Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) dhgm válasza Fejvadi (#19950) üzenetére


dhgm
tag

A linkeltre gondoltam...

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#19952) Fejvadi válasza dhgm (#19951) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Olyan tényleg ne legyen. :)

(#19953) zolikaDB válasza Fejvadi (#19952) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jovore elvalik, h melyik flagship legyen az Mi3 utodja :) Kivancsi lennek, h a Mi Note Pro arahoz kepest hogy lesz belove az Mi5 4GB-os verzio.

(#19954) Bazs-


Bazs-
tag

Valaki tudna dobni egy működő linket a MIUIHU-s romhoz ?
Az oldalról valamiért nem tudom leölteni.

Köszi előre is.

(#19955) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Rosszul emlékszem, hogy régebben volt pin-kódos app zárolási lehetőség is, nem csak pattern?

Vagy van most is, csak én nem találom?

(#19956) Fejvadi válasza zolikaDB (#19953) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én nem számítok olcsó árra az Mi5 terén. Ha saccolnom kellene akkor okosban 150 körül kezd.

(#19957) laci laci


laci laci
addikt

Miuihu. Névjegyzékben a hibás infót, hogy tudom törölni teljesen.?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19958) zvolite80 válasza laci laci (#19957) üzenetére


zvolite80
tag

sziasztok
tudna nekem valaki segiteni hogy milyen program kell hogy felismerje az mi3-am a laptop?lenovo g500 (windows 10)
már agyfaszt kapok :O

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 user

(#19959) Mr.C


Mr.C
őstag

Mi4 lte vel is gond van, egyszerűen nem ismeri fel avtelefint mtp-n keresztül
Ha miui rom van fent akkor a mi PC suite kezeli simán, amúgy ott az adb pull & push

sudo rm -rf /*

(#19960) bozarjoska válasza zvolite80 (#19958) üzenetére


bozarjoska
őstag

Rádugod és felismeri :D semmit sem kell tenni de ha nagyon nem akar jó lenni akkor ezt tedd föl.

[ Szerkesztve ]

(#19961) zvolite80 válasza bozarjoska (#19960) üzenetére


zvolite80
tag

Szia
Na ezzel a progivan már működik is :))
Nagyon szépen köszönöm!Te egy úr vagy!

Huawei P30 user

(#19962) ∂яσнυη válasza Mr.C (#19959) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Én ha a developer menüben oda vissza váltom a Chage és az MTP között, akkor másodkjára megjelenik a meghajtóm is nem csak a Mi3. De azt mondod ez az adb pull & push jó?

(#19963) blod001


blod001
tag

Vertikálisan videózok, de amint áttöltöm gépre és lejátszom ott már álló módban van és el kell forgatnom a videót. Miért csinálja ezt? Ez normális?

(#19964) Mr.C válasza ∂яσнυη (#19962) üzenetére


Mr.C
őstag

Nekem nem jelenik meg, igaz nem is miui van rajta a telon, hanem aosp 6.0

Adb: én használom az android SDK-t, így nincs gond az adb-vel, viszont a minimal adb nem tartalmazza a pull és push parancsokat

sudo rm -rf /*

(#19965) FANaticpass


FANaticpass
tag

Az létezik h uj téma bugos? Képernyő feloldas utan nincsennek oldal váltások es nem nyit meg semmiylen appot?

(#19966) Fejvadi válasza zvolite80 (#19961) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Total Commander-be, csak ez kell. Nem kell kicsomagolni a zip-et csak klikk és telepíteni. Utána a a Tcmd-ben a Plugin-t beállítani és mindent lát. wpdplug.zip
Már az első Andriodis telefonomnál tettem fel és azóta bármilyen Androidost kötök rá, látja. Akár a rejtett file-ket is.

(#19967) s4tch


s4tch
veterán

Eredeti, úgy értem, 100%-ig eredeti burkolat hol kapható?

(#19968) bozarjoska válasza s4tch (#19967) üzenetére


bozarjoska
őstag

Gondolom Digojr-tól.

(#19969) s4tch válasza bozarjoska (#19968) üzenetére


s4tch
veterán

Hmm, nem rossz ötlet, főleg, hogy úgyis vele akarom cseréltetni :DDD

(#19970) morfondőr válasza blod001 (#19963) üzenetére


morfondőr
őstag

Működik rendesen a giroszkópod? Ha egy böngésző meg van nyitva, akkor elforgatja a képernyőt, ha fordítod a telefont? Nézegesd végig a beállításokat nincs-e véletlenül kikapcsolva az automatikus elforgatás. Ha minden rendben van, akkor valami bug lehet, akár egy kamera app data törlést is meg lehet próbálni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#19971) blod001 válasza morfondőr (#19970) üzenetére


blod001
tag

Közbe rájöttem mi lehetett a probléma. (Amúgy egy kicsit hülyén fogalmaztam meg, de látom valaki értette.) Amikor elkezdtem a videót akkor még álló helyzetben volt és utána forgattam el úgy hogy fekvő legyen, ezért a videó is ilyen álló helyzetben maradt. Gépen sikerült elforgatnom így már teljesen jó, nem a telefon hibája én voltam hülye. :)

(#19972) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Közben kiszivárgott az 5.12.25-ös MIUI MM is. Azt mondják, csak a rezgés erősebb a kelleténél, más gond nincs nagyon vele. Ez elég biztató. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19973) Mr.C válasza Tomi_Ohl (#19972) üzenetére


Mr.C
őstag

Szerelmemet csak akkor szakítom meg Ivan-nal, ha többen is ezt állítják itt a fórumon :K
sajnos az előzőbe is jól belefutottam, nem szeretnék megin felesleges köröket róni :N

sudo rm -rf /*

(#19974) sputyi70 válasza s4tch (#19969) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Beszéltem vele sajna ő sem tud 100% eredetit. Azt írta nagyon jó minőségű utángyártottat tud csak ő is.

(#19975) mizoli válasza Tomi_Ohl (#19972) üzenetére


mizoli
addikt

"más gond nincs nagyon vele"

Szerinted is így van? :)

Mr.C
Kevesen vállalják fel ilyen nyíltan az érzelmeiket :D

[ Szerkesztve ]

(#19976) FANaticpass


FANaticpass
tag

Telót radugom a tv re felismeri a képeket. De mas adatot hogyan tudok vele feliamertetni? Letezik h a telora letoltott filmet usb keresztul a tv vigye? Thx

(#19977) ∂яσнυη válasza Mr.C (#19973) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

+1

mizoli: Én is felvállalom. :D Most ez az Iván nálam is betalált. Sokkal smoothabb mint egy MIUI. Mondjuk ez a Misc. eléggé szívja az aksimat, úgyhogy egy wakelock detect ráfér majd.

Blurred témát vagy Xposed modult tudtok hozzá mondani? Most mizoli tanácsára a Zooper Widget és a Nova gondoskodik a kinézetről. :K

Lockscreent még nem találtam gyorsat és szépet. A CM Locker nekem lassú. Esetleg ötlet?

Statusbar: Nekem most a Flat Style Bar Indicators(Xposed) van fent. Nagyon jól személyre szabható szerintem és az ikonok is szépek.

Ikon: Aurora most nagyon megtetszett. Tudom túl szaturált meg kontrasztos, de nekem tetszik.

(#19978) mizoli válasza ∂яσнυη (#19977) üzenetére


mizoli
addikt

Én csak simán használom, szerelem nélkül :D

Xposed modulok közül a GravityBox igen hasznos.
Témákhoz nézz rá a Layers Manager-re.
Nova ikonok közül a Luxx Icon Pack egész szép.

[ Szerkesztve ]

(#19979) s4tch válasza ∂яσнυη (#19977) üzenetére


s4tch
veterán

Ivan alatt nálam nem ment a wakelock detector. A cm13 friss nightly nekem jobban bejött, ez marad addig, amíg nem lesz jó miui mm.

(#19980) mizoli válasza s4tch (#19979) üzenetére


mizoli
addikt

Nálam sem megy a Wakelock Detector az Ivan 6.0 alatt.
CM13-ból a 2015.12.26-it próbáltam, de nem volt jó hozzá egyik "készletezett" gapps sem, pedig van 6 különböző (összesen 11 db). RR ua.

[ Szerkesztve ]

(#19981) ∂яσнυη válasza s4tch (#19979) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Hát akkor ez most kimarad. Úgyis minden nap felteszem tölteni. Meg mire átköltöznék... :O

mizoli: Megnézem a Layers-t. Gondoltam, hogy ezt fogjátok ajánlani, mert sokszor volt már róla szó.

Szerk.: Gravity fent van, de még nem néztem meg minden funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#19982) mizoli válasza ∂яσнυη (#19981) üzenetére


mizoli
addikt

Érdemes megnézni, jól lehet vele "extrázni" :)

(#19983) Tomi_Ohl válasza mizoli (#19975) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem vagyok otthon, ezért nem töltöttem le. Ellenkező esetben már saját tapasztalatokat írnék. :)
Nálam az RR van fent már 10 napja. Az elég sok idő, de mit csináljak, ha ennyire jól működik :D (ajánlott Slim Gapps van mellette).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19984) mizoli válasza Tomi_Ohl (#19983) üzenetére


mizoli
addikt

Igen, a 10 nap már beláthatatlanul hosszú idő :)
RR-t próbáltam Slim zeroval, de nem jött össze.
Remélem jó lesz a MM MIUI. Az sincs kizárva, hogy egyszer majd eléri a 34-es v5 szintjét :D
Én is "telelek", szűk lehetőségeim vannak.

[ Szerkesztve ]

(#19985) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#19983) üzenetére


bozarjoska
őstag

Egy linket küldhetsz a miuiról ha tudsz :)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19986) laci laci


laci laci
addikt

Szeretném megosztani tapasztalatot/hibát/hülyeségemet. Twrp - el telepítettem ivan romot, sajna nem sikerült először partíció hiba, utána gapps, és legvégül már a mentésem se ment vissza. Hazajöttem lementettem mindent és teljes wipe. Otg kábel pendrive és úgy vissza na így egyből sikerült.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#19987) Keil Walker válasza s4tch (#19967) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Ez engem is érdekelne. Én aliexpressről rendeltem kb 2000 Ft-ért utángyártottat, de nem az igazi. Kinézetre ugyanaz, de a lekerekített oldalakon fröccsöntési sorja volt, amit nekem kellett levágni, lecsiszolni. Persze a nyoma is megmaradt kicsit de jobb így a fogása.
Az szétszerelést én csináltam, de csak roncsolással tudtam lefejteni a régit. Érdemes profira bízni, ha kell az eredeti.
Szóval, ha szerzel eredetit érdekelne majd a forrás.

(#19988) vikla007


vikla007
aktív tag

Sziasztok,

Segítség kéne, felraktam az xda-ról a legfrissebb MM Miuit...

Nem kellett volna... a telepítés szépen végigfutott twrp-ben, újraindítottam és azóta semmi...
Ha gépre rádugom kb. 7 meghajtónak látja a telót...
Pontosan így:

http://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-3/general/guide-instruction-to-restore-mi4-mi3-t3279927

Azért nem vágom teljesen, hogy csináljam... ha tudtok segítsetek...
köszi

(#19989) vikla007 válasza vikla007 (#19988) üzenetére


vikla007
aktív tag

Inkább 28 kötetet lát...

A tutoriálból az nem világos, hogy hogy kezdjek hozzá...

az eszközkezelő qualcomm mmc storage usb device -ot lát, a miflash ezt kezeli? hogyan?
fastboot nincs...

[ Szerkesztve ]

(#19990) vikla007 válasza vikla007 (#19989) üzenetére


vikla007
aktív tag

És a com3 porton 9006 van

(#19991) Tomi_Ohl válasza vikla007 (#19988) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Először a régit kell feltenni, utána az újakat szépen sorban, akkor nem történik ilyen.
Valahogy MiFlash-sel kell próbálkozni, még utánaérdeklődöm.

Szerk: esetleg így próbáld megcsinálni: http://en.miui.com/thread-138246-1-1.html

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19992) vikla007 válasza Tomi_Ohl (#19991) üzenetére


vikla007
aktív tag

Köszönöm,

felraktam először a 12.17. -et elindítottam, majd reco, wipe és úgy a 12.24.-et. Ez lett belőle...

(#19993) Tomi_Ohl válasza vikla007 (#19992) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Ha először az 5.12.10-et tetted volna, onnan dirty flash 5.12.17 (Updater appból), majd 5.12.24, majd 5.12.25.
De már mindegy, most a telefont kéne visszahozni az életbe.
A Telegram csoportban nagyon ajánlgatják, hogy ki kell szedni az akkut, aztán valami testpointokon keresztül MiFlash...

Szerk: inkább ezt próbáld, ez tuti működik: http://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-3/general/guide-instruction-to-restore-mi4-mi3-t3279927

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#19994) vikla007 válasza Tomi_Ohl (#19993) üzenetére


vikla007
aktív tag

Igen ezt próbálom én is...

De asszem sikerült :)) :D

Most butul... már van MI logo meg kicsi android felirat alul...

És igen, megvan..... :DD

Tehát, miflash volt a nyerő elég egyszerűen, csak tudni kellett volna hogyan

Miflashbe global fastboot stabil rom image könyvtárát kellett betallózni, flash allt bepipálni, a refreshre felismerte a qualqomm mmct és flash. Ha végzett újraindítani a telót.
Ennyi. Most már pofon egyszerűnek tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#19995) ∂яσнυη válasza Tomi_Ohl (#19993) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Tudnál dobni egy élő linket a telegram csoporthoz? Az xda-s nem él.

(#19996) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Tomi

Mégis felraktam a miui 6-ot nem rossz de elég iphone-os lett a programok megnyitása :D
(Tehát ahonnan megnyitod az alkalmazást onnan kezdődik az animáció)

[ Szerkesztve ]

(#19997) mizoli válasza bozarjoska (#19996) üzenetére


mizoli
addikt

Ez most ugye nem dícséret? :D

(#19998) bozarjoska válasza mizoli (#19997) üzenetére


bozarjoska
őstag

iPhone-on szerintem jobb :D

(#19999) Tomi_Ohl válasza ∂яσнυη (#19995) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Már nem szabad megosztani a linket. Új csoportot kellett csinálni, mert a régibe beszabadultak valami spammerek.
Csinálj egy Telegram fiókot, a usernevet küldd el nekem, és az szerint hozzáadhatunk téged is.

bozarjoska hogy micsoda? Nem inkább a sima Android 6.0 animációira gondolsz? :DD

Szerk: mégiscsak van egy hiba ebben a MIUI MM-ben... Nem lehet 480p-ben videózni :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#20000) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#19999) üzenetére


bozarjoska
őstag

Hát nem tudom milyen az alap MM animáció de olyan mint az iOS-be van. Tehát ha a jobb alsó sarokban nyomok egy ikonra akkor onnan ha középről akkor meg onnan indul ez a "felnagyulós" animáció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.