Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) mizoli válasza pozanos (#19900) üzenetére


mizoli
addikt

Kösz, megnézem.

(#19902) Tomi_Ohl válasza pozanos (#19900) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nálam az a Gapps van fent, azzal nincs probléma.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19903) laszy01 válasza Tomi_Ohl (#19902) üzenetére


laszy01
csendes tag

Tudnátok egy linket adni ehhez a Gappshoz?

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#19904) Mr.C


Mr.C
őstag

Már toborozzák újra a beta testereket az új MIUI7 6.0-hoz, ha valakit érdekel

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#19905) JackeL


JackeL
tag

Valaki találkozott olyan problémával 5.12.3 alatt, hogyha hívják egyszerűen nem lehet felvenni?
Ez előtti verziókkal egyszer se volt ilyen, de ennél egyre többször fordulnak elő hasonló anomáliák, volt olyan is, hogy telefonáltam volna és kikapcsolt a kijelző és ámen.

(#19906) Tomi_Ohl válasza laszy01 (#19903) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Tessék: [link]

Mr. C jelentkeztem, remélem beválasztanak :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19907) calamites válasza Tomi_Ohl (#19906) üzenetére


calamites
őstag

Remélem én is. Jó lenne első kézből értesülni mindenről.

(#19908) Mr.C válasza Tomi_Ohl (#19906) üzenetére


Mr.C
őstag

Tomi_Ohl és calamites: Ha valamelyikőtöket beválasztanak, csurgattok egy kis kóstolót a plebsznek? ;)

sudo rm -rf /*

(#19909) Fejvadi válasza Mr.C (#19908) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

calamites szerintem úgy értette, hogy ő is örülne ha a Tomi-t beválasztanák. :)
Jelenleg annyira jó, ha felteszed a MiNote-ra, hogy be Boot-olni sem tud a telefon.

Megjött tegnap a MiNote és ennyire szép telefont még életemben nem láttam.
Azt megtartom szerintem sokáig és már nem i izgat annyira az Mi5, de azért kicsit igen. :)
Látszólag papíron ugyan az a SoC, de mégsem mert nem azonos a száma az Mi4-el, ez talán valami fejlettebb verziója és gyorsabb. A Boot idő is sokkal kevesebb. Akku idő is rendben van, de majd az 5. töltés után pántosabban látom majd.

(#19910) laci laci válasza Tomi_Ohl (#19906) üzenetére


laci laci
addikt

Hogy be válasszanak én odaadom a mi 4-emet,hogy nagyobb esélyed legyen...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19911) laszy01 válasza Tomi_Ohl (#19906) üzenetére


laszy01
csendes tag

Köszi a linket, már töltöm is.

Fejvadi: mondtam, hogy nagyon szép készülék az MiNote, és tényleg nagyon pörgős. Grat hozzá, nyúzzad egészséggel!

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#19912) Fejvadi válasza laszy01 (#19911) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi :R

(#19913) Tomi_Ohl válasza laci laci (#19910) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Köszi, de nem lesz szükség rá. Már leadtam a jelentkezést, tudtommal nem lehet rajta változtatni.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19914) laci laci válasza Tomi_Ohl (#19913) üzenetére


laci laci
addikt

Mármint úgy akartam értelmeztetni,hogy kettővel (mi3,mi4)erősebb,hatékonyabb leszel.Remélem sikerül... :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19915) calamites válasza Tomi_Ohl (#19913) üzenetére


calamites
őstag

Nem vagyok türelmetlen fajta, de azért nagyon várom már.

(#19916) laci laci


laci laci
addikt

Szeretnék fel rakni az ivan 6.0-át.Sajna sok már az infó.Tudna valaki linkelni pontos romot és a hozzávaló gapps-ot?Előre is nagyon köszönöm. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19917) Ithuriell


Ithuriell
csendes újonc

Sziasztok szépségeim! A melyik okostelót vegyek csoportba értesültem erről a készülékről, hát nagyon bejövős de kérdeznék párat, ha szabad :)
Először is első kameráját illetően mennyire készít vállalható képeket?
Ez a magnézium ötvözetes ház dolog elég vagány, strapabíró a készülék?
Ha valakinek van feketébe, és nem túl nagy kérés tudna dobni egy képet a hátuljáról?
Fogása milyen?
puszi előre is :))

(#19918) laci laci


laci laci
addikt

Mivel holnaptól nem nagyon leszek, szeretnék mindenkinek békés ünnepeket kívánni.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19919) Tomi_Ohl válasza laci laci (#19916) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

ROM: [link]
Gapps: jó lehet az is, amit linkeltél, vagy az Opengapps pico szintén elég kicsi.
Békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok neked is! :)

Ithuriell szia.
Első kamera: 2mpx/full HD képeket lehet vele csinálni, de minőségre... Hát na, nem kell túl sokat várni tőle. FB-re jó lesz ez a minőség is, de attól többre nem nagyon. :D
Magnézium ötvözet ház: ez annyit jelent, hogy ez aztán nem hajlik meg zsebben :) Emlékszem, egyik tag megpróbálta hajlítani, nem jött össze neki. :) Viszont maga a hátlap, amit fogsz, az polikarbonát. A fekete matt, én kifejezetten szeretem a fogását. A szürke hasonló, a fehér lakkozott.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19920) mizoli válasza laci laci (#19918) üzenetére


mizoli
addikt

Boldog Karácsonyt, és Új Évet neked is!

Fejvadi
Erősen sárgulok :D

[ Szerkesztve ]

(#19921) Mr.C


Mr.C
őstag

NNNa, egyre több embert érdekelt a működő aosp ivan rom, és elég sok már róla az infó. Az ember hajlamos ekkora informáciáradat lévén felületes döntést hozni, így nekik csináltam egy blogbejegyzést a legfrissebb (12.18) státuszról összefoglalva, linkekkel, mindennel együtt
Egészségetekre!

btw téma összefoglalóban is lehet használni, ha úgy itélitek meg

sudo rm -rf /*

(#19922) laci laci válasza Mr.C (#19921) üzenetére


laci laci
addikt

Köszönöm szépen és mindenkinek a jókívánságokat.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19923) calamites válasza Mr.C (#19921) üzenetére


calamites
őstag

Ezt még a hülyék, mint én is megértik.

(#19924) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Boldog karácsonyt mindenkinek ;)

(#19925) pozanos


pozanos
tag

Boldog Karácsonyt!

(#19926) Fejvadi válasza mizoli (#19920) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem vagy te olyan :)

BÉKÉS BOLDOG ÜNNEPEKET MINDENKINEK EBBEN A TOPIKBAN !!
Egy élmény veletek lenni nap mint nap. :R

(#19927) Mr.C


Mr.C
őstag

BoldogKarit! Külön ajándék egy kis infó a mi5-ről

sudo rm -rf /*

(#19928) laci laci válasza Mr.C (#19927) üzenetére


laci laci
addikt

Sajna már "ez" is felment 5.2 "a kijelző,de miért?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19929) Mr.C válasza laci laci (#19928) üzenetére


Mr.C
őstag

Eddig 3.5-4" kijelzőim voltak, féltem az 5"-tól... De mostmár annyira megszoktam, hogy akár 5.2 is jöhetne, de max 5.5 (ezért se jönnek be az új nexus-ok) . Persze a zsebem néha nyökdécsel, de azt kibirja

sudo rm -rf /*

(#19930) zolikaDB válasza Fejvadi (#19926) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kollega, grat a telefonhoz!
Ez melyik Note? :)

(#19931) cjvt3o válasza Mr.C (#19927) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Jaj...

Most láttam először a feltételezett kinézetet... Ez a Samsung / Apple nagy alsó középső gomb borzasztó (a Samsungnál kényelmetlen is).

(Mondjuk utoljára a Mi3 / @Nokia ;) design tetszett kimondottan, már a Mi4 / MiNotePro vonal sem, de a Mi5 leak...)

Persze ízlések és pofonok...

(#19932) mizoli


mizoli
addikt

Boldog Karácsonyt mindenkinek, sok-sok ajándékkal, sok-sok Xiaomi-val :)

(#19933) Tomi_Ohl válasza Mr.C (#19921) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Jó leírás. :)
Karácsony után, de még idén szeretném frissíteni az összefoglaló "Egyéb romok" szekcióját, majd linkelem ezt is. 👍

Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19934) vikla007


vikla007
aktív tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

(#19935) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Én is boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! :)

A család 2 MIújsággal is gazdagodott. Próbálom rászoktatni őket a jóra. :B

(#19936) Fejvadi válasza zolikaDB (#19930) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi !!

Ez a sima Mi Note LTE, nem a Pro ami S810-el van. Azt nem vettem, mert még a Miui-sok is azt mondják "nagyon el lett rontva" Melegszik, gyorsan merül. stb. Ezt bátran merem ajánlani mindenkinek aki venni szeretne, mert ennyire szép telefont még soha nem láttam. Nagyon össze van rakva. Kevesebb mint 7 mili, de a kamera még sem lóg ki. Az 5,7" isteni, főleg ekkora tokba, mert a legtöbben még az 5.5" is alig tudják és ha mellé teszem a Redmi Note 4G-t az 5,5"-al, elég nagy látszatra is a különbség (egy sorral több az ikon). Semmi hibát nem találok rajta, ami nálam külön csoda. Nekem már az is elég ha egy gomb oldalra kicsit is megmozdul, vagy túl kint vagy bent van. A SIM tároló szinte körömmel sem érzékelhető. A hátlap üveg pont úgy van lekerekítve mint a Samu S6 EDGE üvege elölről. Nagyon jó a hangja is.

(#19937) dhgm


dhgm
tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Hír:

Notes:
- Public BETA test of MIUI on Android 6.0 for MiNote, Mi3W and Mi4 will start soon.. (Merging both system partitions will be required for those devices)
- Whole Xiaomi.eu team wish you a Merry Christmas and less MIUI bugs in next year..

A karácsonyfa alá már nem lesz..., szerintem.

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#19938) Mr.C válasza dhgm (#19937) üzenetére


Mr.C
őstag

Én a legújabb aosp MM-el nagyon jó barátságot ápolok.... semmi probléma nincs vele, a MIUI-nak szerintem kell majd bő 1 hónap, hogy bugmentes legyen... és visszatérnek a megszokott új app feature fejlesztéshez, amit 1000 emberből 7 fog használni

sudo rm -rf /*

(#19939) berzser67


berzser67
tag

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek.

(#19940) berzser67 válasza Fejvadi (#19936) üzenetére


berzser67
tag

Gratula a telódhoz, az ìrásod stílusából ítélve nagyon szeretheted.

[ Szerkesztve ]

(#19941) Mr.C


Mr.C
őstag

Nme tudjátok mi lehet a hiba, hogy az adblock nem megy? Moaab host tökéletesen teszi a dolgát, de az általam kreált hosts file mintha ott se lenne, pedig a Moaab-ot egészítettem ki. Manuálisan másolom be a system/etc-be

sudo rm -rf /*

(#19942) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Boldog Karacsonyt kedves topiklakok!
Tomi: tudsz friss apk-s Xperia keyboardrol?

[ Szerkesztve ]

(#19943) Mr.C


Mr.C
őstag

Kicsit kiegészítettem a bejegyzésemet, ezzel:

Első indításnál a Setup Wizard fog fogadni minket, miközben a Google Play services folyton le fog állni. Amint be tudtok lépni a beállításokba, az alkalmazások menüpont alatt meg kell adni minden hozzáférést és a probléma megszűnik.

Ahhoz, hogy minél gyorsabban belépj, itt egy kis trükk:

Megjelenik a Setup Wizard, hosszan nyomod a középső "fizikai" gombot (Mi4-nél ez négyzet), ezzel belépsz az alkalmazásváltóba. Ott hosszan nyomd a fejlécen az ikont, ezzel belépsz az alkalmazás tulajdonságaiba, onnan egy vissza gomb és sikerül az összes alkalmazás listát előhozni, ahol kikeresed a Google Service Framework-öt és az engedélyeket megadod.

Sok panaszt lehet olvasni, hogy az MM egyik legnagyobb bug-ja az Over-countered fogyasztása, mely nagyon sokat kér az akkumulátorból. Ezt úgy lehet kikerülni, hogy az engedélyek közül a body-sensor-t kivesszük abban az esetben, ha nem használjuk. Ezt a következőképpen tehetjük meg:

Beállítások > Alkalmazások > fogaskerék ikon > engedélyek > body sensor > google play services > kikapcsolás

hátha segít valakinek ;)

szerk.: host file-ra még mindig nem talélok megoldást, nem idegesítene, ha a Moaab féle se működne. Kicsit sokallom a 9 MB-os txt-t de hát ez nem lehet probléma, mert működik, csak az enyémmel nem

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#19944) Mr.C


Mr.C
őstag

Na megvolt a hiba, azaz hibák:
-nem hagytam üres sort a végén, így nem történt meg a reload
-EOL átalakítás kellett UNIX-re

Mostmár működik :C

sudo rm -rf /*

(#19945) dhgm válasza Mr.C (#19938) üzenetére


dhgm
tag

Kérdés: miui mentést fel lehet-e valahogyan használni MM-hez. Csak egy app lenne érdekes...

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#19946) dhgm válasza Fejvadi (#19936) üzenetére


dhgm
tag

Gratula hozzá. Remélem azért a MI5 nem ilyen lesz... :W

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#19947) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#19942) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

A legújabb a 6.7.A.0.92, azt használom.

dhgm ha titanium Backup-pal vagy hasonlóval készíted, igen.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19948) dhgm válasza Tomi_Ohl (#19947) üzenetére


dhgm
tag

Köszönöm!

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#19949) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Nektek nem lassú az Xperia keyboard betöltése? Nekem mintha lassabb lenne mint a telepítettek vagy a gyári(google).

Egyéb: Látom kint van a Moshi kernel (DT2W+OC 2,8ghz) új változata és eddig nem sokan panaszkodtak.Lehet ki kellene próbálni ;] , bár nem akarom szétbarmolni a mostani rendszert, mert én is szeretem(Ivan 6.0 up3). Tök jó, hogy engedélyt kér a dolgokhoz, de ezt kulturált módon. Bár ez nem tudom mitől függ nálam, de valahol egyenesen gusztustalannak találom, de itt csak szól és nem parancsolgat, hogy ezt és ezt engedélyezze, mert különben. :DDD

És elvileg a ZeurionX is új alapokon fog jönni a régi featureökkel. Nekem már a CAF van fent Iván MM alatt és talán egy kicsivel még jobb is az aku idő.

[ Szerkesztve ]

(#19950) Fejvadi válasza berzser67 (#19940) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszönöm, persze, hogy szeretem. :)

(#19946) dhgm
Köszi.
Ilyen biztosan nem lesz és ne is legyen, mert akkor m,minek vegyek Mi5-öt? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.