Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) emre válasza marked one94 (#5199) üzenetére


emre
veterán

[link]

Ha jól emlékszek ebben a modben voltak először robbanó zombik, elektromos kiméra, artifact készítés,
A történet ugyan az. Új fegyverek vannak.

Mivel a SMRTER Zone Alpha sehol nincs a neten fenn feltöltöttem a fájlokat. LETÖLTÉS
Ezt mindenképp érdemes kipróbálni az alapjáték után.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5202) emre válasza marked one94 (#5199) üzenetére


emre
veterán

egy régebbi leírás a modról, linkelni nem tudom

http://www.ogsmod.ru/

1.5.10 patch kell hozzá,A gamedata mappát ki kell törölni,új játékot kell kezdeni.
Müködik a magyar CS-al.

A mod letöltése:
http://www.ogsmod.ru/files/stcs/OGSM_CS_Build_090809.exe
patch:
http://www.ogsmod.ru/files/stcs/OGSM_CS_090809_Patch3.exe

Csak most kezdtem el ezt a modot.Ami feltűnt:
-akció dús
-Az ellenség ruháját is el lehet venni
-A hud az agyi besugárzást is jelzi,meg az időt
-Tudsz aludni

még:
Features :
* Extra PDA.
-You will start with an extra PDA containing info about the Zone,mutants,factions and personal info.You need to collect the info.
* Enhanced faction war in the swamps in which you can help.
* Corrected relation detoriating with Bandits in Cordon and Agroprom when performing secondary quests
* Reworked the final level.
-You can now walk around on the level and you will have to search for the Gauss rifle and extra equipment at the NPP level while fighting off the Monolith faction.
* Artefacts respawn.
-You can find artefacts in anomoly fields after you already have taken artefacts from it.(thanks to Pavlov)
* Adjusted characteristics of damage in different types of ammunition.
* Adjusted basic characteristics of all weapons in the game.
* Adjusted traders according to the faction they belong.
* You can loot suits and armor.Trader prices are adjusted according to that.
* Changed some icons in the inventory.
* Restored full dialogue with Sidorovich after the return of the loot.
* Extra dialogue with Forrester about repairs.
* Corrected improvement in relations with Duty and Freedom, from the implementation of primary and secondary jobs.
* Slightly adjusted some of the characteristics of the lowest artefacts.
* Reduced accuracy and knockdown ability gunner at the checkpoint at Cordone.
* Increased the range and brightness of the flashlight.
* Freeplay.At the beginning of the freeplay the extra equipment is removed and added the missing level changers between the levels.
* Fixed the missing flash drive in Cordon.Talk to Drifter after you rescued him.
* Fixed the sudden death of Wolf's brother and Drifter.
* Fixed the missing corpse of the poltergeist after it have been killed.
* Fixed the inability to drag and drop objects in the Seva suit.
* Replaced the image of some locations on the loading screen, atmospheric pictures from unused materials.
* Weapons on bases are allowed.
* New monsters added:
-Chimera
-Burer
-Zombies(including the kamikaze zombie)
-Cats
-Rodents
-Rats
-All monsters respawn and have their unique capabilities written in the PDA after being hunted down.
* In the Agroprom underground the rodents are replaced with rats.
* Added dynamite in the game for any kind of demolitions from a distance.
* Added secondary quest from the Zoo keeper.You need to take this quest before going into the Agroprom underground.
* Added transparent inventory.
* Added onscreen information for stash info.
* Added third person view.
* Added monster parts to collect and sell.
* Added sleeping bag.You can now sleep and dream.
* Added hunger.
* Added radio which can recieve some frequencies.
* Added harmonica and guitar which can be used to make music.
* Added effect when critical wounded.
* Added all the missing suits and armor.
* Added Hospital level on the main map.On the global map of the Zone the Hospital level is now present.
* Added the names of the locations and of the key points on the map, hoover your cursor over them to see them.
* Added extra dialogue to NPC's.
-All NPC's have a new line"Do you know any stories?" and there are 12 stories to collect with info, history and legends of the Zone.
-All these stories will be stored in the PDA.
* Vodka gives a short-term protection against mental influence and restoring mental health.
* You can drag small objects and the corpses of monsters.
* Indicators for hunger and sleep.
* Indicator on the screen for mental health status.
* Added clock on the game screen (for normal and widescreen monitors).
* New indicators for radiation exposure and broken weapons(for normal and widescreen monitors).
* New bloody marks. Blood is now greater.
* NPC can now die from bleeding.
* NPC can now help to heal seriously wounded comrades, as well as heal themselves.
* With NPC you can now trade more.
* Removed flashing disc icon.
* Global redesigned the entire upgrade system.
* New suits and armor can be upgraded.
* In Limansk there are now Renegades instead of Bandits to prevent relation detoriation.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5203) marked one94 válasza emre (#5201) üzenetére


marked one94
őstag

Nagyon szépen köszönöm :R

Most elkezdtem a Complete modot ha ezzel végzek jön amiket linkeltél :R

You'll Never Walk Alone

(#5204) shield válasza hubai1979 (#5200) üzenetére


shield
őstag

Köszönöm, lassan de alakul. :R

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5205) marked one94


marked one94
őstag

Szemétdombnál a fosztogatókat nem lehetne kikerülni, hogy ne vegyél el a pénzem, de ne is legyenek ellenségek?

You'll Never Walk Alone

(#5206) emre válasza marked one94 (#5205) üzenetére


emre
veterán

Nem, költs el előtte mindent sötétvölgyben, az árút meg pakold ki egy tárolóba.
De ami marad pénzed az elveszik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5207) Aarpok válasza marked one94 (#5205) üzenetére


Aarpok
őstag

Az első szeméttelepre lépéskor hagyd figyelmen kivül az ordibálásukat és valamelyik oldalon fuss el.Nem mennek utánad és ha az átlépőnél lévők pirosak maradnak az sem gond úgy is átjönnek a stalkerek és kinyírják őket.Ha ezt így csinálod a többi sárga marad egészen addig amíg agropromban a csatornából felbekkanó fosztogatókat ki nem nyírod (ez Oresz 3. feladata).

Аарпок

(#5208) marked one94


marked one94
őstag

Érdemes valamelyik frakcióhoz beállni? Vagy maradjak független?

You'll Never Walk Alone

(#5209) emre válasza marked one94 (#5208) üzenetére


emre
veterán

Majd a Limanszki híd elfoglalása után.
Akkor úgy is vissza kell menni a mocsárba a jutalomért, meg ha átmész nincs visszaút.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5210) marked one94 válasza emre (#5209) üzenetére


marked one94
őstag

és kihez csatlakozzak majd? Mikor utoljára játszottam a szabadságiakhoz mentem és állandóan segíteni kellet, megvédeni meg elfoglalni pontokat.

You'll Never Walk Alone

(#5211) emre válasza marked one94 (#5210) üzenetére


emre
veterán

Nekem aztán mindegy.

Van aki csinál egy nagy mentést, és innét kitolja az összes frakcióval.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5212) marked one94 válasza emre (#5211) üzenetére


marked one94
őstag

Értem.

You'll Never Walk Alone

(#5213) marked one94


marked one94
őstag

De nehéz ebbe a részben pénzt keresni. Vagy csak én vagyok a béna? :B

You'll Never Walk Alone

(#5214) emre válasza marked one94 (#5213) üzenetére


emre
veterán

Lehet, én mindig sikkasztani szoktam egy kicsit magamnak.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5215) kekeeci válasza marked one94 (#5213) üzenetére


kekeeci
senior tag

Nem mindegy, mit kinek adsz el. Ugyanazért az áruért mást fizet a kereskedő vagy csapos és mást a mezei stalker. :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5216) marked one94 válasza emre (#5214) üzenetére


marked one94
őstag

Például hogyan? :))

kekeeci: Azt tudom de annyit kell járkálni mire megtalálom mit kinek adjak el :O

You'll Never Walk Alone

(#5217) emre válasza marked one94 (#5216) üzenetére


emre
veterán

Általában az egyik kereskedőnél átírom az értékeket hogy többet kapjak a cuccért.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5218) marked one94


marked one94
őstag

Ide érdemes lemenni? Vagy semmi sincs ott?

Bocsi hogy ennyit kérdezek :B

You'll Never Walk Alone

(#5219) dodopek válasza marked one94 (#5218) üzenetére


dodopek
addikt

Ez hol van? A Vörös erdőben, a bányában? Van benn egy Bulldog gránátvető. Ritka darab, nem is könnyű hozzájutni... Ha nem az a hely, akkor bocsi. Ha nincs ott, akkor is bocsi, valamelyik modban, vagy az alapjátékban ott van... :D

(#5220) rétisün válasza dodopek (#5219) üzenetére


rétisün
veterán

én is úgy emlékszem, hogy a vörös erdőben van, de hogy érdemes-e lemenni, azt meg nem tudnám mondnai. utoljára az sgm modokban (CoP) jártam a vörös erdőben :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5221) dodopek válasza rétisün (#5220) üzenetére


dodopek
addikt

Azt tudom, hogy ha ez a hely a Vörös Erdő bányájában van, és lemégy oda, akkor van ott valami mosdó, vagy zuhanyzó, vagy ilyesmi, vastagon telepakolva elektromos anomáliákkal, és azon átvergődve lehet megtalálni a gránátvetőt. VOG-25 gránátot lő ki, egy tárban 6 db van. Nem rossz cucc, komoly meggyőző ereje van...:D

(#5222) marked one94 válasza dodopek (#5219) üzenetére


marked one94
őstag

Igen ott van. Na akkor majd vissza megyek csak állandóan meghaltam ott így inkább hagytam.

Most leeresztettem a hidat így megyek vissza a jutalomért ;]

You'll Never Walk Alone

(#5223) xFreex válasza marked one94 (#5222) üzenetére


xFreex
aktív tag

Van még egy képződmény is. Asszem szentjánosbogár, vagy buborék. Csak a szellemmel vigyázz. Addíg nem fogsz tudni kijönni, amíg meg nem ölöd, mert eltorlaszolja majd a kijáratot. A gránátot nem komálja, csak épp a hatósugarában kell lennie.

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5224) marked one94 válasza xFreex (#5223) üzenetére


marked one94
őstag

Most lett egy kis pénzem így megyek Yantarba veszek valami értelmes ruhát. Amúgy ott érdemes bővebben szét nézni? Még nincs kedvem folytatni a fő történetet (hidat most eresztettem le) inkább szét néznék pár pályán csak hol érdemes? Valami tipp? :B

You'll Never Walk Alone

(#5225) shield


shield
őstag

Én is elkezdtem nem rég, de több más modot is gyilkolok, ez szegény háttérbe szorult. Annyi azért lejött, hogy az elején nehéz gazdálkodni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5226) Dhampir válasza marked one94 (#5224) üzenetére


Dhampir
félisten

Kötszerből bőven legyen.

A bányamosdót érdemes meglátogatni, csak el kell találni a ritmust, mert tényleg gyilkos hely. Fussál, ahogyan csak bírsz.

[ Szerkesztve ]

(#5227) Aarpok válasza Dhampir (#5226) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen kötszerből és eü csomagból sosem elég,mert limanszk és a kórház pálya elég harciasra sikeredett. :D

Аарпок

(#5228) xFreex válasza marked one94 (#5224) üzenetére


xFreex
aktív tag

Ha pénz kell akkor menj vissza kordonba és éjszaka segíts a sztalkereknek védeni a pontokat a mutánsoktól. Vagy épp segíts nekik elfoglalni azokat. Esetleg a mocsárban a clear sky-os csókáknak vihetsz lőszert eü csomagot meg gránátot.

Ha jó emlékszem akkor Agropromban lehet rejtekhelykoordinátákat venni amik Yantarban vannak. Főleg a szolgálatos bázison.

Ha nagyobb jutalom kell akkor viszont frakcióháború. Kicsit olvass vissza. Párszor lett linkelve egy bazinagy map a zónáról. Azon rajt van, hogy mit hol érdemes keresni.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5229) marked one94 válasza xFreex (#5228) üzenetére


marked one94
őstag

Már megoldottam felvagyok szerelkezve és fejlesztettem is a cuccaimat maxra. (Mondjuk elég bénán van megoldva itt a fejlesztés serintem :U ;)
Már csak lőszer kell meg eü csomagok kellenek és indulok és tovább a fő küldetésen :)

You'll Never Walk Alone

(#5230) marked one94


marked one94
őstag

Sajnos Limaszkban kidob a játék és megint nem bírom végig játszani :O

You'll Never Walk Alone

(#5231) emre válasza marked one94 (#5230) üzenetére


emre
veterán

te meg hogy nézel ki :Y

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5232) marked one94 válasza emre (#5231) üzenetére


marked one94
őstag

Szépen ;)

You'll Never Walk Alone

(#5233) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Hali !
Nem tudja valaki, hogy mi ilyenkor a teendő?
Jövök vissza sötétvölgyből, meg köll keresni az Agyar az PDA
Megtaláltam a helyet, egy ajtón kell átmenni, jelöli is a térkép. Kinyitom az ajtót, majd le a lépcsőn, s hallok egy ismerős kattanást (gondoltam magamban: b@sszus), egy akna volt, fel is robbant, de túléltem, meg sem sebzett ! Gondoltam, micsoda mázli, mentem tovább. Egyenesen egy másik helységbe, jobban mondva balra. Ott hever a földön némi felszerelés meg a szóban forgó PDA. Fel is szedem,mennék ki, újabb kattanó hang, de robbanás nélkül...ez fura. Aztán kiléptem az ajtón, és semmi sem történik, nálam a PDA, azt írja hogy Agyar PDA-ja. Küldetést nem ad, a küldetéscél ugyanaz, találjam meg Agyar PDA-ját, pedig nálam van. A térkép is jelöli a helyet, de már felvettem.
Megoldása van valakinek erre ?
Fel van pecselve...

(#5234) Aarpok válasza pvtneo (#5233) üzenetére


Aarpok
őstag

Valószínű bug lesz.Kellett volna látnod egy videót 2 fosztogató beszélget illetve a pénzedet elveszik.Ez után Lebegyevnek kell jelentkezni és új feladatként vissza kell szerezned a cuccaid a két fosztogatótól utána pedig menni Agropromba.Próbáld meg újra onnan,hogy visszatérsz Sötétvölgyből.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#5235) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Mesterek, most fejeztem be a SoC OL 2.2-t.... trader moddal...

nincs vmi efféle mod a CS-hoz is?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5236) Dhampir válasza - = Zk = - (#5235) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt egy felsorolás.

Soc-hoz van Priboi story is.

[ Szerkesztve ]

(#5237) - = Zk = - válasza Dhampir (#5236) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ezt találtam tegnap én is, de nem tudom melyik az a mod ami nekem kéne.. .hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5238) Dhampir válasza - = Zk = - (#5237) üzenetére


Dhampir
félisten

A puding próbája az evés. Főleg, ha vágod az angolt is, akkor nagy baj nem történhet. :)

(#5239) - = Zk = - válasza Dhampir (#5238) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vágom az angolt, igen.
csak azt nem tudom, mi a neve annak, ami módosítja olyanra, mint az OL....

namajd beleugrok, hátha találok vmit

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5240) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ej, de mé' dobál ez ki engem?!... feketeképernyő és szevasz... -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5241) kekeeci válasza - = Zk = - (#5240) üzenetére


kekeeci
senior tag

Mi dobál ki?

Mutass log-ot.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5242) pvtneo


pvtneo
csendes tag

FATAL ERROR

[error]Expression : 0
[error]Function : CUICellContainer::FindFreeCell
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrGame\ui\UIDragDropListEx.cpp
[error]Line : 607
[error]Description : there are no free room to place item
Valami tipp ? SMRTER mod-nál van.

(#5243) pvtneo válasza emre (#5201) üzenetére


pvtneo
csendes tag

A saját letöltő oldaladnál az első 2 mire való ? HUN.7z.001 és HUN.7z.002 Illetve hova másoljam be ?

(#5244) rétisün válasza pvtneo (#5243) üzenetére


rétisün
veterán

darabolt fájl, total commander összerakja, kapsz egy tömörített .7zip fájl-t, abból kell kicsomagolni (gondolom) a gamedata mappát, amit a játék mappájába kell bemásolni, vagy egyből oda kicsomagolni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5245) emre válasza pvtneo (#5242) üzenetére


emre
veterán

Ha a Smrter Zone Alpha a mod akkor a képarány 4:3-ra van beállítva?

(#5243) pvtneo

Az az eredeti felirat és szinkron.
Másik gépről vagyok és fejből nem mondom meg hova kell tenni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5246) kekeeci válasza pvtneo (#5242) üzenetére


kekeeci
senior tag

Mit csinálsz, csinálnál a CTD előtt?

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5247) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Mi az a CTD ?
Egyébként csak át kellett állítani a felbontást, és működik. Miért nem tartja meg a beállításaimat ? Amikor kilépek, minden beállítás törlődik :(
Eddig tapasztaltak: Elején gondoltam, hogy uncsi lesz, mivel rengeteg lőszerrel kezdtem, de rájöttem, hogy kell is, mivel már az első 5 percben megtámadott egy Burer! Nagyon akció dús, szerintem egész jó, még csak az ingoványban vagyok, de eddig egész jó. Új, eddig nem látott mutánsok is vannak benne, pl láthatatlan zombi, ami nagyon ijesztő tud lenni, ha nem figyelsz oda. A mutánsok is indítanak támadásokat a területekért, ezért sokkal dinamikusabb, és elég sok van belőlük, ami nálam +1
Értékelésem:
@Vizualitás: Szépen meg van csinálva, mondjuk én közepes grafikán játszom, tehát még szebb is lehetne: 10/7
@Hangok: A menü zene tetszik, meg a hangok is jól el vannak találva, pl, ha ijesztgetős rész van, akkor olyan a zene is: 10/7
@Stalker feeling: Nincsen az a gyűjtögetés-kényszer, bőven van minden, talán az elején kevés az elsősegély felszerelés, de bőven van minden a pályán, olcsó a lőszer, nem horribilis árakkal kalkulál: 10/5
@NJK-k (beleértve a mutánsokat is): Valamennyire reális a viselkedésük, korhű beszólások, eseménytől függő kommentek: 10/7
@Felszerelés: Eddig nem sokban különbözik az alaptól, de van már néhány újítás. Persze nem egy Misery-mod, ahol minden vacak felvehető, de itt is van valami a palettán: 10/7
@Nehézség: 1-2 golyó leviszi a fél életerőt, egy sorozat az mp5-ből meg hazavág, szóval használni kell a fedezéket, meg oda kell figyelni, rambózás nem játszik, esetleg mutánsoknál: 10/8
Végkifejlet: 7+7+5+7+7+8=41 Tehát nálam ez a mod 10/6,8, ami jónak számít, egyszer érdemes végigvinni.
Remélem valaki elolvassa, és kedvet kap hozzá, vagy megmentem egy csalódástól, mert mondjuk elvárt volna mást is ettől valaki.

(#5248) emre válasza pvtneo (#5247) üzenetére


emre
veterán

hát még ha azt is tudnánk miről beszélsz.... :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5249) kekeeci válasza pvtneo (#5247) üzenetére


kekeeci
senior tag

A CTD (crash to desktop) az, mikor egy program minden figyelmeztetés nélkül bezár és kivág az asztalra. :)

A beállításaidhoz nézd meg, hogy az user.ltx nem írásvédett e.

(#5248) emre
Ha jól értem, SMRTER (#5242) ;)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5250) pvtneo


pvtneo
csendes tag

Igen, a SMRTER-ről van szó :) Érdekes, most meg meghagyta a beállításokat :D Pedig nem csináltam semmit másképp...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.