Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) kislaki92


kislaki92
senior tag

https://www.facebook.com/pages/Eldaymod-Stalker-GAMES/501637826613919?skip_nax_wizard=true ez az fb oldala a közelgő modomnak...ha csatlakoznátok ,megköszönném...persze nincs erőszak..ha gondoljátok közben pillantsatok be :) köszi ! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#5252) Blazkowicz


Blazkowicz
tag

Hello.
Bízom benne, hogy valaki tud mentőmellényt dobni.
Elkezdtem játszani a játékkal, de sajnos kifagy. Fekete képernyő, és csak az újraindítás segít. Hasonló már volt 5 évvel ezelőtt a SoC-al (Win XP alatt), igaz ott csak simán újraindult. Van ez ellen valami megoldás?
1.5.10 patch és Clear Sky Complete 1.1.3 fel van telepítve + Win7 (32bit) .
Még egy Windows frissítést is letöröltem, mert olvastam hogy hátha, de nem jártam sikerrel.

(#5253) kislaki92


kislaki92
senior tag

dx 10-ben tolod? mert nekem dx 10-nél kifagy mint állat ...

apropó valaki valami jó kis modot ehhez? :) valami új területek ,sztori...akármi jöhet..köszi :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#5254) Blazkowicz válasza kislaki92 (#5253) üzenetére


Blazkowicz
tag

A játékban a DX 10.1 opció nálam inaktív és egy csomó egyéb videó opció is.
Sok helyen olvastam hogy fagy dx10 alatt. Le is töröltem a KB2670838 Windows frissítést (amit írtak több helyen), de semmi változás.

(#5255) Aarpok válasza Blazkowicz (#5254) üzenetére


Aarpok
őstag

Esetleg próbáld meg a user.ltx törlését.Ott találod ahol a játék a mentéseket is tárolja.

Аарпок

(#5256) kekeeci válasza Blazkowicz (#5252) üzenetére


kekeeci
senior tag

Mod nélkül, az alapjáték fut rendesen? :F

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5257) Blazkowicz


Blazkowicz
tag

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek.
Uninstalláltam a CS Completet, de így a mentések betöltésénél mindig hibaüzenet fogad :((( . Az újrakezdés egyenlőre nem szerepel terveim közt.

A user.ltx-et letöröltem, majd a videó beállításoknál csak minimális változtatásokat csináltam. Egyenlőre még nem fagyott le ... Ennél a játéknál sosem lehet tudni :)

(#5258) shield


shield
őstag

Stalkerek!
A magyar szinkronossal játszok, olyat tapasztalok, hogy megvásárolandó cuccnak megnézem az árát, amikor rákattintok és átkerül a vásárolandó slotba akkor sokkal drágább, vagy talán még duplája is az ára. Nálatok volt ilyen tapasztalat? (bocs a hülye fogalmazásomért)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5259) batman91 válasza shield (#5258) üzenetére


batman91
őstag

Igen ez így van megcsinálva, sokkal többet kérnek el érte mint amennyi le van írva. De nézd meg azt amikor el akarod adni nekik ugyan azt a fegyvert, töredékéért fogják megvásárolni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5260) shield válasza batman91 (#5259) üzenetére


shield
őstag

Nem értem miért van ez az eltérés, mi az értelme.
A banditák még kevesebbet akartak fizetni, így inkább arrébb cipelem a cuccost.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5261) Dhampir válasza shield (#5260) üzenetére


Dhampir
félisten

Kissé smucig a Clear Sky.

Annak idején feltehetően nem játszottam jól a játékot és általában csak Sötétvölgyhöz érve kezdtem kicsit jobban összeszedni ezt-azt, de rengeteget kellett fordulni a cuccokkal.

Főleg a kötszerekkel volt gondom, mert Kordonban, amikor a katonai bázissal csaptam össze, nem ismertem a padlásra besompolygási lehetőséget, és mindig nagy vérveszteséget szenvedtem el.

Teherkönnyítő mod 3-féle súlyhatárral, a letöltés linkje:

V.1 - DOUBLE:

Doubles default carry weight values.
- Sets carry weight to 100 and walk weight to 120.

V.2 - EXTREME:

Extreme carry weight values. Drag all kind of crap with you.
- Sets both carry weight and walk weight to 999.

V.3 - HARDCORE:

More realistic carry weight values, makes gameplay more challenging.
- Sets carry weight to 30 and walk weight to 50.

(#5262) Aarpok válasza Dhampir (#5261) üzenetére


Aarpok
őstag

Én a sötétvölgyig annyi pénzt szoktam gyűjteni,hogy Vászjától meg tudjam venni a 4 flash helyét.Ezután a völgyben is törekszem elkölteni a legtöbbet,mert spoiler: "visszatérve a szeméttelepre úgy is kirabolnak" (sajna a pénzt nem lehet visszaszerezni).Volt olyan alkalom,hogy az erőműre 6 eücsomag és 2 kötszerem maradt ez volt az igazi kihívás számomra (mesteren).

Аарпок

(#5263) batman91 válasza Dhampir (#5261) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem egyáltalán nem olyan nehéz játék, hogy ilyen könnyítő modokat használjatok. Ezekkel teljesen elrontjátok a hangulatot.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5264) Dhampir válasza Aarpok (#5262) üzenetére


Dhampir
félisten

Olyan kevés pénzem volt mindig, hogy sosem ért nagy veszteség. :D

(#5263) batman91

Így igaz, de legalább kárpótol a játék hemzsegő hibáiért (például megjelenő, majd eltünedező rejtekhelyek).

[ Szerkesztve ]

(#5265) Aarpok válasza batman91 (#5263) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem se nehéz,de mesteren kicsit átestek a készítők a ló túloldalára.A gránátot szünet nélkül és sebészi pontossággal dobáló ellenfelek azért elégé bosszantóak tudnak lenni.

Аарпок

(#5266) shield válasza Dhampir (#5261) üzenetére


shield
őstag

Mesélj csak nekem a padlásra besompolygási lehetőségről, mert nem ismerem! :Y Érdekelne.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5267) dodopek válasza shield (#5266) üzenetére


dodopek
addikt

Át lehet menni a kerítésen a kidőlt fánál a helyőrségtől jobbra. Utána vannak mindenféle cuccok a kerítésnél, onnan meg fel lehet ugrani a háztetőre, és be a padlásra...

(#5268) hubai1979 válasza dodopek (#5267) üzenetére


hubai1979
őstag

Kinek a padlására akartok besunnyogni. :DD :DD :P :P

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#5269) dodopek válasza hubai1979 (#5268) üzenetére


dodopek
addikt

Ez a tied? :Y

(#5270) hubai1979 válasza dodopek (#5269) üzenetére


hubai1979
őstag

:N :N :N Néha szokott ilyen pompába lenni az enyém is.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#5271) Dhampir válasza hubai1979 (#5268) üzenetére


Dhampir
félisten

Főnök, hány Rágcsát pusztítottál már el, hogy ennyi kol-bikád van? :D

Így a háztető alatt eddig még nem láttam kolbászt, csak a füstölőben és a kamrában. Jön egy cseréptépő vihar és elázik a drága áru, mint szomszéd tanyás a Veszett Rókában. Talán a Rákosi-éra idején lóghatott így fent a hús a szelemenen. :DDD

(#5266) shield

A laktanyánál átmászol a kerítésen fekvő fán, majd belső kerítés betonlapjaira felugrasz, onnan pedig a pottyantós tetejéről átugrasz a háztetőre és a hézagon guggolásban bemászol.

[ Szerkesztve ]

(#5272) kekeeci válasza shield (#5266) üzenetére


kekeeci
senior tag

Ajánlom a két hozzászólásomas a ShoC topikból:
(#9945) kekeeci
(#9947) kekeeci
ott mindent leírtam erről, és az általam próbált modokban mindben működik (ShoC, CS)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5273) pvtneo


pvtneo
csendes tag

őőőő...OGSM-ben nincsen ott pottyantós. :/

(#5274) shield


shield
őstag

Köszi srácok az ötleteket, utána járok a dolgoknak. :DDD

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#5275) Dhampir válasza pvtneo (#5273) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor csak nagyobbat kell ugrani.

(#5276) kekeeci válasza pvtneo (#5273) üzenetére


kekeeci
senior tag

Melyik OGSM, mert az enyémben van:

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5277) pvtneo


pvtneo
csendes tag

OGSM_CS_1.8_CE_Build_010312

(#5278) kekeeci válasza pvtneo (#5277) üzenetére


kekeeci
senior tag

A ShoC félét próbáltam, megnézem ezt is. :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#5279) killer095


killer095
őstag

Sziasztok lenne egy kérdésem.
Újra felraktam a játékot és az elején mikor elkell foglalni a banditák főbázisát, lelövök mindenkit azt irja várjak az erősitésre de semmi 20 percig álltam ott de semmi..
Mi a baj ? Bug vagy elkell mennem vhova?
Plss hep

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#5280) Dhampir válasza killer095 (#5279) üzenetére


Dhampir
félisten

A többiek majd megmondják a frankót, de tényleg tele van buggal, hasonlókkal már találkoztam. A Szeméttelepen a Vörös Erdő felé vezető átjárónál volt egy "védd meg a tábort"-szerű feladat (már pontosan nem emlékszem a feladat nevére), ami hasonló volt az esetedhez és semmi nem történt. A PDA is folyton jelezte, de a játék folyamán hiába álltam oda.

(#5281) killer095 válasza Dhampir (#5280) üzenetére


killer095
őstag

Elég sz@r mert nem lehet addig tovább menni ....

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#5282) Dhampir válasza killer095 (#5281) üzenetére


Dhampir
félisten

Korábbi mentés betöltése? Más ötletem hirtelenjében nincsen.
Előzőleg a játék javítófoltját felraktad?

[ Szerkesztve ]

(#5283) xFreex válasza killer095 (#5281) üzenetére


xFreex
aktív tag

Előfordul, hogy a társak eltévednek gomászás közben. :DDD
A játék hibája, amit a patch sem javított.

Nagyon nem kell vele foglalkozni, tovább mehetsz, csak újratermelődnek a banditák. Később megpróbálhatod megint.

Egyébként, ha sikerül is elfoglani és megérkeznek a tesók, akkor is egy idő után (pár zóna nap) visszajönnek a banditák.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5284) lavorka


lavorka
aktív tag

Üdv bajtársak!
Nekem olyan gondom akadt tegnap este, h elkezdtem újra a CS-t, ez kb 4-ik végigjátszásom. Ingovány, Kordon, semmi gond, de mikor lépek át a Szeméttelepre, betölti a pályát, villan egyet a képernyő és kilép... :W
Próbáltam egyel korábbi mentésről, próbáltam másik átjárón átmenni, semmi, akkor is kilép... Már a grafikát is visszavettem DX 9-be, mert nekem is volt h 10-ben fagyott, de úgy sem változott semmi.
Valakinek van ötlete? :F

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#5285) killer095 válasza xFreex (#5283) üzenetére


killer095
őstag

Hova menjek tovább mikor ez a küldetés? Ha nem csinálom meg honnan kapok ujatt?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#5286) xFreex válasza killer095 (#5285) üzenetére


xFreex
aktív tag

A frakcióháború csak mellékküldetésnek számít. Pl a főszálon is haladhatsz.
Vagy elhagyhatod a szeméttelepet és hagyod, hogy a banditák ismét terethódítsanak ott (egy kicsit).
Majd visszatérsz és megpróbálod újra.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5287) killer095 válasza xFreex (#5286) üzenetére


killer095
őstag

Nagyon régen játszottam már vele és akkor is vagy 2 órát és most komoly nem tudom mit kell csinálni mi itt a főszál? random emberektől kell questeket felszedni? vagy mi?
Pls help :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#5288) batman91 válasza lavorka (#5284) üzenetére


batman91
őstag

Sajnos velem is volt hasonló. Csak a mentés kitörlés és a játék újrakezdés segített.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5289) lavorka válasza batman91 (#5288) üzenetére


lavorka
aktív tag

Örülök... :W

Am volt másik hülyeség is. Ezt a Steames verzióval csináltam, de megvan a játék dobozosan is, magyar, szinkronos is. Az más kérdés h nekem nem bejövős a szinkronja. Na, de a dobozs verziót el sem tudtam indítani, mert folyamatosan azt a hibaüzenetet kaptam, h első indításnál rendszergazdai jogokkal kell indítani...

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#5290) xFreex válasza killer095 (#5287) üzenetére


xFreex
aktív tag

Kordonban gondolom végeztél, különben nem tudtál volna belépni a semlegesekhez. Szeméttelep - Sötétvölgy - Szeméttelep útvonalon meg Agyart üldözöd míg bele ne lépsz a banditák csapdájába.
Ezek már megvoltak? PDA-ban milyen küldiket látsz?

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5291) Dhampir válasza lavorka (#5289) üzenetére


Dhampir
félisten

A másolásvédelem miatt az elindításához Tages szükséges Windows Vista és 7 alatt.

64-bitre

32-bitre

[ Szerkesztve ]

(#5292) lavorka válasza Dhampir (#5291) üzenetére


lavorka
aktív tag

Az ok, de a Steames verzió nem kérdez semmit, megy....

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#5293) killer095 válasza xFreex (#5290) üzenetére


killer095
őstag

Megoldodott bugos volt vagy valami..

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#5294) lavorka válasza Dhampir (#5291) üzenetére


lavorka
aktív tag

Cannot open "fsgame.ltx"... most kapok agyfaszt...

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#5295) Dhampir válasza lavorka (#5294) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt az üzenetet a lemez indításakor kaptad?

(#5296) lavorka válasza Dhampir (#5295) üzenetére


lavorka
aktív tag

xrEngine.exe indításakor

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#5297) op.erik


op.erik
aktív tag

CS: 2014

Egy pre-beta már fenn van fix-el, nem néz ki rosszul.

(#5298) Dhampir válasza lavorka (#5296) üzenetére


Dhampir
félisten

Új telepítés után indítottad a játékot avagy rátelepítéssel?

(#5299) lavorka válasza Dhampir (#5298) üzenetére


lavorka
aktív tag

Winfost raktam újra, és vele együtt mindent. A játékot is.

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#5300) Dhampir válasza lavorka (#5294) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehetséges, hogy hülyeség, de valaki itt azt írta, hogy:

készíts egy indítási parancsikont az asztalra majd tulajdonságokban az indítás helyénél töröld ki a bin szavacskát

Másik lehetőség:
Töröld az user.ltx állományt a C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat mappából.

Az utóbbi művelet többnyire be szokott válni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.