Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Fr@nkieWilde válasza xhege (#144) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Az A1, amit írtam neked feljebb is. Mindenben kiszolgál a mai napig. Szerintem ez lesz a második telefon, amit széteséséig fogok használni. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#152) PowerBuldog válasza <Adamsky> (#149) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Többen leírtuk, hogy se közelség érzékelő se érintés problémánk nincs a telefonnal. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#153) Sanyesz. válasza Wallenberg (#148) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem RDS-képes. Neked kell elnevezni a mentett állomást.
Rögzíteni lehet.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#154) goom válasza PowerBuldog (#152) üzenetére


goom
senior tag

Szerintem felesleges. Akinek hiába írod, annak hiába írod.
És igen... ők pár napnyi fikázás után úgyis elmennek majd.
Mást fikázni.

(#155) Sanyesz. válasza goom (#154) üzenetére


Sanyesz.
őstag

+1 :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#156) KoNZoLik@ válasza goom (#154) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 :C :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#157) bumper válasza South Velen (#96) üzenetére


bumper
senior tag

ööö

https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

Mi9 közeli lehet az mi9t kamera, alul megnézhető mennyire jó a V30.

(#158) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok!

Főleg neked küldöm Kolondrum. ;)
100%-os töltöttségről ezt tudtam kihozni 2 nap alatt. MIUI 10.3.10.0 PFJEUXM van fent jelenleg, de elvileg a frissítés javít majd rajta. (Mindjárt fel is rakom : D )

Felhasználás: Semmi játék! Sorozatnézés, zenehallgatás, ph fórum, cikkek olvasása, képregény olvasás, duolingo, messenger, facebook, youtube és persze telefonálás.
Általában közepes fényerőn volt használva, kivétel amikor sorozatot néztem vagy kint a napon használtam, akkor maxra volt véve. Amikor sokszor jártam ki-be akkor átraktam autamatára.

A topikban felmerülő "problémákra" is reflektálnék:

Közelségérzékelő működik, sosem volt vele eddig problémám.
A kijelző is mindig érzékel az mondjuk igaz, hogy egyszerre minden újjammal kézen és lábon egyszerre még nem próbáltam, akkor már nem biztos, hogy jó lesz. :)
Értesítési led számomra irreleváns, mert ott az AOD. De ettől függetlenül, tényleg nem jól látható helyen van.

A kamerát még nem volt alkalmam rendesen kipróbálni, de a másik topikban készült képek alapján nem hiszem, hogy gond lenne vele.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#159) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kikapcsolt wifi mellett elenyésző a cella készenlét, de maga az üzemidő hát tippre 4 óra sottal megáll 20 óra üzemidővel.
itt tart

kristof123! Wifi csík hogy hogy neked nem folyamatos? Nekem bármi állítok a wifin az folyamatos. Illetve nekem a térerő max foltokban zöld. Itt éppen van hálózat.
AOD nekem nincs nem kell, ott a mi Band 4.
Nálam mindig úgy kell érteni, hogy 34% akkut NEM használok ki. 25-91 között.

[ Szerkesztve ]

(#160) szabi__memo válasza bumper (#157) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Miből gondolod hogy aközeli?

(#161) Kolondrum válasza Kolondrum (#159) üzenetére


Kolondrum
félisten

Wifin ülve jó az üzemidő. Ez a gyenge térerő biztosan közre játszik. Ma többször láttam Edge-t is. Ugrál. Akkor meg csak részben segít a wifin lógás. Inkább a fingerprinttel csináljon valamit a MI.

(#162) M@cika válasza Noukoum (#128) üzenetére


M@cika
őstag

Én is az indiai árra várok, ami átszámítva mondjuk 80k.
De amúgy ez nekem egy csúcsteló töredék árért. Ugyanez IPhone-ban 500k
Szóval hülye azért nem vagyok....

Nasit a kis fehér medvének!

(#163) storm3


storm3
senior tag

Kollegak, a Temakat milyen regioval lehwt mukodesre birni es ha atallitom a regiot az mit befolyasol a napi hasznalatban?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#164) <Adamsky> válasza erahurka (#150) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ezek hordozható multimédia központok vagy mini számítógépek."
... amikkel egyre nagyobb nyűg a telefonálás.

(#152) PowerBuldog
Akkor tényleg nem tudom mi lehet. :F Más ROM van a tesztkészüléken, vagy a tesztelő nem tudja, hogyan kell fogni egy telefont? :)

(#154) goom
" ... ők pár napnyi fikázás után úgyis elmennek majd."
Én speciel nem fikázok semmit. Csupán azt állítom, hogy ha igazak a tesztben leírtak, akkor a különösen ajánlott plecsni erős túlzás. Azt is láttam, olvastam, hogy itt több tulajdonos ellenkező véleményen van. Maradjunk annyiban, hogy így elég nehéz igazságot tenni, nem gondolod? ;)

[ Szerkesztve ]

(#165) Alarikman válasza M@cika (#162) üzenetére


Alarikman
senior tag

Most is lehet ennyiért venni. Persze külföldről. Gearbest-ről 82800Ft mostanában. Igaz a 64gb-os. A 128-as 89e.

(#166) Graphics válasza <Adamsky> (#164) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kik vannak ellenkező véleményen amúgy?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#167) KoNZoLik@ válasza storm3 (#163) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Általában hong kong, és semmit sem befolyásol...

kristof123-ez nagyon jó👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#168) HarleyCustom válasza <Adamsky> (#164) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem tudnak tesztet írni elfogultság nélkül és objektíven egyik telefonról sem itt a MA-n.. Sajnos...de ez van. Ők is emberek.
Nem hiszem, hogy mindegyikük ugyanezt a plecsnit adta volna...

Ezért bírom "Tech2" Lacit, mert ő érzelem mentesen, objektíven tesztel. Soha nem hallottam gúnyos megjegyzést tőle egyik telefon tesztnél sem. Elmondja az előnyeit-hátrányait és a telefon technikai adatait, mindent, ami szükséges, de soha nem fikázza egyiket sem, még ha nem is tetszik neki. Inkább az Ő tedsztjeit olvasom, nézem a YT-on.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#169) <Adamsky> válasza Graphics (#166) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Kik vannak ellenkező véleményen amúgy?" - az itteni tulajok a tesztelő állításával. Miszerint náluk se a közelség szenzorral, se a képernyő érintésérzékenységével nincs gond.

(#170) Graphics válasza <Adamsky> (#169) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaaa, és ez gond ugyebár? Azt nem tudtam...

Azt hittem komolyabb dilemma alakult ki.

De azért ha a teszthez képest pozitívabb benyomásról számolnak be a tulajdonosok, az nem baj , ugye? Vagy most az is baj?

De akkor indulj ki abból amit a tesztben írtak... Nem tudom, szeretnél ilyen készüléket?

Ha igen, akkor informálódni kell

Ha nem , akkor mi a gond?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171) KoNZoLik@ válasza HarleyCustom (#168) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Bizony nagyon normális Laci ,és tényleg normálisan áll mindenhez!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#172) M@cika válasza Alarikman (#165) üzenetére


M@cika
őstag

Egyelőre nem sietős, megjön a Miband4, talán karácsonyra meglepem magam a 9T-vel. Addig elvagyok a Note3-mal is.

Nasit a kis fehér medvének!

(#173) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, csini a hátlap. :DDD

(#174) kristof123 válasza Kolondrum (#159) üzenetére


kristof123
őstag

"Wifi csík hogy hogy neked nem folyamatos?"
Kikapcsolom?! :DDD Viccet félretéve nem tudom, egyszerűen csak kinyomom amikor nem használom.

"Illetve nekem a térerő max foltokban zöld."
4G alatt még nem láttam kiírva. Szinte mindig maxon van a térerő. Emiatt lenne?

"Nálam mindig úgy kell érteni, hogy 34% akkut NEM használok ki. 25-91 között."
Nekem sem lesz túl sűrűn a 30-80%-on kívül, ezt csak azért csináltam, hogy lássam mégis mit bír és meggyőzött.

[ Szerkesztve ]

(#175) hroberto


hroberto
veterán

Ezt az akkut igazán beletehették volna az Mi9-be. Meg ha jól látom a MIUI is frissebb.
Az értesítési gondok nálam szerencsére nem jelentkeznek (Viber, Whatsapp, Messenger).
Igaz nekem sima Mi9-em van, de gondolom ez az értesítések szempontjából nem lényeges.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#176) <Adamsky> válasza Graphics (#170) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Jaaa, és ez gond ugyebár? Azt nem tudtam..."
Nyilván az átlaghőmérséklet emelkedése, és az, hogy olvad az Antarktisz jege nagyobb probléma.

"Ha igen, akkor informálódni kell" - igen, ezt próbálok, de nem könnyű, mikor ennyire homlokegyenest eltérő véleményeket olvas az ember.
Ja, és nem egyedi esetről beszélünk. Bone pl. a Mi 9 tesztjében panaszkodott a közelségérzékelőre, míg a fórumban - amíg követtem - senki sem erősített rá az általa írtakra.

(#177) szkaroly válasza <Adamsky> (#164) üzenetére


szkaroly
senior tag

A Xiaominak már évek óta problémái vannak a közelségérzékelő szenzorral, írd be a keresőbe és egy csomó találat fog kijönni. Ez már egy elég régi probléma, elég sok modellen.

Poco X3 Pro

(#178) Darth_Revan válasza szkaroly (#177) üzenetére


Darth_Revan
veterán

És pontosan mi is a probléma?
Mert én eddig nem vettem észre.

(#179) KoNZoLik@ válasza szkaroly (#177) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem is volt már jó pár Xiaomi mobilom, de én ezzel nem találkoztam egyiknél sem!
Most egy Samu S10+t nyúzok, na ott valóban jelen van ez a probléma😉

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#180) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

"Ha megnyitjuk a kamerát, mindig a hagyományos, automata fotós oldalra jutunk."

Ott van a screenshotok között, hogy előző mód megjegyzése. Ha az be van pipálva, akkor ott folytatja a kamerát, ahol abbahagytuk.

(#181) Atomgeszi válasza szkaroly (#177) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem sem volt soha egyik Xiaomival sem probléma az közelségérzékelővel.

(#182) szkaroly válasza Atomgeszi (#181) üzenetére


szkaroly
senior tag

Attól hogy neked még nem volt másnak lehetett még. Google a jóbarátod...

Poco X3 Pro

(#183) szucs2


szucs2
tag

Üdv mindenkinek a "Klub"-ban.

Köszönöm a tesztet.

Redmi Note 3 SE-t vált - bár még aku-csere után most is OK. a közelségérzékelője is OK.

[ Szerkesztve ]

(#184) erahurka válasza HarleyCustom (#168) üzenetére


erahurka
félisten

Ő tényleg nem rossz, csak kicsit visszafogott a kameráról szóló rész a videóiban. Akkor már linkelhetné a leírásban a képeket amiket lőtt a telefonnal, hogy az ember megnézegethesse.

(#185) Postas99 válasza szkaroly (#182) üzenetére


Postas99
senior tag

Igaxolom én is hogy a közelség érzékelő eléggé gyatra.

Van a családban több modell is amivel nincs gond. De a céges beszerzés esetén a készülékek több mint fele szar. Példaként a saját Redmi Note 6 Pro. De sorolhatnám még.
Sajnos a közelség érzékelő SZAR a legtöbb modell esetében.
Az hogy 1-1 darab jó amiket kifog a legtöbb ember az szerencse de a többi szar.

[ Szerkesztve ]

(#186) Atomgeszi válasza szkaroly (#182) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem írtam sehol, hogy nem hiszem el. Csupán szerintem van jogom beírni, hogy nálam jó. Főleg ennyi negatív vélemény mellett..

Ahogy azt se hiszem el, hogy minden iphone szar lenne vagy épp mindegyik tökéletes(mint ahogy szeretnek dobálózni egyesek ilyen dolgokkal). Főleg, hogy saját szememmel láttam, hogy van fel nem vehető hívás, ha épp sikerül is felvenni akkor pedig nem hallom a másik felet. Nem induló kamera, csak telefon újraindítás után. stb. stb. Ettől függetlenül elhiszem, hogy van akinél tökéletesen működik minden, meg azt is, ha valakinél nem.

(#187) Ntes


Ntes
tag

Végre van teszt! :R

(#188) Kolondrum válasza kristof123 (#174) üzenetére


Kolondrum
félisten

Holnap úgy nézek üzemidőt, hogy a wifi off, de van mobnet.

Igen emiatt nem zöld neked. Max pálcika soha sincs. Emlékszem innen olyan 400m-re néztünk sok sok éve házat és bent nem volt térerő, kint meg max 2G. Itt éppen van 4G, kint + is. Lejjebb kicsivel meg 140-el jön a net.

(#189) goom válasza <Adamsky> (#169) üzenetére


goom
senior tag

Bátorkodom merészelni fenntartani a véleményemet (akarom mondani, három hetes tapasztalatomat).
Egyszer sem fordult elő nálam egyik hiba sem. De ha megengeded, két példát is idehozok:

a) Ismerek BMW-tulajt, aki isteníti az autóját, és olyant is, aki meggyűlölte és eladta.
b) Munkahelyemen 36 db teljesen azonos HP laptop érkezett; egyszerre. Kiválóan működtek - kettővel azonban folyamatosan szívtunk, hónapokon át.

(#190) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én kb. 3 napja vagyok tulaja ennek a telònak. Előtte Pocophone volt. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A rendszer pörög ahogy kell, a kamera szuper. A notch hiánya nagyon meg tudja dobni a felhasználói élményt, sokat számít, hogy nem èktelenkedik a kijelző tetején. Az IPS panel után az Amoled eléggé üt, nagyon szépek a színek. A telóhoz adott tok szép gesztus, bár szerintem hamar le kell cserélni, mert borzasztóan csúszik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#191) novinyul válasza Atomgeszi (#186) üzenetére


novinyul
veterán

MI 9SE-t nyúzom most, de ott pl. a fényérzékelő volt gatya. Frissítés után helyre rakták :) Hétfőn már én is átülök a 9T-be, meg párhuzamosan fogom használni a 9SE-l, kíváncsi vagyok mekkora lesz a különbség a két telefon között.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#192) szkaroly válasza Atomgeszi (#186) üzenetére


szkaroly
senior tag

Egyesek már úgy állították be ezt a problémát mintha az egész kitaláció lenne. Lásd 152., 154. hozzászólás. Pedig nem. Ismétlem, ez egy kiváló telefon de már ideje volna a gyártónak ezt a problémát orvosolnia mindegyik érintett készülékénél.

Poco X3 Pro

(#193) csucsreg


csucsreg
tag

Próbáltam letölteni a google fényképezőjét rá, asszondja nem kompatibilis :F
Valakinek sikerült már?
A másik amit hiányolok, a samsung billentyűzet...

(#194) hroberto válasza csucsreg (#193) üzenetére


hroberto
veterán

"Samsung billentyűzet" helyett SwiftKey! Én már Samsungon is azt használtam. ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#195) PowerBuldog válasza csucsreg (#193) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Áruházból nem fog menni.
XDA fórumról töltsd le a portot.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#196) migabi24


migabi24
nagyúr

A kijelzője kb milyen minőséget képvisel? Mivel samsung kijelző S8-S9?

(#197) csucsreg válasza migabi24 (#196) üzenetére


csucsreg
tag

Én nem látok különbséget egy S9-hez képest. Szerintem a szokásos samsung amoled minőség.

(#198) csucsreg válasza PowerBuldog (#195) üzenetére


csucsreg
tag

Köszi! :)

(#199) atike


atike
nagyúr

Bár a többi gyártó is le tudna tenni ilyen készület ilyen áron az asztalra.... Akkor lenne igazán verseny... :)

(#200) Noukoum válasza kem001 (#135) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez legyen a legnagyobb probléma. Máshol meg rosszabbnál rosszabb van ha nem a csúcsot veszed:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.