Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:05:13

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 (CEPHEUS)
=================================================================
KÉRLEK OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, MIELŐTT KÉRDEZNÉL!!!
=================================================================
Mindenekelőtt szeretném közölni, hogy az itt olvasott ismertetők, leírások, instrukciók a Xiaomi MI 9 készülékre érvényesek (Nem SE, T, Pro, Lite, stb) ugyanis minden variánsra más és más ROM, TWRP, Gcam, stb való amik, nem működnek másik típusokon, esetlegesen azok végleges téglásodásához vezethetnek!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) wreakz válasza Atomgeszi (#1100) üzenetére


wreakz
tag

Én se szeretem használni, de néha a szükség nagy úr.
Esetleg ha tudsz ebbe is segíthetnél :R . Bal gombra beállítottam hogy előhozza a kamerát, készítek egy képet rábökök a pipára, de az albumba nem találom az elkészített képet. Esetleg tudod hova menti ?

(#1102) Atomgeszi válasza wreakz (#1101) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Tudom,hogy néha egyszerűbb. De egyrészt az sajnos később sem lesz jobb minőségű, ha gépen visszanézed.
Viszont nekem a főoldalon van a kamera ikon, gesztusvezérléssel behozom a főoldalt, kamera megnyit és már csinálom is. Jobbra swipeolok hosszan, akkor visszahozza a messengert és már küldhetem is. Másik megoldás,hogy kamera alkalmazás, fényképezel, elkészült képet megnyitod, felfelé swipeolsz, első lehetőség messenger és küldöd is.

Az sajnos ismert kamera bug...

Xiaomi.eu-n jól működik már. Plusz azt azért is szeretem, mert állítható, hogy lezárt képernyőnél a hangerőgombbal fényképet készítsen vagy pedig videót. Persze ott vakon fényképezel, de aránylag kis gyakorlással már ugyanúgy fotózok, mintha képernyőn át nézném. :)

(#1103) ΞΔGLΞ válasza ricsi0307 (#1099) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Van szerkesztés gomb, a dupla kommentet nem csipázza senki.

Tévedsz, ez már régóta nem így van, ha másnak válaszol(sz), mert egy átláthatatlan katyvasz lesz az egész, legalább két éve írta az egyik admin, hogy simán lehet szerkesztési időben MÁSNAK válasz gomra nyomni/írni, ráadásul nincs is erre vonatkozó szabály, soha nem is volt, de valóban egy időben nem szerették.

(#1104) ΞΔGLΞ válasza enginev3.0 (#1096) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt a buziferdeszeműek imádni fogják...

(#1105) petipetya válasza Atomgeszi (#1102) üzenetére


petipetya
nagyúr

"képet megnyitod, felfelé swipeolsz..."

Köszi, egészen eddig ikonoztam a megosztás miatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#1106) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1103) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Erre megoldás lehetne, ha lehetne a hozzászólásnál egyből linkként idézni egy adott hsz-t, ami kattinthatóvá válik és nem neked kell szöszmötölni a linkkel való beszúrással...

Pl. így:

(#1099) ricsi0307 : Lehet, hogy Mi9SE hardver, de méretileg Mi9.

A SE utótag lehet, hogy mostantól a kisebb verziót fogja jelenteni, ha jövőre folytatják a vonalat.

Amúgy tegnap tapicskoltam a SE-t haveromnál, most a Mi9-hez képest már tök kicsinek tűnik, és nem bántam meg, hogy a nagyobbat választottam.

(#1107) ΞΔGLΞ válasza walakyb (#1090) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nyilván ennyire nem szar a készülék az biztos, ahogy Ő leírta, de a jótól is messze van. Ráadásul azonos Rom-on belül is olyan eltérések vannak, hogy a fejemet fogom. Még azt is eltudom hinni, hogy neki sikerült egy olyat kifognia, amiben minden nagyon rosszul működik. Az már más kérdés valóban, hogy miért nem küldte vissza, én ennyi szarsággal max 1 héten belül vissza küldtem volna a büdös retekbe.

(#1108) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1106) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem aztán tökmindegy, de az biztos, hogy én azóta nem szerkesztem, amióta ezt Lecsó leírta.

(#1109) Atomgeszi válasza petipetya (#1105) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Rengeteg olyan feature van, amit én is csak véletlen találtam meg.

Pl az is érdekes, ha csinálsz egy panoráma képet, ha azt a messengerben küldöd el, akkor csak simán elküldi, de, ha a galériában nyitod meg az adott képet, felfelé swipeolsz és úgy küldöd, akkor a messenger úgy tudja nézni a panoráma képet, hogy forgatja a telefont és úgy pásztáz a képen. ;)

Pl. képernyőképet is 4 féle módon lehet csinálni, vagy 3 ujjal simiítasz a képernyőn, vagy a labdát használod és ott böksz az ikonra, vagy pedig lehúzod az értesítési sávot és kiválasztod az ikont, vagy pedig bekapcs + hangerő le. Plusz évek óta működik a görgetés funkció is, amikor ugye baromi hosszú screenshotot is tudsz csinálni. Persze ezt sajnos nem minden alkalmazás kezeli natívan.

Lehet szidni a miuit, de nem szarabb rendszer egyáltalán, mint bármi más, csak tudni kell használni és kezesbárány.

A labda is teljesen testre szabható, oda is tetszőleges alkalmazást lehet tenni, vagy akár képernyő videófelvevőt.

(#1110) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1108) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én sem szoktam. Itt is, ha egyszerre válaszolok több embernek, azt mind külön hsz-ban teszem. Eleve, ha rákeresel a fórumban egy adott témára, akkor könnyebben visszakeresheted (csak egérrel kattintva), hogy ki kinek válaszolt, minthogy a hsz számokat nézed, hogy most épp ebben kinek válaszolt és külön fülön nézed vajon melyik hsz is az, akár 1 oldallal előbb is.

[ Szerkesztve ]

(#1111) Sabber válasza ΞΔGLΞ (#1107) üzenetére


Sabber
aktív tag

nem küldtem vissza, mert azt hittem, hogy javítva lesznek, mert sokan mondtátok hogy szoftveres. És hidd el nem csak kitalálom ezeket amiket írtam, nem is értem miért csinálja.

(#1112) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1110) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, így van, ahogy írod.
Szerkeszteni akkor kell, ha ugyanannak a személynek írsz és még belefér az időbe. Ennyi.

(#1113) ΞΔGLΞ válasza Sabber (#1111) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nos, én ezt nem tudom, hogy javítják-e, vagy javulni fog-e, de az biztos, hogy az első dolgom lenne az FR, akár kétszer egymás után is, ha már rajtad ragadt a telefon, ha az sem segít, akkor másik rom felrakása.

(#1114) tgabor94


tgabor94
csendes tag

Sziasztok! A gyári kamera app lagjával lehet valamit kezdeni? Portré módban nagyon darabos a kép, kicsit zavaró tud lenni mikor fényképezni szeretnék. A videó felvétel is kicsit szaggat 1080p-ben 4K-ban meg végképp, visszajátszásnál is.

(#1115) enginev3.0 válasza ΞΔGLΞ (#1104) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kékben is nagyon csúnya

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1116) the radish válasza Atomgeszi (#1109) üzenetére


the radish
senior tag

Milyen labda? 😳

(#1117) Atomgeszi válasza the radish (#1116) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Beállítások - Keresőben beírod felül, hogy labda, és kihozza, hogy lebegő labda.

(#1118) Atomgeszi válasza tgabor94 (#1114) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Portré módban nekem sem vaj.

Videófelvételnél 60 fps semmi gond nincs. Előző rommal sem.

(#1119) walakyb válasza ΞΔGLΞ (#1107) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ha visszaolvasod, en is ezt irtam.
Ami meg a megoldast illeti, amennyi idot itt eltoltott a haterkedessel, siman egy szuperul mukodo telefon lehetett volna a telefonbol. A fiamnak vettem egy note 7-et. Kapott egy hetet a BL nyitasig, szoval hasznalta ugy a telefont. Amikor lejart az ido, kb 15 perc volt a BL nyitas, TWRP felrakas es a rom telepites (nagyjabol ennyi a muveletek szama is...). Utana kb nem hitte el, hogy nem masik telefont kapott...
Szoval visszaterve es osszefoglalva. Kap egy 3-500k-s telefonokkal kb megegyezo harvert tartalmazo telefont 100-150k-ert, es amikor kb 1 orat (nagyon beleszamolva a tobbszoros utanaolvasast is) el kellene tolteni vele, hogy szoftveresen is azon a szinten legyen, o inkabb haterkedik. Bocs, de nem tudom sajnalni, vegyen egy szifont, majd rajon, hogy ott se mindig sut a nap...

(#1120) the radish válasza Atomgeszi (#1117) üzenetére


the radish
senior tag

Köszi!

(#1121) bostone válasza walakyb (#1119) üzenetére


bostone
addikt

Nem kap telefont, fizet érte.

100-150k az nagyon sok pénz.

Ha a szalonból hazahozom az autót, nem szerelem szét és rakom össze, mert tudom, hogy egyes csavarokat nem húztak meg.

Annak, aki szeret bíbelődni, legózni, biztos tökéletes készülék.

Nekem nincs itthon számítógépem. Mit csináljak? Menjek át a szomszédba?

Nem kell lenézni a másik embert és sajnálni sem.

Rosszul választott.

Ennyi

(#1122) hroberto válasza bostone (#1121) üzenetére


hroberto
veterán

Minden telefonnak megvannak a maga nyűgjei. Nincs tökéletes. Ahogy ez sem az.
Ettől függetlenül nekem eszemben sincs lecserélni a gyári ROM-ot. Orbitális hibák szerencsére nincsenek. Legalábbis számomra.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1123) walakyb válasza bostone (#1121) üzenetére


walakyb
aktív tag

Vett egy telefont, ami nem felelt meg neki, de mindezek ellenere nem vitte vissza.
Jelenleg van egy telefonja, amit nagyon sok penzert vett, baromira nem felel meg neki, es vissza se tudja vinni, es ha jol emlekszem azt irta, hogy egy darabig nem lesz lehetosege masikat venni.
Meglatasom szerint 2 lehetosege van:
A) Ha van lehetosege, es minimalis erzeke, akkor megcsinalja, ha nincs, akkor korbenez ismerosok kozott (csak hogy egy tippet adjak, mire valoak a tematikus forumok?). Extrem esetben par ezresert a neten is talal embert, aki megcsinalja megvarhatosban. (Erre meg visszaterek)
B) tovabb szenved, egyre jobban ruhelli a telefont, es nyomja a haterkedest
Tegye fel a kezet, aki a B) pontot valasztana.

Egyetlen masodpercig sem vedtem a xiaomit (mint ceg), elegge gaznak tartom, hogy ugy mukodnek a dolgok, ahogy, es a vicc, hogy egy kis csapat (amennyire tudom nincsenek tul sokan) SOKKAL jobban kepesek megcsinalni a dolgokat, mint a fizetett fejlesztok...
Viszont az teny, hogy a telefonjaik (keves kiveteltol eltekintve) nagyon jok, es azzal a kis macerazassal brutalisan jok tudnak lenni.
Es bocs, de ha a szalonbol elhozol egy skodat, es tudod, hogy par csavar meghuzasaval ferrari szintut tudsz csinalni belole, igenis meg fogid huzni azokat a csavarokat...

(#1124) bostone válasza walakyb (#1123) üzenetére


bostone
addikt

Biztos vagyok benne, hogy a véleményünk sokkal közelebb áll egymáshoz, mint az első látásra tűnik.

Egy negatív hozzászólás nem rontja a mi9 valós értékeit. Benne van a ponteciál, kedvező áron.

Én használok xiaomi készüléket és használtam már sok mást is. A kolléga teljesen más világból érkezett. Nem kényelmes számára a környezet. Jobban tenné, ha szabadulna a mobiltól. Ebből szerelem sosem lesz, hiába vár gyári szoftverfrissítésre.

Mégis azt gondolom, hogy nem felesleges a jelenléte. Amit állított, azzal teljesebb a kép.

(#1125) lenovomen válasza Sabber (#1070) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Eleinte nekem sem jelentek meg az értesítések, megoldás:
- Alkalmazás választóban nyomd hosszan a Messenger "(téglalap alakú) ablakot" 3 lehetőség jelenik meg, lakat, kettő vonal, fogaskerék... Kattints a fogaskerékre --> ott: értesítések --> chatek és hívások --> "lebegő értesítések"

Érdemes itt kicsit körül nézni, akár minden értesítést bekapcsolni és akkor nem lesz gond.

(#1126) petipetya válasza ShadowLac (#1059) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az aksi kímélő üzemmód jelzése.

"nincs rá lezsóidő"

(#1127) mjani1172 válasza ΞΔGLΞ (#1107) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha cégre veszed, NEM TUDOD visszaküldeni.
Egyre több helyen élnek(vissza) ezzel, én most egy kávéautomatával, és egy billentyűzettel jártam így..
Az automatát javították, (persze rosszabb lett, a billentyűzettel még nem tudom mi legyen.
És van akinek drága az ideje is, és nem szeret egy eleve bukott ügybe beleállni.Én is ilyen vagyok.

(#1128) mjani1172 válasza ShadowLac (#1089) üzenetére


mjani1172
addikt

"Mi 9 re most van olyan g cam (Xtreme utolsó) amivel nappaliba hozza a Mi8 szintjét. Estibe még (de már ez is javult) gyengébb a mi 8 tól."

Ez nagyszerű, hogy egy "ráhekkelt" programmal megközelíti az elődöt.
Itt érezni a kor szellemét.
Kb mintha a Snapdragon 850 csak túlhajtva lenne olyan jó mint a 840.

[ Szerkesztve ]

(#1129) mjani1172 válasza walakyb (#1119) üzenetére


mjani1172
addikt

"Kap egy 3-500k-s telefonokkal kb megegyezo harvert tartalmazo telefont 100-150k-ert,"
Nem tudom milyen telefont adnak 3-500 kért, de egy P30 170, hivatalos helyről, a P30 pro 239, egy S10+ is ekörül van.
A rom csereről már sokszor írtam, most már elengedem.

(#1130) HUTCHDB válasza mjani1172 (#1128) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem jól érted.
A Mi8 gcam és a Mi9 gcam lett osszehasonlitva, tehát mindkét mobilon a jobb minőséget eredményező külső app.
A gyári fényképező nem rossz, sőt, sok-sok szituacioban veri a "reklám bajnok" p30pro-t, vagy az S10 plust.
A gcam pedig a pixel (Google referencia modelle) gyári fenykepezoje, amit portoltak és nem rahekkeltek.
Olyan, mintha a chrome-ot blamálnád, annyi különbséggel, hogy a gcam jelenleg (korábban ott volt) a play áruházbol nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1131) ΞΔGLΞ válasza mjani1172 (#1127) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha cégre veszed, garanciád sincs, de ettől eltekint néhány eladó/gyártó, viszont a kérdés az, hogy ezt most miért is került szóba?

(#1132) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok,

leírást keresek a bootloader nyítás, twrp telepítés, eu rom telepítésről. Esetleg tudtok nekem javasolni egy oldalt, ahol jól le van írva?

köszi

(#1133) Sanyesz. válasza novakalex (#1132) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha kicsit visszaolvasnál vagy használnád a Keresőt... :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1134) laci laci válasza novakalex (#1132) üzenetére


laci laci
addikt

Amit ajánlottak, vagy nézd meg a mi8 összefoglalót, persze a telefonod verziójával...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1135) Black&White


Black&White
addikt

Ha már custom ROM-okról is van szó...
Valaki találkozott már hozzászólással, ami megindokolja miért nem szabad wipe-olni a system partíciót tiszta telepítésnél?
Eddig (az előző Xiaomi telóimnál) mindig így tettem, viszont az xda-s, 4pda-s mi 9 faq-okban ez mindig ki van hangsúlyozva (a vendor mellett).
Amikor nekiálltam furcsának találtam, de mivel nem volt annyi időm a dologra, nem kockáztattam. :F

(#1136) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Sziasztok, gcamben hogy lehet beállítani, hogy panorámánál a wide lencsét használja? A többi módnál ott a kapcsoló, de a panorámánál nincs.

(#1137) ShadowLac válasza mjani1172 (#1128) üzenetére


ShadowLac
addikt

Mi 8 már több mint 1 éves telefon. Sok gyári frissítés volt. A Mi 8 kamerán nagyon sokat alakított a xiaomi. Volt mikor az utána megjelenő mi mix 3 kamerájának szoftverét kapta meg. Mi 8 estében le a kalappal a xiaomi előtt nagyon jó lett. A Google kamera is több alakításon esett át . Az is egyre jobb lett a Mi 8 on. Szerintem a tavaji év legjobbja!! lett kamerában a Mi 8. Szóval nagyon magas a mérce. Mi 9 ben több a potenciál a modernebb kamera miatt. Majd meglátjuk tudja e űberelni a Mi 8at.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1138) Zsoleszhun válasza Black&White (#1135) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ez csak a kezdők miatt van odaírva, hogy system wipe után nehogy systermre bootoljanak :))

¯\_(ツ)_/¯

(#1139) Black&White válasza Zsoleszhun (#1138) üzenetére


Black&White
addikt

Neee :DD

(#1140) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Messenger Chat fejek megjelenítéséhez segítség: [link]

(#1141) Atomgeszi válasza Black&White (#1135) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én wipeoltam mindent, aztán Recovery-be rebootoltam. Gyanítom, ha simán rebootolom akkor bootloop-ot kaptam volna, aztán jöhetett volna miflash :D

(#1142) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Állítólag aug 9 a leleplezés, és az első china beta pedig 08.16. Lehet már Q alapokon? Akkor végül is érthető, hogy 9.7.22 az utolsó ROM. Ha mondjuk 08.16, az 3 hét, mint ahogy rebesgették is, hogy pár hétig nem jön semmi.

Ja, MIUI11-ről van szó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1143) mjani1172 válasza ΞΔGLΞ (#1131) üzenetére


mjani1172
addikt

"Az már más kérdés valóban, hogy miért nem küldte vissza, én ennyi szarsággal max 1 héten belül vissza küldtem volna a büdös retekbe."
Erre írtam.

Garanciád van cégre is, miért ne lenne?

(#1144) the radish válasza Atomgeszi (#1142) üzenetére


the radish
senior tag

Várjuk! 😀

(#1145) mjani1172 válasza HUTCHDB (#1130) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen,tudom miről van szó, amióta megjelent figyelemmel kísérem. Attól, hogy már egyre könnyebb felrakni, és egyre jobb (de nem tökéletes és soha nem is lesz az) attól még ez hekkelés.Ha gyárilag ez lesz rajta vagy a playből hivatalosan tölthető az erre a telefonra 100% os verzió, onnantól nem az. Az hogy az XDA-n mit csinálnak az más kérdés.
De nem a csűrés-csavarás a lényeg, hanem hogy még nem érte el az előd szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#1146) ΞΔGLΞ válasza mjani1172 (#1143) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jóvanakkó...
De még mindig nem értem, hogy miért, mert nem került szóba, hogy itt valaki is cégre vette volna a telefonját, vagy a beidézett írásom alapján ezt szűrted le?
A másodikra: Pont az áfacsalások miatt vezették be, de ahogy írtam, általában eltekintenek tőle az eladók, de van rá példa is és egyre több, hogy nem ad így garanciát.

(#1147) mjani1172 válasza ΞΔGLΞ (#1146) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem azt szűrtem le hogy ő hogy vette, (nem ismerem sem őt, sem a körülményeket) csak azt írtam hogy a visszaküldés nem minden esetben járható, még ha rossz is a termék. Mint ahogy én is jártam. Ez megint egy magyar? cégekre jellemző piti húzás.

[ Szerkesztve ]

(#1148) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Most én kerültem olyan helyzetbe, mint valaki itt nemrég (már nem emlékszem ki, és a solutionra sem)

A probléma az lenne, hogy most felraktam a XiaomiEU romot, ami tényleg jobb mint az eredeti, de a gmail pl egyáltalán nem szinkronizál, csak ha megnyitom, pedig minden beállítást megnéztem, s azok alapján nem kéne baj legyen.

Nem emlékszik véletlen valaki, hogy erre mi volt a solution?

Valamint másik kérdés, hogy Gcam-ot raktam fel kamerának, hogy lehet a záridőt állítani? Mert nem nagyon sikerült a "pro" módot előhoznom belőle. (Találtam exposure compensation beállítást, meg egy csomó minden mást is, de valahogy az pont nem az volt (legalábbis nem csinált semmit)).

Előre is köszönöm!

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1149) Karavik válasza Atomgeszi (#1142) üzenetére


Karavik
veterán

Képen látható MIUI11 hír fake sajnos, viszont Q alapú zárt china beta kiadások 9.7.11 kiadástól elkezdődtek, mint ahogy azt itt írtam korábban: [link]
Legfrissebb Q alapú zárt beta kiadás 9.7.16 aminek már megvan és működik szépen a xiaomi.eu változata is:

Android Q alapú MIUI kiadások szünetelnek 1,5 hete, így Xiaomi a héten még visszatér a P alapú kiadásokra Mi9 kapcsán.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1150) ΞΔGLΞ válasza racskobalazs (#1148) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A probléma az lenne, hogy most felraktam a XiaomiEU romot, ami tényleg jobb mint az eredeti, de a gmail pl egyáltalán nem szinkronizál, csak ha megnyitom, pedig minden beállítást megnéztem, s azok alapján nem kéne baj legyen.

Nem emlékszik véletlen valaki, hogy erre mi volt a solution?

Nálam volt ilyen kétszer is, frissítés után persze, aztán pár napra rá magától megjavult, szintén mind a két esetben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.