Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) vosimo válasza Bibby (#1898) üzenetére


vosimo
aktív tag

füles nincs.:(

(#1902) Rossi válasza Bibby (#1898) üzenetére


Rossi
addikt

:K

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1903) vosimo válasza vosimo (#1901) üzenetére


vosimo
aktív tag

jah most nézem h nem nekem szólt, bocsi! :B :W

(#1904) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Üdv Minden D900i tulajnak.
Volna egy egetverő problémám: nem tudom a gépre beolvasni a memóriakártyán lévő fájlokat?
Hogy lehet?
A PC Studio-ban nem látom a memkarit, külső hardverként pedig nem ismeri fel. :(
Ti hogyan oldottátok meg? Kártyaolvasó?

A válaszokat előre is köszönöm.
(U.I.: kicsit megbántam hogy ezt a készüléket vettem meg)

(#1905) Csabee. válasza doglotthal (#1904) üzenetére


Csabee.
nagyúr

próbáld meg először sima kártyaolvasóval felismertetni a kártyát!
ha úgy megy, akkor ha összadugod a telefonnal, akkor látnia kell a memóriakártyát is!
sztem nemrossz telefon :) magát a telefont felismeri? elvileg ha belemész a telefonba ott megtalálod a kártyának amappáját !:) remélem sikerül ;)

Üdv: Csabee.

(#1906) legiaap válasza doglotthal (#1904) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ne PC Studióval csatlakozz, hanem ha a kártyát, akarod látni, akkor csatlakozáskor a háttértárt állítsd be.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1907) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Hát egyenlőre semmi.
A telefont igen, felismeri, de a memóriakártyát sehol sem látom, és ez elég bosszantó.
Se külső háttértárként se sehogy, és még lehetőséget sem kínál fel a windows.
:(

(#1908) legiaap válasza doglotthal (#1907) üzenetére


legiaap
nagyúr

De a Beállítások kapcoslási módoknál beállítottad háttértárra?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1909) coyote55 válasza doglotthal (#1907) üzenetére


coyote55
őstag

Egy PC újraindítás néha csodákra képes...

Memento Mori!

(#1910) Rossi


Rossi
addikt

Vettem csecse mágneses tokot! 2,5k volt, de ennyit megérdemel a teló.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1911) doglotthal válasza legiaap (#1908) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Ilyen beállítást sajna nem találtam :(

(#1912) Rossi válasza doglotthal (#1911) üzenetére


Rossi
addikt

Beállítások -> 2. Telefonbeállítások -> 8. USB beállítások -> háttértár.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1913) doglotthal válasza Rossi (#1912) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Megvan, köszönöm szépen.
Milyen tokot vettél és hol? Én is kerestem, de nem találtam semmi értelmeset.

(#1914) Rossi válasza doglotthal (#1913) üzenetére


Rossi
addikt

A helyi plázában, dreim márkájú, szóval nem noname! :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1915) ghost50


ghost50
csendes tag

doglotthal
Milyen márkájú méretű memóriakártyát vettél?
és 2gbos nokia micro sd-t kezeli?
Válaszokat köszönöm.

(#1916) doglotthal válasza ghost50 (#1915) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Helló.
Én egy 1gigás kingstont vettem, jó a kártya, csak elég lassan kezeli, pl a 200kb-nál nagyobb képeket elég lassan lépteti, illetve egy nagyon idegesítő dolog van mág, a képeket nem lehet nagy méretben léptetni jobbra vagy balra, úgy mint amikor a készülék memóriájában vannak a képek. De ezen kívül semmi gond vele.

Üdv: doglotthal

(#1917) coyote55 válasza ghost50 (#1915) üzenetére


coyote55
őstag

A D900i már kezeli a 2 GB-os memóriakártyát, és nem olyan "finnyás" a márkára, mint elődje, a D900! :K

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#1918) manta30


manta30
csendes tag

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy hol lehet állítani a kontrasztot a telefonon illetve a filmlejátszáskor. A telóban csak a fényerőt találtam meg és ugyanaz a film lejátszáskor egy régi Motorolán sokkal életszerűbb, teltebb, mint a D900i-n. :W

(#1919) legiaap válasza manta30 (#1918) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem ilyen állítási lehetőség nincs

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1920) jzafir


jzafir
csendes tag

Sziasztok!

Csak nemrég vettem meg ezt a készüléket, de eléggé zavar egy két dolog. Tudnátok válaszolni pár kérdésre?

- Telefonbeszélgetést hogyan lehet kihangosítani?
- Hiába viszek fel hívócsoportot, se a névjegyzéket nem lehet szűrni, se a saját menübe nem lehet a csoport menüt betenni. Megoldható, hogy csak adott csoportot lássam egy gombnyomásra?
- Hogyan lehet rábírni a készüléket, hogy a nem fogadott hívást ill. sms-t időközönként figyelmeztető hanggal jelezze. Sőt kikapcsolt állapotban történt hívást is szeretném ha jelezné egy sms formájában, ha bekapcsolom a készüléket.

Nekem előzőleg egy moto v360-asom volt. Az ezt mind tudata és ezt szoktam meg.

- A fel, OK/i, bal-jobb programgomb átprogramozható?

Egyelőre ennyi. Köszönöm.

(#1921) vosimo válasza jzafir (#1920) üzenetére


vosimo
aktív tag

Kihangosítás: beszéd közben megnyomod kétszer az ok/i gombot.
Az ok/i gomb nem programozható, a fel-le és a többi igen.
Üzenetekhez be lehet állítani a jelzésgyakoriságot, ami max 2percenként szól.
A többiben nem tudok segíteni.

(#1922) jzafir válasza vosimo (#1921) üzenetére


jzafir
csendes tag

Nálam a fel billentyűnél nem jelenik meg az opciók felirat a gyorsbillentyű menüpontban. Nem itt kell állítani?

A jelzésgyakoriság beállítását melyik menüpontban találom? Ez csak az sms-nél szól, a hívásnál nem?

(#1923) FehérHolló válasza jzafir (#1922) üzenetére


FehérHolló
veterán

Előbbi: beállítások - telefonbeállítások - saját menü - opciók (ez egyébként felfele gombbal is elérhető)
Utóbbi: beállítások - hangbeállítások - üzenet hangok - üzenetek - jelzésgyakoriság

Legyél kicsit kreatív! :)

Rossi: Linket a tokról tudnál adni? (Találtam pár dreim tokot.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1924) FehérHolló válasza FehérHolló (#1923) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bocs, az első kérdést kicsit félreértettem.
Arra megoldás: beállítások - telefonbeállítások - gyorsbillentyűk

Skynet is real. It's called Google.

(#1925) Rossi válasza FehérHolló (#1923) üzenetére


Rossi
addikt

Sajnálom, de hiába kerestem, csak PDA-tokokat találtam neten. Pedig a boltban volt többfajta is.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1926) Azure


Azure
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen "csodát", azóta szitkozódom.... Kérdésem:
1. Van-e ehhez a típushoz egy rendes, részletes manual valahol tetölthető formátumba. A hozzá adott nevetséges.
2. A naptárbeállításoknál nem tudom rávenni, hogy más, az alapértelmezett figyelmeztető hangtól eltérőt használjon. Ötletek?
3. Samsungnál a figyelmeztetés (naptár hangjelzés) csak annyi, hogy "csip-csip"? Semmi olyan, mint Nokia-nál, hogy rezgő, fél percig visit, ha nem nyomod le öt perc múlva újra kezdi?

Előre is kösz a válaszokat.

(#1927) vosimo válasza Azure (#1926) üzenetére


vosimo
aktív tag

Miért nem tetszik a telefon? Én imádom. Nem tudok neked segíteni, mert én nem használom a naptárat, a gyári manual tényleg egy rakat...

(#1928) FehérHolló válasza Azure (#1926) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hello!

1. Gyártó weboldalát nézted már?
2. Nem lehet tudtommal. (Legalábbis alap firmware-rel biztos nem.)
3. Ez nem Nokia. Én attól lennék totál ideg, hogy folyamat visítana, mint egy állat.

Ha csak 2-3 egy héten belüli eseménynél fontos, hogy visítson, akkor használd nyugodtan az ébresztőóra funkciót.

Skynet is real. It's called Google.

(#1929) Azure válasza vosimo (#1927) üzenetére


Azure
csendes tag

Nekem fontos a naptár, ritkán (3-5 évente) cserélek telefont, és a naptár sarkallatos pont. Most én alkalmazkodjak a telefonhoz? Vagy vegyek másikat? Ez a "super telkó" nem tud olyan alap dolgokat, mint az ötéves telefonom? Nincs egy rendes manual, hogy ne tudd meg minek kellene, hogyan működnie?

(#1930) Azure válasza FehérHolló (#1928) üzenetére


Azure
csendes tag

A gyártónál is e rövid manual van csak.

(#1931) Bibby válasza Azure (#1929) üzenetére


Bibby
addikt

Kérdés: aki 3-5 évente cserél telefont, tehát baromi hosszú időre tervez, miért nem nézi meg jó alaposan a kinézett darabot, vagy ha nem alaposan, legalább a számára legfontosabb funkciókat?
Amennyiben ez elmaradt, és csalódtál, valóban két eset maradt, alkalmazkodsz vagy veszel másikat.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#1932) Viktor0610 válasza Bibby (#1931) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt írtam volna én is. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1933) Azure válasza Bibby (#1931) üzenetére


Azure
csendes tag

Hamar kellett, és megbíztam más véleményében... Öreg hiba...

(#1934) vosimo válasza Azure (#1930) üzenetére


vosimo
aktív tag

Akinek fontosak az ilyenek az ne vegyen Samsungot. :(

(#1935) FehérHolló válasza Azure (#1929) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az ember előbb néz utána, hogy mit tud egy telefon, eldönti, hogy megfelel-e az igényeinek, aztán veszi meg. Utólag ne legyél már felháborodva.

Szerk.: Frissíteni nem ártott volna. Egyébként én egy hete cseréltem le egy ilyenre a 3310-esemet... 6 éves volt. Nyugodjék békében!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#1936) Azure válasza FehérHolló (#1935) üzenetére


Azure
csendes tag

Igazad van meg kellet volna néznem. Nem volt a közelemben ilyen típus. A manual meg....

(#1937) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Elég rég jártam már erre, de gondoltam megosztok egy friss "sikertörténetet". :P
Történt ugyanis, hogy a napokban rámjött, hogy vegyek egy 3,5" jack átalakítót a D900i-hez, amit már régóta terveztem, de ugye S*eedshop és társainál nem volt, nem tudták mikor lesz, stb. Akkor hagytam annyiban, majd most újra nézelődtem és látom, hogy kb. mindenhol van, mondom okés. S*eedshop-nál már nem egyszer vásároltam, netes rendeléssel, áraik is jók és volt is raktáron, 1290.- ért. Máshol 1990.- től indult, volt 2590.- es is, a kép alapján ugyanaz a noname verzió. Már úgy voltam vele, hogy vétel, de szöget ütött a fejembe, hogy anno valahol, egy narancssárgás honlapon láttam én ilyen 300.- ért is, gondoltam rákeresek. Úgy emlékeztem, hogy az Edig*tal-nál láttam, rá is kerestem, de nem találtam. Majd kis keresgélés után végre meglett, mégis csak az előbb említett helyen, még mindig 300.- ért és raktáron.

Miskolci vagyok, hétfőn reggel jöttem fel Pestre. Hétfőn éjszaka (0:30 körül) gondoltam próba szerencse, regeltem, leadtam a rendelést. Itt nem telefonos visszahívós módszer van, hanem kaptam 5 perc múlva egy SMS-t, hogy rendelés oké, 3 napon belül átvehetem a megjelölt üzletben. Ma bementem amikor felértem, mondtam ezt rendeltem. "Egy nevet legyen szíves!", mondtam és srác mondta, menjek a pénztárhoz, kapom a számlát addig meg ő odahozza. Mondom fain. Megvan, működik, nagyon jó, stabil kis kütyü. Mondhatni nem noname, Cellect, rendes csomagolásban, stb.

Úgyhogy S*eedshop után egy újabb üzlet, amit nyugodt szívvel tudok ajánlani akár netes vásárláshoz is. Ja és van más méretben is az adapter (2.5") illetve más telókhoz is, szintén jóval olcsóbban, mint a konkurenciánál.

Bocsi, kicsit hosszúra nyúlt, de gondoltam megosztom veletek! ;)

További minden jót!

(#1938) Rossi válasza Pistabaaa (#1937) üzenetére


Rossi
addikt

Gratula, sok ember meg megveszi 2590-ért, és még örül, hogy a szolgáltatónál a gyári 2x ennyi...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1939) Pistabaaa válasza Rossi (#1938) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Na ja, nem sokan áldoznak annyit a keresgélésre.
Nekem is két olyan esetem is volt, amikor kb. ennyin ( _ ) múlott, hogy drágábban vegyek meg valamit, ami volt olcsóbban is (hol sokkal, hol csak épphogy, de számít). Pedig azért nem tartom magamat annak az egyszeri user-nek, aki rákeres, hogy adapter és az első amit kidob meg is veszi. :U

(#1940) Lajkó válasza Pistabaaa (#1939) üzenetére


Lajkó
őstag

Teljes mértékben igazat adok, és köszi a linket !!! :R

(#1941) Pistabaaa válasza Lajkó (#1940) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Np ;)
Tényleg egy jó kis cuccot kaptam, a csatlakozója furcsa, de valahogy stabilabbnak érződik, mint a gyári Samsung töltő / adatkábel, stb. csatlakozója. Mintha "ráöntötték volna" a telefont. A jó kis bejáratott saját fülessel nagyon szépen szól. :C

(#1942) Rossi válasza Pistabaaa (#1941) üzenetére


Rossi
addikt

Linket pls!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1943) Pistabaaa válasza Rossi (#1942) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Für what?

[szerk.]: Jaaa, gondolom für this. :P

[ Szerkesztve ]

(#1944) Rossi válasza Pistabaaa (#1943) üzenetére


Rossi
addikt

Thx! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1945) vosimo


vosimo
aktív tag

Nagyon szeretem ezt a telefont, csak egy bajom van vele. Amikor a buszon megyek, nem hallok semmit a zenéből. Azért valamit igen, de elég gyengén. Nekem is kéne venni ilyen átalakítót, aztán egy jó fülest?

(#1946) Rossi válasza vosimo (#1945) üzenetére


Rossi
addikt

Vegyél. Meg egy hordozható erősítőt és egy 600W-os mélynyomót. ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1947) rin02


rin02
aktív tag

Hello, nekem is D900i-m van, de még annyira nem értek hozzá, és ezért lenne pár kérdésem (1 hónapos a teló)
-ha rárakok vmien firmwaret majd egyszer (ha lejárt a gari) attól mivel lesz jobb a telefon?esetleg mivel lesz rosszabb?
- nektek is volt már olyan, hogy a (JAVA feltöltés esetén) softick ppp nem ismerte fel a telót? légyszi írjatok, hogy mit lehetne tenni

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#1948) Pistabaaa válasza rin02 (#1947) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hali!

Fw frissítésnél ha nem csak kisebb hibajavításokat akarsz, akkor érdemes valamilyen már tesztelt, bevált "házi firmware"-t feltenni. Ilyeneket itthon Orange készít (itt pl. megtalálod a fórumon) és hasonló módosításokat tartalmaz, mint ez a külföldi verzió.

Softick-es megoldás, mivel nem gyári, sanszos, hogy néha nem azt csinálja, amit szeretne a user. Úgyhogy lehetnek gondok, de próbálkozni kell. Egyéb iránt a bővített tudású firmware-ekben pl. általában már benne van, hogy simán, átküldéssel lehessen telepíteni. ;)

(#1949) vosimo válasza Rossi (#1946) üzenetére


vosimo
aktív tag

Valami hordozható megoldás kellene.

(#1950) rin02 válasza Pistabaaa (#1948) üzenetére


rin02
aktív tag

oké, értem, kösz a választ :) egyébként néha jó a softick-em, de sajna gyakrabban nem...egyébként ilyen adatkábelt, ami jó d900i-hez nem lehet bérelni, mert azért majdnem egyszerihasználatra 3 rugó..húzós
és a firmware felrakás közben, után, előtt, történhetnek problémák a telóval, mert nem szeretném, ha kárbaveszne a teló, mint ahogy sokan mások sem :) azt hallottam, hogy ugrik a garancia.... :(((
egyébként vki nem tud ajánlani egy honlapot, ahol mozgó tájképeket, háttereket (mint alapból a parlament) lelehet tölteni?

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.