Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) novinyul válasza espi38 (#750) üzenetére


novinyul
veterán

Mert nincs jelenleg készlet, vagy csak minimális. Ez ilyen, még nem volt hivatalosan forgalmazva, addig brutál áron nyomták.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#752) espi38 válasza novinyul (#751) üzenetére


espi38
őstag

100 ezer ft a 64Gb abból még van készleten,ennyire jó készülék hogy így kapkodják?

(#753) novinyul válasza espi38 (#752) üzenetére


novinyul
veterán

Jó drágán adják :) Elég rendesen beletrafáltak a 9T-l, szóval az egyik legjobb vétel ár-érték arányban.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#754) goom válasza Flexy90 (#729) üzenetére


goom
senior tag

+1

(#755) espi38 válasza novinyul (#753) üzenetére


espi38
őstag

128GB verziót kerestem volna de az 110 ezer ft alatt nincsen készleten sehol mindenki csak rendelésre hozza,kivéve az alza csak ott 122 ezer ft az meg már nagyon sok.
Meg van még a 16TH?

(#756) novinyul válasza espi38 (#755) üzenetére


novinyul
veterán

Persze hogy meg van a 16th, bár most a dobozában pihen :) Van elég másik telefon otthon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#757) goom válasza Kolondrum (#739) üzenetére


goom
senior tag

Nálam is ez a helyzet. Bementem a Telenorhoz, és aktiválták. Ígéret szerint 72 órán belül műx.
A kódokat beírtam (amiről egyébként ők egy szót sem ejtettek). Látom a (bekapcsolt) két sort a SIM-beállításoknál. De fent az értesítősávban semmi jele.

(#758) Maist válasza espi38 (#750) üzenetére


Maist
senior tag

Ja, Smartshop. Odakattintottam, mert kellett volna még egy másik 9T, ki volt írva, hogy azonnal átvehető, 105690 Ft. Mire megjött az e-mail, függőben státuszba került a rendelésem, a weboldalon meg felment az ára. Megkérdeztem chat-en, elvileg pénteken kapnak belőle, az ára nekem a mail-ben is még 105690 Ft, gondolom azon az áron megkapom talán, ha lesz belőle. Állítolag, ameddig kattintgattam, addigra elvitték. Kíváncsi lennék, mi lett volna, ha ki is fizetem on-line?

[ Szerkesztve ]

(#759) student


student
őstag

Rá lehet valahogy szürni valahogy azokra a telókra amik különösen ajánlottat kaptak?

(#760) Kolondrum válasza PowerBuldog (#745) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kértem minden létező helyen, lepattintanak, majd ha a telefon bekerül a listájukra.

Nem értem nekik, hogy hogy, engem miért nem, mi az oka.

DE köszi mindenkinek a képeket és az infót.

[ Szerkesztve ]

(#761) Imilenni


Imilenni
addikt

Ha bővíthető lenne, elég jó vétel lenne a 64es is.
Kár hogy megy fentebb az ára, így nehezebb lesz 1-1ért cserélném P20 Pro-ra :((

Press "F" to pay respects.

(#762) szpali válasza Kolondrum (#727) üzenetére


szpali
addikt

Ilyesmire gondolsz?
Tisztelt Telenor!
Xiaomi Mi 9T készülékkel rendelkezem.
A VoLTE szolgáltatást szeretném használni, de sajnálatos módon negatív megkülönböztetésnek érzem, hogy a telefonom típusa miatt nem vagytok jogosult rá, miközben a készülék támogatja a funkciót.
Kérem, hogy engedélyezzék az előfizetésemhez a szolgáltatást.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#763) espi38 válasza Maist (#758) üzenetére


espi38
őstag

Érdekes,hogy ha ennyire keresik a típust miért nem tartanak tobbet készleten.?110 ezer ft se sok a 122 ezer ft ós alza arhoz képest :)

[ Szerkesztve ]

(#764) Kolondrum válasza szpali (#762) üzenetére


Kolondrum
félisten

Valami ilyenre mert máshogy nem fog menni úgy érzem.

Az a baj h rákattantam, addig nem nyugszom még nem lesz.

PowerBuldog! Ooo ez a nem kapnak ez érdekes dolog. Nem is mondom, mert nyoma marad. Mint a kilós kenyér csak nem boltban.

[ Szerkesztve ]

(#765) PowerBuldog válasza espi38 (#763) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha nem kapnak annyit amennyit rendeltek az nem az ő hibájuk.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#766) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Fingerprint: fix h az a baja, hogy koszos az ujjad és kevés hibát hidal át. Kijöttem ásni földkábelnek, képtelenség feloldani.

(#767) novinyul válasza Kolondrum (#764) üzenetére


novinyul
veterán

Semmi érdekes nincs abban hogy nem jön a megrendelt mennyiség. Már párszor leírtam hogy zajlik ez a Xiaomi részéről. Gondolhatod hogy, ékes magyar anyanyelvünk összes szidalma elhagyja az ember száját. Miután a gyártó baszik megküldeni időben a hivatalos partnernek a kifizetett árut, vagy nem a megrendelt mennyiség érkezik be. :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#768) pecccccccca válasza Kolondrum (#760) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Ez ilyen nehézkes a Telenornál?
Emlékeim szerint én bementem és csak megkértem, hogy kapcsolják be és bekacsolták. Igaz ez a Telekomnál volt úgy egy éve kb.

Humorban nincs helye tréfának!

(#769) Atomgeszi válasza novinyul (#767) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az olcsóságnak ára van.

(#770) Atomgeszi válasza pecccccccca (#768) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az sem mindegy, milyen ügyintézőt fogsz ki. Valakinek csak a 3. kapcsolta be, a többi kötötte az ebet a karóhoz.

(#771) novinyul válasza Atomgeszi (#769) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos nem az olcsóságon van a hangsúly, hanem a korrekt ügyfélkapcsolat hiányzik a részükről. Ezt rohadtul meg kellene tanulniuk, mert még mindig a kínai mentalitás határozza meg a cég működését. A Huawei ezt már megtanulta, de reméljük idővel megtanulják ők is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#772) Atomgeszi válasza novinyul (#771) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na de most érted, többet költenének a gyártáskapacitás növelésére, stb. stb. akkor drágább lenne a telefon is. Lásd Huawei.. 2-3x annyiba kerül, mint régen. Szerintem van közte összefüggés.

(#773) Kolondrum válasza Atomgeszi (#770) üzenetére


Kolondrum
félisten

Vagy aki azt sem tudja mi ez.

pecccccccca! Hát látod...

[ Szerkesztve ]

(#774) PowerBuldog válasza Kolondrum (#766) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azért az egy sima hátlapinak is betesz ha retkes a kezed.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#775) novinyul válasza Atomgeszi (#772) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos a kapacitás meg van, csak sajnos az elosztás és a logisztika nem az erősségük. Meg hát meg kellene tanulniuk hogy, a megnyitott hivatalos boltokkal is foglalkozni kellene. De sajnos még mindig a darabszám az első, aki csillió darabot rendel az kap elsőnek a többiek meg cumiznak.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#776) espi38


espi38
őstag

Smarshopban most 103 ezer ft a 128 gb verzió,óránként változnak az árak :'(
Most találtam az alzanal 2 év garival pirosat 128gb verziót,115 ezerert egyáltalán nem csajos de esetleg valaki vett már es hasonló véleményen van?

(#777) novinyul válasza espi38 (#776) üzenetére


novinyul
veterán

Pirosat használok és egyáltalán nem csajos.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#778) espi38 válasza novinyul (#777) üzenetére


espi38
őstag

Koszonom

(#779) Kolondrum válasza PowerBuldog (#774) üzenetére


Kolondrum
félisten

Note 3/4/5/6/7-nél nem volt baj. Kivétel béta szoftver alatt lassulás note 3/4 alatt. villám volt 5/6/7 alatt.

(#780) lacentos válasza Kolondrum (#764) üzenetére


lacentos
aktív tag

"aktív internetes szolgáltatással, számlás előfizetéssel, és nem utolsó sorban VoLTE kompatibilis telefonnal. "
Most vettem észre csak számlás előfizetőknek ez is jó :U

(#781) Kolondrum válasza lacentos (#780) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ma már kártyásan nem tudnék lenni. Korlátlan net nélkül sem.

(#782) goom válasza Atomgeszi (#770) üzenetére


goom
senior tag

Nekem sikerült egy nagyon kedves leányzót kifognom. De semmire sem megyek vele, ha bekapcsolta ugyan, csak nemműx...

(#783) Kolondrum válasza goom (#782) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mailre 30 nap alatt adnak választ. Csak élőben lehet menni. :)

(#784) espi38


espi38
őstag

VoLTE ennyire téma.
Akkor egy kis adalék,felhívtam a telenort es azt mondták nekem,hogy alapból mindenkinél bekapcsoltak ezt a szolgáltatást,nálam is igy volt.Viszont semmi változást nem tapasztaltam a híváskapcsolási időben es a minőségben sem,kivéve ha olyan készüléket használok ami a Telenornal is kapható vagy kapható volt.
Honor 20 wiev,mi9 se nem ment hiába jelezte a telo hogy voLTE halozaton vagyok,igy ugy gondolom esély nincs arra hogy az mi9t menne a dolog

(#785) Imilenni válasza espi38 (#784) üzenetére


Imilenni
addikt

Én nem érzek különbséget a sima VS Volte között, pedig akikkel beszélek nekik is Volte hálózatról megy a cucc.

Press "F" to pay respects.

(#786) Kolondrum válasza espi38 (#784) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor mi az a két fenti screenshot 9T-vel?

(#787) goom


goom
senior tag

Szép telihold van; erről eszembe jutott, hogy a Mi 9SE tudja a Moon Mode-ot. A miénk nem, ugye?
Nekem legalábbis nem sikerült előcsalogatnom (MIUI 10.3.12.0.),

(#788) Kolondrum válasza goom (#787) üzenetére


Kolondrum
félisten

(#789) undercover


undercover
senior tag

Gcam-nél az normális, hogy kevesebb megapixelnek mutatja a kamerát mint valójában?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#790) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A PRO ha kicsit is olyan mint a K20 PRO (márpedig igen) akkor szűk 5-6 óra sottal lehet számolni, a teljes akku alatt. Ez egy vicc. Bár lesz akinek megéri. Sok videó van ahol a pro rég lehal amikor a sima még röhög. Nagyon várom
:)

(#791) szpali


szpali
addikt

Meg tudja mondani valaki, hogy hol találom meg a Bluetooth felfedezhetőség tiltását?
Végig túrtam már az egeszmenüt, de sehol sem találom... :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#792) boneyard válasza Kolondrum (#786) üzenetére


boneyard
tag

Közben rájöttem, h a Digis simhez teszi oda a Volte-t nekem, a Telenorosnál nem működik, úgyhogy bemegyek a héten egy üzletbe, aztán meglátjuk mit mondanak.

[ Szerkesztve ]

(#793) kromatika


kromatika
veterán

Köszi a tesztet.Tetszik a teló. :)

(#794) goom válasza Kolondrum (#788) üzenetére


goom
senior tag

Tetszetős fotó; köszönöm! De nem ilyenre gondoltam, hanem konkrétan ilyenre.

(#795) espi38 válasza Kolondrum (#786) üzenetére


espi38
őstag

Pl.nekem a honor 20 wievnel aktív volt a voLTE kapcsoló meg sem vettem észre semmit,sőt tompabb volt a hangminoseg míg be volt ez kapcsolva.
Ugy gondolom hiába aktív es tudod ki be kapcsolni a voLTEt attól még nem működik ha a hálózat nem ismeri a telefon típusát vagy nem tudom.de egy biztos nekem ez nem ment az mi9sen se pedig aktiv volt a kapcsoló

[ Szerkesztve ]

(#796) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Köszi mindenki, ha mégis életre keltem írok róla. A Telenor Internet Ügyfélszolgálat Osztályvezető szinten talán történik valami.

(#797) instantwater válasza szpali (#791) üzenetére


instantwater
addikt

Úgy tűnik nem létezik az a Bluetooth felfedezhetőség tiltása menüpont a MIUIban, és külön appal lehet valamennyire segíteni rajta.
[link]

Elvileg csak akkor kéne, hogy felfedezhető legyen, ha a Bluetooth menüben vagy. Gyakorlatilag nekem egyből felfedezhető, ha bekapcsolom az értesítési panelról.

[ Szerkesztve ]

(#798) TomPack válasza espi38 (#776) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem piros jutott, addig szemeztem a kékkel, míg az elfogyott! A kék az lehet egy kicsit túl "bazári", talán ez a jó szó! A piros meg inkább vörös, nem annyira erős szerintem. A hozzá kapott hátlap szerencsére elég sokat takar! :D

(#799) Flayer


Flayer
senior tag

Pro változat érkezése!
[link]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#800) instantwater válasza szpali (#791) üzenetére


instantwater
addikt

Redmi Note 4 en jól működik alapból, csak akkor felfedezhető az eszköz ha nyitva van a Bluetooth menü. 9T nél mindig felfedezhető a BT.
Úgytűnik tényleg bug.
Esetleg a kollégák akiknek nem Global romja van meg tudják neked nézni, hogy más romokban is létezik e ez a bug.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.