Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) nagat0r válasza eisento (#1047) üzenetére


nagat0r
tag

Szia!

Elvileg jön erre a készülékre is.

(#1052) tothandras80 válasza kristof123 (#1036) üzenetére


tothandras80
tag

Szia! Először a google naptár appját be kell "üzemelni", utána a gyári naptárban is megjelenik a fiók. Aztán törölhető is a google app.

(#1053) erahurka válasza tothandras80 (#1052) üzenetére


erahurka
félisten

LOL

(#1054) stingy2


stingy2
senior tag

xiaomi.eu rommal milyen az üzemidő, sot? Köszi

INTJ

(#1055) PowerBuldog válasza stingy2 (#1054) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Változó. 7-8 óra ha lightosan használom.
Ma deezer zene kocsiban bluetoothon, hbo go sorozat szintén bluetooth fülessel, játék és most van 5 óra SOT. De még van 25%

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1056) goom válasza instantwater (#1046) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm!

(#1057) hzd válasza ati2 (#1033) üzenetére


hzd
csendes tag

Köszi. Akkor maradok én is a Svájci régión.

#1044 kropi Kösz. Svájci régió marad.

(#1058) stingy2 válasza PowerBuldog (#1055) üzenetére


stingy2
senior tag

Köszönöm.
Azt esetleg tudja vki, hogy be lehet úgy állítani a tárcsázót, hogy ha leteszem hívás után, akkor visszaugorjon a főképernyőre?

INTJ

(#1059) Maist


Maist
senior tag

Egy kis információ: Xiaomi.eu stabil 10.3.14.0 rom-ot használtam pár napig, de mindig toronymagasan a fogyasztási listában az android, és az android rendszer vezetett. Tegnap két kártyával, wifi nélkül volt a telefon használatban, és 12 óra készenlét alatt 25% elment az akkuból azokban az időszakokban, amikor nem volt a kijelző bekapcsolva. A másik 27 százalék pedig 2 óra, 15 perc SOT alatt fogyott el. Gyakorlatilag tehát kb. ugyanannyit evett a kikapcsolt kijelzővel a telefon, mint amennyit fogyasztott abban az időben, amíg használtam. Kicsit sok(k)nak találom, ma reggelre át is tértem a heti kiadásra, a 8.9.15-re. Estére írok erről is, mit mutat.
Adalékként még a fentiekhez annyit, hogy páromnak is vettem egy ilyen telefont, és próbaképpen (mert még nincs igazi használatban) bele tettem két kártyát, mobilnet is van az egyiken, minden alkalmazást felraktam erre is, amit használok, időkép, gmail, stb frissít, tehát mintha használva lenne igazán, csak nincs annyit nyomkodva. 1 nap, egy órája megy, és kikapcsolt kijelzővel 17% fogyott, tehát 2x annyi idő alatt fogyasztott kevesebbet készenlétben, mint a Xiaomi.eu rom-os sajátom. Ezen utóbb vásárolt telefonon még várom a BL nyitást, ezt az értéket gyári EEA, 10.3.7.0 rom-on hozta a készülék. Valami tehát nem teljesen OK szerintem a 10.3.14.0 Xiaomi.eu rom-al.

(#1060) bl4ze válasza hzd (#1057) üzenetére


bl4ze
veterán

Miért jó ez a régiózás?
Mi haszna van?
Jövő héten veszem át a telót... Köszi

.:. bl4ze .:.

(#1061) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Fekete rendszer mód és fekete Messenger mód.
Másolásnál és beillesztésnél a felugró lehetőségek sötét szürke alapon fekete betűk, tehát semmi nem látszik. Lehet ezen állítani? Azonkívül hogy nem használom mind a két helyen a fekete módot?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1062) Sanyesz. válasza bl4ze (#1060) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Bizonyos funkciók, mint pl. témák letöltése, magyar régiónál nem elérhetőek.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1063) stingy2


stingy2
senior tag

Global rommal kaptam a telot, van barmi ertelme eea-ra lecserelni?xiaomi.eu ra is gondoltam, de az eddigi hszekbol nem latom egyertelmuen az elonyeit. A global sem uszik a bloatwarekben, es ahhoz kepest, h ki van takaritva meg optimalizalt az eu, a fogyasztas nem tunik semmivel sem jobbnak, sőt.
Bocs a sok kerdesert, de feleslegesen nem akarok romolni😀

INTJ

(#1064) bl4ze válasza Sanyesz. (#1062) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok , köszi

.:. bl4ze .:.

(#1065) grabber válasza AllTheBest (#1048) üzenetére


grabber
addikt

Jobb oldali a pana,mert sokkal élesebbek a fák vonalai. Nincsenek összemosva. Telefon ilyenkor sokkal jobban elmossa,ahogy a bal oldali képen is látni. Pont emiatt egy fényképezőgép a fényképezőgép,mert éles képet készít,ahol a telefon homályosat :)

(#1066) Atomgeszi válasza AllTheBest (#1048) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem is a pana a jobbos.

(#1067) hzd válasza bl4ze (#1060) üzenetére


hzd
csendes tag

Pár napja használom a Xiaomit, eddig hüvelyk matyi 9es készülékem volt, ezért kérdeztem a fórumon ki hogyan használja.
Vásárlás előtt olvasgattam a fórumokat, és ott írták, hogy az óra és az időjárás app nem működik.Ezért az volt a megoldás, hogy régiót kellett váltani,(India,Svájc) vagy angol nyelvre kapcsolni, majd vissza. Ezt a hibát már javították egy frissítéssel úgy tudom. Legalábbis nálam nincs ilyen hiba.
Haszna, amit tapasztaltam, hogy van téma app, és több a háttérkép.

(#1068) mjani1172 válasza hzd (#1067) üzenetére


mjani1172
addikt

És milyen a Mate 9 hez képest?
Miért váltottál?
Én a Pro árát várom még, ez a két telefon tűnik a legjobbnak (számomra).

[ Szerkesztve ]

(#1069) tibz03


tibz03
őstag

Én a Google óra appot használom (ébresztés, időzítő funkciókat), nem pedig a gyári sziamiaú óra appot, és már 2-szer is jártam úgy az elmúlt 2 hét alatt, hogy nem ébresztett. Azért ez elég gáz. Más tapasztalt ilyet esetleg?

(#1070) twollah1976 válasza tibz03 (#1069) üzenetére


twollah1976
őstag

En a Timely-t hasznalom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1071) tibz03 válasza twollah1976 (#1070) üzenetére


tibz03
őstag

Régen én is használtam azt, de átszoktam a Google Órára, mert ha telefont váltok, vagy ilyesmi, akkor szinkronizálva vannak a már elmentett ébresztések, időzítések, szóval az bevált.

(#1072) twollah1976 válasza tibz03 (#1071) üzenetére


twollah1976
őstag

Ha jol emlejszem akkor a Timeky is szinkronizal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1073) laci laci


laci laci
addikt

Miért csak ennyi aod témám van? Eu-dev utolsó..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1074) hzd válasza mjani1172 (#1068) üzenetére


hzd
csendes tag

Négy napja használom a készüléket. Ami eddigi pozitívum az a Xiaomi amoled kijelző jobban tetszik, a Huawein lcd panel volt. Viszont nekem jobban bejött a Mate mérete, szélességben az nagyobb volt. Jobban tetszett a Huawei emui rendszere, mint a Xiaomi miui rendszer.

Azért cseréltem a Mate 9est mert lassan három éves lesz, és nem lesz rá több Android főrendszert váltó frissítés. A Mi9t-re esett a választásom, mert az tetszett, és most nem akartam kb. 230 – 280 ezret adni egy telefonért. Gondolom a Mate 30 annyi lesz, ami most jön szeptemberben. Esetleg az lehetett volna a 9es utódja.

A Mate telefont bekapcsoltam majd három évvel ezelőtt, és mindenféle mókolás nélkül hibátlanul tette a dolgát. Még most is. Igaz a bluetooth néha döcögött mostanában :). Jött rá két főrendszer frissítés. Jó volt a fényképezője (számomra :) ) . Minden flottul működött rajta.
Ami viszont érdekes, hogy a 2 év és 7 hónapos Huawei telefonom, kb. ugyan azt az üzemidőt produkálja most is, mint a 4 napos új Xiaomi.

De nem bántam meg, hogy a Xiaomit vásároltam nagyon tetszik ez is. Még barátkozom vele, remélem ez is elmegy két évet.

(#1075) bl4ze válasza hzd (#1067) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi.

Van itt akinek Kingtel-es a telefonja?
Globál verzió amit árulnak?

.:. bl4ze .:.

(#1076) Kolondrum válasza AllTheBest (#1007) üzenetére

Letettem róla, majd 25.-én megnyerjük a 9T-t a Storeból. :D szeptemberig jó lenne ha 100 alá menne a 128-as. :))
Az enyém árát még sokáig nem éri el az fix.

stingy2! én is kérdezhettem vna. A béta vonalat 6 pro alatt untam meg, betelt a pohár a hibákkal. Én láttam már tűz forró telefont, de hívtam fel éjjel s főnököm. Szóval stabil akármi mint bármi herélt dolog. Az fix, kerülöm az nfc fizetést a globállal. Jobb lesz.

MIUI 11-wt várom nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#1077) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Elvileg holnap kapom meg a Mi 9T Pro-t :C

Alza küldött levelet hogy 15:30-tol átvehető és előrendelés státusz is at lett állítva hogy fenntartva :Y

[ Szerkesztve ]

(#1078) szabi__memo válasza Darth_Revan (#1077) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem K20 Prot kapsz?

(#1079) AllTheBest válasza boneyard (#1050) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A jobb oldalin volt a panasonic :) Itt van a két kép, ezekből lett kivágva az kis rész, egész jól megmaradnak a mi 9t-n is a részletek :D

Atomgeszi: eltaláltad :)

Szóval az első a mi 9t, a második a pana :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1080) instantwater válasza tibz03 (#1069) üzenetére


instantwater
addikt

Engedélyezd neki az autostartot, kapcsold ki az akku optimalizációt, és lakatold le a feladatkezelőben. Hátha.

(#1081) instantwater válasza Kolondrum (#1076) üzenetére


instantwater
addikt

Miért kerülöd az NFCt?

(#1082) Alarikman válasza AllTheBest (#1079) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szerintem egy MILC-et ne hasonlíts egy mobil telefonhoz. Nem egy liga. Nekem is van igaz nem Pana. Ami meglepő, az az, hogy nappal közel olyan minőséget hoz már egy jobb Mobil mint egy kompakt, vagy max zoomos fényképező. De MILC-es cuccot nem tud azért megverni. DLSR-t főleg. De nem is ez a cél...

(#1083) AllTheBest válasza Alarikman (#1082) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Pont azért hasonlítgatom a kettőt, mert meglepően jó képeket tud lőni a telefon, vicc nélkül nagyon elégedett vagyok a mi9t kamerájával, eddig egyik telefonommal se csináltam képeket, mert nem voltam elégedett a minőségével, ezzel már néha meg-megállok lőni egy-két képet még akkor is ha nincs nálam a pana :)

Mellesleg eddig volt 4db xiaomi telefonom és az összesnek egy kalap sz@r volt a kamerája, lehet ezért lepett meg ez ennyire :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1084) novinyul válasza AllTheBest (#1083) üzenetére


novinyul
veterán

Note 5 volt ahol elkezdtek foglalkozni a kamerával, onnantól az összes telefonjuk rendben volt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1085) Alarikman válasza novinyul (#1084) üzenetére


Alarikman
senior tag

Így van. A Note 5 pro-ban ahogy a topikban beszéltük közel Galaxy S7 minőségű kamera volt. Innen változott felfelé a Xiaomi minőség.

(#1086) Alarikman válasza AllTheBest (#1083) üzenetére


Alarikman
senior tag

Rendben, akkor a részemről érthető, így van.

[ Szerkesztve ]

(#1087) Darth_Revan válasza szabi__memo (#1078) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mi 9T Pro-kent árulják b20-al.
Augusztus 20 a hivatalos megjelenés, lehet a nemzeti ünnep miatt hamarabb teljesítik az előrendeléseket .
Dr az is lehet csak elírás :U

(#1088) szabi__memo válasza Darth_Revan (#1087) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kik? Hol? Mi?
(Tudom hogy a K20 + B20 = mi9t viszont nem tudok arról hogy itthon elérhető lenne még)

[ Szerkesztve ]

(#1089) R a y


R a y
senior tag

Tudom lerágott csont, de ti hogy töltitek a telefont? Nekem a macbookom airem a kiindulási alapom, ha mindig csak rá-rá töltöttem akkor egy idő után a kapacitás a coconut batteryben elég jól lement, 84 85%ra, viszont, most utóbbi időben megint hagytam jobban lemerülni, és így sikerült visszahozni 94%ra.
Tudom hogy a batteryuniversity azt ajánlja, hogy 20-80% között használjuk az aksit, de én úgy vettem észre, hogy ez se mindig igaz.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#1090) silvergod válasza Darth_Revan (#1087) üzenetére


silvergod
őstag

holnap lesz a hivatalos európai megjelenése..mivel nem magyar bolt,akár még lehet is nekik.
mondjuk nem a cseheket írták első körben hogy kapnak belőle...de lehet berendeltek egy nagy készletet sok pénzért,így küldtek nekik is.
Tapasztalatokat majd idővel megoszthatnád róla.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1091) twollah1976


twollah1976
őstag

Redmi K20 Pro (Mi 9T Pro), akar Mi 9T gyilkolos teszt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1092) Neerpelt


Neerpelt
tag

Valaki rendelt már kijelzővédőt ehhez a telefonhoz? Tud valaki ajánlani?

(#1093) twollah1976 válasza Neerpelt (#1092) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem kinaiabol jott par uvegem, par sorral, vagy egy oldallal feljebb mar belinkeltem.
Ketto ebbol olajos amit az uveg szelere kell feltaknyolni, hogy elfedje a lifegest, a masik kettorol nem tudok nyilatkozni.

Rendeltem vagy 7-8 fele uveget, szoval mire megjonnek addigra a Mi 9T Pro is megveheto lesz.

Itt irtam rola.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1094) Peaceliker válasza twollah1976 (#1091) üzenetére


Peaceliker
őstag

rossz nézni az ilyen tesztet, de brutál mit kibírt, karcokat sem szedte, meglepett...RN5 hiába volt nemtom milyen karcálló üveg, az nagyon karcolódott

"Oh my Goa'uld!"

(#1095) R a y válasza Neerpelt (#1092) üzenetére


R a y
senior tag

Clearplex mediamarkt okospultból. Nekem bejött eddig, ujjlenyomat olvasó is 10/10 vele

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#1096) twollah1976 válasza Peaceliker (#1094) üzenetére


twollah1976
őstag

Ne aggodj en is felszisszentem amikor fejmagassagbol pofara ejti a telefont.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1097) tibz03 válasza instantwater (#1080) üzenetére


tibz03
őstag

Köszi, az automatikus indítás nem volt bekapcsolva, az akkuoptimalizációt már az összes appnál kikapcsoltam. :D Remélem, így nem lesz vele gond.

(#1075) bl4ze: Az enyém onnan van, és Global.

(#1079) AllTheBest: A letöltött kép részleteinél ez áll: "Fényképezőgép típusa: Pixel 3a". :F

[ Szerkesztve ]

(#1098) bl4ze válasza tibz03 (#1097) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi, megrendelve, jövő héten veszem át.

.:. bl4ze .:.

(#1099) tibz03 válasza bl4ze (#1098) üzenetére


tibz03
őstag

Szívesen! :R

(#1100) instantwater válasza tibz03 (#1097) üzenetére


instantwater
addikt

Arra mondjuk kiváncsi lennék, hogy tud e kikapcsolt készülékkel ébreszteni. A gyári ha jól emlékszem, akkor tud, de ezesetben ez egy 3rd party app.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.