Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) vince válasza muki95 (#25350) üzenetére


vince
őstag

felteszed az eu romot, abban kikapcsolható, ahogy a törlés hangja is :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25352) zojjektum válasza vince (#25351) üzenetére


zojjektum
senior tag

Eu romon is játszani kell a mobilhálózat beállításával, hogy elérhető lehess újraindítás után?

(#25353) vince válasza zojjektum (#25352) üzenetére


vince
őstag

Nem tudom, soha nem volt ilyen problémám. Két telekomos sim van a telefonban, az első két hétben global romot használtam, azóta xiaomi.eu, illetve tavaly egy ideig miuihu, mindig elérhető vagyok. Mondjuk nekem az értesítő ledem is színes :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25354) muki95 válasza vince (#25353) üzenetére


muki95
csendes újonc

Nekem 20-as simem és egy mikro SD-m van a telefonban. Velem is előfordul, hogy megszakad a hívás.
Megoldja a dolgot vajon az EU rom, vagy ez hálózati hiba? Jelenleg globálom van.

Egyáltalán fel lehet tenni root nélkül?

Az értesítő LED-et hogyan lehet színessé varázsolni? (Ez is csak az EU romban működik?)

(#25355) muki95 válasza vince (#25351) üzenetére


muki95
csendes újonc

Ugyanezek megvannak nálam a globál romon is. (Ki vannak kapcsolva mindahányan...)
M9 alatt nem csinálta, csak azóta csinálja, hogy frissített M10-re.

(#25356) Levi123


Levi123
senior tag

Sziasztok!
Redmi 4x-nek elrepedt a kijelzője, ebay-ről lehet használható kijelzőt rendelni hozzá?
Köszönöm!

Levi

(#25357) Lordus


Lordus
senior tag

valaki, aki miuihu romot hasznal feltette a miui 10es romot es utana visszarakta a 9est?
biztosra szeretnek menni, hogy ha nem tetszik, akkor ne szivjam meg, hogy nem lehet downgradelni. koszi

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#25358) Demokatona


Demokatona
tag

Létezik jó "Task killer" alkalmazás 4X-re? Pár alkalmazást szeretnék letiltani(Google play filmek,stb..)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#25359) vince válasza muki95 (#25354) üzenetére


vince
őstag

Nem root kell az eu romhoz, hanem nyitott bootloader.
A korai példányokban volt rgb az értesítő led, azóta fehér.

(#25355) muki95
akkor passz :(

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25360) orso0355 válasza Demokatona (#25358) üzenetére


orso0355
őstag

Összefoglalót nézd meg felül!

(#25361) qge válasza enzahobi (#25343) üzenetére


qge
aktív tag

Jól hangzik, ne tarts magadban a tudást. Én olyanra gondoltam, hogy töltéskor felmenne wifire, ébren tartaná a telefont/képernyőt és Play-ről megcsinálná az összes frissítést. Egyelőre az utsó lépést guglizom, de nem fut úgy ahogy kellene. 😞 Még...

(#25362) enzahobi válasza qge (#25361) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Én erre ezt gondolnám:
1. hogyan tudod meg hogy töltön van a teló? Ha battery changed eventet használod az egynek jó, mert csak az akkuszázalék változást kell figyeld, viszont egy ciklus alatt lefut 100szor... erre nálam XposedEdge van, amiben van PowerConnected ill Disconnevted event, amivel egy valtozót billenetek ill a Battety Changed eventet kapcsolom be.
2. Wifivekapcsolás OK, de minek maradjon ébren a kijelző?
3. Google play és frissítések: ez nehezebb eset, mert hogyan szugerálod hogy pont akkor frissítsen és utána NE? -ötletem: legyen az áruház normál állapotvan fagyasztva, de a frissítések automatikusra állítva, amikor felolvasztod ő el fog indulni és lefrissíteni, de biztos ami biztos indíttassuk el taskerrel is. Hogy mikor van kész a frissítésekkel még nehezebb dió, itt valszeg a wifi-n forgalmazott adatot kell figyelni, de végül is amíg töltőn van csak végez mindennel, szal ez mehet a 4es pontba :)
4. töltő lehúzáskor visszafagyasztani a Play-t. Fagyasztásra van egyzserű shell script, pm disable vagy valami ilyesmi :)

+1: van rá mód hogy a képernyőn való tapizást szimuláld taskerrel, ehhez bekapcsolt képernyő kell, de nem túl elegáns...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#25363) enzahobi válasza JohnDoe_Hun (#25344) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Sajnos erre nem talátam még megoldást :(

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#25364) aelod válasza Demokatona (#25358) üzenetére


aelod
veterán

Root kell hozzá. Playen is van sok ilyen app. LP is tud jegelni. Titanium backup is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25365) qge válasza enzahobi (#25362) üzenetére


qge
aktív tag

Aaaasztak..va, kicsit jobban beleástad már magad. :)

A képernyő ébrentartás amiatt kell, mert amugy a MIUI nem engedi az update-et futni....gondolom, akku-kímélés cimszó alatt. Nekem legalábbis a manuális update is csak akkor megy, mikor ébren a teló.

Köszi mindenesetre. :R

(#25366) JohnDoe_Hun válasza enzahobi (#25363) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Köszi.
Az e-robottal elvileg meg lehet csinálni de bevallom lusta vagyok végignyálazni magam a leírásán. Nem egyszerű még vele sem.

(#25367) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

A Pixel Experience ROM 20180729 buildje számomra inkább negatív élményt jelentett. Tökéletesen elégedett voltam vele egészen addig, ameddig észrevettem, hogy a Google Fotók alkalmazás szerint nekem Google Pixel telefonom van és emiatt korlátlan tárhely jár nekem. Ami a valóságban azt jelentette, hogy tömörítetlenül tölti fel a képeket és szépen elfogyasztja a Google Drive tárhelyemet. Állítási lehetőség arra, hogy tömörítve, kiváló minőségben szinkronizálja a képeket, nincs.
Letöröltem a romot, felraktam a xiaomi.eu ROM béta verzióját (8.12.6), telepítettem a Google Fotók alkalmazást, továbbra is azt hiszi, hogy Pixel telefonom van és nincs lehetőségem a képek tömörített feltöltésére. Teljesen legyalultam a belső tárhelyet, a microSD kártyát, full wipe a recoveryben, fastboot global bétát felraktam, aztán vissza a xiaomi.eu ROM. Eredmény:

Ötletem sincs, mit csináljak, és őszintén szólva kedvem sincs már tovább szenvedni ezzel. Ha valakinek van valami ötlete, szívesen meghallgatom és előre köszönöm a segítségét. És most megtanultam egy életre azt, hogy fő telefonon nem szórakozunk custom romokkal.

(#25368) siddis válasza RAZR_v3 (#25367) üzenetére


siddis
őstag

Ha belépsz a Google-fiókodba ott milyen eszközök látszanak amik használják.?

-- Aux armes, citoyens --

(#25369) ubyegon2 válasza RAZR_v3 (#25367) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Google Fotók alkalmazás szerint nekem Google Pixel telefonom van és emiatt korlátlan tárhely jár nekem. Ami a valóságban azt jelentette, hogy tömörítetlenül tölti fel a képeket és szépen elfogyasztja a Google Drive tárhelyemet.

Ennek semmi köze nincs a telefonhoz, külön a fiókodban lehet állítani, hogyan mentse a képeket. Akár desktopon, akár bármin.....

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

(#25370) trebrona válasza ubyegon2 (#25369) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pixel telefonokhoz korlátlan tárhely jár.

3S-en nekem is az van. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25371) DJGABI válasza RAZR_v3 (#25367) üzenetére


DJGABI
addikt

én múltkoriban pont ezt szerettem volna elérni (már a korlátlan tárhelyet)

[link] itt próbáld meg eltávolítani ha ott van még a kamu Pixel eszköz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25372) RAZR_v3 válasza DJGABI (#25371) üzenetére


RAZR_v3
tag

Ebben a listában nincs kamu Pixel eszköz, csak Xiaomi Redmi 4X.
Most azt csináltam, hogy eltávolítottam az eszközt a Google fiókomból, megint töröltem mindent TWRP-ben, újrahúztam a multi romot, ugyanazzal a Google fiókkal beléptem, telepítettem a Google Fotók alkalmazást, és semmi se változott, ez fogad a Google Fotók beállításai között: :W

(#25373) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Nem ismerem már ki magam a xiaomi modellek között, ez a darab tetszett amiról a topik szól. Ajándékba kellene ilyesmi, mi az ami most igazi utódnak tekinthető? Jó lenne 4000-es akksi és jó fényképező, és jó ár. Van most ilyen darab?

[ Szerkesztve ]

(#25374) ubyegon2 válasza trebrona (#25370) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezt értem, talán evidens is, de most már 4X van a kollégának, így mindenképpen a fiókban lehetne állítgatni. Erre gondoltam, de ahogy látom nem nagyon akar sikerülni. Kérdés, hogy valóban elfogyasztja-e a már nem Pixeles jogosultságú fiók 15 gigáját. ;)
Valahol valami beragadt vagy csak később fog megjelenni a módosított beállítás, google szerverein azért mozognak a byte-ok rendesen.

(#25373) mexel

Én az A2 Lite-ot szemeltem ki utódnak, alig nagyobb, 4000mAh akksi, fém ház.

[ Szerkesztve ]

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

(#25375) Demokatona válasza aelod (#25364) üzenetére


Demokatona
tag

Köszönöm.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#25376) trebrona válasza ubyegon2 (#25374) üzenetére


trebrona
nagyúr

Előtte is 4X volt, csak Pixel Experience rommal.

Az viszont jogos, hogy asztali böngészőben kellene megpróbálni átállítani a mentés módját.

Szerk: látom megoldódott.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25377) RAZR_v3 válasza ubyegon2 (#25374) üzenetére


RAZR_v3
tag

Sikerült! :K TWRP-ben mountoltam a system mappát, majd a TWRP fájlkezelőjével elnavigáltam a system/etc/sysconfig mappába, és töröltem néhány .xml kiterjesztésű fájlt, amiket minden bizonnyal a Pixel Experience ROM tett oda. (Más kérdés, hogy ezek miért maradtak meg, ha én több wipe system-et is csináltam a TWRP-vel korábban.)
Utána elindítottam a MIUI-t, nem telepítettem újra, töröltem a Google Fotók alkalmazás adatait, utána töröltem az alkalmazást, majd megint telepítettem a Play Áruházból a Google Fotók alkalmazást, és minden tökéletesen működik, az alkalmazás első indításakor, illetve a beállításain belül is.

(#25378) mexel válasza ubyegon2 (#25374) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, de ez már jóval drágább azt hiszem. Vagy ennyi volt a 4x is kb? Én emlékszem rosszul? Mennyivel roszabb egy Meizu m6 Note a xiaominál?
A Redmi 6 mennyivel roszabb? Az t látom hogy sajnos csak 3000-es az akksija :(

[ Szerkesztve ]

(#25379) ubyegon2 válasza mexel (#25378) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Meizu 6-ot tesóm vett, jónak tartja, ár/érték arányban teljesen jó az is. A 4X 40eft. körül volt, A2Lite azért drágább kicsit valóban, de én Xiaominál nem láttam 4X-hez hasonlót olcsóbban.

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

(#25380) ubyegon2 válasza trebrona (#25376) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ja OK, valahogy én a Pixel-re asszociáltam, így már nekem kicsit sötét oldalas ezzel a ROM-mal, de már értem.

(#25377) ]n.balazs[

Örülök, hogy csak sikerrel jártál! Gondolom a szerverükből nehéz volt kilőni a hamis adatokat, amit a ROM adott előzőleg. ;)

[ Szerkesztve ]

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

(#25381) mexel válasza ubyegon2 (#25379) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, az lett volna a befutó de elfogyott :(

(#25382) RAZR_v3 válasza ubyegon2 (#25380) üzenetére


RAZR_v3
tag

Újabb fejlemény! Kíváncsiságból nyomtam egy wipe system/data/cache/dalvik/internal storage kombót, megnéztem a TWRP fájlkezelőjével a system mappát, üres volt. Feltelepítettem a xiaomi.eu 8.12.6-os béta romot, ugyanazt, amivel eddig próbálkoztam. A telepítés végeztével nem indítottam el a MIUI-t, hanem a TWRP-ben maradtam, visszamentem a fájlkezelőbe egy mount system után, és újratermelődtek a kritikus fájlok a system/etc/sysconfig mappában. :D Elindítottam a rendszert a fájlok törlése nélkül, ismét úgy viselkedett a Google Fotók, mintha Pixel telefonom lenne. Aztán alkalmaztam a korábban leírt módszert és újra jó lett minden.
Semmi köze a Google-nek ehhez, a xiaomi.eu-s srácok pakolták bele a ROM-jukba ezeket az xml fájlokat (pixel_2017_exclusive.xml és nexus.xml), mivel a 2018. december 6-i megjelent hivatalos MIUI global bétát is próbáltam és ott nincs gond a Google Fotók alkalmazással.

De a lényeg az, hogy a sok szenvedésemnek és elpazarolt időmnek legalább lett valami dokumentációs jellege itt és haszna is. :K

(#25383) ubyegon2 válasza RAZR_v3 (#25382) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

újratermelődtek a kritikus fájlok a system/etc/sysconfig mappában

Ez aztán tényleg nem adta könnyen magát, de te kitartóbb voltál! ;]
Az ilyen küzdelem mindig hasznos, még ha eleinte nem is látja, aki szív vele!

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

(#25384) ubyegon2 válasza mexel (#25381) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Meizu Pro 7 4/64-et látok már csak az eustock-on, bár 65 helyett 55-ért nem is rossz. Az A2Lite 3/32 most 50-ért van. Elgondolkodtató, igaz a Meizu csak 3000 mAh-s akksival van, viszont Sony dual kamerával.

[ Szerkesztve ]

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

(#25385) Bogyó bá' válasza ubyegon2 (#25384) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez a Meizu nagyon állat ennyi pénzért! :R

Szerk: bár sajnos sehol nem írja hogy fémházas volna - akkor pedig biztosan nem is az... :O

szerk2: itt, a tesztben viszont fém hátlapról írnak!

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#25386) ubyegon2 válasza Bogyó bá' (#25385) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Eddig fel sem figyeltem rá, főleg ennyiért rohadt jó vétel, valóban sehol nem írja a fémházat semelyik leírás. A gyártó videóját böngésztem végig és ott az aluminium unibody ház! :Y

forrás

Más kérdés, hogy a 4X is annyira siklik a kézből, hogy valami stabil tok kell rá....

A hátlapi ’Fenêtre’ kijelző miatt viszont erre hátlapot tenni...... :N

Itt a fotón is elég fémesnek látszik.....

[ Szerkesztve ]

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

(#25387) trebrona


trebrona
nagyúr

Csak jelzem, van OFF topik is.[link]

Miért nem ott tárgyaljátok?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25388) notika77


notika77
senior tag

Letöltöttem a legújabb xiaomihu romot és twrp-ből elkezdtem telepíteni, de azt mondta, hogy polaris rom és nem telepítette Neve: miuihu_MIMIX2S_8.12.7_9.zip, ez volt letölthető Redmi4x ROM-ként 8.12.07 verziószámmal.
Most már tudom, hogy itt egy rossz feltöltés történt és ez nem Redmi4X ROM, de a lényeg, hogy ez után még működött a telefonom, ezért letöltöttem a 8.12.06-ost is, aminek a neve: miuihu_HM4X_8.12.6_7.1.2.zip és ezt telepítve már nem csinál semmit sem a telefon.
Van esélyem életre kelteni?

Szerk.:
Most már látom, hogy nem hibás a feltöltés csak béna, mert az összes telefonhoz egy mappából lehet letölteni a ROM-okat, és persze figyelmeztetés nincs, hogy melyik verziót is akarja letölteni az ember, ha pl. redmi 4x ROM-ot szeretne és annak oldaláról érkezett ide. Valószínűleg másodjára sem 4x ROM-ot töltöttem le, mert a hm4pro az első és a többi nem is látszott az ablakban csak ha görget az ember.

[ Szerkesztve ]

(#25389) notika77 válasza notika77 (#25388) üzenetére


notika77
senior tag

Ez segíthet? Próbálta már valamelyikőtök?
http://en.miui.com/thread-693884-1-1.html

(#25390) DJGABI válasza RAZR_v3 (#25382) üzenetére


DJGABI
addikt

lol, tényleg xiaomi eu fícsör lehet, nekem is beadta most, 2 évig korlátlan tárhely képeknek? tök korrekt. hogy utána mi lesz? max gyalulok :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25391) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok olyan gondom lenne hogy messengeren ha mobil neten vagyok 4-5 perc késéssel kapom meg csak az üziket valamit tudok tenni ellene ? Telekom os vagyok ha esetleg ez számít előre is köszi...

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#25392) DJGABI válasza notika77 (#25389) üzenetére


DJGABI
addikt

NE kapkodj! másodjára jót töltöttél. [link] a release oldalán mindig ott vannak a készülék kódok is.

usb-re dugva csinál még valamit? fastboot mód (kikapcsolva hangerő le + power) van? bootloader nyitva?
recovery-t eléred, az gyári v lecserélted?
szétszedés helyett első körben próbáld ezzel a megoldással: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25393) gránátalma


gránátalma
újonc

Sziasztok!

A múlt héten én is megkaptam a frissítést-bár ne lett volna :W Azóta teljesen másképp működik a telefonom, és nem előnyére változott. A legidegesítőbb hibák:

1. Nagyon gyorsan lemerül az aksi. Korábban 3-4 napot is bírt, attól függően, hogy mennyit neteztem vagy fényképeztem.

3. Nagyon lassan töltődik az aksi, nem elég egy éjszaka, hogy teljesen feltöltődjön. Tegnap este 11-kor felraktam töltőre, ma reggel 7-re csak 70%-on volt. Eddig 3 alatt óra alatt teljesen feltöltődött.

3. A leveleimet vagy megkapom vagy nem. A levelezőrendszerbe belépve ott figyel a levél, de a telefonon nincs.

Korábban volt olyan problémám, hogy beszélgetés közben egyszer csak a másik fél nem hallotta, hogy mit mondok. Nem szakadt meg a vonal, csak nem lehetett hallani engem. Ilyenkor bontani kellett a vonalat, majd újrahívni az illetőt és magyarázkodni, hogy nem én nyomtam ki. Azt hittem, hogy a készülékemmel van a baj, elmentem a Xiaomi szaküzletbe, ott elég gyorsan lerázott az eladó, azt mondta, hogy biztosan a SIM- kártyával van gond, forduljak a szolgáltatóhoz. Oda is elmentem, persze, a SIM-nek semmi baja. Most úgy tűnik-kopkopkop-, hogy ez a probléma megoldódott, mert lehet rendesen telefonálni. De hogy van ez, hogy egy hiba kiküszöbölődik, jön helyette három másik?? Ma már nem elvárás egy telefontól, hogy telefonálni lehessen vele, vagy a leveleket időben megkapja az ember? Megmondom őszintén, én csalódtam ebben a márkában, mert mióta megvan- kb. egy éve- valami probléma mindig volt vele. Régebben Samsung és LG telefonom volt, azoknál ilyen triviális hibák nem voltak. Eddig 4-5 évente cseréltem a telefonomat, bíztam benne, hogy ez is jó lesz addig, de most erősen gondolkodom, hogy lecserélem más márkára.

A sok hibája ellenére azért szerettem a telómat, mert az aksija kitűnően működött, abszolút megbízható volt ezen a téren. Nem kellett aggódnom, hogy gyorsan lemerül. Most viszont power bank nélkül nem indulok el, mert félek, hogy napközben lemerülök. Más is tapasztalt ilyet? Van esetleg valami "titkos" beállítási mód, ami használhatóbbá teheti a készüléket? Vagy ez rendszerhiba? Bocsánat a kifakadásért, de eléggé dühítő a helyzet. Köszönöm, ha valaki válaszol.

(#25394) sharp007 válasza notika77 (#25388) üzenetére


sharp007
tag

Esetleg a hangerő és a power gombok hosszú ideig tartó nyomása különböző kombinációban.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#25395) notika77 válasza DJGABI (#25392) üzenetére


notika77
senior tag

Sajnos másodjára is rosszat töltöttem (a fájl nevét a honlapról másoltam, de nem azt töltöttem le). Ma ér véget a hetes szabadságom, holnap már kell a telefon, ezért nem vagyok türelmes és nekiálltam a linkelt szétszedősnek. A jó fastboot ROM felment, most éppen első indítás zajlik pár perce, ennek adok még 20 percet, mielőtt sikertelennek minősítem :)

ui.: semmit nem csinált, a gombokra sem reagált és még a töltőkábel bedugására sem történt semmi. Nem ment az ADB sem, nem ismerte fel az eszközt (FWUL alól, nem is windows alól próbálkoztam)

ui.2: bejött a MIUI 10 képernyő, lényegesen gyorsabban indult, mint mikor MIUI 10-re frissítettem :)

Köszönöm mindenkinek a segítő szándékot!!!

[ Szerkesztve ]

(#25396) carr


carr
őstag

Jól tudom van 4x ből 4/64 verzió? NEM NOTE! 5" fölé nem mennék. Merre keressek?
Kéne a dual sim, mert a hibrid sim meg kb 3 hétig bírta szilikon tok alatt. Help.

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#25397) DJGABI válasza gránátalma (#25393) üzenetére


DJGABI
addikt

1. pontra egy gyári visszaállítás/tiszta telepítéssel érdemes próbálkozni, én nem vettem észre különösebb változást akkuidőben

2. ez viszont tuti valami kábel/töltő hiba. próbáld másikkal. max a véletlen műve h a frissítéssel egyidőben halálozott el. 10-essel még a gyorstöltés is működik, nem az hogy lassabb lett. 8 óra alatt 70% az kb 500mA, alapból 2A-rel kéne töltenie

(#25396) carr igen, innen a topicból orso0355-nek olyan van. de china only, pl b20-at nem tud. újonnan esélytelen beszerezni. én már inkább több sim adaptert rendelek, nálam se sokáig bírják. A2 lite nem sokkal nagyobb, csak magasabb [link] az érdekes alternatíva lehet. plusz az dual sim + sd tálcás

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25398) orso0355


orso0355
őstag

Na most már nekem is vannak tapasztalataim. Az akkutöltés nem változott, legalábbis nem drasztikusan, mert ugyanúgy felteszem, pár óra múlva full. Hogy egész éjszaka ne lenne elég, az abszolút nincs.<br/>Akkuidőben se látok negatív változást, tegnap reggeltől estig nyüstöltem, játszottam, stb, és 30%-ot merült. Ez nekem bizony jó.

Az összes engedélyt meg kell most adni újabban, fene tudja miért, frissítés után egy héttel 😃

Most még a banki smsek megint kérdésesek, de a Voda szerint SIM kártyát kell cseréltetnem. :F

[ Szerkesztve ]

(#25399) orso0355 válasza carr (#25396) üzenetére


orso0355
őstag

Van, pl. nekem is ilyen van, de egyrészt ez kínai belpiaci modell, tehát B20 nincs benne, másfelől nem tudom, lehet-e még egyáltalán kapni bárhol is? Én nagyon szeretem :)

(ja már látom, hogy válaszoltak :) )

[ Szerkesztve ]

(#25400) bb71 válasza DJGABI (#25397) üzenetére


bb71
őstag

Én múlt héten írtam is, hogy még kapható a 4/64.es - 175USD!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.