Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) aelod válasza JohnDoe_Hun (#25950) üzenetére


aelod
veterán

Fogalmam nincs én miuion vagyok a kezdetek óta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25952) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
Wifi file transfer appot használunk karácsony óta gond nélkül, de ma megmakacsolta magát.
5-10, jó esetben 20MB-ot tudok átmásolni pc-re total commander ftp kapcsolódással majd megáll, eldobja a teló a wifit. Nincs net a telón sem. Router 2m-re, sáv nem túl telített. Volt: router és teló restart is. Mi lehet még?
Volt valami frissítés, ami óta ezt csinálja? Előtte vígan röpködtek a gigás fájlok.
köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#25953) Márton válasza Márton (#25952) üzenetére


Márton
nagyúr

Jaigen, S6-ról tökéletes a másolás, ugyanezen a 2.4-es hálón, ugyanezzel az appal, tehát a router kilőve.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#25954) siddis válasza Márton (#25952) üzenetére


siddis
őstag

Nem telepedett rá valaki a wifi-sávodra a szomszédból esetleg.? A router tápja.?

Telón frissítettél valamit.?

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#25955) Márton válasza siddis (#25954) üzenetére


Márton
nagyúr

nem tudom, az auto frissítés bekapcsolva, ezért kérdem, jött-e ki valami a napokban

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#25956) siddis válasza Márton (#25955) üzenetére


siddis
őstag

..mondjuk magánál az app-nál is félremehetett valami egy frissítés során, mi történik ha törlöd az adatait és reinstallálod.?

-- Aux armes, citoyens --

(#25957) Márton válasza siddis (#25956) üzenetére


Márton
nagyúr

szerencsére minden app frissítés tiltva van, ez nálam alap :))
de megpróbálom, köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#25958) aelod


aelod
veterán

Na kérem megvolt a factory reset. Egy napig minden frankó volt. Wakelocknak nyoma sem volt tegnap.
Ma megint előjött. Merül ugyan úgy a telefon mint előtte.
Feladtam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25959) vince válasza aelod (#25958) üzenetére


vince
őstag

Én megpróbálnék a helyedben feltenni egy fastboot romot, hátha. Veszítenivalód nincs.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25960) aelod válasza vince (#25959) üzenetére


aelod
veterán

Igen megfordult a fejemben.
Ahhoz mi szükségeltetik? Kell pc? Mert otthon csak Linux van.
Vagy simán csak letöltöm a ROMot és a gyári frissítővel felrakom?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25961) vince válasza aelod (#25960) üzenetére


vince
őstag

Számítógép kell hozzá mindenképpen. A letöltőoldalon win kliens van, de van leírás linux alól történő flasheléshez is.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25962) aelod válasza vince (#25961) üzenetére


aelod
veterán

Huhh első blikkre elég kacifántos. Nem vagyok egy terminal zseni. Azért köszi! Könyvjelzőztem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25963) vince válasza aelod (#25962) üzenetére


vince
őstag

Nem tudsz valakinél használni egy wines gépet? Kb. 8 kattintás a flashelés a letöltéssel együtt :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25964) Cyrin válasza aelod (#25962) üzenetére


Cyrin
addikt

linux alól se vészes. egyedül a twrp teléepítéséhez kellhet linux-on egy parancs. a többi twrp alól intézhető.

(#25965) vince válasza Cyrin (#25964) üzenetére


vince
őstag

fastboot romról beszélgetünk, ahhoz nem kell twrp :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25966) wanted5 válasza vince (#25963) üzenetére


wanted5
őstag

MIUI 10-ről való visszaálláshoz, fastboot telepítéssel is kell bootloadert nyitni ugye?
Havernak kéne megcsinálnom, de a fejlesztői beállításokban nem tudom hozzákapcsolni a telóját az accountjához, hibát dob mindig.

(#25967) vince


vince
őstag

Hivatalosan nyitott bl kell hozzá. Nem hivatalosan talán van/volt valami kiskapu, de nem emlékszem rá pontosan.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25968) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Kijött a heti MIUIHU, az induláskori android hiba eltűnt, a mini pinkód bevitel megmaradt, felemás verzió megint. Én még nem raknám ajánlottra :/

https://divecenter.hu

(#25969) TeeJay


TeeJay
félisten

sziasztok
leesett és az egyik sarkán megtört az üveg egy ilyen telefonnak
EUStock-on lett véve
tudom nem garis hiba de hova vigyem ahol normálisan tudnak rajta üveget cserélni?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#25970) wanted5 válasza TeeJay (#25969) üzenetére


wanted5
őstag

A hivatalos szervizben, a Wayteq-nél is megcsinálják 20 ezer körüli összegért.

Nyilván a te döntésed, de szerintem nem ér annyit. Én ezért vállaltam be sajátkezűleg, alis forrásból a cserét, még ha silány minőségű is, mert szerintem egy új korában 40 ezerért vett telefon, így 1,5 év használat után nem ér annyit hogy 20 ezret ráköltsek. Inkább elrakom azt a pénzt egy újra. Manapság a használt értéke normál állapotban ennek a telefonnak 20-30 ezer között lehet, de inkább 20 fele hajlik. Szóval mérlegeld, hogy megér-e neked annyit. Szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#25971) RpPRO válasza bunnyhu (#25968) üzenetére


RpPRO
őstag

Mi az, hogy mini pinkód bevitel? Maradtál rajta? Amúgy stabil?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#25972) bunnyhu válasza RpPRO (#25971) üzenetére


bunnyhu
senior tag

2 karakternyit látsz a 4-ből. Maradtam rajta, igen, végül is más gondom nincs vele. Nem hibátlan, de lusta vagyok másikat keresni, gcam is megy, üzemidő is elfogadható, úgyhogy nem éri el az ingerküszöböt.

https://divecenter.hu

(#25973) TeeJay válasza wanted5 (#25970) üzenetére


TeeJay
félisten

igazad van megnéztem az újakat és 38 körül van már xiaomi ami jobb mint a Redmi 4X
akkor tényleg értelmetlen 20-ért javítani
használható így is csak ugye csúnya de akkor ez van

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#25974) aelod válasza TeeJay (#25973) üzenetére


aelod
veterán

Melyik típus van 38ért újonnan? :Y

(#25963) vince

Max melóban ha más nem lesz. Nem nagyon vagyok mobil hétköznap sajnos. Akkor meg eléggé kell a telefon és nem mókolom ha nem muszáj.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25975) Teaway válasza aelod (#25974) üzenetére


Teaway
veterán

Redmi 6

Nincs itthon csokid??

(#25976) sharp007


sharp007
tag

Ajánljatok valami jó reklám killer appot.
Kösz!

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#25977) vince válasza sharp007 (#25976) üzenetére


vince
őstag

AdAway-t használok rootolt telefonon.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25978) doongoo válasza sharp007 (#25976) üzenetére


doongoo
addikt

Adguard

(#25979) DJGABI válasza doongoo (#25978) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 adguard. de a fizetős, mindent megfog

blokada van még root nélküliben, de nálam az valamiért nem működött

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25980) bb71 válasza vince (#25977) üzenetére


bb71
őstag

+1

és ha még ez sem elég - van ilyen játék -, akkor Lucky Patcher, ha ez itt nem büntetendő... egyébként töröljétek.

[ Szerkesztve ]

(#25981) starr válasza sharp007 (#25976) üzenetére


starr
őstag

A [link]-en lévő két DNS-t beállíthatod a routerednek, hogy azt ossza a helyi hálózaton. Onnantól minden eszközön szűrve lesz a reklám, ami a routerről kap DHCP-t.
Nem olyan hatékony, mint az Adaway, vagy az Adblock plus, de azért megteszi. :)
176.103.130.130
176.103.130.131
Az Adguard-ról van szó, gondolom megbízható.
Majdnem egy hónapja így megy otthon a router gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#25982) sharp007 válasza starr (#25981) üzenetére


sharp007
tag

Köszönöm mindenkinek! :R

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#25983) beef válasza starr (#25981) üzenetére


beef
őstag

Megbízható orosz cég :D

(#25984) Levi123 válasza TeeJay (#25969) üzenetére


Levi123
senior tag

Szia,
most érkezett meg feleségemnek a redmi 6, ugyanez a szitu volt a 4x-el mint neked kiegészítve még azzal, hogy az akku is rossz benne, 10 hónapos a telefon.
Garanciáztatás nem sikerült sajnos, mert a globalstore nevű webáruházból vásároltuk és nem cserélték volna garanciában az akkut, mert a telefon oldalán a burkolaton volt egy horzsolás. :)
Felajánlották, hogy 8eFt-ért bevizsgálják ha elküldöm postán, + az akku csere és kijelző csere is lett volna szerintem 30eFt :)
Sajnos gazdasági totálkár, vettünk egy redmi 6-ot 38eFt-volt. Reméljük tovább bírja.

Levi

(#25985) tom570 válasza starr (#25981) üzenetére


tom570
aktív tag

Köszönöm ezt én is most beállítottam. Kíváncsi leszek, bár eddig sem volt problémám a reklámokkal, de sosem lehet tudni.

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#25986) bododani


bododani
senior tag

Gyerekek ez minden reklámot kiszűr? Appon belülieket is? Ennyire ne legyek naív mi? :D Viszont ha igen, akkor ez igen jó cucc :D

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#25987) siddis


siddis
őstag

Így fogyaszt a Lineage-Gabriel kombináció.. Bluetooth nincs, mobilnet nincs, GSM only, Wifi folyamatosan..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#25988) enzahobi válasza bododani (#25986) üzenetére


enzahobi
aktív tag

MOAB-nál még nem találtam jobbat :)

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#25989) DJGABI válasza bododani (#25986) üzenetére


DJGABI
addikt

amik így alul egy sávban vannak meg ezek a felugró videó azokat ahogy észrevettem megfogja

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25990) aelod válasza siddis (#25987) üzenetére


aelod
veterán

..és most teszteld le rendesen LTE kapcsolattal, napi használat közben is :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25991) beef válasza siddis (#25987) üzenetére


beef
őstag

Ha harc, hát legyen harc! :D

ArrowOS + Gabriel. BT nincs, Mobilnet, 4G, Wifi van.
Mondjuk januári frissítésben valami eltört, mióta berakták a Wolf kernelt, mert azóta nem lehet a cpu-k órajelét 900MHz alá venni. Szerencsére deepsleep megy. Hiába rakok rá Rockstar vagy Gabriel kernelt a 900 a minimum ott is :(

(#25992) siddis válasza aelod (#25990) üzenetére


siddis
őstag

..előfizut is acc mellé.?

-- Aux armes, citoyens --

(#25993) siddis válasza beef (#25991) üzenetére


siddis
őstag

Csak az idegenkedők miatt raktam fel, hogy bátran lehet már kísérletezni a Lineage OS-el, nálam nem jött elő az automatikus fényerő probléma, az ujjlenyomatot is felismerte minden alkalommal és az OTP Mobilbank is autentikál ujjlenyomattal.

A Gabriel-kernel miatt viszont van alapsáv-hibaüzenet az induláskor, viszont ez a kernel szerintem jobban kihasználja a maximum és minimum közötti frekvenciákat.. Nem csak 422 HMz-en ketyeg leggyakrabban.

Már a kertek alatt jár a Resurrection Remix 7 Pie, na majd arra leszek még kíváncsi..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#25994) JohnDoe_Hun válasza siddis (#25993) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Nálam Luis megy saját kernelével. Lényegében elégedett vagyok vele. Az automatikus fényerőt kikapcsoltam de így ís van közel 2óra sensor wakelock. Két naponta töltöm de kb 20%-ig merül így is. Érdemes kipróbálni ezt az Arrow os-t?

(#25995) siddis válasza JohnDoe_Hun (#25994) üzenetére


siddis
őstag

Nem rossz az sem, de egyszer valami restore után érthetetlen okokból elkezdte zabálni az akksit, aztán gondoltam megnézem hol tart már a Lineage. Azt kell hogy mondjam hogy az én igényeimnek már megfelel, az encrypted data meg már csak hab a tortán, hónapok óta fokozott idegenrendészeti "vészhelyzet" van és minden majom igazoltathat..

-- Aux armes, citoyens --

(#25996) JohnDoe_Hun válasza siddis (#25995) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Megnézik a telót is?

(#25997) beef válasza siddis (#25993) üzenetére


beef
őstag

Én meg csak poénból raktam ki, mert láttam, hogy 78%-on lesz reggelre nekem is :)

Az órajelek szerintem attól függnek, hogy miket állítasz be pl. kernel adiutorban cpu governon és hotplug csúszkáknál. Nagyon lehet vele finomhangolni, hogy vadállat kell 1 napos használattal, vagy nokia 3320 tempó 4-5 napos üzemidővel :)

(#25998) siddis válasza JohnDoe_Hun (#25996) üzenetére


siddis
őstag

Így biztos nem :-) Régi harcos vagyok én már..

-- Aux armes, citoyens --

(#25999) siddis


siddis
őstag

Hölgyeim és Uraim!

Resurrection Remix Pie v7.0.0 Santoni Official

Tesztelem...

-- Aux armes, citoyens --

(#26000) bododani


bododani
senior tag

Nem tudom hogyan csináljátok, de én amióta megvettem a telót ( 1 év 4 hónapja kb) sokkal rosszabb az akku. 1 napot mondjuk kibír, ami elég mert éjjel tölt úgyis, csak a 3. hónap használat óta kb ilyen.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.