Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:05:13

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 (CEPHEUS)
=================================================================
KÉRLEK OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, MIELŐTT KÉRDEZNÉL!!!
=================================================================
Mindenekelőtt szeretném közölni, hogy az itt olvasott ismertetők, leírások, instrukciók a Xiaomi MI 9 készülékre érvényesek (Nem SE, T, Pro, Lite, stb) ugyanis minden variánsra más és más ROM, TWRP, Gcam, stb való amik, nem működnek másik típusokon, esetlegesen azok végleges téglásodásához vezethetnek!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) ΞΔGLΞ válasza Tengo (#1588) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Érdekes jelenség....Tökre olyan, mintha el(be)fojt volna a tinta a bal alsó sarokban, aztán szétterjedt.
Nem mond azt, hogy zsebben volt, csak annyit, hogy egyik bekapcsolás után már ez fogadott, mert ha háklisak, még képesek bevizsgálgatni. Ott meg aztán már mindenki azt mond, amit akar, vagy a végén kitalálják, hogy azt volt a gond..... Cseréljék ki, mert ez nem járja...
--------

Mindenesetre furcsa, mert én még nem is olvastam (eddig) Mi9 akármilyen hardverhibáról.

[ Szerkesztve ]

(#1602) Tengo válasza ΞΔGLΞ (#1601) üzenetére


Tengo
aktív tag

Azóta teljesen szétterjed a fekete folt, már az egész képernyő csak fekete. Felhívtam őket ma, azt mondták, hogy ne vigyem, mert nincs hétvégén garanciális ügyintézés, csak írjak egy emailt, így kétlem hogy a 3 napos cserével megoldják a dolgot. Én is attól félek, hogy beveszik, aztán majd jön a levél, hogy én okoztam a hibát, kijelző csere 60ezer, vagy vigyem ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#1603) Atomgeszi válasza Tengo (#1602) üzenetére


Atomgeszi
veterán

:/ Hat most majd kiderül, hogy mit ér a bolti garancia. Sajnálom az esetet

(#1604) ΞΔGLΞ válasza Tengo (#1602) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mert konkrétan sorba megdöglöttek a pixelek. De az ilyen az nagyon ritka. Ahogy Atomgeszi fórumtárs is írta, nagyon kíváncsi vagyok én is, hogy intézi ezt a 220? :F

(#1605) Tengo


Tengo
aktív tag

Meglátjuk, elküldtem a garanciaigényt, hétfőn reggel bemegyek. Ha nem cserélik vagy javítják garanciában, beteszem a fiókba. Nem szeretnék olyan telefont ami a zsebemben tönkremegy, tokban. Megjelenés óta mi 4-et használom, még mindig hibátlan állapotban van, csak a 16GB tárhely vált élhetetlenül szűkössé. Esetleg ha ismertek valakit aki foglalkozik Xiaomi garancia intézéssel plan B-nek elfogadnám a nevét.

[ Szerkesztve ]

(#1606) Mazda6_2.0D válasza Tengo (#1605) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Nem vokt magnes kozeleben veletlenul?

(#1607) Karavik válasza HUTCHDB (#1538) üzenetére


Karavik
veterán

+ @akit érdekel a fotós téma:

Az szerintem rossz javaslat, mert nyilvánvaló, hogy MIUI camera HDR funkciója nem működik megfelelően, olajfestmény hatást tesz a fotókra, ami főleg beltérben mesterségességes megvilágítás mellett érzékelhető a legjobban (GCAM HDR-je más, az jól teszi a dolgát). Továbbá AI nélkül készült fotókon a színek fakók, élettelenek, míg AI-val kontrasztos és dinamikus.

Ezt alátámasztva készítettem 7 különböző témáról fotókat HDR ON+AI OFF (ahogy Te javasoltad) és HDR OFF+AI ON beállításokkal (ahogy én javaslom). A fotók elnevezése az éppen használt beállításra utal. Célszerű PC-re letölteni, név szerint rendezni és 100% méretben megnézni. A 7. téma beltérben mesterséges világítás mellett készült, amikből készítettem 100% méretben részlet kivágást is, mert itt jön ki a legjobban a HDR olajfestmény hatás, míg HDR nélkül észrevehetően jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1608) pixta78 válasza Tengo (#1602) üzenetére


pixta78
senior tag

Az öreg hTC- m sajnos ugyan így járt. Nem bírta a hullámvasutat... A 🦍 üveg alatt eltört az LCD😬

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#1609) ShadowLac válasza Karavik (#1607) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hdr nélküli kinti képek nevetségesek. Ezért nem veszek pl:Huawei telót. Bántja a szemem. Bent ront a minőségén, ha nagyítjuk látszik a részletek gyengülnek. De!!nagyitani sem muszáj azonnal látszik a sötét sarkok ,árnyékos részek amik a valóságban nem beláthatatlan sötét részek ! Nekem kel a hdr mert valósabb eredményt mutat.
Al ? ízlés kérdése. Nekem az se tetszik.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1610) HUTCHDB válasza Karavik (#1607) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kezdeném azzal, hogy emlékszem még arra az időszakodra, amikor a gcam maga az ördög volt szamodra, de látom idővel engedtél a "nyomásnak" és használod.

”Én meg az ellenkezőjét javaslom, mármint ahol lehet ott kell a HDR (hagyjuk automatán) az AI-t meg kapcsoljuk ki."

Mint, ahogy az idézet is tartalmazza, én azt írtam, hogy hagyjuk automatán a hdr-t, nem pedig azt, hogy legyen bekapcsolva. A hdr főleg ellenfenyben remekel, de ezt a gyári kamera app teljesen jól tudja kezelni, és tényleg akkor és csak akkor kapcsol be, amikor kell.
Az ai véleményem szerint nem hogy javít, hanem épp hogy ront a képeket, mesterséges színek, a valóságtol messze álló képek a végeredmények.

Egyébként kb. 90%-ban a gcam megy nálam, mert minden tekintetben jobbak a végtermékek.
A gyári kamerát teszteken kivul igazabol gyors kitt-kattra hasznalom, ahol nincs értéke a fényképnek, ilyen pl. egy feljegyzés, leiras megörökitése, mert egyszerűbb lefotózni, mint mondjuk felirni, vagy pl. neten át kell küldenem mondjuk a boltban kapható áruról egy képet, azt is a gyári appal készítem.

Szerintem nagyon sok gyártótól több szituációban még így is jobb a gyári kamera, agyon reklámozott csúcsmodelleket utasít maga mögé. Nekem jobban teljesített az s10plus, a Mate 20 pro és p30 pro -tol is.
Az éjszakai képek nem érték el a huawei-it, de az xs max-ot e téren kategóriákkal körözte le.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1611) Bagoly01 válasza HUTCHDB (#1610) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Egyetértek. Még a gyári kamera is a legjobbak között van.

(#1612) ΞΔGLΞ válasza pixta78 (#1608) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 🦍 üveg alatt eltört az LCD😬

És ott sem látszott semmi?

(#1613) ΞΔGLΞ válasza ShadowLac (#1609) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hdr nélküli kinti képek nevetségesek.

28 alatt az lett, brutálisan ocsmány még HDR-rel is. De ugye itt megint képbe jön, hogy valaki(k)nél ez teljesen frankó.

(#1614) dreko


dreko
aktív tag

megjelent ez a xiaomi.eu_multi_MI9_9.8.15_v10-10.zip
encrypted a tároló, ezért krix-krax van a twrp-ben, nem kéri a feloldó kódot.

hogyan frissíthető mégis?

(#1615) Black&White válasza dreko (#1614) üzenetére


Black&White
addikt

(#1616) dreko válasza Black&White (#1615) üzenetére


dreko
aktív tag

usb c otg nincsen
adb parancsra ezt írja :(

cannot stat 'xiaomi.eu_multi_MI9_9.8.15_v10-10.zip': No such file or directory

(#1617) justnow válasza Atomgeszi (#1603) üzenetére


justnow
csendes tag

Egy kis segítség kellene. A miui 10 9.8.1 weekly-t tettem fel. Ezt hogyan tudom frissíteni? Mit, melyiket kell letöltenem?

(#1618) Atomgeszi válasza HUTCHDB (#1610) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pont néztem a dxomark tesztjét, ott sem vagyok elájulva a készülékektől.
[link] Mondjuk már régóta nem adok dxomark véleményére. Náluk mindig az aktuális készülék a csúcs. Egy két képnél még anyám Note6Pro-val is jobb képet tud csinálni. Plusz ΞΔGLΞ XS max képei is ezerszer jobbak, mint amiket ezekben a tesztekben látok.
Amúgy meg szerintem a Pixelek lefölöznek minden más készüléket a piacon, ez egyértelmű, itt meg kb fent sincsenek a toplistában. Vicc az egész.

Boccs az offért.

(#1619) Atomgeszi válasza justnow (#1617) üzenetére


Atomgeszi
veterán

ROM-ot itt találod: [link]

How to update Android 10 from 9.8.8 => 9.8.15 (TWRP doesn't support /data storage decryption)
Copy zip file to USB OTG, no wipe needed..
or
via ADB at TWRP, no wipe needed..

adb push xiaomi.eu_multi_MI9_9.8.15_v10-10.zip /storage
adb shell twrp install /storage/xiaomi.eu_multi_MI9_9.8.15_v10-10.zip

(#1620) justnow válasza Atomgeszi (#1619) üzenetére


justnow
csendes tag

köszönöm, jelent előrelépést, jobb szerinted?

(#1621) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1618) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én erre (már) direkt nem válaszoltam, nehogy nyíljon a bicska :D, de az elsők között leszek, ha lesz olyan, hogy az xs max minőségét valami lekörözi, főleg kategóriákkal. Egyelőre még egy (ósdi) 6s is röhögve szebb képet lő a kis egy szem kamerájával előkapva. [link]

Nem beszélve róla, hogy az MI9 beépített lófütty mikrofonja meg alkalmatlan jó minőségű (videó)hangfelvételre és ez már nem is fog tudni változni. Ellenben a kamera még lehet nagyon jó, ha végre összekapja magát a banda a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#1622) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1621) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezt a mikrofon dolgot azért nem értem, hogy miért ilyen túlszűrt, mert beszélgetés, diktafon, bármi alatt jó a hangminőség. Még messengeren is hangüzenetben átküldök egy bulis hangfelvételt, vagy kocsiban, ahol jól szól a mélyláda, és visszaadja(mármint otthon hangrendszeren meghallgatva). Haver 6S-e pedig ocsmány ahhoz képest(ezt is ő maga mondta nekem, hogy az enyémen mennyivel tisztább a hang), másik haver p20 projáról nem is beszélve(hogy egy fos). Szóval én még mindig azt mondom ,hogy szoftveresen bőven lehetne javítani rajta. 96kbit az 96kbit. Szoftveresen baszták el szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1623) Atomgeszi válasza justnow (#1620) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én nem raktam fel. A ROM alatti hozzászólásokat érdemes olvasgatni, hogy kinek mi a tapasztalata az aktuális rommal.

Én majd, ha minden app támogatja, meg hazajöttem nyaralásból, talán lefrissítem. Ja meg a TWRP is érje utol. :D

(#1624) mjani1172 válasza Atomgeszi (#1622) üzenetére


mjani1172
addikt

Mindig volt ez a probléma, már a Redmi 1- nél is.

[ Szerkesztve ]

(#1625) BullZeye válasza Tengo (#1602) üzenetére


BullZeye
veterán

Te okoztad, teljesen egyértelműen kapott egy ütést a bal alsó sarokban, attól, hogy nincs kinti repedés még alul a kijelző sérülhet.

(#1626) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#1622) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Oké, de jöjjön rá végre olyan frissítés, ami mindezt alátámasztja. :)

(#1627) ΞΔGLΞ válasza BullZeye (#1625) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mi értelme lett volna hazudnia ezt ebben a topikban? Mármint, hogy semmi ilyesmi nem volt (ütés)...Nem minket kell meggyőznie...

[ Szerkesztve ]

(#1628) BullZeye válasza ΞΔGLΞ (#1627) üzenetére


BullZeye
veterán

Minél többet mondod/írod magad is elhiszed. Nem egy törött kijelzőt láttam már, lehet nem ő ejtette le, hanem a párja, haverja, bárki, ettől függetlenül ez egy törött kijelző.

Régen szervizben dolgoztam, tudod hányszor hallottam az "este leraktam/összecsuktam, reggelre ilyen lett" kifogást?

(#1629) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

GPS Test képet tudna csinálni vki? Főleg a dual GPS pontosságára lennék kíváncsi. Illetve tapasztalatokra. Valóban jobb városi környezetben, vagy ha felüljárón mész át, összekeveri-e a másik úttal, milyen gyorsan találja meg melyiken vagy, stb. Köszi.

(#1630) ΞΔGLΞ válasza BullZeye (#1628) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt nem tudom, de ha ezt így meglehet állapítani, akkor van egy drága levélnehezéke. Ettől független veszteni valója már nem sok van, ha megpróbálja garanciában cserélni, javíttatni. :U

(#1631) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#1626) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nézd, én ezekből gondolom, hogy ez csak szoftveres balfaszság. Amikor megjelent a Mix2S(azt hiszem S) a videó hangja egy hányadék volt. Kiadtak rá egy szoftverfrissítést, egyből jó lett.

Mi8 megjelent, hányadék hang. Frissítések után egyre jobban javult. Mostanra meg még mindig jobb.
[link] Oda raktam időben, ahol Mi9 nél kezdődik utána átrakja Mi8ra a hangot.

Ez szerintem fixen szoftveres gond. Nem akarom elhinni, hogy ne raktak volna bele legalább ugyanolyan mikrofont de inkább jobbat, mint a Mi8-ba. Egy aktuális csúcsba érted.
Plusz itt vannak a Magisk Audio Bitrate növelő

Eszdmann video patche - A range of 100-37000 ISO
- Max exposure 320+ seconds
- Improvements to quad bayer
- Sound 960 kbit / s, sampling 44100Hz
- Stable frame rate for 4k 30-60fps Stock camera
(ONLY FOR 9.7.19)

Ahol szintén felhúzta a bitrátát. Csak lehet értelme szoftveresen javítani. De ez ilyen tipikus kínai balfasság. Egyszerűen nem hallják szerintem. Hány olyan embert ismerek akinél üvölt a 990Ft-os fülhallgató a buszon, és egy okádék hangja van. Egyszerűen nem hallják az emberek, nem érdekli őket. Kínaiaknál meg amúgy is fos a hang. OP7Pronál mondjuk meg P30-nál jó, de szerintem azt sem maguk miatt, hanem, mert volt egy hülye aki szólt, hogy ti barmok ez ide kevés lesz. Ezen kéne túljutnia Xiaominak is, azon kívül, hogy normális logisztikát alkalmazzon a hivatalos partnereknek, meg megfogadni a cseszett c.mi.com-on levő threadeknek.

De hát ez van. Jelenleg ennyi pénzért nincs jobb telefon. Ezt ők is tudják.
OP7Pro kiesik - nincs vezetéknélküli töltés, bazári nagy.
P30 Pro. Az életben nem adnék telefonért annyit, plusz a képeknél ott is ugyanúgy mókolni kell a színekkel meg mindennel. Egyedül a zoom tetszik, de max 3x használnám a strandon lefényképezni 150 méterre levő tangabikinis csajt. Valószínűleg. Szóval ez van. :(
Samsungokról nem is beszélve, ott is van elég sok minden ami nem tetszik a rendszerben, és az utóbbi 2 évi telefonok nagy része szerintem kamerában ugyanott van.
Ezek a dxomarkos képek egy vicc szerintem. Pixel 4 kijön szerintem tarolni fog. De az megint kiesik, mert kicsi az akksi és amúgy sem tetszik a stock droid. Nem lesz ultraszéles lencse sem. Vezeték nélküli töltés is kérdéses és lesz vagy 350 ezer biztos.
Akkor inkább fényképezek RAW-ban manual vagy open camerával és lightroomban beállítom a színeket osztán kész.

Bár már én is leírtam a véleményem a kameráról, hogy alapból felül méri a fényt, kéziben lejjebb kell venni mindig. De szerintem, ha valaki alapvető fotós képességekkel rendelkezik, akkor tud ezzel a készülékkel is, akár stock, akár gcammal jó képet csinálni.

Mondjuk én könnyen beszélek. 5 éve xiaomim van és ugyanazok a betegségei a kamerának, mint akkor. Mi4c-vel és Mi5-el is már olyan képeket csináltam, hogy sokan el se hitték. Pedig lehet, csak rá kell szánni pár délutánt és kimenni gyakorolni. Főleg, ha valaki emiatt vesz telefont. Nem mondom, hogy az iphone click and see képei ezerszer jobbak, de halandó is képes elérni telefonnal legalább azt a szintet. Mert láttam már fos képet i8Plus volt barátnőm telefonjától is, de láttam nagyon nagyon jó képet is. Ahogy az iphone SE is itt egy csomóan a fototrenden tudnak jó képet lőni, de pl. instamessengersnapchethuszár volt barátnőm hányadék képeket csinált. Szóval ehhez valami érzék is kell, és alapvető fénytan ismeretek, hogy mit mikor milyen szögből, mekkora fényméréssel csináljunk.

(#1632) Atomgeszi válasza #89874944 (#1629) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Navigáltam Pesten, Pécsen, országon belül elég sok helyen. Horvátországban is. Teljesen jól működik. Hamar talál jelet(értsd 1sec alatt, vagy még mobilnettel betölti a térképet), nekem még egyszer sem vesztette el a jelet. Pedig csak GPS alapú van, nincs bekapcsolva az összehangolt GPS+Wifi+Mobilnet alapú navigáció.

Waze az mondjuk tévedett már nekem. Simán felrakott Pécsen a siklósi úti felüljáróra. Aztán utána 2x is. Azóta gmaps-ot használom, az rendesen vitt a jó útvonalon. Nem értem.

(#1633) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Frissült a play áruház, kicsit más lett a telepítés közbeni animáció, de gyorsabb és smoothabb is a működés. :K

(#1634) walakyb


walakyb
aktív tag

Azon, hogy ez a szebb, vagy az a szebb, szerintem full felesleges vitatkozni, ez egy teljesen szubjektiv dolog. Vegyuk peldanak a samsung tvket. Sok ember azert veszi meg azt, mert milyen gyonyoru szines kepe van, pedig a valosaghoz nincs sok koze, pont az ilyen emberi szemet "drogozo" mivolta miatt nyomjak tul a szaturaltsagot... Mas embereknek pedig sokkal inkabb bejon a valosaghuseg, de legalabbis ahhoz kozeli megoldasok (a tvk peldajanal maradva pl egy sharp)
Detto ugyanez van a fotoknal is, van, akinek a telitett szinek jonnek be jobban (nekik pl a valosaghoz kozeli kep akar fako is lehet), es van akinek nem

(#1635) Black&White


Black&White
addikt

TWRP 3.3.1-37
LINK

(#1636) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#1632) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#1637) Black&White válasza Atomgeszi (#1619) üzenetére


Black&White
addikt

Új TWRP fent, ki is próbáltam az adb push módszert a friss Q ROM-mal.

Az OTG-s módszer mintha nem lenne 100%-os, ezt még tesztelni fogom.

(#1638) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Sziasztok, csatlakozom én is a klubhoz, mix2s EU dev -ről jövök.
Még van vagy 150 órám nyitásig :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1639) Atomgeszi válasza Black&White (#1637) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezzel megy már a decrypt?

(#1640) Black&White válasza Zsoleszhun (#1638) üzenetére


Black&White
addikt

Üdv itt is, gondolom az eu vonal a kiszemelt! 🙂

#1639 Atomgeszi: igen, PIN megadása után szépen működik a decrypt.
Magisk is megy (19.4 canary), illetve az a pár modul, amit használok.
Ja, amúgy tiszta telepítés volt, én android főverzió váltáskor azt preferálom.

(#1641) Atomgeszi válasza Black&White (#1640) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na király. Megvárok még 2 verziót és fel is rakom. :D

(#1642) Black&White válasza Atomgeszi (#1641) üzenetére


Black&White
addikt

Addigra meg a MIUI lesz beta... (11) :DDD :D

(#1643) Zsoleszhun válasza Black&White (#1640) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, az lesz. Addig kihúzom az utolsó gobal bétával 9.6.27 ami nem is olyan vészes mint vártam.

¯\_(ツ)_/¯

(#1644) Luck Dragon válasza Atomgeszi (#1622) üzenetére

Ahogyan előtte is írtam a túl szűrt mikrofon Miui kamera felvételén a kamkorder a lúdas. Azt kell kiváltani.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1645) pixta78 válasza ΞΔGLΞ (#1612) üzenetére


pixta78
senior tag

Külsérelmi nyom nem volt.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#1646) Karavik válasza HUTCHDB (#1610) üzenetére


Karavik
veterán

GCAM engem Night Sight móddal vett le a lábamról, amióta NS integrálásra került azóta szerettem meg....

MIUI kamera témától függően (főleg ellenfényben gyenge és jó fényviszonyok közt egyaránt) Auto HDR módban ugyanúgy bekapcsolgatja a HDR módot és a HDR okozta olajfestmény hatás ilyenkor ugyanúgy velejárója a fotóknak sajnos. Ez a jelenség kint jó fényviszonyok közt készült fotókon nem annyira észrevehető, de gyenge fényviszonyoknál annál inkább. Szóval szvsz kint, világosban használható, viszont beltérben felejtős.

MIUI kamera AI nélkül készült fotók színei nálam jellemzően kopottak, fakók, viszont AI-val a színek élénkek, dinamikusak és kontrasztosak, ellenben picit túltolja a szoftver esetenként. Ez is témától, körülményektől függ, mert az AI sem mindig avatkozik be. Összességében szerintem sokkal inkább AI, mint a fakó színek AI nélkül bár ez szubjektív, ízlések és pofonok...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1647) brd


brd
nagyúr

Ezt a 72 órás jelszókérést vajon lehet ésszerűre állítani (fingerprint reader lock használata esetén)? (Ésszerű = újraindításkor kelljen csak megadni, ahogyan normális emberek között szokás, ha már kikapcsolni nem lehet.)

The only real valuable thing is intuition.

(#1648) Atomgeszi válasza Black&White (#1642) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez már csak ilyen, tesztalanyok vagyunk folyamatosan. :DDD

(#1649) Atomgeszi válasza Luck Dragon (#1644) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Letöltöttem az Open Camerát. Holnap kipróbálom kocsiban, ott van elég mély, meglátjuk mennyit segít a kamkoder kiváltása jelen esetben. :)

(#1650) Superhun válasza brd (#1647) üzenetére


Superhun
addikt

Root nélkül nem lehet befolyásolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.