Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:05:13

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 (CEPHEUS)
=================================================================
KÉRLEK OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, MIELŐTT KÉRDEZNÉL!!!
=================================================================
Mindenekelőtt szeretném közölni, hogy az itt olvasott ismertetők, leírások, instrukciók a Xiaomi MI 9 készülékre érvényesek (Nem SE, T, Pro, Lite, stb) ugyanis minden variánsra más és más ROM, TWRP, Gcam, stb való amik, nem működnek másik típusokon, esetlegesen azok végleges téglásodásához vezethetnek!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) mizoli válasza Silenzio (#5000) üzenetére


mizoli
addikt

"ha a szerzői jog szabályai érvényesülnének, főzött romok nem is lehetnének"

Tévedsz.
Az AOSP, amire a legtöbb custom ROM épül, nyílt forrású, mint a nevében is benne van.

(#5002) B. Tamas válasza Silenzio (#5000) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

Én kérek elnézést, nem tudom a hozzászólásomban mi volt a személyeskedés, épp azt ecseteltem, hogy nem vagyunk egyformák, de köszönöm a megtisztelő jelzőt, egy igazi úriember vagy. :)

u.i: És te papolsz tiszteletről vagy annak hiányáról... :DD

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5003) Atomgeszi válasza Silenzio (#5000) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gyárilag engedélyezett a BL nyitás. Szerintem ez pont elég érv amellett, hogy a fejlesztők nagyon is tisztában vannak vele, hogy aki akar, az úgyis más ROM-ot fog használni, és használja is nyugodtan.

(#5004) Black&White válasza gaben88 (#4993) üzenetére


Black&White
addikt

Ezek az avatarok tisztára megkevernek néha, sorry... 😁
Az utolsó bekezdést vedd tárgytalannak, ennyi.

(#5005) juve600 válasza Silenzio (#5000) üzenetére


juve600
nagyúr

remélem egy moderátor is olvassa.................. építő jellegű hozzászólásodat :R

(#5006) Silenzio válasza mizoli (#5001) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem tévedek. Épp az általad írottak miatt nem érvényesülhetnek a szerzői jog szabályai, amivel én is tisztában voltam, hiszen sehol sem állítottam, hogy ez így így meg úgy ejnye meg bejnye.

(#5002) B. Tamas:
Ne játszd a szentet. A komoly bajok voltak nem túl sokértelmű utalás arra, hogy idiótának tituláltál. Ezt a jelzőt kaptad vissza "tiszteletből".

(#5005) juve600:
Nem kell a kamuduma. Olvasta, és látta a t. topikgazda felvetését is. Éppoly építő volt, mint a tiéd.

Befejeztem a témát. Egy szóval sem írtam, hogy húzzatok máshova romolós posztokkal, azt más vetette fel. Kaptam helyeslő kommentet, kaptam ellenvéleményt. A személyeskedést és a surmóskodást meg be lehet fejezni. Én csak a saját metodikámat és filozófiámat vetettem fel. Azzal kezdtem, hogy nem akarok senkit megbántani, és elmeséltem, hogyan fürödtem be a főzött romok telepítgetésével. Ha másnak ezzel az éves rutinjába gázolok, nem engem minősít és egyéni szoc-dem-kereszténybolsevik probléma. Leszarom, ki hogyan főzögeti a telefonját, amíg nem téglásítja, komoly bajt nem okoz vele.

Én többet ide nem kommentelek, ugyanis ma megválok a 9-estől és iPhone 11-re cserélem. Azt nem lehet romolgatni, és a maradék hajam kihullik a faszságaitól, de legalább hozzáférek az összes, fizikailag létező kamerához és pro res codec-kel tudok videót felvenni. Nekem ez a fő szempont, és ez az a tulajdonság, amit az Android talán sosem tud majd "kifőzni".

So long. Talán számít valamit, hogy ha nem így lenne, zokszó nélkül a Mi9 mellett döntenék, és NEM az ára miatt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5007) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Hogy mindig ide fúj a szél egy ilyen szerencsétlent, komolyan nem hiszem el :W EAGLE, Sabber most meg ő. Nekik kéne egy saját topikot nyitni, ellenének egymással :DD

[ Szerkesztve ]

(#5008) Silenzio válasza ricsi0307 (#5007) üzenetére


Silenzio
addikt

Rólam beszélsz?

(#4969) Silenzio:
Ezt olvastad? Nem tetszett a stílusa, vagy mi? Miért Mi 9-et vettél, miért nem Oneplus 7 Prót? Vagy valami tökmást, amiben ugyanúgy Snap 855 van? Mások miért tudták kulturáltan elmondani a véleményüket, ha ellen is? Miért kell szerencsétlennek titulálni a másikat? Kinek jó ez? Neked jólesik?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5009) petipetya válasza ricsi0307 (#5007) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ami kiderült, hogy biztosan nem a rombolás miatt szakítottak vele 😁

"nincs rá lezsóidő"

(#5010) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Srácok, holnap letelik a várakozási idő... irány a BL nyitás... Jobban vártam, mint kisgyerek a karácsonyt. :)
Első körben Eu dev fog felmenni. Mi annak most a pontos és megbízható telepítési módja? Az összefoglalóval tisztába vagyok, de az utóbbi napokban olvastam tőletek ettől eltérő megoldásokat is.
Előre is elnézést szeretnék elnézést kérni minden olyan fórumtárstól, akit esetleg a nyugalmábam megzavar ez a romolós hozzászólás.
Ui remél az asszony azért hozzám jön januárban....

[ Szerkesztve ]

Csend a lelke mindennek!

(#5011) B. Tamas válasza Silenzio (#5006) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

"(#5002) B. Tamas:
Ne játszd a szentet. A komoly bajok voltak nem túl sokértelmű utalás arra, hogy idiótának tituláltál. Ezt a jelzőt kaptad vissza "tiszteletből"."

Én a nőkre gondoltam akik a romolás miatt hagytak el (de ezalatt a kis idő alatt kiderült, hogy nem erről van szó). :D

Mellesleg örülök, hogy legalább önkritikád van ha már nem te vagy a legélesebb kés a fiókban (igen ezt már veheted akár személyeskedésnek is).

Azért teljesítmény ebben a békés kis topikban ennyi idő alatt ennyi emberrel életreszóló barátságot kötni. :D :C :R

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5012) B. Tamas válasza gabikiraly2 (#5010) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

:DD :DD :DD

Az összefoglalóban lévő leírások elvileg most klapfolnak, ha bármi van segítünk.

A TWRP-t tedd fel majd a TWRP alól +2-3 alkalommal és tuti nem lesz gond.

Ha az asszony elhagy küldünk majd vígasztaló sört. ;]

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5013) kano válasza Silenzio (#5006) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem egy kicsit vissza is foghatnád magad. Ebben a topicban nem volt divat a "seggfejezés" és nem is szeretnénk.

B. Tamás

Ne mondjuk már szegénynek ilyet! Nem kell feltenni a twrp-n belül a twrp-t egyszer sem csak a már leírt vb... image fájlt kell flash-elni.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5014) mizoli válasza gabikiraly2 (#5010) üzenetére


mizoli
addikt

"... remél az asszony azért hozzám jön januárban...."

Na, neked is jól kezdődik az új éved... :D

(#5015) gabikiraly2 válasza kano (#5013) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Ha jól emlékszem épp Te írtad ezt le a napokban, ezért is kérdeztem rá, hogy mi a szitu jelenleg. Csak az adott hozzászólást nem találom...

Csend a lelke mindennek!

(#5016) B. Tamas válasza kano (#5013) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

A napokban nem volt valaki akinek ennek ellenére sem maradt meg a TWRP?
Igaz ezeket már nem olvasom annyira figyelmesen (néha át is ugrom).
Ártani mindenesetre tuti, hogy nem árt.

szerk: Ha gabikiraly2-nek ezzel a módszerrel pöccröff összejön komplikáció nélkül akkor ezt a módszert is berakom az összefoglalóba. Igaz akkor lesz már csak igazi káosz ha lesz 3-4 folyamat is. :D

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5017) Black&White válasza B. Tamas (#5016) üzenetére


Black&White
addikt

Ha már topicgazda vagy, igazán nekiugorhatnál az összefoglalónak.
Ez nem lebasz@s, de kb. neked kéne a legjobban figyelemmel kísérni, mi zajlik a topicban,frissíteni azt a bejegyzést ott fent.

(#5018) B. Tamas válasza Black&White (#5017) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

Ezt most nemigazán értem. 3 napja frissült az összefoglaló és épp az előbb írtam, hogyha ez a módszer tutin működik akkor egy másodmegoldásként ez is megy bele.

Egyébként amikor valaki javasolja, hogy valami bekerüljön azt már rakom is be.

Nagyon szívesen veszem a javaslatokat akár új dolgokra akár módosításokra akár itt, akár privátban.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5019) kano válasza B. Tamas (#5016) üzenetére


kano
nagyúr

Csak ezt a módszert kellene betenni szerintem az összefoglalóba. A twrp a twrp-ből vagy jó vagy nem. Ez a módszer tuti működik. B&W :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5020) B. Tamas válasza kano (#5019) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

Kész. Valaki nézze át, hogy minden jól került e bele. Beraktam a 2 fastboot romot is és a te leírásodat is.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5021) kano válasza B. Tamas (#5020) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönjük a romolók nevében is! :DD :R :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5022) B. Tamas


B. Tamas
Topikgazda

Ha már összefoglaló javítás, 2 kérdés:
1, "AOD (környezeti kijelzőn csak a gyári alkalmazások értesítés ikonjai jelennek meg" - Ez gyári romra igaz e még, vagy javították Android 10 MIUI 11 alatt?

2, "Android 9 alatt túlzottan leveszi a fényerőt a készülék.
Az Android 10-ben javítva lesz. Frissíts amint lehetséges."

Szintén adott a kérdés, gyári romon ezt is sikerült megoldani?

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5023) Black&White válasza B. Tamas (#5018) üzenetére


Black&White
addikt

Hát ez az, nem érted... :)
Én meg nem fogom leírni, mégegyszer.
A Magisk update után ott volt pár posztban, mi kellene, hogy szerepeljen az összefoglalóban, (jött is rá visszajelzés, hogy így 10 perc alatt fent volt az eu-s ROM) aztán ahogy a beigért Miflash leírásod, ez is elmaradt.
Ha meg esetleg nem követted a topicot és erre figyelmeztetnek is, olvass vissza legalább.

fastboot flash vbmeta vbmeta.img --disable-verity --disable-verification
Ez a parancs helyesen

[ Szerkesztve ]

(#5024) B. Tamas válasza Black&White (#5023) üzenetére


B. Tamas
Topikgazda

Köszi javítva.

Igen, a MiFlash eddig kimaradt (már ez is benne van Kano leírásából kiollózva), hiába kértem, senki nem küldött leírást a hogyanról én meg egy működő, belakott rendszeren nem fogok kísérletezni. Abból már én is kiöregedtem, hogy naponta/hetente új romokat és módszereket próbálgassak és folyamatosan be kelljen lakni a telót.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5025) kano válasza Black&White (#5023) üzenetére


kano
nagyúr

Ne csésze*esd már te is szegényt. Ezernyi más dolga van ilyenkor ünnepek előtt az embernek. :R Addig is aki romolni akar keressen. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5026) B. Tamas


B. Tamas
Topikgazda

Nem vettem csesztetésnek, jogos és kb 3 hete el is kezdtem grafikai elemeket is gyártani a jobb olvashatóság/átláthatóság érdekében, de igen, ha egy nap jön 30hsz romolással kapcsolatban azt lehet hogy átugrom mert számomra nem releváns.
VISZONT
Ahogy anno Juve600 vagy épp Atomgeszi is tette ha valami észrevétel van az összefoglalóval kapcsolatban az nagyon szívesen várom privát üziben legyen az újdonság vagy épp javítás és akkor tuti nem kallódik el a sok egyéb infó közt.

Én úgy lettem Topikgazda, hogy Szeptemberben elkezdtem átolvasni 3 MI9-es topikot és akkor kb 6000 hsz átnyálazása után volt egy összeszedett mindenféle gyűjteményem. Október elején meglett a teló és mivel nem volt összefoglaló felajánlottam, hogy ha már nekem van egy (akkor) naprakész gyűjteményem bedobnám a közösbe és így lettem én zöldfülűként (nem hardcore poweruserként) az ami.

Szóval csak magam tudom ismételni, jövőhéttől 2 hét leállásom lesz és rendbeszedem az összefoglalót, de aki szívesen segítene bármilyen módosításban azt szívesen veszem.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5027) brd válasza stigma (#4955) üzenetére


brd
nagyúr

Akku merülés: itt bármi lehet, ami a háttérben beakadt, ehhez monitorozni kellene, hogy mi tartja ébren a telefont.
WiFi-mobilnet: ez nekem már 3 telefonon át tartó megfigyelésem, hogy a WiFi használata erősebben igénybe veszi az akku-t, mint a mobilnet (bár az újabb HW-ekkel ez egyre kevésbé érezhető), és nem a háttérben futó programok miatt, mert nálam minden tiltva van, amit éppen nem használok (még pl. a Google Play Store is, mert csak a beállításokkal nem lehet elérni nála, hogy ne csináljon semmit a háttérben).
Root-tal a GSAM-mal talán elkapható, de az igazi az valami Amplify-szerű app lenne, ami konkrétan még azt is kiírja, hogy az adott app-on belül milyen nevű WL okozza az ébrenlétet, csak 10-en már lehet, nem működik (nekem 9-en még igen; valaki tud esetleg valamilyen hasonló programról? Ossza már meg velem kérem!).
Ujjlenyomat olvasó: minden, a kijelzőbe(/alá) szerelt optikai szar egy nem optikaival szemben, aztán ez a személyes preferenciáktól függően képes jó, vagy elviselhető is lenni. :U (Az értelmezési vitát elkerülendő: a jó az nekem a 10/10-es felismerés, száraz ujj esetén és ne mondja senki, hogy ilyen nincs, mert a Mate 9-em tudja.) Amúgy ahhoz is tartozik egy WL, hogy a kikapcsolt kijelzőn a megfelelő helyet megérintve unlockolni tudd, lehet, csak az a problémás valamiért; nézd meg esetleg, hogy úgy jobban működik-e, ha előtte a power gombbal felkelted a telefont.

The only real valuable thing is intuition.

(#5028) petipetya válasza kano (#5025) üzenetére


petipetya
nagyúr

Még rámegy a kapcsolata szegénynek 😊

"nincs rá lezsóidő"

(#5029) ginola


ginola
addikt

Sziasztok
A gyorstöltő helyett jobb egy 5V/2A-es töltő?

(#5030) brd válasza ginola (#5029) üzenetére


brd
nagyúr

Attól függ, mik a szempontjaid. :) Az akku-nak mindenképpen, neki igazából egy ~700mA körüli lenne a legjobb, éjszaka még azzal is simán feltöltődne.

The only real valuable thing is intuition.

(#5031) stigma válasza brd (#5027) üzenetére


stigma
addikt

Hali, köszi a választ.

GSAM-et tettem fel, monitorozható sok minden, viszont nem bírtam ki és feltettem az Evolution X 3.5-öt, mely kb ugyanaz mint PE, csak 1-2 dologgal több állítható benne.
Most egyenlőre 2,5 óra kijelzőidőm van, ami elég jónak mondható nem őgy mint PE alatt, viszont fura az hogy XDA-n és itt is a fórumban mindenki dicsérte, viszont szerintem ez nálam ,,user error" lesz mert mindenkinél jól megy csak nálam nem azt kétlem :DDD

Újlenyomat olvasó vacakolt, Global és EEA rom volt nálam eddig a telón és 10/10 volt szó szerint még akkor is jól ment ha mosogatás után félszáraz újjal nyultam rá, viszont PE alatt nem volt nekem tökéletes, de mindegy már más ROM van a telón :DDD

Telefont általában dupla koppal keltem fel, és utána ujlenyomatot vagy kódot használok most sajnos, nagyon hiányzik a faceID, ami ezekben a romokban sajnos nincs benne.

Pár napig tesztelem, levonom a következtetéseket és meglátjuk.

Köszi mindenkinek a sok sok segítséget és a hozzáoszlásokat. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#5032) ginola válasza brd (#5030) üzenetére


ginola
addikt

Az akku kímélése!
Ennek tükrében gondolom a gyorstöltés nem ajánlott.

(#5033) B. Tamas


B. Tamas
Topikgazda

Itt egy remek videó az akkukezeléssel kapcsolatosan. Érdemes végig nézni.

Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

(#5034) gaben88 válasza B. Tamas (#5026) üzenetére


gaben88
őstag

:R :R :R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#5035) hallerlaller válasza Silenzio (#4992) üzenetére


hallerlaller
addikt

nézd a jó oldalát, ha ezt nem élte túl a kapcsolat hogy egy hétvégét romoltál akkor nem bírt ki volna egyéb más problémát sem jöhetett volna bármi más probléma hétvégi extra meló stb.

amúgy én értem amit mondasz, eszembe nem jutna romolni pedig anno galaxy nexus 1hszt is szerkesztettem, utoljára a redmi 4 prime-ra raktam eu romot de csak azért mert kínai rom nem frissült. görgesd át ezeket a romolós hozzászólásokat vagy szürjél rá csak a téged érdeklő témákra 'kamera'. olvasd el még egyszer a hozzászólását, nem rajtad gúnyolódott hanem a szituáción. na nem akarok védeni senki további jó forumozast.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5036) kano válasza stigma (#5031) üzenetére


kano
nagyúr

Megy neked az NFC? Írtam, hogy az ujjlenyomat olvasó nem túl jó, de ez romtól függetlenül igaz ennél a telefonnál sajnos. Egy HW-s után ez szenvedés.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5037) stigma válasza kano (#5036) üzenetére


stigma
addikt

Hali, nfc-t nem szoktam használni, viszont a romban inaktiv a menüpont

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#5038) juve600


juve600
nagyúr

[link] tegnap jött új stable eu rom

[ Szerkesztve ]

(#5039) brd válasza B. Tamas (#5033) üzenetére


brd
nagyúr

Ha jól láttam/hallottam, az nem hangzik el benne, hogy minél nagyobb árammal történik töltés, az annál jobban öregíti a Li-Ion-t (hőmérséklettől függetlenül), lásd pl. itt a Figure 2-t. (A Mi9-ben lévő akku esetén 1C = 3300mAh-val történő töltés, 2C az 6600mAh-s, stb.)

The only real valuable thing is intuition.

(#5040) kano válasza brd (#5039) üzenetére


kano
nagyúr

Bocsi...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5041) brd válasza kano (#5040) üzenetére


brd
nagyúr

A linkelt cikket olvasd el!

The only real valuable thing is intuition.

(#5042) kano válasza brd (#5041) üzenetére


kano
nagyúr

Azért is töröltem, mert nem akarok belemenni ebbe a vitába. Mindenki úgy tölti a telefonját ahogy akarja.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5043) kano válasza stigma (#5037) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, akkor még mindig nem működik. A Syberian rom lenne a legjobb nem MIUI, ha működne a dupla koppos ébresztés.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5044) SSlyTR válasza kano (#5043) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

hogyhogy arulod a mi9-et? lehet leirtad mar itt, de most a romolos tema vegigolvasa utan kiegtem :D

Amugy akinek nagy f.sza van az romoljon egy motorola defy-t vagy xperia mini-t most 2019ben. Garantalom jo moka, olyan igazi egesz estes :D Bonusz pont ha kozben teglazod a telot, de sikerult helyre alliatani :D

(#5045) ginola válasza hallerlaller (#5035) üzenetére


ginola
addikt

Szia, nekem is egy 4 primeom van, hogyan oldottad meg az átköltözést?

(#5046) brd válasza kano (#5042) üzenetére


brd
nagyúr

Még előtte olvastam sajnos. Egyébként sosem értettem ezeket a "vitákat", hogy min lehet(ne) vitatkozni, van egy csomó részletes és hiteles cikk a neten a témában, hivatkozásokkal, tanulmányokkal, valódi tesztekkel (persze magyarul kevés, az igaz). A második mondattal csak egyet lehet érteni, viszont van olyan, aki szeretné úgy, hogy azt minél tovább tehesse. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#5047) kano válasza SSlyTR (#5044) üzenetére


kano
nagyúr

Mert nem működik rajta a GPay a Curve kártyával. :DD Viszont a HTC-n igen. De ha nem viszik el ennyiért akkor marad.
Megvan még a működő Motorola Defy-m WajkUI rommal. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5048) Terentius


Terentius
őstag

Az akksi témához. Ha esetleg nem bírja az akku, akkor még mindig ott a csere lehetőség.Kb 5000-ért kapsz gyárit. Tényleg szerintetek meddig fogja bírni az akksi? Fél éves a teló, naponta 1x töltöm általában tele.

Poco F5 12/256 Gb

(#5049) Atomgeszi válasza Terentius (#5048) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Aha és honnan szerzel gyári akksit?

(#5050) Black&White válasza Atomgeszi (#5049) üzenetére


Black&White
addikt

Ez lenne a kulcskérdés :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.