saját kézzel méretre vágós verziót 1490Ft-ért. Csak ha esetleg vannak itt inkább barkácsolni vágyó mekkmesterek, akkor nekik jobban tetszhet esetleg. Minőségről passz, a Brando Ultra Clear tényleg nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#393) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Fejlemény: sikerült megnyitnom egy PDF-et (igaz elég kicsi (65kb)), de a lényeg, hogy sikerült. Lehet benne keresni, kicsinyíteni, nagyítani, teljes képernyőre tenni, auto scroll, stb. :C

Bár a Picsel Viewer még mindig jobb, hogy ott egyben támogatja az Office dolgokat is meg gondolom jobban Samsungra van tervezeve, ez a mostani ilyen univerzális. De lényeg hogy megy és ennek örülök nagyon! :))

(#394) thyde válasza Pistabaaa (#392) üzenetére


thyde
csendes tag

Hali!

Nekem ezzel a kóddal sikerült JAVA-t telepíteni a d900i-re:

1. Enter *# 52828378 #
2. Enter OTA Type Setting Menu
3. Switch from GPRS OTA to SERIAL OTA
4. Add software or games to Java Uploader (Uploader.exe)
5. Enter #*5737425#
6. Select PPP UP and USB (First time use only else just go straight to step 7)
7. Select SERIAL DOWNLOAD
8. Watch the download
9. Launch the software
10. Switch back from SERIAL OTA to GPRS OTA to get WAP working

WARNING:
DO NOT SELECT PPP UP SECOND TIME UPLOADING GO STRAIGHT TO SERIAL
WHEN YOUR IN SERIAL OTA MODE SELECT "NO" WHEN THE PHONE ASKS TO SEND HTTP INFO AS IT CAN CRASH AND RESTART THE PHONE

És a "Softick PPP+Java Uploader+szervízmenüben babrálós verziót" használom. :)

(#395) Pistabaaa válasza thyde (#394) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Wow. :Y

Pedig tegnap elég sok oldalt átnyálaztam, de az volt az általános vélemény, hogy ez a "Softick PPP+Java Uploader+szervízmenüben babrálós verzió" nem megy jelenleg az i-ken.

De köszi az infót! :K

[szerk.]: USB-s szervízkábelt esetleg nem tudja valaki, hogy hol tudok szerezni és mennyiért? :U

[ Szerkesztve ]

(#396) thyde válasza Pistabaaa (#395) üzenetére


thyde
csendes tag

Hali!
Szereteném megkéredzni h sikerült e a JAVA telepítés az általam leírt kódokkal,mert ha nem,szivesen segítek.
Email:Phyde@freemail.hu
MSN:Phyde@freemail.hu
Skype:Phyde_

Hali!

(#397) Pistabaaa válasza thyde (#396) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Helló!

Őszintén megvallva még nem próbálkoztam azóta, mert ez a wapos módszer bevállt és most nem nagyon volt más, amit ki akartam próbálni, illetve időm se nagyon. De asszem menne, a másik leírás szerint is összejött volna, csak ugye a kódos résznél megállt a tudomány.

Mindenesetre köszi, ha lesz valami kapcsolódó kérdés majd még úgyis konzultálhatunk! :K

(#398) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Találtam egy oldalt, ahol elvileg olyan beállításokat írtak, hogy az így konvertált videó (mp4) jó minősége ellenére sem fog hangban csúszást produkálni, stb.

http://users.skynet.be/yozy/tutorials/samsung/d600/d600-2.htm

Tehát ezen a linken, ezzel csak annyi gond van, hogy megszűnt. Kedd-szerda tájékán még meg tudtam nézni tárolt változatot (Google), de már az sincs. És nem találtam meg sehova áttéve. Ha valaki esetleg megtalálja, akkor ossza meg velem / velünk, mert szerintem hasznos lenne minden Samsung tulajnak. :K

Egyébként az mpegable X4 Live!-ot használták (én is ezt használtam idáig, csak már egy ideje nem próbálgattam. Ha jól emlékszek, akkor a videó kb. 300kbps a hang 64kbps volt.
Csak volt még pár beállítás, amit most így nem tudok, hogy fontos volt-e. Ezért jó lenne megtalálni. :U

(#399) Arbalya


Arbalya
csendes tag

Sziasztok!

Múlt hét kedd óta én is beléptem a Samsung-osok táborába, egy SGH-D900i mobil készülék boldog tulajdonosa lettem.
Nem szeretném most jellemezni a telcsit, csak annyit mondanék róla hogy nem bántam meg a választást, mivel a telefon minden szükségleteimet kielégíti. Viszont tegnap este rörtént egy számomra érthetetlen dolog. Az interneten egy csomó kódot találtam a telcsihez amik elöhoznak rejtett menüket meg egyébb információkat a tellefonnal kapcsolatba amiket csak a megfelelő kódokkal lehet a kijelzőre csalni. Igen ám de amikor bepötyögtem a következö kódot: *2767*3855# = E2P Full Reset , ezután valami olyasmit irt ki a telcsi hogy loading IPL vagy valami hasonlót na meg azt hogy kb 1 percen belül újra fog indulni. Ez meg is történt csak újra indulás után képtelen volt bejelentkezni a hálózatba. Probáltam manuális hálózat keresést. A válasz az volt hogy nincs elérhető hálózat ( pedig itt Angliában van vagy 6 mobil szolgáltató). Tovább kutakodtam és kiderült hogy a telefon IMEI száma meg gyártási dátuma kitörlődott :O Így már érthető volt hogy miért nem tudott bejelentkezni a hálózatra. Viszont szerintetek a fent említett kód képes kitörölni az IMEI számot vagy csak én vagyok az elsö akinek ez sikerült? :W
Ha valakinek lenne mondani valója ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem, előre is köszönöm.

(#400) legiaap válasza Arbalya (#399) üzenetére


legiaap
nagyúr

Veszélyes dolog ez a kódos cucc
Én anno nagyon vigyáztam az ilyenekkel.
Az ember azt hiszi,ha egy telón túl adott már mindent tud róla és nem éri meglepetés,de mióta ebbe a topikba benézek,mindíg látok új dolgokat
:Y
Azt próbáltad,hogy újra beütöd ezt a kódot,hátha visszaáll a dolog?
Más öteletem nincs.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.