Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

én ezen agyalok, szerintem ez is jó helyette
most akciós a gyorsaknak SAMSUNG GALAXY A5 (2017) 55 ezer Ft

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#25852) DJGABI válasza csabulaxi (#25851) üzenetére


DJGABI
addikt

tegnap óta ennyi, annyira nem kell kapkodni. még 12 darab van. én is elgondolkodtam rajt, mégiscsak csamcsung, de oké h a SoC gyorsabb, de 32 giga.. hmm-hmm, amennyi crapware-rel tele van gondolom nem sok marad belőle

ja meg csak 1 simes

szerk: a p10 lite legalább ds [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25853) doongoo válasza csabulaxi (#25851) üzenetére


doongoo
addikt

Android 6 és marad is azon...

(#25854) tom570


tom570
aktív tag

segítséget kérnék. twrp telepítése után nem indul a teló csak a MI logo látható
Fastboot elindul. majd a multi tool is látja de ennyi

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#25855) mdraco


mdraco
őstag

Redmi note 7 lenne jó utódja, csak kisebb méretben.

(#25856) trebrona válasza tom570 (#25854) üzenetére


trebrona
nagyúr

Disable dm verify, vagy lazyflasher.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25857) tom570 válasza trebrona (#25856) üzenetére


tom570
aktív tag

A tool telepíti a twrp-t de az jelszót kér, a mi fiók jelszavamat nem fogadja el, vagy milyen jelszó kell? ott akkor újraindítom de nem indul majd fastbootnál megint lehet telepíteni a twrp-t. mit rontottam el?

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#25858) trebrona válasza tom570 (#25857) üzenetére


trebrona
nagyúr

A képernyőzár. De elképzelhető, hogy nem fogja elfogadni.

Tedd fel az összefoglalóban lévőt, az nem kér jelszót. Illetve az összefoglalóban a dm verify kikapcsolása képekkel illusztrálva.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25859) tom570 válasza trebrona (#25858) üzenetére


tom570
aktív tag

a tool progiban hová tegyem a letöltött twrp-t? hogy azzal telepítsem, vagy ne a tool-t használjam?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#25860) trebrona válasza tom570 (#25859) üzenetére


trebrona
nagyúr

Saját twrp, vagy valami hasonló a multitool-ban, azt hiszem, ott látni fogod, honnan tallóz.

Én manuálisan szoktam parancssorból.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25861) tom570 válasza trebrona (#25860) üzenetére


tom570
aktív tag

végül is az összefoglalóban az ADB-vel telepítve ideiglenes flash, az általad ajánlott twrp-vel sikerült.
Csak a Supersu progit szerettem volna telepíteni. de lehet feladom, legalábbis mára.
Köszönöm a gyors katasztrófa elhárítást :R

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#25862) tom570


tom570
aktív tag

Legközelebb akkor előtte a képernyőzárat, ujjlenyomatot vegyem ki, és utána próbáljam a twrp és supersu telepítését?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#25863) aelod


aelod
veterán

Ha csinálok egy gyári visszaállítást akkor bukom a twrp-t meg rootot is?
Nem tudok már mit kitalálni erre a wakelock service-re. 1 óra alatt csinál 100e+ wakelockot és merül az akksi mint az állat. Random jön elő. Gondoltam valami play szarság lehet. Töröltem a google fiókom de így is előjött.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25864) siddis válasza aelod (#25863) üzenetére


siddis
őstag

Elvileg a root-ot bukod csak.. Milyen ROM van rajta.? Mondjuk GSam Battery Monitor-szerű app-al nem nézted,közelebbről, hogy ébresztgeti.?

-- Aux armes, citoyens --

(#25865) aelod válasza siddis (#25864) üzenetére


aelod
veterán

Global 8.5.4.
De de néztem. Ott nem jött elő az a service. Minden más ott volt de nagyon kevés felébresztéssel, tehát azok nem lehettek. (A ludas az több százezret összeszed).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25866) siddis válasza aelod (#25865) üzenetére


siddis
őstag

Hmmm, ez az app fut esetleg a telódon.? WakeBlock Kábé olyan, mint az RR beépített wakelock blocker-e, gondolom a MIUI-hoz valami ilyesmi kellene, csak nekem más van fenn éppen..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#25867) aelod válasza siddis (#25866) üzenetére


aelod
veterán

Otthon felrakom, köszi a tippet. :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25868) role_of_72


role_of_72
tag

Sziasztok!

MIUI 10.1.1.0 Global Stable alatt jól látom hogy ezek nem működnek (nem beállíthatóak), vagy csak nálam ilyen és van is rá megoldás?

- a zárképernyőn nem tudom letiltani a felső értesítési sáv lehúzását (pl. ha elhagynám a telefont így aki megtalálja ki tudja kapcsolni a mobilnetet, wifit, gps-t a mobil kikapcsolása nélkül)

- a gyári Music alkalmazást zárképernyőről nem tudom sem irányítani, sem pedig az épp játszott számot nem látom (Spotify esetén működik), csak ha minden infót elérhetővé teszek, Messenger üzenetestől és E-mailestől (nem szeretnék third party lejátszót helyette, jó ez)

Tudtok a fentiekre valami megoldást (MIUI 9 visszarakáson és újratelepítésen kívül, mert arra nincs elég szabadidőm)?

Köszi! :R

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#25869) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! MIUI global 10 stabil + egy hiba. Ha a naptáron a +-ra bökök, akkor nem az aktuális dátumot adja ki, hanem 1970.01.01-et. Ha megnyitom akkor az aktuális dátum jön be. Másnál is így van?

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#25870) endib válasza nyikszi (#25869) üzenetére


endib
tag

Nálam aktuális dátum, de volt recovery flash miui 10 után.

(#25871) siddis


siddis
őstag

Frissült a LineageOS 16..

-- Aux armes, citoyens --

(#25872) giroud199


giroud199
aktív tag

Az 5ghz s wifit tudja a készülék vagy ne is keressem?

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#25873) Cyrin válasza giroud199 (#25872) üzenetére


Cyrin
addikt

nem

(#25874) carr


carr
őstag

Szájbavert sync nálatok megy rendesen? Nálam mióta frissitette a böngészőt azóta szórakozik. kezdem unni. Hülyék dolgoznak saominál?

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#25875) tom570


tom570
aktív tag

Sem a galériában, sem a kamera appban nem lehet két három lépcsőnél tovább nagyítani a képeket? Milyen hülyeség ez?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#25876) Bogyó bá' válasza carr (#25874) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam kb. október vége óta nem megy a biztonsági mentés - ha erre gondoltál... :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#25877) aelod válasza Bogyó bá' (#25876) üzenetére


aelod
veterán

3,5 óra SoT-m van.

Mesélj még... :O
:DDD ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25878) Bogyó bá' válasza aelod (#25877) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mit meséljek? :F

Folyamatosan kapom az értesítéseket, hogy Mi Cloud mentés folyamatban.... ….és üres mind az 5GB MIUI tárhely, nem tartalmaz semmit. Október végéig működött...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#25879) aelod válasza Bogyó bá' (#25878) üzenetére


aelod
veterán

Nem jött le a poén. Mindegy. :N

MIUI10?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25880) mdraco


mdraco
őstag

Megfigyeltem hogy, amikor memória ürítést csinálok, akkor csökken a szabad memória :DDD

(#25881) hzsolee válasza mdraco (#25880) üzenetére


hzsolee
őstag

Ez olyan mint a beb@szás.... :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#25882) Sokka


Sokka
aktív tag

Valaki használja a K&H mobilapplikációt? Nekem az a problémám, hogy amikor a mobiltoken belépést választom, a telefon valamiért nem tudja beolvasni a kiadott QR kódot. állandóan rezzen egyet, jelezvén a hibás beolvasást, aztán próbálja újra, meg újra. Ezt addig csinálja, míg ki nem lépek belőle.
Az az érdekes, hogy most beállítottam egy ezer éves LG telefonon is az alkalmazást, és minden próbálkozás elsőre sikerült.
Örülnék neki, ha valahogy kiderülne, mi okozza ezt az állapotot.
Lehet olyan, hogy valami alkalmazás ütközhet ezzel?

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#25883) -ZeeZee- válasza Sokka (#25882) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Csak 1 tipp: megvannak az alkalmazásnak a megfelelő engedélyek? Lehet, hogy hiányzik neki valami azért nem tudja befejezni a műveletet. Sajnos nem tudom, hogy mik kellenek, de nézd meg, lehet hogy valami triviális.

(#25884) Sokka válasza -ZeeZee- (#25883) üzenetére


Sokka
aktív tag

6 engedély van felsorolva ehhez az alkalmazáshoz, ebből a háttérben való indítás van bekapcsolva, valamint a wifi ki-be kapcsolásnál a rákérdezés. Jó lenne, ha valaki megtudná nézni, akinek működik is.
Az az érdekes, hogy régebben nekem is ment, de nem tudom, mi okozhatta a változást.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#25885) siddis válasza Sokka (#25884) üzenetére


siddis
őstag

Vissza nem tudsz menni egy-két verziót.? Full reinstall, cache-k törlésével összekötve.?

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#25886) carr válasza Bogyó bá' (#25876) üzenetére


carr
őstag

Mi cloud mentés az felhő, a biztonsági meg saját belső tár,
vagy SD.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#25887) Dhampir válasza hzsolee (#25881) üzenetére


Dhampir
félisten

(#25888) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok ! utóbbi időben random bekapcsol magától a kijelző semmi értesítés (már le is tiltottam mindet ,mégis ) kb 20 percenként be/ ki nagyon idegesítő ! van valakinek ötlete mi okozza ? Akkumulátor használatnál android rendszer fb , messenger amik inkább fogyasztatnak .
legutóbbi frissítés óta csinálja, mi lehet az oka ?

(#25889) hzsolee


hzsolee
őstag

Sziasztok!
Aki visszatért a 10-ről, vagy nem is telepítette, tegye már meg, hogy készít nekem egy görgetett képernyő fotót a beállítások -> wifi -> további beállítások oldalról. Nem tudom a pontos verziót, de ami a mostani 10 előtt volt. Ilyenre gondolok:

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#25890) Sokka válasza siddis (#25885) üzenetére


Sokka
aktív tag

Mire érted a full reinstallt? Nem szoktam "mókolgatni", nem igazán értem amit írsz.
Meg gondolom, ha a másik készüléken működik a legfrissebb, most letöltött verzió, akkor itt sem lenne szükség egy régebbi verzióra.
De ez az én személyes gondolatmenetem, nyugodtan javítsatok ki, ha máshogy működik a dolog.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#25891) gyulaszu válasza Sokka (#25884) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nálam fenn van a K&H mobilban alkalmazás (verzió 2.8.1), havonta egyszer használom is, de csak a "mobilbank belépést"
A következő engedélyek vannak megadva neki:
Helyadatok, SMS, Telefon, Tárhely + Indítás háttérben.

Csak feltételezem, hogy az "e-bank belépést" nevezed mobiltokenesnek.
Ha én arra kattintok, akkor egyből engedélyt kér "fotók és videók készítésére".
Gondolom a kamera használata miatt. Nálad az meg van adva?

gyulaszu

(#25892) Furious


Furious
tag

Sziasztok!

Olyan érthetetlen dolog jött elő a frissítés óta (miui 10.1.1.0), hogy nem tudom beállítani az ébresztőhöz a megszokott hangomat, mindig vissza megy alapértelmezettre. Tudtok valami megoldást? :))

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#25893) Sokka válasza gyulaszu (#25891) üzenetére


Sokka
aktív tag


Itt nekem is azok vannak, de az engedélykezelőben is van pár.
Amúgy igen, az e-bank belépéshez kell.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#25894) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

MIUIHU V10 9.1.10

Belső probléma van az eszközzel ... üzenet folyamatosan előjön induláskor. Nem csak az első, minden induláskor.
A pinkód beíró mező túl kicsi, 2 kb szám széles így nem látszik az utolsó számjegy a beíráskor normálisan.
Magisk nincs telepítve. Letölve v18.0 zip fájlként, telepítve TWRP-ből, úgy már működik.
gcam megint nem működik (eddigi verzión simán ment).
Így első pár perces tapasztalatok ... akksi idő stb majd holnapra kiderül.

https://divecenter.hu

(#25895) vince válasza bunnyhu (#25894) üzenetére


vince
őstag

xiaomi.eu 9.1.10 mentes mindegyiktől, nálam hibátlan.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25896) aelod válasza vince (#25895) üzenetére


aelod
veterán

Nálam rekordot döntött az android rendszer akku használata: 61%
2 óra alatt 85% ról lement az akksim 50-re.
Szerintem lesz ez még jobb is. 3ó SoT-im vannak mostanság. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25897) starr válasza aelod (#25896) üzenetére


starr
őstag

Hard reset? ;]

(#25898) aelod válasza starr (#25897) üzenetére


aelod
veterán

Arra készülök. Mindent kimentek a héten és hétvégén lesz esedékes. Hétköznap nincs időm toszakodni vele. Remélem helyreáll.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25899) role_of_72 válasza Sokka (#25893) üzenetére


role_of_72
tag

Nekem ugyanezek vannak (néhol még ennyi sincs) engedélyezve KH-nak és működik MIUI Global Stable 10.1.1.0-n. Ami nálam pluszban engedélyezve van az a képernyőzáron való megjelenés. Nem tudom fontos-e, mindenesetre az én MIUI-mon most a zárképernyő elég buta... bármi lehet.

Pár napja véletlenül töröltem az alkalmazások engedélyeit és így tudom hogy ha nincs engedélye a KH-nak, feldob egy saját hibaablakot (nem a rendszeré ahol engedélyezheted neki rögtön, csak simán hibát dob) így szerintem nem az engedély a ludas. 2.8.1-em van.

Rezegni egyébként akkor is rezeg ha sikerül beolvasnia a kódot.

Pár tipp (ha még nem lett volna):
- Esetleg próbálj más QR kódot beolvasni a telefonnal, más alkalmazással
- Zárd be az appot, töröld az engedélyeit a beállításokban, majd indítsd újra és adj neki újból engedélyt
- App adatok törlése -> Uninstall -> Újraindít -> Reinstall

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#25900) Sokka válasza role_of_72 (#25899) üzenetére


Sokka
aktív tag

Köszönöm a hozzászólást, megpróbálom. Amúgy a "gyári" szkennerrel bármilyen QR-t elsőre beolvas.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.