Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:05:13

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 (CEPHEUS)
=================================================================
KÉRLEK OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, MIELŐTT KÉRDEZNÉL!!!
=================================================================
Mindenekelőtt szeretném közölni, hogy az itt olvasott ismertetők, leírások, instrukciók a Xiaomi MI 9 készülékre érvényesek (Nem SE, T, Pro, Lite, stb) ugyanis minden variánsra más és más ROM, TWRP, Gcam, stb való amik, nem működnek másik típusokon, esetlegesen azok végleges téglásodásához vezethetnek!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) racskobalazs válasza Karavik (#1199) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Nekem 1x jött email, amikor az itt írt adat törlést kipróbáltam és "újra bejelentkeztem". Aznap jöttek. Másnap megint nem, és azóta se. Bekapcsolt képernyővel se. Csak és kizárólag ha az appban vagyok (az autostart, és a memóriába lockolás se ér semmit). Amint háttérbe kerül nuku értesítés.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1202) Karavik válasza racskobalazs (#1201) üzenetére


Karavik
veterán

Ezeket bekapcsoltad? Importance (fontosság) High-ra kell állítani

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1203) racskobalazs válasza Karavik (#1202) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Igen, de nem csak lockscreenen nem jön értesítés, mint mondtam sehol. Csak és kizárólag akkor szinkronizál, ha az appban vagyok. Ha a memóriában hagyom lockolva, akkor SE jönnek meg. :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#1204) tarat


tarat
tag

Gond van.
Végre lejárt a 168 óra.

Unlock sikeres.

c:\adb>fastboot flash recovery twrp.img
Sending 'recovery' (55676 KB) OKAY [ 1.252s]
Writing 'recovery' OKAY [ 0.141s]
Finished. Total time: 1.410s
c:\adb>fastboot boot twrp.img
Downloading 'boot.img' OKAY [ 1.214s]
booting OKAY [ 0.128s]
Finished. Total time: 1.380s

Sajnos nem bootol twrp-be.
Elindul a miui 10 telepítő. Nem hagyja magát twrp-be bootolni :(

[ Szerkesztve ]

(#1205) Black&White válasza tarat (#1204) üzenetére


Black&White
addikt

Parancssorból nekem se jött össze a közvetlen bootolás twrp-be.
De kiadtam a fastboot reboot parancsot, majd azonnal nyomtam a telón a hangerő fel-t és így bebootolt gond nélkül.

(#1206) tarat válasza Black&White (#1205) üzenetére


tarat
tag

Köszi ez segített ;)
Újabb probléma a fájl felmásolása.
11 furcsa nevű könyvtár a főkönyvtárban.
A root alá próbálom másolni a fájlt, de nem indul el.
Próbáltam bedugni az USB-C-n pendrive-ot, de azt meg nem ajánlja fel mountolásra.

(#1207) Black&White válasza tarat (#1206) üzenetére


Black&White
addikt

Én OTG kábellel, plusz FAT32-re formázott pendrive-al csináltam.Így működött.
Ha nincs OTG kábel, akkor maradj az adb sideload opciónál.

(#1208) tarat válasza Black&White (#1207) üzenetére


tarat
tag

Köszi...
Úgy tűnik, hogy nem volt jó a twrp.
TWRP_3.3.1-34_cepheus_mauronofrio.zip amit az EU romnál mondanak az felismeri az OTG-t.
Az XDA-n ajánlott TWRP nem tudta az OTG-t.
OTG-n keresztül most nekem is felment. A Magisk hibát dobott.
Kivéncsi leszek, hog yműködni fog -e...

(#1209) Black&White válasza tarat (#1208) üzenetére


Black&White
addikt

A mauronofrio féle TWRP is az xda-n van: LINK
Jelenleg a .35 a legújabb.Érdemes frissíteni TWRP-ből.
Ez sem tökéletes, de reszeli a srác.
Magisk működik, igaz nekem nem dobott hibát sem.

(#1210) tarat válasza Black&White (#1209) üzenetére


tarat
tag

Valami nálam nem jó.
Fent van a ROM.
De vannak alkalmazások amiket a play-ből nem tudok feltelepíteni.
Viber, Térkép, stb...
"A Viber Messenger alkalmazás nem tölthető le Próbáld újra és ha továbbra sem sikerül..."
Volt visszaállítás mentésből. Onnan is vissza kellett volna állítania de nem tette.
Playnél adatokat töröltem, újraindítottam a telefont de nem segített.

Most megnéztem és a /storage/emulated/0 -ban ott vannak a furcsa nevű könyvtárak...
Szóval nem volt jó a belső tárhely.
Pedig volt Data wipe.

[ Szerkesztve ]

(#1211) tarat válasza tarat (#1210) üzenetére


tarat
tag

Ez tulajdonképpen a /sdcard.
Ami ide akar írni, telepíteni az nem tud a szemét miatt.

(#1212) Karavik válasza tarat (#1210) üzenetére


Karavik
veterán

Kihagytál egy fontos lépést: format data partíció

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1213) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Na, ma is tanultam újat.

Pinch to zoommal is működik a lencsék közötti váltás mind fénykép, mind videó módban.
Mármint az oké, hogy tudtam úgy zoomolni, de, hogy a széleslátószögűre a normálról, azt nem tudtam :D

Ja meg amire szintén véletlen jöttem rá, hogyha a galériában vagyok és ott is két ujjal "távolítok" akkor havi nézetben mutatja a képeket és többet is meg tud jeleníteni.

Lehet másnak nem volt újdonság, nekem igen. :D

(#1214) tarat válasza Karavik (#1212) üzenetére


tarat
tag

Szia!

Hát nem tudom format data vagy sem, de a vége az lett, hgy wipeolni kellett a Data és az Internal Storage-ot is.
Mert a Data azt nem Wipeolja.
Úgy most jónak tűnik....erre 2 órám ment rá ;)

(#1215) Atomgeszi válasza tarat (#1214) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem tudom milyen leírás szerint csináltad, de

- Lépj be a TWRP recovery-be (bekapcsológomb + hangerő fel együttes lenyomásával be lehet lépni)
- TWRP menüjében válaszd Keep Read Only vagy Swipe to Allow modifications
menüpontokat (opcionális)
- Válaszd a Wipe menüpontot, majd az Advanced Wipe opciót
- Jelöld be az alábbiakat: Dalvik/ART Cache, System, Data, Internal Storage, Cache,
- Húzd el alul a csúszkát jobbra (Swipe to Wipe)
- TWRP főmenüjéből válaszd a Wipe menüpontot, majd az Format Data opciót, írd be: yes (ez eltávolítja az encryption-t a data partícióról)
- Ha végzett menj vissza a TWRP főmenüjébe és válaszd ki a Reboot menüpontot, majd a Recovery opciót.
- A telefon újraindul recovery módban
- USB kábellel kapcsold össze a telefont és számítógépet. A számítógépen válaszd ki a kapcsolódott telefon tárhelyét és másold át a korábban letöltött ROM-t (zip kiterjesztéssel)
- TWRP-ben válaszd ki az Install menüpontot, majd tallózd ki a felmásolt ROM zip file-ját
- Húzd el alul a Swipe to confirm Flash csúszkát
- Ha végzett a telepítéssel, válaszd a Format Data menüpontot majd a Wipe cache/dalvik menüpontot
- Újraindítod a telefont a Reboot System opcióval és az új rendszer fogad
(az utolsó újraindulás több percig is eltarthat, nyugalom)

De itt is írja, hogy az internal storage-t wipeolni kell.

Persze ezt mindenki csak úgy kövesse, hogy a TWRP-je már fixen TWRP-ből is installálva van!

(#1216) Karavik válasza tarat (#1214) üzenetére


Karavik
veterán

Hivatalos MIUI ROM-ról Xiaomi.eu-ra váltás esetén Format Data lépés kulcsfontosságú ami egy lépésben formázza a teljes data partíciót melynek része:

- Dalvik/ART cache
- Data
- Internal storage

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1217) tarat válasza Atomgeszi (#1215) üzenetére


tarat
tag

Az Eu leírása csak a Data wipeot írja.
Másik, hogy nem megy a GPAY...még Magisk-el sem.

Itt egy leírás akinek szükséges lenne:

1) Boot into TWRP, delete "/data/data/com.google.android.gms/"
2) Boot to System
3) Delete GPay App Data (Cache & Data)
4) Start Gpay Once an close it right now, without adding or changing something
5) Boot into TWRP
6) check the name of Folder inside "/data/data/com.google.android.gms/app_dg_cache", only one should be here but I found 2 folders so ordering by date the list I left the older one and deleted the other folder
7) Boot to System
8) Download the SafetyNet App from the play store, and run the test should be green and no errors
9) Boot into TWRP, now there are 2 Folders in "/data/data/com.google.android.gms"
10) delete "/data/data/com.google.android.gms/<FOLDER FROM POINT 6 which is the one we didnt delete the last time>", the other Folder should stay untouched
11) now in the same folder "/data/data/com.google.android.gms/app_dg_cache" press the folder with the tick in it and run CHMOD after that replace the 0000 with 0551 and thats all
12) Reboot to System and set up GPay dont forget when youre gonna pay to change the option with HCE WALLE

(#1218) aramis00 válasza Sanyesz. (#1200) üzenetére


aramis00
tag

Kellene neki egy topik, mert úgy látom továbbra sincs.
Én a héten tervezem megrendelni a magamét... Remélem nem ilyen szórással megy a sw azon, mint amiket itt olvastam. Ezért és a nagyobb akkuért választom ezt a típust a Mi9 helyett.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#1219) Black&White válasza aramis00 (#1218) üzenetére


Black&White
addikt

Ez: LINK?

(#1220) tarat


tarat
tag

Még két dolog jutott eszembe ami nekem nem volt egyértelmű.
Én OP3-ról jövök és ott ez az egész nem volt ilyen macerás. Egyik ROM sem tartalmazott Google összetevőt. OpenGapps-el kellett ezeket feltenni. Itt alapból tartalmazza tehát nem kell OpenGapps (bár itt meg válogatni nem tudsz, hogy mi kell).
A másik, hogy a ROM mellé azonnal install-kor nem tolható fel a Magisk, mert /System mount problémára panaszkodik.
Ezt csak az install után lehet felrakni amikor már működőképesen él a telefon.

(#1221) the radish válasza tarat (#1217) üzenetére


the radish
senior tag

Nálam tökéletesen megy a leírás nélkül is.
Természetesen xiaomi.eu.
Magisk hide alatt így néz ki:

(#1222) Karavik válasza tarat (#1217) üzenetére


Karavik
veterán

Dehogy, EU leírás is Format Data-t írja. Hivatalos MIUI-ról xiaomi.eu-ra váltás esetén sima wipe data-val legtöbb esetben be sem bootol a rendszerre.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1223) JoeCockBill válasza Karavik (#1222) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Tehát a fornat data és a wipe data 2 teljesen különböző dolog. Kb itt csúszhatott el nálam is a dolog az első néhány próbálkozásnál

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1224) Karavik válasza JoeCockBill (#1223) üzenetére


Karavik
veterán

Igen.
Wipe Data csak a telepített appokat és rendszeralkalmazások adatait törli.
Format Data formázza/törli a teljes data partíciót: Dalvik/ART cache, Data és Internal storage. Ezáltal a titkosítást is leszedi a data partícióról...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1225) tarat válasza the radish (#1221) üzenetére


tarat
tag

Nekem is ez volt beállítva, de látta.
Nagyon sokan panaszkodnak/tak az eu fórumon emiatt.
Kiderült, hogy az összes bootloader nyitott xiaomi érintett. Akik a developer hetit használták azok is.
Aztán jött a megoldás : [link]

(#1226) ΞΔGLΞ válasza HUTCHDB (#1193) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akartam erre válaszolni, aztán elfelejtettem.
Szóval, nekem az outlook fent volt régóta. Mindig az jelzett elsőre, aztán a gmail, és ezzel szerintem el is mondtam, hogy tuti, hogy az outlook ébresztette a gmail applikációt. Csakhogy, én alig használom/tam a telefont, jóformán a xs max van állandóan nálam, de otthon esténként, vagy egyéb időben jó droidozni is.

Szóval, abból vettem észre, hogy valami nem stimmel, mert nem jelzett a telefon szinte már semminél, a lényeg, hogy az outlook sem szinkronizált, több nappal el volt maradva, mintha kifagyott volna.

kieg a többieknek:
Gmail-nél meg hiába raktok ide be, hogy ez meg az be van-e kapcsolva, mert be van minden.

Folyt:

Azt már nem hiszem el, hogy gugli is azt kezdi csinálni, hogy ios-re jobban megírja a saját dolgait, mint anno a Microsoft a rendszerével, a saját dolgai mind egy nagy gané volt. Droid-on meg minden frankón működött.

Mivel használom mind a kettőt, látom a különbséget, egyszerűen iphone-on minden gugli applikáció gyorsabb, fluidabb és brutálisan stabil. Szóval azért is írtam, hogy kötve hiszem, hogy a gugli ios-re jobban melózna, én úgy gondolom, hogy nem a gugli itt a hibás, hanem maga a miui egy kiszabott nagy bugtenger.

Itt ez a tényleg nagyon szép telefon, frankó kézbe fogni, minden minőségi rajta és elba@@ák az egészet azzal, hogy 70 millió verziójú rendszert tákolnak össze-vissza. Abból pedig pontosan ez lesz. Egy nagy katyvasz.

[ Szerkesztve ]

(#1227) HUTCHDB válasza ΞΔGLΞ (#1226) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nálam az Outlook hibatlan, minden mindig hibátlanul működik rajta, nálad nem tudom mi a gond.
A miui a gmail hibáról nem tehet. Lathatoan csak ez a mail kliens nem mukodik.
Az altalanos mélyaltatas az Android talalmanya, szinte minden készüléken jelen van.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1228) ΞΔGLΞ válasza HUTCHDB (#1227) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha a telefon nem volt használva, app nem került rá, de minden ok nélkül elkezd merülni és applikációk megdöglenek, akkor "felébredt egy bug". Mi más lehetne a baja? Ma alszom rá egyet, de holnap lehet már az lesz, hogy kiszálltam, nekem nincs időm, sem kedvem tákolgatni a rendszert. Meglátjuk...

(#1229) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

annyi kérdésem lenne, hogy a környezeti kijelző az akkumulátort mennyire meríti? esetleg valaki próbálta azzal ill. nélküle, akkor szívesen olvasnám a tapasztalatait...

köszi!

(#1230) Black&White


Black&White
addikt

Mindenki nyugodjon le... :)) holnap pl. tengernyi javítás érkezik az eu romra is. Szögelik folyamatosan.
Most olvastam telegram csoportban a changelogot, impresszív! :)

(#1231) hm15


hm15
senior tag

Lehet ezen a telefonon keretet cserélni? Szükségem lesz új hátlapra, de félő, hogy a keret a kijelző része.

(#1232) Laci.M


Laci.M
senior tag

Értesítések témában:
Még mielőtt valaki azt hiszi, hogy minden telefon rossz én jelentem nálam minden tökéletesen működik. 3 hete van meg a telefon, MINDEN értesítés azonnal megjön, Gmail kb 5 másodperccel a PC előtt, Outlook kb 15 seccel a céges számítógép előtt.Soha nem maradtam le se messenger, se viber üzenetről. A Xiaomi okos otthon kínai szerveres, de így is villámgyors, sokkal gyorsabb mint Oneplus 5-ön volt. Ajtónyitás kb 1 secundumon belül csipog a telefonomon. Amióta megvan a telefon még nem tapasztaltam semmilyen lefagyást, FC-t, lassulást. A telefont még frissítésen kívül soha nem kellett újraindítanom.

Nem vagánykodásból írom, de attól hogy vannak egyéni problémák még a csendes többségnek jól működnek ezek a dolgok. De nyugi az enyémnek is vannak ám hibái.

----------------

És akkor amik NEKEM nem működnek:
- Waze - mint már írta más, hogy ha használod a navigációt és mondjuk viberen válaszolsz valakinek, vagy elég ha egy kicsit háttérbe helyezed az alkalmazást akkor elveszti a GPS jelet. Ez lehet waze probléma, nem tudom. Más GPS alkalmazást még nem próbáltam.

BT: A telefon BT - al tökéletesen működik Xiaomi Amazfit Cor 2 okoskarkötővel, Soundbarral, céges géppel, más telefonokkal, boomboxokkal, viszont vmiért nyögvenyelős a használata a kocsiba levő Kenwood DPX5000BT-vel. Amint bekapcsol a fejegység egyből kapcsolódik a telefonhoz, de sajnos a media audio az nem akar sehogy sem, csak a Phone calls. Ilyenkor mindig be kell lépnem a BT beállításokba, kivenni a ''media audio" mellől a pipát, majd visszatenni. Egyből jó onnantól. Ez azért eléggé idegesítő minden indulásnál.
Találkozott már valaki más ilyen hibával?

Üdv: Laci

Aláírás

(#1233) Black&White válasza hm15 (#1231) üzenetére


Black&White
addikt

Szerintem lehet:
- LINK
Innentől érdekes neked
és
-LINK
Nem feltétlenül kell megvenni kerettel, bár önmagában a keretet egyelőre nem is listázza az Ali.
Jól értem, hogy nálad a hátlap és a keret kapott, de a kijelző sértetlen?

(#1234) Atomgeszi válasza Laci.M (#1232) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a Waze érdekes amúgy. Nekem előző telefonomon is ezt csinálta, viszont a google maps meg tökéletesen megy háttérben, PIP-ben is.

Te kipróbáltad ezt a Csak GPS alapú navigálást?

Mondjuk Waze-ban azóta nem bízok, amióta egy felüljáró közepére tett egy bútorboltot Pécsen. :DDD Elindítva helyette a maps-et meg tökéletesen a felüljáró mellé rakta a boltot, ahol van is. Kiváncsiságképp kipróbáltam még egyszer és megint a hídra tette. :W

Mondjuk ezek a térképek érdekesek.

Miskolcon kerestük a Don Pepét, Én maps-el néztem, asszony meg i8Plus. Na neki konkrétan 1 utcával arrébb jelezte, nekem meg méterre pontosan(arról nem is beszélve, hogy a magas lakótelepi házak között elég nyögvelősen mutatta neki, először tök másik irányba akart elindulni(pedig gyalog módban volt mindkettő), aztán többször is rosszfelé mutatta). Fene se érti. Én azóta inkább a maps-ben bízok. Főleg egy ideje már a sebességet is kiírja, ezt hiányoltam belőle(nem mintha száguldoznék).

[ Szerkesztve ]

(#1235) hm15 válasza Black&White (#1233) üzenetére


hm15
senior tag

Kb 20 centiről betonra, törött a hátlap, és 2 helyen mély karcos ütődéstől a keret. Nagyon sajnálom, mert a legjobb telefonom valaha, egyszerűen minden működik vele, szép is, kamera is jó, erre lezúzom alig 1 hónaposan. :W

Elvben a hátlap sima ügy, 10k szerviz. Ellenben a keretre 2 szerviz is kétfélét mondott, egyik szerint lehet cserélni, másik szerint nem. :) De még a hátlap is 2-3 hét beszerzés, keretet nem látnak elérhető állapotban.

Igen, a kijelző sértetlen, és szerencsére a kamera külső része is, legalábbis a hátlapi előre néző fele. Oldala minimális karc, nem befolyásoló tényező.

[ Szerkesztve ]

(#1236) hm15 válasza Black&White (#1233) üzenetére


hm15
senior tag

Kösz a linket, eszerint talán megoldható, de hogy külön megvehető, azt kétségesnek tartom. :F

(#1237) Black&White válasza hm15 (#1236) üzenetére


Black&White
addikt

Esetleg írj rá az eladókra (több is árul ilyen formában) Ali-n, hátha... :)
Mondjuk ha össze is jön (kelzsoca írta valahol, hogy gyári alkatrészeket szinte lehetetlen beszerezni), munkadíjban valószínű elég erős mutatvány lesz. :(

(#1238) tarat válasza hm15 (#1235) üzenetére


tarat
tag

Tegyél rá egy nem átlátszó tokot ami a keretet is takarja teljesen.
3$ és mintha új lenne a telefon újra. ;)

(#1239) hm15 válasza tarat (#1238) üzenetére


hm15
senior tag

Szép telókat nem szeretem ronda tokba tartani, de most kaptam némi leckét..., szerviz utánra rendeltem egyet. Legalább melóba. :-)

(#1240) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok! Zenehallgatásnál nagyon zavaró ,hogy ha bármi üzenet jön akkor lehalkítja a zenét , és visszahangosít. Sőt aztán hangosabbra ugrik mint előtte volt. Ezt ki lehet valahogy kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#1241) adamfriday válasza Laci.M (#1232) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nálam hibátlanul működik ugyanezzel a fejegységgel.

(#1242) titankahn


titankahn
tag

Sziasztok!
Uj vagyok a topikba 1 honapja van meg a telcsi. Eltűnt a sharpness setting a kamera appbol gondolom mindenki észrevette, de van rá valami megoldás? Esetleg régebbi apk megoldja?
Köszi

(#1243) ShadowLac válasza Mandarinn (#1240) üzenetére


ShadowLac
addikt

Minden telóm ilyen volt.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1244) Mandarinn válasza ShadowLac (#1243) üzenetére


Mandarinn
senior tag

És ezt ki lehet kapcsolni valahogy?

(#1245) Karavik válasza Mandarinn (#1244) üzenetére


Karavik
veterán

Én DND módban szoktam zenét hallgatni így az értesítések nem csipognak bele a zenébe, gyakorlatilag ez a legjobb megoldás...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1246) Mandarinn válasza Karavik (#1245) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Ez jó ötlet, ki fogom próbálni, köszönöm!

(#1247) cirx válasza Mandarinn (#1246) üzenetére


cirx
senior tag

Nema üzemmódban sem halkul ha jól emlékszem.

S23 GREEN

(#1248) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

:R

(#1249) petipetya


petipetya
nagyúr

Érdekesek ezek a rendszer app frissítések, van köztük globál és dev verzió is 🤔

"nincs rá lezsóidő"

(#1250) Karavik válasza Atomgeszi (#1248) üzenetére


Karavik
veterán

Egyéb xiaomi.eu 9.8.1 változások képernyőmentésekkel szemléltetve (korábban már összeírtam MIX2S topikban): [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.