Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) szabi__memo válasza Wallenberg (#1499) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szuper!
Azt mondjuk nem értem miért fizetne bárki is többet mint ha magától a gyártótól venné (már ha azoknak van ugye).

(#1502) bl4ze válasza Dimond G (#1500) üzenetére


bl4ze
veterán

Lassan a végére is érek.
Előjött nálam is a Telekom simmel a hivófél azonosítás para: céges, előfizetéses kártya.
2-es sim slot-ban van és percek óta próbálja frissíteni a státuszt. Egyszer már hibát dobott :(
2G-re átraktam pedig....
Döbbenet. :Y

.:. bl4ze .:.

(#1503) TeeJay válasza szabi__memo (#1501) üzenetére


TeeJay
félisten

Hozhatnának nagyobb adagot is ami nem pár nap alatt fogy el

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1504) AlienM válasza Wallenberg (#1499) üzenetére


AlienM
tag

Már egy ideje fent van náluk, de a szokásos "rendelésre" státusszal, szóval nem sokra megyünk vele.

(#1505) Kolondrum válasza mjani1172 (#1473) üzenetére


Kolondrum
félisten

Vagy igényesség. :DD

SzalaiÁdám95! Van mentésem note 7-ről, nem akarod látni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1506) silvergod válasza Wallenberg (#1499) üzenetére


silvergod
őstag

Régen jók voltak,de most rendeltem tőlük több terméket, 2 hete és még nincs nálam! A futár 2x nem jött hiába küldte hogy hozzák...nem tudom hogy mennek ott a dolgok...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1507) Dimond G


Dimond G
senior tag

Aki szeretne több beállítást a Gcam-hoz, annak ezt az oldalt ajánlom:

[link] Itt az MGC_6_1_021_xcam6_beta11.apk -t szedje le, rakja fel és indulhat a móka! :DD

Leteszteltem! Működik!
Kicsit foglalkozni kell vele és testre szabni, de utána jó visszanézni a képeket! :))

(#1508) espi38


espi38
őstag

hát ezt a Kingtel sufni gsmet dobtam,semmi info hogy átvehető a készülék kedden adtam le a rendelést és azóta se semmi-levelekre nem válaszolnak telefont nem veszik fel-így nem biztató a dolog, mit csinálnának ha garanciába vinné vissza valaki a készüléket inkább nem várom meg:(
nem véletlen olcsóbbak ezek a gsm boltok pl.Turbado vagy az Alza áraihoz képest ők legalább foglalkoznak az ügyféllel és őszintén szólva úgy gondolom megéri azt a felárat:)

[ Szerkesztve ]

(#1509) espi38 válasza Wallenberg (#1499) üzenetére


espi38
őstag

Valóban fent van már az oldalukon de még nem kapható:(

(#1510) Tibko8 válasza espi38 (#1508) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nekem is ez volt kedden adtam le és hétfőn jött az üzenet hogy jön a futár. Én is írtam nekik de nem jött válasz bár utána jött a futartol az üzenet hogy úton van a csomag.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1511) espi38 válasza Tibko8 (#1510) üzenetére


espi38
őstag

az olcsóbb ár nem jogosít fel egy kereskedőt sem,hogy ne tájékoztassa az ügyfeleit-ráadásul én személyes átvételt adtam meg és nem voltak képesek 3 nap○alatt beszerezni pedig a honlapjukon az áll 1-3 nap,hagyjuk dobtam a dolgot.

(#1512) R a y válasza espi38 (#1508) üzenetére


R a y
senior tag

Én a turbadotol vettem. A mi 9t előtt 2db note5öt. Mindegyiket prémium garanciával!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#1513) Dimond G válasza espi38 (#1508) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én a SmartShop-nál vettem a készüléket 105790 ft-ért! Megrendeltem szerdán reggel és amikor nyitottak (10:00) előtte már kaptam az emailt, hogy mehetek érte! 10:10-kor már üzletben voltam és átvehettem!
Készleten volt nekik! :DD

(#1514) espi38 válasza Dimond G (#1513) üzenetére


espi38
őstag

smartshopról se sok jót olvasni mintha droidok lennének ott és az ügyféllel lekezelően viselkednek.
Én mint régebben is az alzat és a turbadot preferálom csak náluk sok ezerrel drágább a készülék:(

(#1515) Whist válasza espi38 (#1514) üzenetére


Whist
aktív tag

Két hete vettem a Smartshoptól a 128GB modellt. Segítőkészek voltak, és mivel plusz garit is kötöttem rá, azt is készségesen elmagyarázták,hova és kinek kell scannelni. Ajánlom az üzletet,nincs velük gond.

(#1516) espi38 válasza Whist (#1515) üzenetére


espi38
őstag

személyes tapasztalatom nincs velük csak az ismerőseim és neten olvasható vélemények alapján írtam le a következtetéseimet:)

(#1517) Dimond G válasza espi38 (#1516) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem nem volt bajom velük!
Aznap, amikor átvettem a telót egyedül volt a srác a pultban! Előttem egy idegesítő nő volt! Elkezdte csesztetni a csókát! Már a végén én szóltam a banyára, hogy most már elég legyen a cseszegetésből és ha csak ezt tudja, akkor húzzon haza, a családjával csinálja ezt! Erre velem kezdett veszekedni! Na szépen kiosztottam!
A srác kapkodott, izzadt, mert meleg volt bent! De minden kérdésre udvariasan válaszolt és nem volt gond az átvétellel!

(#1518) #82891776


#82891776
törölt tag

A smartshoppal semmi gond.Amióta nincs Eustock,ott veszem a telefonjaimat.Korrektek,gyorsak,jók az árak

(#1519) South Velen válasza #82891776 (#1518) üzenetére


South Velen
addikt

Kivéve, hogy a honlapon lévő infó néha nem valós (beszerzési idő), és azért tudnak bunkók is lenni : ) akár ok nélkül is.

De az esetek nagy százalékában nincs gond. Garanciás ügyintézésről nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem hogy a jobbak közül való..

[ Szerkesztve ]

(#1520) bigrob


bigrob
őstag

Gearbesten még mindig 86k a 128GB-s verziós 9T, miért éri meg a magyar boltokkal szenvedni ha ennyire a fillérb@száson van a hangsúly? 2-3 hét alatt itt a cucc és áfát se kell fizetni... Nem is biztos, hogy egy magyar bolti garival előrébb vagy, ha már megérkezéskor hibás a készülék megy a vidi, jön a refund, ha akadékoskodnak akkor meg a chargeback a banknál.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#1521) TeeJay válasza bigrob (#1520) üzenetére


TeeJay
félisten

linket please én 330USD-t látom legolcsóbbnak az meg majdnem 100ezer
paypal fizetéssel javasolt gondolom
melyik módon nincs vám/áfa?

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1522) espi38 válasza bigrob (#1520) üzenetére


espi38
őstag

az a 86 az 106 ezer ft és sajna valóban várni kell rá 3 hetet

(#1523) KamuMazsola válasza TeeJay (#1521) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én "e-mail only" áron vettem a 128-ast 88502 Ft volt, forintban fizetve. Gearbest. Most úgy látom csak a 64-est akciozzák, kb 78 eft.

Üdv.: KamuMazsola

(#1524) Peaceliker válasza bigrob (#1520) üzenetére


Peaceliker
őstag

Meg 2700ft a szállítás bizti, az erősen javasolt, de még akkor is csak 91k kb (nekem ennyi vt). De 10k difi miatt nem venném meg onnan, amikor én rendeltem még 25 volt a diff

"Oh my Goa'uld!"

(#1525) bigrob


bigrob
őstag

Helyesbítek, banggoodon annyi most, de csak a kék és fekete 296 dollár.

Coupon 1 ($295.99): BG9TWK
[link1]
[link2]

Direkt linkek:

Fekete
Kék

A piros 310.79 USD-ig csökkenthető a kuponkóddal.

Priority Direct Maillel tréfamentes +0.11 USD, Checkoutnál a shipping insurancet és a broken screen service elől pipát kivenni, fizesd paypallal és ott a biztosításod.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#1526) TeeJay válasza bigrob (#1525) üzenetére


TeeJay
félisten

komoly nagyon
végén lehet én is inkább innen veszem és a plusz pénzt elrakom ha szervizelni kellene esetleg :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#1527) Dimond G


Dimond G
senior tag

Összefoglalót nem akar csinálni valaki?

Jó lenne, hogy mi hol található, nyitás, eu rom...stb!
Én biztos segítenék az összeállításban, ha megoldható!

[ Szerkesztve ]

(#1528) Peaceliker válasza bigrob (#1525) üzenetére


Peaceliker
őstag

Az a posta nem tréfa mentes, csak az EU ditect vagy mi... De ha van olcsón kapcsolható tariff insurance akkor az jó, az állja a tréfát ha véletlen lenne

"Oh my Goa'uld!"

(#1529) NemMo


NemMo
őstag

Van valakinek nillkin nature tpu tokja? Nem tudom eldönteni, hogy a kameránál szintben van vagy kicsit magasabb

(#1530) Alarikman


Alarikman
senior tag

Szerintetek az új aksik már a gyors töltésre vannak optimalizálva? A note 5-öt legtöbbször 2A-el töltöttem. Hogy óvjam, meg nem siettem. Néha qc3-al.
Amúgy nagyon bejön a téló, én elégedett vagyok. 17 nap alatt megjött Gearbest-ről. 82e volt. 64 gigás. A legolcsóbb verziót vettem. Most már a nagyobbat venném de elférek ezen is.

(#1531) Land válasza Dimond G (#1494) üzenetére


Land
veterán

A nemrég megjelent A70-ről beszélsz? Azt is hasonló áron megy, mint a 9T. A Xiaomit jobbnak tartod?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1532) espi38


espi38
őstag

bangdood most tényleg 90 ezer ftra jönne ki a kék 128GB verzió csak kérdés mennyi idő múlva érkezik meg gondolom a legvégső napon 7-15 napot ír?

(#1533) Dimond G válasza Land (#1531) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nos, Volt A70-em és a rendszere nem rossz! Az ujjlenyomatolvasója, viszont borzalom!
Bővíthető, 9T nem! A kamera 9T-n jobb! Még GCam nélkül is! Aksija nagyobb az A70-nek! De csak 500-al! User függő!
Pro és kontra!
Nekem a 9T jobban bejön! Ennyi!

(#1534) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

A most megjelenő Mi 9T Pro mivel tud többet?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#1535) instantwater válasza Peaceliker (#1524) üzenetére


instantwater
addikt

Ezzel a shipping insurancevel még be lehet etetni valakit?
Én a legelső rendelésemnél kértem, de aztán rájöttem, hogy átverés, ott a paypal.

(#1536) laci laci


laci laci
addikt

Kíváncsi vagyok, ki milyen portolt miui romot használt eddig, mi az és milyen volt?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1537) tibz03 válasza Sir Riccio (#1534) üzenetére


tibz03
őstag

Többször is volt róla szó: Snapdragon 855 van benne (és az ezzel járó erősebb GPU), és 4K-ban 60 FPS-sel rögzít (a sima 9T-ben lévő kamera ezt hardveresen sem tudja). Nagyjából ennyi. Itt szerintem mindenki egyetért abban, hogy marhára nem éri meg a 9T Pro az árát.

(#1538) nfsu17 válasza Sir Riccio (#1534) üzenetére


nfsu17
veterán

(#1539) Peaceliker válasza instantwater (#1535) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nyilván meg lehet oldani. Csak insurance mellett 1 email 1 nap (legalábbis bg nel)... Nélküle 3 hét szarozás... Nekem ennyit megért

"Oh my Goa'uld!"

(#1540) instantwater válasza Alarikman (#1530) üzenetére


instantwater
addikt

Én úgy vagyok vele, hogyha tudja a gyorstöltést, akkor minek szivassam magam a lassú töltéssel?
Ráadásul ami a dobozban van töltő az gyorstöltő.
Ezért használjak egy régi lassút?
Amúgy 2-3 év alatt nem fog bedögleni az akksi a gyorstöltéstől, utána meg már úgysem kapsz Android frissítést, és venni fogsz újat.
Persze 2 év alatt biztosan csökkenni fog az akku kapacitása, de az csökkent régebbi nem gyorstöltős telefonoknál is. És amúgyis, ha lemerül... gyorstöltés.
Teljes akkuhalálra pedig kicsi az esély.
Használd, élvezd.
Mit fogsz érni egy tip-top akkus elavult készülékkel 3 év múlva?
Ezért is beépített az akku. Nem fogsz akkut cserélni, mikor elhasználódik, mert addigra többe fog kerülni az akku mint a készülék értéke. Ezek már nem a régi Nokiák ahol 3 akkut elhasználtál és még mindig nagyon jó telefonod volt. Ezek már pár évente eldobósak.

[ Szerkesztve ]

(#1541) junior11 válasza instantwater (#1540) üzenetére


junior11
veterán

Azért, mert 2 év múlva nem kap frissítést, még bőven használható lesz továbbra is egy mai telefon szerintem, nem mindenki rohan azonnal cserélni.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1542) instantwater válasza junior11 (#1541) üzenetére


instantwater
addikt

Én 2 év után már remegtem, hogy a Note 4 et lecserélhessem valami értelmesre. Annyira belassult, és a kamerája... mondjuk amikor vettem sem volt a legújabb, legjobb modell, csak kellett egy olcsó teló ami működik.

Talán a 9T t nem fogom akarni lecserélni, de csak idő kérdése mikor jön rá egy "lassítós" update mondjuk 1-2 android verzió frissítés után.

Én sem cserélgetem félévente a telefonomat, de kb 2 évre számolok egy telefonnal. Minden további gyors, kifogástalan működés grátisz.

[ Szerkesztve ]

(#1543) junior11 válasza instantwater (#1542) üzenetére


junior11
veterán

Ez gondolom mindenkinél eltérő, nálunk még mind a mai napig gond nélkül üzemel a régi Xperia Z2, eredeti akksival, napi töltés, kb 4 óra SoT, igaz, már nem olyan gyors, mint a mai jobb telefonok, de még elég jól használható, és a Galaxy S7-et sem érzem cserére érettnek, semmi baja. Na de ez itt már off.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1544) hzd


hzd
csendes tag

A hirdetések blokkolása... [link] ...aki nem unja az állítgatást :)

(#1545) instantwater


instantwater
addikt

Jött 2 csomag üvegfólia.

Sima üveg [link]
Ez egész jó méretnek tűnik, de adtak hozzá valami folyadékot.
Ez valami ragasztó lenne a szélére, hogy le buborékosodjon fel?
Ha ragasztó, akkor lejön könnyen amkkor majd leszedem az üveget?
Ha pedig valami olaj szerű anyag, akkor nem ragad? Vagy megszárad? Sosem használtam még ilyet.

Fekete keretes üveg [link]
Ennek az átlátszó része keskenyebb mint a kijelző ezért kitakar valamennyit, és a sarkok ívei sem pontosak.

(#1546) terra052 válasza hzd (#1544) üzenetére


terra052
őstag

Adguard-ot használok, lehet azért nem láttam eddig semmi reklámot? Csak lesek, azt sem értem, miféle reklám ról van szó 😁

werkmania.hu

(#1547) tibz03 válasza terra052 (#1546) üzenetére


tibz03
őstag

Én meg nem használok semmit, és így se látok reklámot. EU régióban tudtommal nincs reklám.

(#1548) Noukoum válasza tibz03 (#1547) üzenetére


Noukoum
veterán

Én beüzemeléskor azzal kezdem hogy kikapcsolom, nincs 5 perc.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1549) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Nektek mennyit merül éjszaka a telefon? Nekem napok óta 15-20%-ot, a legnagyobb fogyasztó az Android rendszer és a cella készenlét (belvaros, max térerőm van).

(#1550) Peaceliker válasza tamas.nick (#1549) üzenetére


Peaceliker
őstag

10 óra alatt 5% ot, minap néztem

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.