Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) novinyul válasza instantwater (#797) üzenetére


novinyul
veterán

Csak addig felfedezhető a telefon még, a Bluetooth menüben a frissítés megy. Ez ki be kapcsolásnál is így megy ez kb. 5-10 másodperc.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#802) twollah1976 válasza Kolondrum (#790) üzenetére


twollah1976
őstag

Most nezem az XDA Screen on time K20 Pro topikjat es ott boven 7-8 oras SoT-okat latok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#803) twollah1976 válasza Flayer (#799) üzenetére


twollah1976
őstag

Az Alza-ban 2018 szeptemberere igerik a megjelenest.

Addigra meg boven megjonnek a kinabol rendelt a kijelzovedo uvegek es a tok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#804) Kolondrum válasza twollah1976 (#802) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálam minden sokkal kevesebb mint másoknak, ez a mintha már a note sorozatnál is élő jött. A 7-es pl ilyen 8 órát ment plafonon.

(#805) Sanyesz. válasza instantwater (#800) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"Bluetooth menü. 9T nél mindig felfedezhető a BT. Úgy tűnik tényleg bug."

A "rendes" Mi 9-en is így működik. Ott sem lehet kikapcsolni. Egy tőről pattantak.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#806) twollah1976 válasza Kolondrum (#804) üzenetére


twollah1976
őstag

Sokat befolyasolja az uzemidot az is, hogy mennyire jo a terero a telefon kornyeken.

Anno kinn a nemeteknel Koln kulvarosaban dolgoztam, beraktam a telefont reggel a szekrenybe, munka vegeztevel kivettem es alig volt 50%-on a toltottseg es a mobilnet nem is volt bekapcsolva.
A sok halozat kereses harapdalta az akkumulatoridot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#807) espi38 válasza TomPack (#798) üzenetére


espi38
őstag

Igen a piros felé hajlok inkább nagyon jól néz ki legalábbis képeken:)
Hol sikerült hozzájutnod és mennyiért?

(#808) wierra


wierra
senior tag

Telenor ügyintéző, céges flotta előfieztés: "Bár folyamatosan bővül a támogatott telefonok listája, de jelenleg Xiaomi telefonra nem tudja aktiválni a VoLTE szolgáltatást." :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#809) boneyard válasza wierra (#808) üzenetére


boneyard
tag

Azt egyébként hol tudják ellenőrizni, h milyen telefonod van? Nem lehet rámondani, h Huawei? Vagy a külön gyártókhoz máshogy kell bekapcsolni?

(#810) Sanyesz. válasza wierra (#808) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A "nem tudja"=nem akarja, mert nem megengedett. :U
Ez akkor valamiféle kegy, hogy az előfizető használhasson egy szolgáltatást?
Mondjuk én eleve kívülálló vagyok, mert nem számlás a kártyám, de a céges Telekom-os kártyán sem megy a VoLTE.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#811) wierra válasza boneyard (#809) üzenetére


wierra
senior tag

Ahogy olvasgattam a vontkozó topikban, bár a VoLTE szabvány, különböző gyártók telefonjain eltérő módon kell aktiválni.
Kollégám intézte telefonon, nem gondoltam arra, hogy kamuzni kellene.

Sanyesz.
Fogalmam sincs; elvileg a szolgáltató is jobban jár, ha az üf. használja a VoLTE-t. Nagyon remélem, hogy valóban van vmi. technológiai alapja és nem csak
a). az ügyintéző tudatlan
b). a szolgáltató sz*rrágóskodik, mert nem az ő készülékét használom.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#812) Szeszkazán válasza wierra (#811) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Telkóban dolgozom, b,
Alapjait tekintve a OS(Android) és a HW ugyan az mint bármi más szolgáltató által jóváhagyott Volte készülék.
Konkrétan mivel ők nem forgalmazzák a készülékeket, a Xiaomi meg nem kulcsolt náluk lóvéval , le se xarjak ezeket a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#813) wierra válasza Szeszkazán (#812) üzenetére


wierra
senior tag

Upvote initiated. :R

Egyébként elég szomorú, hogy ez a helyzet. :(
..és ha behazudtam volna a más gyártót, akkor vajon aktiválták volna, vagy aktiváció közben kiderül a turpisság?

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#814) R a y válasza wierra (#808) üzenetére


R a y
senior tag

Mikor bekapcsolták a Telenor volte-t, februárban azt hiszem, akkor felhívtam az üf-ot és kértem hogy kapcsolják be. Kérdezte milyen telefonom van, mondtam támogatott. Akkor redmi note 5-öm, fél óra múlva aktív volt a VoLTE

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#815) wierra válasza R a y (#814) üzenetére


wierra
senior tag

Korrekt. Emlékeim szerint egyébként régebben volt(tak) a Telenor kínálatában Xiaomi készülék(ek) is. Ilyenformán lehet, hogy teszek még egy kísérletet jövő héten.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#816) Szeszkazán válasza wierra (#813) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Hát ez jó kérdés mennyire alaposak az üfisek.

(#817) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kedves xxxx xxxxx!

Köszönjük, hogy készülékkel kapcsolatos bejelentésével hozzánk fordult.

Sajnáljuk, azonban kérését egyedileg sem tudjuk teljesíteni.

Tájékoztatjuk, hogy jelenleg a Xiaomi készülékekre még nem került ki az a Telenor specifikus szoftver, mellyel elérhető lenne a VoLTE technológia.

Azoknak az ügyfeleinknek biztosítjuk a VoLTE technológiát, akik az általunk forgalmazott és már szoftveresen jóváhagyott készülékeket használják.

Az aktuális VoLTE képes készülékeinket honlapukon tudja megtekinteni, melyet folyamatosan bővítünk.

Forduljon hozzánk bizalommal a jövőben is! Amennyiben segítségére lehetünk, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a honlapunkon elérhető elektronikus űrlapok segítségével, vagy a 1220-as telefonszámon keresztül. Ügyfélszolgálatunk minden csatornán szívesen áll rendelkezésére.

Üdvözlettel,

Antal Mira
Technikai Csoport
Telenor Magyarország Zrt.

twollah1976! Tudom, itt alig van.

[ Szerkesztve ]

(#818) R a y válasza wierra (#815) üzenetére


R a y
senior tag

Hozzáteszem, hogy a VoLTEt akkor a tarcsázóban egy kóddal aktiváltam

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#819) Atomgeszi válasza Kolondrum (#817) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"jelenleg a Xiaomi készülékekre még nem került ki az a Telenor specifikus szoftver, "

Milyen szoftver is, ha alapból a telefon készülék és az android támogatja a VoLTE-t?!

Ilyen sincs, hogy ők belenyúlnak a MIUI-ba.

Ezt a hülyeséget. Akkor másik embereknek miért kapcsolták be, amikor azt hazudták, hogy huaweik vagy s8-uk van?

Tehát nem elég, hogy fizeted a szolgáltatást, még tőlük is vegyél telefont(amin fixen ugyanúgy gyári szoftver van), hogy egy nekik hálózatot tehermentesítő szolgáltatást használhass.

(#820) Golyo69 válasza Kolondrum (#817) üzenetére


Golyo69
senior tag

Most kaptam én is ezt az üzenetet

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#821) novinyul válasza Atomgeszi (#819) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem egyedül a Meizu 16th nem ment a Volte(Meizu Global szoftverben le van tiltva) Azon kívül eddig mindegyik telefonon ment vagy megy a Volte. Kipróbáltam asszony S9 telefonján is, de ugyan az a minőség volt azon mint a 9T, 9SE- vagy A2 lite-n.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#822) Darth_Revan válasza Atomgeszi (#819) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én most hívtam őket és azt mondtam Hüvely P30-as telefonom van, így törölték a tíltást a SIM kártyáról :DDD

Telefonon a kóddal már aktiváltam a VoLTE-t, de gyakorlatilag még lebont hívásnál, az SMS szerint 72 órán belül lesz aktív.

[ Szerkesztve ]

(#823) tamas.nick válasza Darth_Revan (#822) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Érdekes, hogy be lehet kamuzni a telefon típusát, nekem a MyTelenor weboldalán kiírja, hogy a SIM kártyám milyen mobilban van.

(#824) goom válasza Kolondrum (#817) üzenetére


goom
senior tag

Szóról szóra ugyanezt kaptam az imént én is.

(#825) boneyard válasza tamas.nick (#823) üzenetére


boneyard
tag

Mert náluk vetted, nem? Vagy a 9T-t írja? Nekem a 2-vel ezelőtti telót mutatja, mert azt vettem tőlük utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#826) Faby válasza tamas.nick (#823) üzenetére


Faby
senior tag

A Redmi Note 4 topikból
A lényeg: "[ügyintéző] jelenleg nem tudja aktiválni, mert látja a rendszerben, hogy Xiaomi Redmi Note 4 Global telefonról hívom!!!"
De teljesen hektikus a dolog, volt akinek bekapcsolták, volt, aki bekamuzott valami típust, és volt olyan is, lásd fent, akinek kerek perec visszadobták.

(#825) boneyard
Nem hiszem, én utoljára egy HTC Desire-t vettem tőlük, valamikor 2013 körül, és mégis ezt hozza a myTelenor:

Redmi Note 4-et meg nem is forgalmaztak soha tudtommal.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#827) Atomgeszi válasza Faby (#826) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Elv de

(#828) Faby válasza Atomgeszi (#827) üzenetére


Faby
senior tag

Ok, akkor tévedtem, de mondjuk én nem náluk vettem.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#829) boneyard válasza Faby (#828) üzenetére


boneyard
tag

Valóban, az tévesztett meg, h Huaweit írtak, de az igazából az előző telóm, a Honor 8, amit nem náluk vettem. Mondjuk a sim tegnap óta már a 9T-ben van, úgyhogy nem egyből frissítik. Ma vagy holnap megpróbálom én is személyesen elintézni.

[ Szerkesztve ]

(#830) novinyul válasza Faby (#826) üzenetére


novinyul
veterán

Már hogyne forgalmazták volna, jó pár raklap Note 4 ment el a Telenornál. Most is van náluk Xiaomi telefon, de volt náluk 5plus is, Mi Mix2

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#831) Faby válasza novinyul (#830) üzenetére


Faby
senior tag

Ok ok, tévedtem, már más is mondta :R
Redmi 5Plust is vettünk onnan, és év elején a Mi8-cal is szemeztem tőlük.
De ha jól látom, most pont nincs náluk Xiaomi...

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#832) Obyboy válasza boneyard (#829) üzenetére


Obyboy
Topikgazda

Nekem is felismerte a készüléket pedig ezt tuti nem forgalmazták soha:
Készülék típusa:OnePlus OneA0001

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#833) borix


borix
őstag

Többségeteknek nincs egy ismerőse sem akinek a készülékébe Huawei, Samu stb... bele tennétek a sim kártyát és úgy felhívni az ügyfél szolgálatot, hagy lesegesse miről hívjátok?
Mire való az a sok száz haszontalan facebook ismerős? ;]

(#834) tamas.nick válasza borix (#833) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Kérdés az, hogy ha átteszem a rokonnál lévő P20 Lite-ba, ami a Telenor szerint támogatott és automatikusan aktiválódik a VoLTE, ha visszateszem, lehet újra letiltásra kerül a rendszerük által.

(#835) borix válasza tamas.nick (#834) üzenetére


borix
őstag

Próbáld ki és fölhívni ők hagy aktiválják! Kár addig találgatni.

[ Szerkesztve ]

(#836) Szeszkazán válasza tamas.nick (#834) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Át teszed, utána kéred őket kapcsolják be ---> Profit

(#837) lacentos


lacentos
aktív tag

Én is szeretnék váltani 4x-ről ennek kapcsán érdeklődnék,hogy az
automata átköltöztetés rendben lezajlik a 2 készülék között,vagy utána még mókolni kell vele ? :F

(#838) instantwater válasza lacentos (#837) üzenetére


instantwater
addikt

Én a google költöztetőjét használtam, áttelepítette az appok 90% át, de mindegyikbe be kellett lépni újra.

Legjobban az tetszett, hogy átvitte a google fiókomat belépés nélkül.
Google fiókból lehúzza majd a wifi adatokat is. SMS költöztetésre SMSBackupAndRestore.

(#839) Atomgeszi válasza instantwater (#838) üzenetére


Atomgeszi
veterán

SMS, híváslista, jegyzetek, wifik átviszi Mi Cloudból is.

(#840) lacentos


lacentos
aktív tag

Köszönöm.

(#841) aDamker


aDamker
aktív tag

Nekem válaszolt a Telenor a VoLTE megkeresésre, és ezt kaptam válaszként:
Köszönjük, hogy készülékkel kapcsolatos bejelentésével hozzánk fordult.
Sajnáljuk, azonban kérését egyedileg sem tudjuk teljesíteni.
Tájékoztatjuk, hogy jelenleg a Xiaomi készülékekre még nem került ki az a Telenor specifikus szoftver, mellyel elérhető lenne a VoLTE technológia.
Azoknak az ügyfeleinknek biztosítjuk a VoLTE technológiát, akik az általunk forgalmazott és már szoftveresen jóváhagyott készülékeket használják.
Az aktuális VoLTE képes készülékeinket honlapukon tudja megtekinteni, melyet folyamatosan bővítünk.

:(
Bemegyek délután majd egy üzletbe is és megpróbálom ott is.

Szerk.: Jah most látom másnak is ez az üzi ment ki....

[ Szerkesztve ]

(#842) pecccccccca válasza aDamker (#841) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Ezért és az ilyen húzásaik miatt hagytam ott a Telenyomort úgy 6 éve.
Lekopogom, Telekomnál ilyen gondjaim nincsenek. Bár szerintem az is azért az ilyen ügyintézésekben közrejátszik minden szolgáltatónál, hogy mennyit kessel nekik az ember havonta. Én úgy 20-22 körül hízlalom őket. Sosincs kereszt kérdés. Bemegyek és csinálják amire megkérem őket.

Humorban nincs helye tréfának!

(#843) borix válasza aDamker (#841) üzenetére


borix
őstag

Mi nem felfogható a szövegből, hogy bemégy a következő kamuért?Próbáld ki ezt! [link]

(#844) aDamker válasza borix (#843) üzenetére


aDamker
aktív tag

Páromnak P20-a van, lehet akkor azon keresztül hívom fel majd őket, kösz a tippet.
De előbb rájuk borítom az asztalt az üzletben, ha nem segít a szép mosoly :DDD

(#845) R a y


R a y
senior tag

Ezt az alkalmazkodó akkumulátort kapcsoljátok ki, úgy látom ez nálam sok felébresztését okozott.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#846) Peaceliker válasza lacentos (#837) üzenetére


Peaceliker
őstag

note 5 ről rendben ment a költözés 36 app kivételével... de azokat majd újra feldobom

"Oh my Goa'uld!"

(#847) Obyboy válasza Obyboy (#832) üzenetére


Obyboy
Topikgazda

Mióta megszületett a teszt olvasom a topicot mert terben van a Mi9T vásárlása.
Jelnleg azt látom, hogy a VoLTE miatti offok miatt pörög ez a topic.
Igaz, nincs VoLTE topic de lehet a Telenor topicban többre jutnánk VoLTE ügyben, írom ezt úgy, hogy én is offoltam egyet a topicban ezzel kapcsolatban.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#848) Sanyesz. válasza Obyboy (#847) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez a VoLTE "ügy" már a Redmi K20 topikban is téma volt régebben és gyakorlatilag ugyanaz volt a konklúzió, mint most. A Telenor azóta nem változtatott az ügyintézésén.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#849) Alarikman


Alarikman
senior tag

Van VoLTE topik, ajánlom hogy fáradjon át aki tud, már csak azért is, mert sok a hasznos infó: link

[ Szerkesztve ]

(#850) bumper


bumper
senior tag

Milyen gcam-ot érdemes felrakni most?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.