Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) tibz03 válasza alázógyík (#689) üzenetére


tibz03
őstag

Tehát nincs 79k-ért Mi 9T. Csak volt. Értem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#702) novinyul válasza bl4ze (#679) üzenetére


novinyul
veterán

Nem rég költöztem át MI 9SE-ből, akkumulátor ahogy írtad elég combos. Kamera megegyezik a 9SE-vel, Gcam felrak és boldogság, nekem jobban tetszik a gcam feldolgozása. A súllyal kell megbarátkozni( SE meg a Meizu 16th pihe mellette) na meg az infrát sajnálom hogy kimaradt, esetleg az értesítési led hülye helyre rakása ami egy ökörség.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#703) Sanyesz. válasza tibz03 (#701) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Úgy sem vettél volna Kínából. :B

(#704) Recon: kevesebb, mint három hét az az egy hónap, de tényleg nem érdemes ezen vitázni. Mindenki ott költi el a pénzét, ahol ő akarja.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#704) tibz03 válasza Sanyesz. (#703) üzenetére


tibz03
őstag

Sokmindent veszek onnan, de nem 10-15%-os árelőnyért úgy, hogy várjak rá 1 hónapot, és még gari sincs.

(#705) alázógyík válasza Sanyesz. (#703) üzenetére


alázógyík
őstag

Akkor meg nem mindegy neki, mennyiért sikerült megvennem?!?! :F

(#706) tibz03 válasza alázógyík (#705) üzenetére


tibz03
őstag

Sehol se kérdeztem, hogy mennyiért vetted, kicsit el vagy tévedve. Az érdekelt, hogy hol láttad 79k-ért. Mert én most 85k körül látom, ami durván 10k-val van a magyar, 2 év garis, 1 napos szállításos ár alatt, amibe te belekötöttél, hogy az nem annyi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#707) alázógyík válasza tibz03 (#706) üzenetére


alázógyík
őstag

Egy faék bonyolult szerkezet hozzád képest.

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.

(#708) tibz03 válasza alázógyík (#707) üzenetére


tibz03
őstag

Azt nem értem, hogy amikor egyesek rájönnek, hogy hülyeséget beszéltek végig, akkor miért mennek át személyeskedésbe. :F Ettől majd jobb lesz, vagy mi?

(#709) Atomgeszi válasza Darko_addict (#694) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én régen ebayes voltam,aztán alis. De valahogy az Alit jobban gatyába rázták mostanában, ebay áll a biztos állóvízben.

Alin imádom olvasni az értékeléseket, jobb az üzenetek rész is. Ali halad a korral(és már HUF-ot is be lehet állítani pénznemre, nem úgy, mint régen). Ebayre ráférne egy kis újítás, mind felület, mind felhasználó reviewek szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#710) wzol


wzol
tag

Valaki tudna nekem linkelni egy tokbarát (a hozzáadotthoz passzoló) üveget/fóliát? Jó a magyar is ha nincs eszement árban vagy ebay. Annyi gyártó van már, hogy teljesen elvesztem köztük :B

(#711) szpali


szpali
addikt

Múlt héten kérdeztem tőlük, akkor még semmi nem volt nekik, de most válaszolt a dbrand:
https://dbrand.com/xiaomi-skins

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#712) M@cika válasza alázógyík (#674) üzenetére


M@cika
őstag

Most nem látok árukeresőn 95 alatt és az is a 64-es változat.

Nasit a kis fehér medvének!

(#713) borix válasza tibz03 (#686) üzenetére


borix
őstag

Mikor árról beszélünk azonos termékeket hasonlítunk össze ha 128GB akkor a másik is az legyen.
Így ki fog jönni a BG javára 20E körüli különbség, gari ügyben meg ugyan ott vagy mint sok Magyar webshopból véve 2 év gari papíron létezik meg a mesébe vagy álmotokban.

(#714) tibz03 válasza wzol (#710) üzenetére


tibz03
őstag

Én ezt vettem, Németországból jön, pénteki napon rendeltem, hétfőn a postaládában volt. Üveg, nagyon vékony, ütés ellen nem tudom, mennyire véd, de jól passzol, kicsit még lehetne szélesebb is. Tokba simán tehető a teló ezzel.

#713: Azért mondom, hogy 64-es kb. 84k Kínából, legalábbis amit én látok, és még senki se linkelt olcsóbbat. 95,5k Mo.-n a Kingtel-nél. A Kingtel azért jelen van a piacon egy pár éve, "hátha" többet ér a garijuk, mint egy Kínába szóló. :)

[ Szerkesztve ]

(#715) stingy2 válasza tibz03 (#706) üzenetére


stingy2
senior tag

128-asnál 15e a difi GB vs magyar webshop. Ha most venném a gari miatt elgondolkodnék a hazai vasarlason, DE mikor en rendeltem, még kb 35 e volt a kulönbség.
GB- n kvázi nincs gari, de van aki szeret veszelyesen élni😀

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#716) borix válasza tibz03 (#714) üzenetére


borix
őstag

Nem értesz hozzá semmit nem jelent.
Beszerzik külföldről gondolom ők is olcsóbban ráraknak 20-25E hasznot eladnak 100DB abban benne van 1-2 teló szétszedése alkatrésznek vagy törött hibás beszerzése alkatrésznek.
Jöjjön ki 1 év múlva széria hiba besárgul foltosodik a kijelző cseréltetni kell majd akkor meglátjátok mennyit érnek a Magyar webshop garik.
Rendes garit akarsz Mi store webshop, Media Markt, Extreme Digital stb...helyen kell keresgélni és annyi lesz az ára amennyi.

(#717) tibz03 válasza borix (#716) üzenetére


tibz03
őstag

"Jöjjön ki 1 év múlva széria hiba besárgul foltosodik a kijelző" - Igen, mert ez aztán annyira gyakori jelenség, hogy minden második típussal előfordul. :DDD
Teszek rá, hogy honnan szerzik be, jogszabályi kötelességüknek eleget téve garanciát vállalnak. Ha gond van velük, lehet fordulni a megfelelő szervekhez. Gearbest-tel próbáld már meg ugyanezt.

(#718) Darko_addict válasza tibz03 (#717) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ebben a témában veled vagyok, én sem értem az ázsiai telefonrendelést, nagyon sok hátránya van minimális megtakarítás mellett. De el kell fogadni, hogy másoknak ez vagy nem számít és mást helyeznek előtérbe. Nem fogod tudni meggyőzni őket, ahogy ők sem minket, hogy onnan rendeljünk.
Lehet, hogy az elején nagy volt az árrés, de mire 3 hét alatt megjön a telefon (vagy megjött), itthon is nagyot esett, szóval nem lehetett az év biznisze. Mielőtt megrendeltem a telefont, másfél hét alatt a Turbado-n 123.900-ről 115.900-ra esett az ár, Smartshopnál 116.900-ról 107.900-ra (6/128). Másfél hét alatt, mert hatással volt rá a hazai hivatalos megjelenés. Előtte nem is tudom, mennyiről indult, azt nem is számoltam bele...

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#719) borix válasza tibz03 (#717) üzenetére


borix
őstag

Teszek rá, hogy honnan szerzik be, jogszabályi kötelességüknek
Ó te egy nagyon okos ember vagy gondolod, hogy aki idehaza a gyártótól, rendes nagykertől szerzi be az kibaszásból adja drágábban, hogy kevesebbet tudjon eladni. A webshoppok meg beszerzik mindegy honnan olcsóbban és ugyan azt a garit adják majd mert te azt hiszed, meg a fogyasztó védelem, jogszabályok, :W
Alaplap, kamera, hiba már ki sem jöhet mer nem szokott.
Azt mondom vagy rendes hivatalos helyen veszi valaki akkor hivatkozzon a garira vagy vegye olcsóbban pl GB a webshopok köztes megoldás megélnek belőletek madarakból jogszabály meg 2 év hivatalos gari persze. :W

(#720) Peaceliker válasza Darko_addict (#718) üzenetére


Peaceliker
őstag

Az a baj, hogy 9se és sima mi9 is marha későn ért ide...azokból a tapaasztalatokból kiindulva még 1 hónapot saccoltam lurdys shopnak, így azt vártam fent maradnak az árak... amikor én rendeltem meg (2 hete kb) akkor vmi 110-115 vt a64 es én meg 90be rendeltem a 128ast (elég lett vna 64 de kb 5e vagy annyi sem volt a difi)...ha ezt tudom hogy 95 körül lesz itthon 64es akkor lehet várok, de utólag okosnak lenni nem nagy érdem (így utólag chf hitelt sem vettem volna fel :DDD ) :)

"Oh my Goa'uld!"

(#721) borix


borix
őstag

Sok embernek azért jó a webshop mert megveszi teszteli. Nem felelne meg 14 napja van, hogy visszaküldje?
Megfelel akkor meg megy rá a root onnantól meg gari nem téma.

(#722) Faby válasza tibz03 (#717) üzenetére


Faby
senior tag

A kijelző foltosodás azért annyira nem fehér holló.
Redmi 4, 4x, Redmi Note 4 tulajok tudnának mesélni, de Redmi 5 Plus (feleségemé) már másodjára sárgul be, itthoni, szolgáltatói beszerzés, így a garancia nem is volt kérdés, egy hét alatt megcsinálták. Most majd kíváncsi leszek, mit szólnak a 2. alkalommal... :F

A külföldi beszerzéshez: van, amikor megéri, van, amikor nem. Megjelenés után, főleg, ha itthon még nem, vagy csak horror áron kapható, alternatíva lehet, különösen, ha pl PayPallal fizet az ember, elég jól védve van, még postázást is állják, ha gariztatni kell. Tény, hogy hosszadalmas, foglalkozni kell vele, és több kört kell futni, míg rendeződik, de nem lehetetlen. Kisebb tételeknél nekem pozitív a tapasztalat, postán eltűnt, vagy hibásan érkezett termékek esetén visszaadták a pénzt, vagy küldték a cserét. Szerencsére nem sokszor.

A Mi9T szerintem most nem éri meg külföldről, nincs már akkora árelőnye. De ez is csak egy vélemény.

És mint tudjuk, a vélemény olyan, mint a s.gglyuk, mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé!

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#723) Golyo69


Golyo69
senior tag

Így lassan 1 nap után azt mondom tetszik a telo.
Flame Red fantázia nevű darabot sikerült vennem, de nagyon tetszik a színe.
Kijelzo mérete sztem így notch nélkül kiválóan élvezhető. Mikor utazom általában Netflixet nézek, így ezzel teljesen élvezhető :)
MI 9-SE sem volt gondom de ez azért utosebb készülek.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#724) tibz03 válasza borix (#719) üzenetére


tibz03
őstag

Teljes katyvasz, amit beszélsz, úgyhogy inkább hagyjuk egymást.

#722 Faby: Xiaomiknál ilyen gyakori? Abból kiindulva, hogy Samsung kijelző van a Mi 9T-ben, nem gondolnám, hogy ezzel gond lesz.

Egyébként a PayPal fél évig állja a visszapostázást, és csak 9300 Ft-ig. Bár nem tudom, hogy Kínába postázáskor milyen vám-vonzata van még a dolognak, ki fizeti (felteszem, a GB nem fogja) stb. Túl körülményes.

[ Szerkesztve ]

(#725) bl4ze válasza novinyul (#702) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#726) pandur99 válasza borix (#719) üzenetére


pandur99
aktív tag

Egy webshop részint azért tudja olcsóbban adni, mert nagyon alacsony rezsivel dolgozik. Jónéhány pedig 5-10 éve üzemel, van boltja, szervize is, tehát nem fog csak úgy lelépni. Ilyeneknél is már látni 95.500-ért.

Ne vegyél kutyát! Fogadj örökbe!

(#727) Kolondrum


Kolondrum
félisten

MI 9T tulajok Telenor előfizetéssel! Mindenkit megkérek, hogy vegye a fáradságot és itt írjon nekik, hogy a VoLTE szolgáltatást szeretnétek használni, mert negatív megkülönböztetésnek érzitek azt, hogy a telefonotok típusa miatt nem vagytok jogosultak rá, miközben s telefon tudja. Ahogy anno a Redmi Note 7 sem került fel a támogatott telefonok listájára , közben kifutó lett. Ugyanis Samu, Huawei, Nokia kap, ezeket forgalmazzák, főleg az Galaxyk. Tehát, diszkrimináció, negatív megkülönböztetés. A VoLTE-ről a Telenor honlapján
Köszönöm!
Néha újra bekerül a HSZ, mert élőben a nagyfőnök jött ki hozzám, de még sokan nem jelzik addig nem fog semmi történni.

[ Szerkesztve ]

(#728) Golyo69 válasza Kolondrum (#727) üzenetére


Golyo69
senior tag

Írtam :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#729) Flexy90 válasza Kolondrum (#727) üzenetére


Flexy90
senior tag

+1

Xiaomi Fan

(#730) Faby válasza Kolondrum (#727) üzenetére


Faby
senior tag

Amint meglesz a készülék, kipróbálom.
Nekem elvileg egy személyes ügyintézés alkalmával sikerült bekapcsoltatnom*, sajna a Redmi Note 4-en kéne még mókolni egy kicsit, hogy működjön, és eddig még nem szántam rá magam. Így, hogy vettem egy Mi 9T-t, lehet, már sose fogom. :C Ellenőrzés után, ha nem megy, fogom nekik jelezni.

* Szerződést módosítottam, és akkor láttam, hogy VoLTE tiltása opció van rajta. Aláírás előtt szóltam, hogy az úgy nekem nem jó, vegyük ki belőle, az ügyintéző csajszi simán kivette.
Előtte a telefonos ÜFSZ nem volt hajlandó, mondván a telefonom nem támogatott típus, hiába erősködtem, hajthatatlan volt.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#731) Kolondrum válasza Faby (#730) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is ezzel jöttek, nem verhetem meg őket ha nem kapcsolják be hát ez van. Még Bp-re tudok felmenni, hátha, amúgy is megyek mi band 4-ért holnap.

(#732) manchester99 válasza novinyul (#702) üzenetére


manchester99
tag

értesítési led-re próbáld ki a Notification LED app-ot.

(#733) novinyul válasza Kolondrum (#731) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem megy a Volte Telenor hálózaton.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#734) novinyul válasza manchester99 (#732) üzenetére


novinyul
veterán

Zsebben van a telefon akkor látom a ledet, otthon meg nem érdekel :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#735) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Újracsomagolt fekete Xiaomi Mi 9T 64GB telefon 2 év garanciával 73.000 Ft-ért:

https://turbado.hu/outlet/outlet-xiaomi-mi-9t-64gb-dual-sim-carbon-black-eu-r-ujracsomagolt?zenid=5ash5r3cv04vlla8ble0302qn3

[ Szerkesztve ]

(#736) PowerBuldog válasza novinyul (#733) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nálam inaktív. Kellett valamit pluszba csinálni, hogy engedje?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#737) Kolondrum válasza novinyul (#733) üzenetére


Kolondrum
félisten

9T-n?őnél kepmentést? Milyen előfizetéssel? Jöhet privátban is. :R

(#738) novinyul válasza PowerBuldog (#736) üzenetére


novinyul
veterán

Volte Kód be aztán ennyi, megy szépen a Volte.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#739) Kolondrum válasza novinyul (#738) üzenetére


Kolondrum
félisten

[link]
Ettől még a szolgáltatás nem aktív. És nekem nincs volte ikon

Durva, mert elvileg ilyen nincs. Telenor?

[ Szerkesztve ]

(#740) boneyard válasza novinyul (#738) üzenetére


boneyard
tag

Nekem is megjelenik a felirat a Volte kód beütése után, de ha belépek a mytelenorba, akkor azt írja, h Volte tiltás aktív :F

[ Szerkesztve ]

(#741) Dan-szan válasza Wallenberg (#735) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Már nem találtam...

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#742) Faby válasza tibz03 (#724) üzenetére


Faby
senior tag

Nem tudom, mennyire gyakori, nincs meg, hogy hány készülékből jött össze, de ezeknél futottam bele a fórumokon, ill személyes tapasztalat.
Mondjuk ezek mind IPS panelesek, amolednél meg más lehet a gond, pl beégés.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#743) novinyul válasza Kolondrum (#739) üzenetére


novinyul
veterán

Én kértem anno a Volte aktiválását, amelyik telefonom tudja ott megy is, de pl. a Meizu 16th is tudja(Meizu global szoftverbe le van tíltva) nem is jelenik meg a Volte. Xiaomi telefonjaimon simán megy(A2 lite, Poco F1, MI 9SE, MI 9T) Igen Telenor a szolgáltató!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#744) Szeszkazán válasza Kolondrum (#739) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Én is be írtam a volte kódot , Telekom, és ott fityeg jobb felül a Volte.

(#745) PowerBuldog válasza novinyul (#743) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tehát kérni is kell. Én még nem tettem meg. Ez lehet a baj.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#746) novinyul válasza PowerBuldog (#745) üzenetére


novinyul
veterán

Talán a Digi topikba merült ez fel, akkor hívtam fel a Telenort hogy aktiválják a Volte-t. Még akkor be is kapcsolták, ráadásul a Telenor forgalmaz Xiaomi telefonokat, emiatt nincs is gond az aktiválással.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#747) Atomgeszi válasza PowerBuldog (#745) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#748) erahurka


erahurka
félisten

Mi ez a Volte amúgy hogy ennyire rá vagytok gerjedve?

(#749) Atomgeszi válasza erahurka (#748) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#750) espi38


espi38
őstag

Emelkedik az ára az MI9T nek a smartshopnál reggel 106 ezer ft volt a 128GB os verzió-most már 110 ezer ft:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.