Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Sanyesz. válasza twollah1976 (#950) üzenetére


Sanyesz.
őstag

De most nem értem. Hol akarod megvenni, hogy ennyire releváns a kérdés? Akik eddig vettünk, mindenkinek rendben működik az LTE sáv. Pedig többen eleve Kínából hozattuk. :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#952) stingy2 válasza twollah1976 (#950) üzenetére


stingy2
senior tag

Ezt en sem ertem. Ha MI9T a neve akkor b20as, ha Redmi K20 akkor nem. A dobozon is rajta van, a telon is meg a webshopban is ez a neve.
Azt nem hiszem, h lefoliazott MI9T feliratu dobozbol Redmi K20 kerul elo.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#953) pecccccccca válasza twollah1976 (#950) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Bakker. A dobozára, ha rá van írva a Global version akkor van benne b20. Illetve a 9T eleve B20-as.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#954) twollah1976


twollah1976
őstag

Ok, jogos a hulyenek nezes, sajat magambol csinaltam hulyet.
Leesett, hogy a K20 az a kinai elnevezes, a Mi 9T a kinan kivuli.
Ebed utani kaja koma.

Es most beszelgessunk a Telenor VoLTE bekapcsolasarol a telefonon...

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#955) AllTheBest válasza twollah1976 (#954) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Remélem, hogy ezt a volte dolgot nem komolyan gondoltad... Nem szól másról már ez a kib@szott topic mint a volte-ről...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#956) erahurka válasza AllTheBest (#955) üzenetére


erahurka
félisten

Tényleg sok egy kicsit már ez a volte. Kb. 60 új hsz volt, majdnem mindet át kellett pörgetnem mert erről volt szó.

Mit tud amúgy ez a volte hogy ilyen fontos? Senki sem válaszolt mikor kérdeztem. Biztos túl off volt ;]

(#957) tamas.nick válasza erahurka (#956) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

nekem szinte egész nap megy a tethering és amikor hívás jön visszavált EDGE-re, akkor betárcsázós szintre esik vissza az internet sebessége, VoLTE-vel viszont marad a 4G

(#958) bigrob


bigrob
őstag

Hali!

Valaki fel tudna világosítani hogy tudnám összehangolni ezt az NFC chipet a kártyámmal és a jövőben hogy lehetne ezzel fizetni? :B :R :R :R

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#959) Sanyesz. válasza bigrob (#958) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Szerintem keress rá a Simple szóra talán nem is elsősorban ebben, hanem Redmi K20 topikban. Volt bőven téma már ott is.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#960) beers válasza bigrob (#958) üzenetére


beers
addikt

ErstePay is simán megy, tegnap kipróbáltam!

M&N

(#961) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Amúgy ha már VoLTE... Én ma voltam bent az egyik Telekom pontban, ott mondtam a csókának, hogy a VoLTE szolgáltatást szeretném aktiváltatni a telefonomra. Mutattam neki, hogy a telefon menüjében már bekapcsoltam, de a címsorban nem írja, hogy aktív lenne.
Azt mondja, hogy szerinte a Telekom ügyfeleknek ez alapból aktiválva van, nem kell extra állítgatás. Aztán valamit machinált, és azt mondta, ja a Mi 9T jelenleg ezt nem tudja. Mondom, hellooo, itt a menüben az opció....

Aztán abban maradtunk, hogy valami DT-VoLTE nevű programot kellene telepítenem...persze a Play-ben nincs olyan, és eddig nem is találtam meg, honnét és hogyan. Valaki telekomos akinek megy a 9T-n, tudna segíteni. :R

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#962) R a y válasza bigrob (#958) üzenetére


R a y
senior tag

HCE Pénztárcát állítsd be, és fog menni!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#963) novinyul


novinyul
veterán

Gyors kép Gcam és a gyári kamerával
[link] Gcam
[link] gyári

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#964) instantwater válasza espi38 (#941) üzenetére


instantwater
addikt

Rendeld meg a GB ről Eu priorityvel email-only linkről. Ott a legolcsóbb. Már kicsit fárasztó, hogy melyik noname magyar webshopnál a legolcsóbb, ja de ott pont nincs készleten, és tegnap még máshol volt olcsó.

:(

[ Szerkesztve ]

(#965) novinyul válasza instantwater (#964) üzenetére


novinyul
veterán

Oda nem tudja vissza küldeni 14 nap elállási joggal :) Persze itthon megteheti bármelyik bolttal.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#966) instantwater válasza novinyul (#965) üzenetére


instantwater
addikt

Persze, ha épp ki nem derül, hogy az a nonametel.hu egy szlovák cégé ahol más törvények vonatkoznak, vagy a gari semmit nem ér, mert neki kéne postázni külföldre, stb.

Lehetne olyan, hogy csak a tényleg készleten lévő, tényleg jó ajánlatokat küldjék be a kollégák akár magyar akár külföldi webshopból?

Azzal senki nem megy semmire, ha sopánkodás megy, hogy jaj a mistoreban kéne megvenni, mert így gari úgy gari, de ott most épp kifogyott, ja de a nonametelben tegnap olcsóbb volt de ott sem lehet kapni, a valamiwebshopban épp van de drágább mint a mistore mitképzelnekezek.

Az tényleg hasznos lenne a leendő tulajdonosoknak, ha tudnák, hogy hol tudják megvenni épp a legjobb áron, nem pedig, hogy hol nem kapható, és hol volt a legolcsóbb tegnapelőtt, egy ismeretlen webshopban.

Az elállásról meg csak annyit, hogy én bementem a mistoreba, megnéztem, eldöntöttem és megrendeltem a GBről. ;]

[ Szerkesztve ]

(#967) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Mai napon sikerült kicsit próbálgatni a telefon kameráját. A gyári app az nem igazán alkalmas szerintem normális képek készítésére, viszont a gcam már egész jól bevállt.
Egy kis utómunkával egész vállalható képeket is lehet készíteni a telefonnal, nyilván a részletek megörökítésében közel sincs egy középkategóriás DSLR/MILC-hez, de arra jó ha az ember hirtelen le akar valamit fotózni és nincs a komolyabb masina a közelben :D

Este lehet megnézem, hogy mit tud sötétben a telefon kamerája, mondjuk sokat nem várok tőle...

Itt van pár mai próbálkozás :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#968) novinyul válasza AllTheBest (#967) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem a gyàri kamera sem rossz, de a Gcam valóban sokat dob rajta. :) raktam is fel most 2 képet

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#969) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Egy sim használata esetén melyik sim-tálca használata javasolt? ha az elsőben van a sim, akkor nem jelzi a 4g-3g-2g hálózatot.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#970) Atomgeszi válasza Sgt. Chris (#969) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elvileg mindkettő 4G. Nekem sem jelzi, csak a pálcikákat :)

(#971) bumper válasza AllTheBest (#967) üzenetére


bumper
senior tag

Melyik gcam-ot használod?

(#972) bumper válasza novinyul (#968) üzenetére


bumper
senior tag

Te melyik gcamot használod?

(#973) trouble válasza novinyul (#968) üzenetére


trouble
senior tag

Teljes lámaság! ;]
Gcam-ot simán felrakod mint egy apk-ot.
Aztán a köv.alkalomal, mikor fotózni akarsz már az nyílik meg, vagy ki kell választani, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#974) Alarikman válasza Sgt. Chris (#961) üzenetére


Alarikman
senior tag

VoLTE topikban nézz szét: link
Még összefoglaló is van. Telekomon megy mindenkinek. Flottásoknak, Dominósoknak, stb. Persze előtte egy telefont meg kell ejteni a T-hez.

(#975) AllTheBest válasza bumper (#971) üzenetére


AllTheBest
senior tag

[link]
:)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#976) Sgt. Chris válasza Alarikman (#974) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Köszönöm, akkor tájékozódok, mint Mindszenty '56-ban...

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#977) Peaceliker válasza AllTheBest (#975) üzenetére


Peaceliker
őstag

köszi, eddig én sem jöttem rá melyik kell :R

"Oh my Goa'uld!"

(#978) hzd válasza novinyul (#968) üzenetére


hzd
csendes tag

Két napja használom a készüléket, és én is tennék fel gcamot. Te melyik verziót használod?
Én ezeket találtam eddig. [link] [link]
Köszi.

(#979) twollah1976


twollah1976
őstag

Megjottek kinaiabol az uvegjeim.

4 csomag jott es gozom sincs rola, hogy melyik melyik.
Rendeltem vagy 7-8 uveget es most sakkozok, hogy akkor most melyik lehet ami megjott.
Ket csomagban van valami olajos fiola, azok valoszinuleg pont akkorak, mint a kijelzo es az olajjal lehet eltuntetni a levegot a szelek alol, szoval azok a fajtak kilove.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#980) twollah1976


twollah1976
őstag

Ezt a fajta uveget szinte biztos, hogy megkaptam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#981) Kolondrum válasza AllTheBest (#967) üzenetére


Kolondrum
félisten

Melyik? Mert én legalább két félét tudok. 9T-re és általános ver. Linkelnéd neked melyik van? Hátha egy 3.

Ok

[ Szerkesztve ]

(#982) undercover


undercover
senior tag

Már kérdeztem de nem nagyon kaptam rá választ.

GCAM beállításokban számít az, hogy kevesebb megapixelesnek mutatja a kamerát mint valójában?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#983) AllTheBest válasza undercover (#982) üzenetére


AllTheBest
senior tag

HA jól tudom, akkor a valóságban is csak 12 megapixelt tud valójában, régebben olvastam már, de azthiszem valahogy úgy van, hogy 48 mp, de 4 pixelből csinál egyet, hogy ,,tökéletesebb képet tudjon rögzíteni,, de javítson ki valaki ha nem így van :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#984) erahurka válasza AllTheBest (#983) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet vele 48-as képet is csinálni a gyári kamerában. Zenfone 6-tal a Gcam is tud 48-at és brutál részletgazdag az eredmény.

(#985) R a y


R a y
senior tag

Csak mobilnet, és az alkalmazkodó akkumulátor ki van kapcsolva.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#986) R a y válasza erahurka (#984) üzenetére


R a y
senior tag

Hogy? Mert nekem is csak 12-t enged a GCam.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#987) szabi__memo válasza R a y (#985) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

1 vagy 2 nap alatt:F

(#988) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

Az MI 9T is tudja a dual GPS-t? Tehát két frekvencián használja a Galileot is?

(#989) AllTheBest válasza erahurka (#984) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát nem tudom, próbáltam azt a 48mp-s képkészítést és engem nem tudott meggyőzni. Egy egyszerű panasonic lumix g7-tel a ,,csak,, 16mp-s kamera sokkal részletgazdagabb képet csinál mint ez 48mp-vel, nyilván nem egy kategória, de én parasztvakításnak tekintem ezt a 48mp-s kamerát :)

Közben voltam próbálkozni éjszakai fotózással, egész tűrhető képeket csinál, semmi különleges, nem igazán alkalmas erre, ezek a képek állvánnyal készültek, enyhén szerkesztve vannak, gcam, raw, photoshopban csak a színekkel játszottam kicsit.
Mindegyik kép teljes sötétségben készült, a legelső-nél sok fény beszűrődött az utcai lámpákból.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#990) szabi__memo válasza #89874944 (#988) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Eddig még senki nem dobott még képet egy remek rekord (akár saját) pontosságról szóval akárhogy is van a gyakorlatban még nem tudunk semmit

(#991) undercover


undercover
senior tag

Amugy nekem ha nem töltöm fel 100%-ra a telefont, tehát 20-ról 80-ra tölt akkor nem nullázodik a számláló vagy mitől nullázodik egyáltalán?:D

Az, hogy hány napja megy akkuról a telefon + ez a kijelző idő.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#992) Kolondrum válasza undercover (#991) üzenetére


Kolondrum
félisten

90% felett nulláz a gyári app. A Gsam battery meg amire állítod. Gyárilag a töltőről lehúzás után.

(#993) novinyul válasza bumper (#972) üzenetére


novinyul
veterán

Linkeltem ide Gcam elérhetőséget, ott bármelyiket választhatod ami 9T. Viszont a szelfi módban nem menti a képet.
hzd: mindegy melyiket, mindegyiket próbaltam ami 9T. De mint írtam a szelfi képet nem menti.
Szabi memo: nekem 25 műhold 4m pontosság szabad ég alatt. Holnap majd rakok fel képet

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#994) szabi__memo válasza novinyul (#993) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az jó lenne köszi. Nekem nincs duál GPS de így is hoz lakáson belül ablakhoz közel 3m-t ezért többet várnék ettől az eszköztől. Tényleg jó lenne látni mit tud

(#995) NemMo válasza novinyul (#993) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem a Sanity féle verzió menti a szelfit is.

(#996) twollah1976 válasza szabi__memo (#994) üzenetére


twollah1976
őstag

3 meteres pontossag mire nem eleg?

5 es fel het alatt majd 2100 kilometert vezettem le Pesten es Budan egy Redmi 6tal meg az iGo Szulinappal.
A Redmi 6 se sokkal pontosabb es hidd el megtalaltam a cimeket (napi 20-25 cim Budapesten) amiket megadtam a programnak.
Ha eltevedtem az a sajat figyelmetlensegemnek volt koszonheto.

Ha tajfutasra akarod hasznalni a telefonban levo GPSt akkor egy szot se szoltam.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#997) twollah1976 válasza twollah1976 (#996) üzenetére


twollah1976
őstag

Ez nem okoskodo hozzaszolas volt, hanem a sajat tapasztalatom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#998) instantwater válasza erahurka (#984) üzenetére


instantwater
addikt

Óvatosan ezzel a 48 megapixellel. Én csináltam 2 képet a gyári kamerával, mindkettőt megnyitottam a galériában, belezoomoltam, majd visszaváltottam a böngészőre, és újratöltötte a lapot.
Vagyis a két kép annyi ramot megevett, hogy a böngésző a lapot kidobta a memóriából. :Y

(#999) Peaceliker válasza twollah1976 (#996) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én az előbbi hsz en felbuzdulva a budin ülve megnéztem. 16m körüli pontosság egy 1x1m es kockában ahol külső fal 40cm és az ablak a telefon fölött volt úgy 120cm re, ami egy 60x60as,tehát kb 40x40 üveg van rajta. Ez sztem ordenáré jó érték. Ablakban 18 holddal 3m,de kevesebbel is ennyi, szóval lehet nem is nagyon mér pontosabban a progi

"Oh my Goa'uld!"

(#1000) erahurka válasza R a y (#986) üzenetére


erahurka
félisten

Zenfone-nal enged 48-at,arra gondoltam hogy működik. Fura hogy itt nem.

A gyári 48 megapixel használhatatlan,azzal nem érdemes fotózni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.