Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) tibz03 válasza Imilenni (#650) üzenetére


tibz03
őstag

A Revolut szerintem automatikusan váltja, attól, hogy nincs a listában a deviza.

(#652) Imilenni válasza tibz03 (#651) üzenetére


Imilenni
addikt

PayPal-t mindjárt megnézem, Revolutra nem szeretnék ennyit felölteni :D

Press "F" to pay respects.

(#653) instantwater válasza Imilenni (#652) üzenetére


instantwater
addikt

Itt a válasz: Nem lehet Pesoban fizetni egyik fizetési móddal sem.

Amúgy miért pont peso? Honnan jött az ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#654) Imilenni válasza instantwater (#653) üzenetére


Imilenni
addikt

Onnan, hogy olvastam a Revolut fórumon.
Egyébként pl az USA Nintendo eShopban jobban megéri vásárolni, mint pl a abban ahol Euróval kell fizetni (ugye az 1eu=1$ hülyeség miatt)
Még sok-sok online shopban olcsóbb bizonyos valutával ez még az :)

Press "F" to pay respects.

(#655) tibz03 válasza instantwater (#653) üzenetére


tibz03
őstag

Mármint PayPal-lal. De bankkártyával direktben...?

(#656) instantwater válasza tibz03 (#655) üzenetére


instantwater
addikt

Bankkártyával sem. Nézd meg a linket amit beraktam. Feltöltöttem screenshotot PayPalos és CreditCardos opcióra is.

(#657) instantwater válasza Imilenni (#654) üzenetére


instantwater
addikt

Ezt már hallottam én is, de ha egy oldalon van mondjuk 30 féle támogatott pénznem, hogyan lehet a legegyszerűbben megtudni, hogy melyik a legolcsóbb?

(#658) Imilenni válasza instantwater (#657) üzenetére


Imilenni
addikt

Manuálisan :)
Néhány helyen esetleg van árösszehasonlító. Bár szinte sose láttam még olyat ami a valutákat is nézi.

Press "F" to pay respects.

(#659) instantwater válasza Imilenni (#658) üzenetére


instantwater
addikt

Itt a piaci rés 😃

[ Szerkesztve ]

(#660) tibz03 válasza instantwater (#656) üzenetére


tibz03
őstag

A bankkártyás opció is PayPal-on keresztül megy a screenshot-on. Még nem fizettem bankkártyával GB-n, de akkor ezek szerint direktben nem is lehet.

(#661) instantwater válasza tibz03 (#660) üzenetére


instantwater
addikt

CreditCard via PayPal az egy harmadik opció.
Egyikkel sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#662) silvergod


silvergod
őstag

MI 9T Pro megjelenés 20.-án.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#663) twollah1976 válasza silvergod (#662) üzenetére


twollah1976
őstag

Augusztus 20. es hol?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#664) migabi24 válasza twollah1976 (#663) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kínába😂

(#665) erahurka válasza twollah1976 (#663) üzenetére


erahurka
félisten

Officiális európai megjelenési dátum: [link]

(#666) Land


Land
veterán

Ez az fólia akár ki is válthatja a tokot?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#667) PowerBuldog válasza Land (#666) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Max a karcok ellen véd. Ha leejted ez semmit nem ér.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#668) erahurka válasza PowerBuldog (#667) üzenetére


erahurka
félisten

Igazából két dolognak nem szabad repednie: a kameráknak és a kijelzőnek. Az hogy a hátlap megsérül nem olyan fontos szerintem.

(#669) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Nagyon gondolkodom a típus beszerzésén-de itthon hol érdemes a darabot beszerzni.
Nézegettem a külföldi oldalakat is a gearbest szinte mindig akciózza-de nem tudom miért nem fogadja el a rendszerük a kártyámat-és a pay pallal való fizetést sem-többi oldalon nincs probléma máshol tudnák fizetni vele.
A másik 18-20 nap mire megérkezik ami nagyon sok,ezért fordultam a magyar oldalak felé,
Jó tanács?

(#670) M@cika válasza espi38 (#669) üzenetére


M@cika
őstag

Ha nem tudsz/akarsz várni az sokba fog kerülni. gearbest és társai komoly árelőnnyel bírnak.

Nasit a kis fehér medvének!

(#671) bumper válasza espi38 (#669) üzenetére


bumper
senior tag

Árukereső.hu

(#672) tibz03 válasza M@cika (#670) üzenetére


tibz03
őstag

"Komoly", azaz kb. 10 ezer Ft, cserébe várhatsz 3-4 hetet a telóra, és annyi gari se lesz, mint bármely magyar noname GSM boltnál. Az évszázad üzlete!

(#673) Racecam válasza silvergod (#662) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Láttam már a Kimovil-on, elő is lehet rendelni. :K
Erre várok már 3 hónapja. ;] :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#674) alázógyík válasza tibz03 (#672) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem 79K-ba jött ki.
Van itthon 89K-ért? :U

(#675) silvergod válasza Racecam (#673) üzenetére


silvergod
őstag

Én is erre vártam...de még várok is, megnézem mi lesz a felhozatal decemberig... érdekel a 855+ os redmi modell, és a MI9S is,de megnézném a 64 és 108 MP új kamerák is mit tudnak.. szóval nem kapkodok,kivárok.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#676) espi38 válasza tibz03 (#672) üzenetére


espi38
őstag

Igen nézegettem az árukeresőt és nem sokkal olcsóbb kint mint nálunk kb 10 ezer ft és sokat kell várni rá.
Sok üzlet árulja a típust csak nem igazán ismerem őket,megveszed egy noname üzletből és ha aktuális lenne a garancia lehetősége az üzlet már megszűnt így a kapott garanciád is.
Az alza.hu szerintem nem ilyen de ott a 64 GB verzió is drgább mint máshol "smartshop és társai" mint a 128GB verzió ezért vagyok ey kicsit dilemában.

(#677) Racecam válasza silvergod (#675) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Van benne valami, de én már unom a várakozást. :DDD
Jó lesz nekem a 9T Pro, úgysem vagyok olyan nagy igényű, 3 évig elvoltam a LeMax 2-vel. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#678) espi38 válasza alázógyík (#674) üzenetére


espi38
őstag

hol jött ki 79 ezer ftra és melyik verzió?

(#679) bl4ze


bl4ze
veterán

P20 Lite leváltásán kacérkodom, dual sim-mel használom. (céges kártya+magán)

Milyenek a tapasztalatok? Pro és kontra ?
Üzemidőben combos, azt tudom. Kamera milyen? GCam jó hozzá, bevált - mivel több, jobb mint a Xiaomi gyári cam app?

Gondolom nagyon ajánlott a telefon, de ha valakinek van ami nem tetszik megírhatná azt is :)

Hol van most legjobb áron a 6/64? 128GB nem szükséges.
Külföldi beszerzés is játszik, hol érdemes venni most? 77-79 ezer körül kijön a 6/64 jól látom?

Köszönöm. :R

.:. bl4ze .:.

(#680) tibz03 válasza alázógyík (#674) üzenetére


tibz03
őstag

Hol kerül 79-be áfamentes szállítással?

(#681) Sanyesz. válasza espi38 (#676) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ebből a megközelítésből sosem fogsz venni... :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#682) raulicio


raulicio
senior tag

Az always on display (ambient display) miért nem always on? Nekem pár másodperc után lekapcsol.
Meg lehet oldani, hogy az óra meg az értesítések mindig látszanak a lezárt képernyőn?

(#683) alázógyík válasza tibz03 (#680) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem Ft-os számlával fizetve, ingyenes EU Priority szállítással.
Napokig ennyi volt.
GB-en.

[ Szerkesztve ]

(#684) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nevezzük át a topicot 9T PRO-ra is. :))
Nagyon kíváncsi lennék SoT időkre. Nálam fixre kialakult a legalább 6 óra 65%-nyi akkut használva, ebben volt mobnet, de inkább wifi. Mifit Bt-vel. Szóval pöpec lett. A mobnetes merülést kéne megoldani. Navival egyik nap 89-ről 48-ra merült 2 óra 30 perc alatt.
Szóval a 855 merre mit billent érdekes lehet.

(#685) espi38


espi38
őstag

(#686) tibz03 válasza alázógyík (#683) üzenetére


tibz03
őstag

Volt, vagy van? A 128-as kék verziót látom 88k-ért jelenleg. Magyar webshopból, 2 év garival, szállítással együtt 97k a 64-es verzió. GB-ről rendelve: 3-4 hét, mire megjön, gyakorlatilag nincs gari. Magyar webshopból 1 munkanap, 2 év garival (ezen lehet vitatkozni, hogy mennyit ér, de megkockáztatom, hogy többet, mint a GB-es, ami semmit). Én személy szerint már csak a több hetes várakozás miatt se venném Kínából, még ha 15k-s árelőnyről is beszélünk, akkor se, de kinek mi.

(#687) Racecam válasza Kolondrum (#684) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez egy írás (teszt) topic, úgyhogy nem nevezzük át. :N
Nyitni kellene egy "Redmi K20/K20 Pro, Xiaomi 9T/9T Pro" topicot, mondjuk. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#688) espi38 válasza Sanyesz. (#681) üzenetére


espi38
őstag

smartshop marad:)

[ Szerkesztve ]

(#689) alázógyík válasza tibz03 (#686) üzenetére


alázógyík
őstag

Amikor rendeltem volt.
Hogy téged nem izgat a kinti rendelés, egyéni preferencia. Nem hinném, hogy a többi kintről rendelőt érdekli.

(#690) boneyard válasza raulicio (#682) üzenetére


boneyard
tag

Beállításokban keress rá a Környezeti kijelzőre, ott tudod bekapcsolni meg időzíteni.

(#691) R a y válasza boneyard (#690) üzenetére


R a y
senior tag

Én úgy vettem észre hogyha sötét van akkor egy idő után kikapcsol az AOD

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#692) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Jött ma két ilyen tok. Valami éticsiga hozhatta a szállítási időből ítélve.
A hátlap kemény, látványra szép, de csúszós, nem tudni, mennyire karcolódik. A kamerát kb. annyira védi, mint a gyárilag mellékelt tok.
Az oldala gumiszerű, a megfelelő helyeken kivágásokkal, azaz a gyárival ellentétben alul-felül is véd. Kissé "rá is borul" a kijelző szélére.
Átlagosnak mondanám, addig jó lesz, amíg a két Nillkin tok ide nem ér (talán Karácsonyra).

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#693) Kolondrum válasza Racecam (#687) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jogos :)

(#694) Darko_addict válasza Sanyesz. (#692) üzenetére


Darko_addict
őstag

Rengetegen preferáljátok az Aliexpress-t bármi mással szemben. Én eBay-es vagyok, nem is rendelnék máshonnan. Nálatok is csak egy szokás, mert ott kezdtétek és ott folytatjátok, vagy van valami, ami sokkal jobb, mint az eBay-en? Árak, szállítási idő, kínálat stb.?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#695) wierra válasza Darko_addict (#694) üzenetére


wierra
senior tag

Ali valamivel olcsóbb, mint az ebay, lehet kuponozni, pontokat gyűjteni. Gyakoribbak az akciók, ilyesmi.
Egyébként nagy különbség nincs.

Alinál ki kell várnod a 60 napot rendeléstől számítva, hogy dispute-ot nyissál, ha gond van a kézbesítéssel, illetve kézbesítés visszaigazolásától számítva 15 napod van reklamálni.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#696) stingy2 válasza Darko_addict (#694) üzenetére


stingy2
senior tag

Megszokás + Alipay miatt rendelem onnan.

INTJ

(#697) Flexy90 válasza Darko_addict (#694) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ebay-ről kezdtem rendelni 10+ éve, de már pár éve inkább Ali-ról rendelek.
Sokkal felhasználóbarátabb, én pl. nagyon szeretem azt a funkciót keresésnél, hogy melyik terméket vették meg legtöbben, illetve ebay-en rengeteg ugyan olyan terméket listáz egymás után különböző előadóktól ezért csak görget és görget az ember.. :)

Xiaomi Fan

(#698) pecccccccca válasza Darko_addict (#694) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Én is inkább ebay-os vagyok. És én azt vettem észre, hogy filléres az eltérés árban az Ali meg az ebay közt, hol ide hol oda.
Ami viszont engem az ebay mellett tart, hogy már két rendelésem nem érkezett meg Aliról ellenben ebay-ról az összes. Ebay-ról vagy 100x rendeltem Aliról kb 5x. 5-ből kettő nem érkezett meg, ebay-ról 100-ból 100 megérkezett.
Számomra nem kérdés melyiktől fogok legközelebb is rendelni.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#699) Darko_addict válasza Flexy90 (#697) üzenetére


Darko_addict
őstag

"...ebay-en rengeteg ugyan olyan terméket listáz egymás után különböző előadóktól ezért csak görget és görget az ember."

Igen, ez valami szörnyen idegesítő! Órákat kell eltölteni, hogy rájöjj, a 400. találat után már nincsenek (sincsenek) újak, csak ugyanazok ismétlődnek a köv. 2400 találat között. Az sem ritka, hogy egy-két cent különbséggel egy eladó is hirdeti ugyanazokat a termékeket 5x. Köszi az észrevételeket, lehet körülnézek jobban az oldalon, mint előtte. :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#700) Sanyesz. válasza Darko_addict (#694) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Egyáltalán nem preferálom az Ali-t, de van bizonyos termékkör, amit eleve ott keresek és onnan rendelek. Azt hiszem, nem tévedek nagyot, ha azt állítom, az eBay-en fellelhető kínai termékek mind elérhetők az Ali-n, esetleg ugyanannak a boltnak van Ali-s és eBay-es változata is. Korábban sokan tartottak az Alipay-től, gondolom ez (is) motiválta a webshopokat, hogy eBay-en PayPallal is tudjon fizetni a vevő.
Jómagam eBay-jel kezdtem kb. 18-20 éve. Az Ali-ra olyan 4-5 éve szoktam rá, de használom az eBay-t is.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.