Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 9T (kódnév: davinci) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) R a y válasza bl4ze (#1747) üzenetére


R a y
senior tag

Poco launcheren nem tűnik el.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#1752) kristof123


kristof123
őstag

Nálam megint előjött a hangerő változás probléma. Pedig emiatt váltottam régiót.
Probléma: A hangerő reggel teljesen korrekt, délután már maxra kell venni és akkor sem az igazi zenehallgatás közben. Egy telefon újraindítás megoldja a problémát.
Más is találkozott már ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#1753) formax


formax
tag

Sziasztok!
Az előzmények képernyőről eltűntek a "Tisztító", "Biztonsági vizsgálat", "Mély tisztítás", "Alkalmazáskezelő" gombok (az első képen láthatóak). Hogy lehet visszahozni, sehol nem találom? Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

formax

(#1754) Maist válasza formax (#1753) üzenetére


Maist
senior tag

Beállítások, kezdőképernyő és előzmények, A Biztonság javaslatainak megjelenítését kell bekapcsolni.

(#1755) tamas.nick válasza tamas.nick (#1549) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Este feltöltöttem az akksit 95%-ra majd reggel megnéztem mennyit merült.
Valami folyamatosan a háttérben felébreszti a telefont. Melyik alkalmazással tudnék jobban utána járni?

(#1756) formax válasza Maist (#1754) üzenetére


formax
tag

Á, megvan!
Köszönöm szépen!

formax

(#1757) espi38


espi38
őstag

Mintha olvastam volna, hogy valakinek nem működött az ébresztő óra illetve 1 órával előbb ébresztett, na most meglepődtem nem csak az a pozitív hogy ezt időben tette, ha nem hogy a készülék is bekapcsolt az ébresztő miatt.
Én minden este kikapcsolom az aktuális telefonomat 😁

[ Szerkesztve ]

(#1758) 01 válasza Yerix (#1721) üzenetére


01
tag

A Gsmarenan van friss teszt, abban benne van minden info a szenzorról és minden egyéb eltérésről. Érdemes elolvasni, ha a kettő között gondolkozol.

(#1759) Obyboy válasza tamas.nick (#1755) üzenetére


Obyboy
Topikgazda

BetterBatteryStats

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#1760) Kolondrum válasza bl4ze (#1747) üzenetére

Nekem a viber jól működik annyit tudok mondani és ikon ki van kapcsolva. Nekem az a munka app, ha az zörög vagy meló vagy nincs B.

[ Szerkesztve ]

(#1761) twollah1976 válasza kristof123 (#1752) üzenetére


twollah1976
őstag

Valoszinuleg szoftveres problema lehet a hatterben.

Nekem anno a Galaxy Note 3 csinalta azt, hogy a lejatszo leallitas, ujrainditas utan elfelejtette az extra basszust es csak a telefon ujrainditasa oldotta meg a problemat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1762) erahurka


erahurka
félisten

Kinn a Pro tesztje GSM Arenán, éjjel tényleg jobbnak tűnik a kamera.

(#1763) #82891776 válasza espi38 (#1757) üzenetére


#82891776
törölt tag

nekem be van kapcsolva az automata ki és bekapcsolás,igy én nem tudom hogy ébreszt-e kikapcsolt állapotban

(#1764) AttilaN


AttilaN
tag

Sziasztok!

Volt vagy jelenlegi Mi A1 tulajoktól kérdezném, hogy a kamera mennyivel jobb ennél a készüléknél, ha egyáltalán jobb?

Köszi!

(#1765) PowerBuldog válasza AttilaN (#1764) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Fényévekkel. Párom kapta a régi A1-em (még a PocoF1-et követően).

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1766) helixP válasza PowerBuldog (#1765) üzenetére


helixP
nagyúr

És milyen a selfie kamera? Volt külföldi vlogger, aki szerint mélyen kritikán aluli a az előlapi.

(#1767) PowerBuldog válasza helixP (#1766) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ritkán szoktam, kb csak a kutyámmal.
Ezt beltéren "műveli"
Nekem nincs vele bajom.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1768) madrac


madrac
őstag

Mondjuk az szánalmas, hogy a miui gyári kamerában még mindig pont nem 360 fokos a panoráma...

Valakinek van esetleg működő módszere root nélküli alkalmazás tiltásra?

(#1769) helixP válasza PowerBuldog (#1767) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez így egész okés. Ez volt a vélemény / eredmény.

(#1770) novinyul válasza helixP (#1766) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem nagyon rendben van a szelfi része, tegnap használtam elég sokszor.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1771) norbert400


norbert400
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1772) silver10 válasza AttilaN (#1764) üzenetére


silver10
aktív tag

Én is MI A1-ről váltottam pár napja. Azt mondom, hogy a kategóriájában egész jó volt az is. De az alsó-közép kategória, ez meg középkategóriás cucc. Mindkettőt használtam saját és Gcam kameraszofttal is. Egyértelmű előrelépés ez. Főleg esti fotóknál jön ki az előny. De általánosságban is. Szelfi is jobb szvsz. Mozgóképek is jobbak. A széles látószögű is hasznos ficsőr szerintem. Én pont ezért váltottam, minden másban jó volt az A1 nekem. A lányom elégedetten használja tovább. (a kamera részét is). Mondjuk nem csoda, mert egy 4éves belépő szintű Samut váltott.

[ Szerkesztve ]

(#1773) AttilaN válasza silver10 (#1772) üzenetére


AttilaN
tag

Köszi és neked is PowerBuldog, valamint a képet is, számomra meggyőző :)

(#1774) kopidoo


kopidoo
senior tag

Van arról infó, hogy a Lurdy-ban mikor lesz újra kapható?
Esetleg tudnátok ajánlani megbízható beszerzési alternatívát?
Köszi

(#1775) AlienM válasza kopidoo (#1774) üzenetére


AlienM
tag

Sok sikert! :D

(#1776) szpali válasza kopidoo (#1774) üzenetére


szpali
addikt

Kérdezz rá itt ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1777) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Sziasztok.
Ilyen tokot szeretnék rendelni: [link]
Milyen üvegfóliát tudnátok ajánlani hozzá?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#1778) Whist


Whist
aktív tag

Közben nekem is jött tokom:

[kép]

(L:/dl/upc/2019-08/27/622041_emyemaxte8bo2de3_69242068_367577333910167_3211771437232685056_n.jpg)[kép](/L)

A hátlap átlátszó műanyag, de kellemes a fogása, nem csúszik. A sarkok erősítettek, szerintem tuti megvédik a telót a sérülésektől ejtés során. A tok maga túllóg a kijelzőn 1-1,5 mm-rel, így ha sima felületre esik, nem törik az üveg. Plusz üvegfóliát is kaptam ajándékba, de ezt valszeg cserélem ClearPlexre, mivel levegősödik a széle.

Ha valakinek megtetszett, innen lehet rendelni:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1779) bl4ze válasza #82891776 (#1256) üzenetére


bl4ze
veterán

Említetted a sárkány centerben kaptál redmi k20 néven fóliát amit felrakott a kis kínai és 1000 ft volt
Hol kell keresni, melyik boltban volt ? meg tudod mondani?
holnap tudnék menni arra...

.:. bl4ze .:.

(#1780) norberto9


norberto9
aktív tag

Én nagyon csalódtam a Pro árában,Szerintem nem éri meg az a plussz kb 60.000-et.Gondoltam hogy nem kis árkülönbség lesz,de ez túlzás lett.Szerintem nem ér 170-et a Pro!!! :( :( :( Szerintetek???

(#1781) junior11 válasza norberto9 (#1780) üzenetére


junior11
veterán

Pár hónap, félév múlva úgyis olcsóbbak lesznek, aki nem siet, spórolhat.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1782) instantwater válasza goom (#1750) üzenetére


instantwater
addikt

Milyen biztonsági mentés?
Amit én találtam a menüben google vagy xiaomi, az csomó appot nem tudott lementeni, sok másikat pedig force closeolt. Elég volt belőle annyi ;)

(#1783) omfgk válasza norberto9 (#1780) üzenetére


omfgk
addikt

Hogy jött ki a 60k különbség?
Na meg a 170k?

A sima, a normálisabb magyar boltokban 115k, a pro elég kevés helyen látható még, de van 155-ért (ugyanitt a sima 115).

Tehát inkább 40k lesz a különbség.

Közben lehet megtaláltam amit néztél. Xiaomishop? Nem hivatalos forgalmazók... Ne innen vegyél pro-t (vagy bármi mást).

[ Szerkesztve ]

(#1784) PowerBuldog válasza omfgk (#1783) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Alzánál volt 170e még először mikor néztem.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1785) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!
Függ a térerő a SIM kártyától?
A privát kártyám Telenor, ennél többnyire jó a térerő, a céges viszont most Telekom, és nem valami jó. A céges kártyát használtan kaptam, és érdekelne ha igényelnék újat az javíthat-e a térerőn?
Tata, Tatabánya régió

Xiaomi Fan

(#1786) norberto9 válasza omfgk (#1783) üzenetére


norberto9
aktív tag

A xiaominál 170 a Pro,a sima pedig van 110000-ért,így jött ki a kb 60... :DD :DD :DD
Amúgy hol 155 a Pro???

[ Szerkesztve ]

(#1787) omfgk válasza norberto9 (#1786) üzenetére


omfgk
addikt

Turbado
115k - 152k

Amúgy meg a hivatalos forrás a xiaomi.hu, meg a Lurdy féle shop.
Nem a x*****shop.hu

https://prohardver.hu/tema/re_obga_esetem_a_xiaomishop_hu-val/friss.html

[ Szerkesztve ]

(#1788) kopidoo válasza szpali (#1776) üzenetére


kopidoo
senior tag

2-3 hét állítólag

(#1789) bigrob válasza kristof123 (#1752) üzenetére


bigrob
őstag

Ma én is szerintem tapasztaltam. Mintha reggel hangosabb lett volna a zenelejátszó mint ahogy fél 8tól hallgattam. De alapból is nagyon halk a jack ez a legidegesítőbb az egész telefonban számomra... Svájcra van rakva a régió. A végén kénytelen leszek rootolni hogy magasabb hangerőt tudjak beállítani?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#1790) madrac


madrac
őstag

Nekem meg mintha az applikáció engedélyeket felejtené el... Most komolyan, több verzió már nem fog jönni a 10-es miui-ból?

(#1791) instantwater válasza Flexy90 (#1785) üzenetére


instantwater
addikt

Persze, hogy függ.
Minden szolgáltatónak máshol vannak az adótornyai.
SIM kártya mint fizikai dologtól nem hiszem, hogy függ a térerő, nem gondolnám, hogy SIM cserétől jobb lesz a térerőd.

Ha stabilabb térerő kell, és mobilnet nem, akkor állítsd fixen 2Gre, az nagy hatótávolságú, cserébe csak beszélni tudsz rajta meg SMSezni.

Vagy a régi telefonodon jobb volt a térerő? Ez en nem nagyon lehet változtatni.

(#1792) trouble válasza madrac (#1790) üzenetére


trouble
senior tag

Heti developer,sztem,amire gondolsz!

(#1793) twollah1976


twollah1976
őstag

Milyen programmal hallgatjatok a zenet amikor idovel lehalkul a hangero?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1794) bigrob válasza twollah1976 (#1793) üzenetére


bigrob
őstag

Gyári, note 3 pro-mon nem volt hangerő gondom, de nagyon halk sajnos ez a telefon.. :O

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#1795) Kolondrum válasza Flexy90 (#1785) üzenetére

Az fix, hogy nekem még gyengébb a térerő. Csak nem otthon és nem mélóban jó, ergo sokat szr. Cserébe gyorsan merül. Olyan 4:20-as sot-ot tud. (25-91% között). Remélem csak rom miatt nem állandó hiba, ugyanis így többet vagyok mint wifin.

(#1796) NemMo


NemMo
őstag

A xiaomishop az előre utalás esetén plusz félév garanciával palizza be az embereket, mert gondolják ha már náluk van a pénzed, akkor ők vannak nyerő helyzetben. Én tőlük max utánvéttel vásárolnék és ha kicsúsznak az általuk vállalt időből, akkor csak lemondom, de inkább kerülöm őket, mert van annyi normálisabb bolt.

(#1797) Flexy90 válasza instantwater (#1791) üzenetére


Flexy90
senior tag

Félre értettél. Tudom, hogy szolgáltató és térség függvénye a térerő. Arra gondoltam, hogy ha például oxidált/kopott a SIM akkor előfordulhat-e gyengébb jelerősség. (Laikusként azt gondolnám hogy nem, mert az antennától kellene függenie, de hátha.) Eddig mindkét kártyám Telenor volt, de nemrég váltottam munkahelyet és itt Telekom a szolgáltató. Ami nekem furcsa hogy megyeszékhelyen ilyen gyér legyen a Telekom lefedettsége. :(

Hívásban nem okoz gondot, de az akku időbe beleszól.
Amúgy Pocophone-nál is ugyan ez volt.

(#1795) Kolondrum: Nekem úgy tűnik hogy EU romnál kicsit jobb a SOT, de még csak 2 napja van fent.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#1798) Sanyesz. válasza NemMo (#1796) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Saját tapasztalaton nem ez. Márciusban vettem tőlük a Mi 9-et, előre utalással. 4 nap alatt a kezemben volt a készülék. A kínai webshopok se utánvétesek és ott az elállási jogot sem tudod érvényesíteni. Ennek ellenére a Mi 9T-t a GB-nél vettem. :)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1799) KamuMazsola válasza norberto9 (#1786) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A GB-től kaptam reklám emailt, azzal a linkkel 101 ezer forintra jön ki (338,99$) a 128-as Mi9. Nem hiszem, hogy ér plusz 70-et az a magyar garancia. Egy ekkora összegnél 70% felár azért több mint lehúzás.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1800) espi38 válasza bigrob (#1794) üzenetére


espi38
őstag

Akkor irány a fülészet😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.